رفتن به مطلب

شرکت Logitech از دو کیبرد مکانیکی و گیمینگ جدید خود رونمایی کرد

Recommended Posts

xlf94lpl2yvn7aza.jpg

شرکت سوئیسی Logitech، سازنده‌ی انواع وسایل جانبی PC، سریِ کیبردهای مکانیکی خود را با معرفی و عرضه‌ی دو کیبرد جدید با نام‌های G610 Orion Brown و G610 Orion Red گسترش داد. این دو کیبرد دارای ویزگی‌ها و قابلیت‌های متعدد و فراوانی نظیر کلیدهای اختصاصی مدیا، کلیدهای قابل شخصی سازی با نور پس‌زمینه LED سفید رنگ و سویچ‌های مکانیکی Cherry MX هستند.

تمامی مناظر و صورت‌های دو کیبرد G610 Orion Brown و G610 Orion Red، از ساده‌ترین جزئیات، مانند بافت مات و ضد اثر انشگت و کابل بافته شده با دوام، تا پیچیده‌ترین آنها، مانند نور پس زمینه LED سفید درخشان، بطور دقیق مهندسی شده‌اند. نتیجه آن نیز فناوری صنعت پیشرو و کیفیت ساخت بالا در قالب طرح منحصر به فرد عرضه گردیده است.

کیبرد G610 Orion Brown از سویچ‌های قهوه‌ای Cherry MX با برآمدگی تاکتیکی برای پسخگویی بهتر در هنگام تایپ برخوردار شده است و کیبرد G610 Orion Red نیز از سویچ‌های قرمز Cherry MX بهره می‌برد که نویز کمتری تولید می‌کنند و دارای فشردگی کلیدی خطی برای بکار اندازی رَپید فایر می‌باشد. عمر مفید سویچ‌های بکار رفته در هردو کیبرد برابر 50 میلیون بار فشردن است. تمامی کیبردهای جدید شرکت Logitech از یک ردیف کلید قابل برنامه ریزی F1 تا F12 و همچنین یک کلید Game Mode که عمکرد بعضی از کلیدهای کیبرد را متوفق می‌کنند، برخوردار هستند.

بزودی دو کیبرد G610 Orion Brown و G610 Orion Red در سراسر بازارهای آمریکا و اروپا بترتیب با قیمت‌های 120 و 140 دلار موجود خواهند شد.

منبع: hitechreview

مترجم: مجتبی حیدرزاده

لینک به دیدگاه

نمیدونم چرا هیچ جوره این برند تو کتم نمیره  :-?

از کیبورد  500 -600 تومنی عشائی گرفته تا مکانیکال 800-900 تومنی.

توی کل دوران تولیدش فقط موس خوب داده بیرون اون هم هر چنتا یکی خوب بود *dry#

لینک به دیدگاه

نمیدونم چرا هیچ جوره این برند تو کتم نمیره  :-?

از کیبورد  500 -600 تومنی عشائی گرفته تا مکانیکال 800-900 تومنی.

توی کل دوران تولیدش فقط موس خوب داده بیرون اون هم هر چنتا یکی خوب بود *dry#

درود داداش

به نظر من لاجیتک برند خوبیه تو بازار، کیفیت محصولات لاجیتک واقعا بالاست،من چند نمونه از موسا و کیبورداشو  دارم و بعضیاشونو

تست کردم، به نسبت اون پولی که دادم راضیم، البته نظرات مختلفه و مطمئنا لاجیتک هم طرفدارای خاص خودشو داره مثه هر برند دیگه

در کل لاجیتک تو ایران فروش خوبی داره.

نمونش موس logitech m185 که خودم این موس رو واسه خودم و 4 نفر دیگه تو فامیل خریدم بعد از بیش از 1 سال هیچ مشکلی نداشتن

و با باطری همراه خودش نزدیک 1 سال کار کرد و من الان با باتری معمولی استفاده میکنم بیش از 3 ماه میزنه اونم با کار کردن روزانه

بیش از 10 ساعت تو سایت آمازون هم فیدبک های بسیار بالایی داره بیش از 1000 نفر شرکت کردن.

post-11408-0-14079300-1458399664_thumb.jpg

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...