رفتن به مطلب

کدام کیبورد؟ A4Tech Bloody B120 یا COUGAR 200K

اشتراک گذاری

49 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدام کیبورد را انتخاب می کنید؟

• A4Tech Bloody B120
      38
    • COUGAR 200K
      11

Recommended Posts

درود دوستان عزیز

پیشاپیش سال 1395  مبارک.

از عنوان تاپیک مشخصه، بین این دوتا کیبورد که تقریبا قیمتشون هم یکی هست کدوم رو پیشنهاد می دید؟

کاربرد من اصلا و ابدا گیمینگ نیست، اما شبا تا صبح درگیرم و تایپ باید بکنم و با کیبورد زیاد کار دارم

حتما باید حروف فارسی کیبورد هم بک لایت داسته باشه ضروریه و راحتی تایپ هم از فاکتورهای مهمه

و از همه مهمتر کیفیت ساخت و اگه کیبوردی تا رنج قیمت این دو مدل سراغ دارین هم معرفی کنین مرسی.

orginal_1425731729_200K%20-%2002.jpg

orginal_1453904143_ccxxxxxxxxx.jpg

لینک به دیدگاه

200k چون دکمه هاش خیلی به هم نزدیک هست احتمال خطا زدن شما خیلی بالا میره.

واقعا خیلی خیلی چیز بدی هست فقط دنبال این هستم سریع تر پول دستم بیاد از شرش خلاص بشم.

لینک به دیدگاه

200k چون دکمه هاش خیلی به هم نزدیک هست احتمال خطا زدن شما خیلی بالا میره.

واقعا خیلی خیلی چیز بدی هست فقط دنبال این هستم سریع تر پول دستم بیاد از شرش خلاص بشم.

پس عملا 200k به درد من نمیخوره، در کل A4Tech Bloody B120 روی کاغذ از اون کیبوردهای با کیفیت و خوش قیمت بازاره

در ضمن دقیقا کیبورد خودم هم دکمه هاش نزدیکه.

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

حاجی به اندازه دستت ربط داره من 200k دارم باهاش مشکلی ندارم خیلی هم خوبه در ضمن بلادی فکر کنم 1 یا 2 رنگ بک لایت داره

لینک به دیدگاه

من کیبورد b120 دارم راضی هستم. به نظرم مدلهای جدید Bloody رو هم در نظر بگیرید.

لینک به دیدگاه

سلام و درود خدمت جناب نعیم خان

بنده در حال حاضر کیبرد Bloody B120 رو حدود یک ماه هست از لیون گرفتم. تا الان واقعاََ ازش راضی بودم و همه جوره نیازهای منو برطرف کرده. از تایپ گرفته تا گیمینگ...

واقعاََ نسبت به پولی که پرداخت میکنید، کیبرد خیلی خیلی خوبی رو صاحب میشید.

از نظر من تنها عیبش، موقعیت کلید "پ" هست و موقعیت این کلید در کیبرد قبلیم، زیر کلید ESC بود که الان سمت چپ کلید "گ" هست. اما نمیدونم چرا بازهم زیر کلید ESC زدن نوشتن "پ"  :D

نور پس زمینه ش خیلی خیلی خوبه، اگرچه فقط یک رنگ قرمز رو داره و خبری از افکتهای نوری نیست، ولی بازهم راضی کنندس و از هیچی بهتره. راستی نور پس زمینه تا 5 درجه قابل تنظیمه.

چهارتا کلید اصلی WASD زاپاس هم داره که با گره مخصوصش که همراهش هست، میشه اونارو عوض کرد. چهار کلید اصلی از قبل نصب شده از جنس سیلیکون هستن (نارنجی) و چهار کلید زاپاس معمولی اند (مشکی). من خودم چهار کلید مشکی رو انداختم.

کابل درازی داره و بافته شدست و گره نمیخوره.

یک نرم افزار هم داره که میشه عملکرد کلیدها رو عوض کرد و یکسری قابلیتهای دیگه هم این نرم افزار داره که نمیدونم چی هستن  :laughing:

راستی گفتم کلید، دو تا کلید رو میشه روی حالت Turbo و Auto گذاشت. در حالت Auto وقتی کلید فشرده میشه عملکرد کلید رو پشت سر هم و تند تند انجام میده، یعنی مثلا با فشردن کلید G، همینطوری کلید G فشرده میشه تا وقتی که دوباره خودِ کاربر اونو بفشارد.

حالت Turbo هم تقریباََ همینطوریه ولی فقط زمانی که فشرده باقی بمونه، تند تند عمل میکنه.

من گرفتم با نرم افزار مخصوص کیبرد، عملکرد کلید Q رو مثل عملکرد چپ کلیک موس کردم، بعد همون کلید Q رو گذاشتمش رو حالت Auto و داخل بازی Terraria همینجوری با شمشیر میکشتم :D

آپدیت: یکسری از دیگر قابلیتهای این پهلوان یادم اومد :D

خودِ کیبرد یک حافظه داخلی داره که تنظیماتی که در نرم افزار مخصوصش بهش اعمال شده رو دخیره میکنه.

کلید قفل کلید ویندوز هم بر روی کیبرد موجوده.

این کیبرد یک کلید Function هم داره که با نگه داشتن اون و همزمان فشردن کلیدهای F1 تا F12، یکسری از دستورها مانند کم و زیاد کردن صدا، پخش و توقف صدای پخش شده و... و همچنین تنظیم کلیدهای Auto و turbo و ریست تنظیمات کیبرد (کلید ESC) رو انجام میده.

==============================================

آقا نعیم هرگونه سوالی درباره این کیبرد داشتین، از من بپرسین  @};-

ویرایش شده توسط مجتبی حیدرزاده
لینک به دیدگاه

من 200K دارم

بعد از سه ماه دکمه های M و 0 تا نیمه شکست، بعد از 5 ماه دکمه ی M به کلی از جاش دراومد. 

کیبرد 200K صرفا" برای هدیه به دختر ها مناسبه ولاغیر.

لینک به دیدگاه

من 200K دارم

بعد از سه ماه دکمه های M و 0 تا نیمه شکست، بعد از 5 ماه دکمه ی M به کلی از جاش دراومد. 

کیبرد 200K صرفا" برای هدیه به دختر ها مناسبه ولاغیر.

سلام و درود

قسمت "هدیه به دخترا" رو خیلی خوب اومدین  :laughing:

لینک به دیدگاه

به نظرم برند Bloody میتونه با بقیه برندها به راحتی رقابت کنه. واقعا کیبوردهای سری جدیدش خیلی چشم نوازن.

مدل b314

B314_01.jpg

B314_02.jpg

ویرایش شده توسط EDK-TheONE
لینک به دیدگاه

به نظرم برند Bloody میتونه با بقیه برندها به راحتی رقابت کنه. واقعا کیبوردهای سری جدیدش خیلی چشم نوازن.

مدل b314

B314_01.jpg

B314_02.jpg

موافقم، از نظر من شرکت Bloody (که همون A4TECH هست) برای ما فقیر فقرا بوجود اومده که پول خرید وسایل گیمینگ آنچنانی رو نداریم. 

لینک به دیدگاه

از ظاهر 200k مشخصه که بیشتر جنبه کلاس! داره و باهش باید به آرامی رفتار بشه.

20150711021011_48001.jpg

لینک به دیدگاه

مس اینکه بلادی خیلی خوبه داداش مثل این که 200k ایراد زیاد داره اما من تا حالا نداشتم

لینک به دیدگاه

مدل b314

B314_01.jpg

B314_02.jpg

من هم سِتم مثل شماست

ازموس پد گرفته تا کیبورد

به استارتر گرامی هم این کیبورد رو توصیه میکنم. برند اِی فور تِک دیگه سال های سال هست که اسم در کرده، قیمت هاش هم خوب و مقرون به صرفه ست. مثل ارزاک در مادربورد. هم کیفیت داره هم قیمت های خوبی داره. موس های گیمینگ هم از با کیفیتِ ارزون قیمت داره تا بالا.

این سری کیبوردهای بلادی ش که دیگه واقعاً تحریک کنننده ان

خودم بی 120 دارم ولی بی 314 و امثالش دارن اذیتم میکنن :D

نمیدونم 900 هزار تومان پول کیبورد دادن چه فازی هست :-?  همین بی 120 زمان پاسخدهی ش اگر اشتباه نکنم زیر 1 میلی ثانیه هست دیگه چه انتظار زیادی میشه از یه کیبورد داشت که یه میلیون پول بابتش بدیم؟!

ناگفته نماند بکلایت (فقط)قرمز داره و چندین مرحله ی روشنایی

لینک به دیدگاه

حاجی تو که می خوای 100 تومن خرج کنی 40 تومن بزار روش ایسوس سربروس بگیر

لینک به دیدگاه

من هم 200 k دارم خوبه تو گیم راحتم فقط از روز اول دکمه های +_%= سمت ماشین حساب گیر دارن باید مقداری محکم فشار بدم ولی در کل خوبه

لینک به دیدگاه

قیمت های A4Tech پایینه چون از پلاستیک بازیافتی استفاده میکنه.

اینو تو یکی از ریویو ها خوندم.

لینک به دیدگاه

قیمت های A4Tech پایینه چون از پلاستیک بازیافتی استفاده میکنه.

اینو تو یکی از ریویو ها خوندم.

این یک امتیاز مثبت به حساب میاد.

پلاستیک که بازیافتش کار نسبتا مشکلی نیست و تو اکثر کشورهای در حال توسعه به شکل گسترده بازیافت میشه

اما تو کشور خودمون خیلی کم واقعا حیفه.

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

فکر میکنم A4Tech مناسب تر باشه

کلاً کیبورد های فلت جالب نیستن

ما که خدا رو شکر با کیبوردمون راحتیم سالیانه ساله داره میره تو 13 سال فکرکنم

لینک به دیدگاه

اگر دنبال یک کیبرد خوشگل و جمع و جور هستید و با کیبورد های لپ تاپی حال می کنید 200K بگیرید.

به شخصه با کیبورد های لپ تاپی مشکل دارم  :) .

اگر کارایی براتون مهمتره Bloody بگیرید.

امیدوارم خرید خوبی داشته باشید و از کیبوردتون لذت ببرید.  :x

لینک به دیدگاه

2 بار مدل 200K رو گرفتم دکمه های بی کیفیت جوری که تمامی دکمه هاش نرم بود ولی ادم احساس میکرد هر لحظه میخواد کنده بشه جفتشو فروختم الان یه 500K خریدم درسته گرونه ولی ارزششو داره من مدل

A4Tech Bloody B120

رو ندیدم ولی قطعا از 200K باید بهتر باشه

لینک به دیدگاه

اگر بک‌لایت مهم‌ه coolermaster devastrator رو بررس. کیفیت بالایی داره و اگر بلا به دور خواستی باهاش بازی کنی هم شاید به کار بیاد. موش هم داره.

و اگربک‌لایت قابل صرف‌نظر کردن‌ه، این دو تا برای تایپ و کارهای روزمره مناسب اند:

Logitech k280

microsoft wireless 2000

هر سه رو برای اشخاص مشکل پسند تهیه‌ کرده‌ام و خرسند‌اند.

لینک به دیدگاه

Logitech G19 به کارت نمیاد ؟ قیمت 260 بدون جعبه و گارانتی که متعلق به یکی از دوستان هست

مال من نیست اگر کسی خواست با من چونه نزنه من خودم G510 دارم توی امضاء مشخص هست

لینک به دیدگاه

مدل b314

B314_01.jpg

B314_02.jpg

این سری هاش چی شد من میخاستم بخرم تست کنم. ناموجود کرده لیون یا کلا در بازار یافت نمیشه؟                         

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...