رفتن به مطلب

مشکل cpu i5 4460

Recommended Posts

اساتید محترم سلام

سال نو به همه دوستان تبریک میگم

پردازنده بنده مدل 4460 هست و این cpu رو به یه دوستی فروختم و براشون مشکل پیش اومده

وقتی cpu روجا زدن و روشن کردن میگن فقط میره تو تنظیمات بایوس و هی تکرار میشه و داخل ویندوز نمیره و هیچ اروری نمیده مشکل ایشون از چی میتونه باشه راهنمایی کنید ممنون؟

Car20Pc.IR

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اول اینکه باید ذکر میکردی که پردازنده وقتی پیش خودت بود سالم بود و کار میکرد یا نه

نظر من این هست که مادربرد باید بایوسش Upgrade  بشه تا پردازنده را شناسایی کنه البته اگر مادربرد دارای چیپستی باشه کا از CPU ذکر شده پشتیبانی کنه

مدل مادربرد را هم باید مینوشتی و همینطور Version یا همون نسخه بایوس

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اول اینکه باید ذکر میکردی که پردازنده وقتی پیش خودت بود سالم بود و کار میکرد یا نه

نظر من این هست که مادربرد باید بایوسش Upgrade بشه تا پردازنده را شناسایی کنه البته اگر مادربرد دارای چیپستی باشه کا از CPU ذکر شده پشتیبانی کنه

مادربورد سایبروث مارک 2هست از قرار معلوم مشکل رو حل کردن که گفتن را حل مشکل رو میگن بنده هم منتظرم بگن تا داخل تاپیک اعلام کنم که دوستانی که این مشکل رو پیدا کردن بتونن حل کنن بازم ممنون بخاطر پاسخ سریع شما دوست عزیز

Sent from my D826 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

نظر من این هست که مادربرد باید بایوسش Upgrade بشه تا پردازنده را شناسایی کنه البته اگر مادربرد دارای چیپستی باشه کا از CPU ذکر شده پشتیبانی کنه

دوست عزیز ممنونم که جواب دادین

این که میگین (باید ذکر میکردین دست خودتون بود سالم بود cpu) .خب این معلومه اگر خراب بود که دیگه نگران نبودم که بخاطرش تاپیک بزنم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز منظور این نیست که شما خرابش کردی... ولی وقتی بخوای جواب بهتر و نتیجه بهتری دریافت کنی ودوستان بیشتر بتونن به شما کمک کنن باید کوچکترین نکته ای که شاید از دید شما مهم نباشه ذکر کنی

چون اینطوری همه میدونن در چه بحثی شرکت میکنن و راجعبه چه موضوعی نظر میدن

مادربردی که نام بردی بدون هیچ مشکلی این پردازنده را پشتیبانی میکنه در اینجور مواقع حتی احتمال داره دکمه Keyboard هم مشکل داشته باشه که موقع Boot وارد Menu بایوس بشه که احتمالی هست که شاید حتی 1 لحظه هم در موردش فکر نکنید

و خیلی احتمالات دیگه

یه مادربرد زیر دستم هست که وقتی اوردن پیشم چند جا برده بودن و همه گفته بودن که مادربرد سوخته چون با پاور و RAM و پردازنده دیگری تست کرده بودن ولی حتی روشن هم نمیشد یعنی برق وارد مدارش نمیشد و بعد از چند ساعتی که روش کار کردم با همون متعلقات خودش تونستم روشنش کنم به نظر خودت مشکل از چی میتونه باشه ؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز منظور این نیست که شما خرابش کردی... ولی وقتی بخوای جواب بهتر و نتیجه بهتری دریافت کنی ودوستان بیشتر بتونن به شما کمک کنن باید کوچکترین نکته ای که شاید از دید شما مهم نباشه ذکر کنی

چون اینطوری همه میدونن در چه بحثی شرکت میکنن و راجعبه چه موضوعی نظر میدن

مادربردی که نام بردی بدون هیچ مشکلی این پردازنده را پشتیبانی میکنه در اینجور مواقع حتی احتمال داره دکمه Keyboard هم مشکل داشته باشه که موقع Boot وارد Menu بایوس بشه که احتمالی هست که شاید حتی 1 لحظه هم در موردش فکر نکنید

و خیلی احتمالات دیگه

یه مادربرد زیر دستم هست که وقتی اوردن پیشم چند جا برده بودن و همه گفته بودن که مادربرد سوخته چون با پاور و RAM و پردازنده دیگری تست کرده بودن ولی حتی روشن هم نمیشد یعنی برق وارد مدارش نمیشد و بعد از چند ساعتی که روش کار کردم با همون متعلقات خودش تونستم روشنش کنم به نظر خودت مشکل از چی میتونه باشه ؟

در هر صورت بابت پاسخ شما ممنونم توضیحات کامل بود واز قرار معلوم مشکل شون حل شد و خیال بنده هم راحت شد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...