رفتن به مطلب

بازگشت شکوهمندانه Need for speed(راهنمای ساخت خودروی دریفت اضافه شد )

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

بازی توی اوریجین قسمت Trials اضافه شده و میتونید برای 10 ساعت رایگان تجربش کنید

6d1x_nfs.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دریفت زناش بیان یکم رکورد بزنیم 

:x

لینک به دیدگاه

انجمن ناظر نداره

عکس شیطان پرستی تو پست اول هست و تا حالا حذف نشده.

عکس سوم 

لینک به دیدگاه

انجمن ناظر نداره

عکس سوم

الان نه که کل زندگیمون درسته جامعه هم درسته!

فقط گیر شما مونده بود

6d1x_nfs.jpg

عالی بود من که توی ۱۰ ساعت رسیدم به لول ۳۰ فکر کنم تو هفته بعد نسخه اصلی رو خریداری کنم

6d1x_nfs.jpg

عالی بود من که توی ۱۰ ساعت رسیدم به لول ۳۰ فکر کنم تو هفته بعد نسخه اصلی رو خریداری کنم

6d1x_nfs.jpg

لینک به دیدگاه

انجمن ناظر نداره

عکس سوم

همينو كم داشتيم فقط :|

لینک به دیدگاه

انجمن ناظر نداره

عکس سوم

اسم اکانت منم ریپورت کن

Sent from my D5503

لینک به دیدگاه

فقط همین رو میتونم بگم

خدا آخر عاقبت همه رو بخیرکنه

من وظیفه ام بوده که اطلاع بدم. 

خیلی ها دوست ندارن که از خواب پاشن ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همه بهش میگن Drift King 

:cool:

dqg4132oqnjp0utjw5l9_thumb.jpg

3qz2yvwgck6yob2gwpaj_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

حیف این بازی که کرک نمیشه[emoji20]
آخه اینترنت خوبی هم نداریم که اورجينال بخرم[emoji31]

فرستاده شده از GT-N5100ِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

نیازی به نت خیلی خوب نیس من خودم این بازی رو دارم و باهاش بازی میکنم هر کسی گفته نت پایدار میخواد از اطلاعات غلط بعضی ها در سایت های پارسی زبان و خارجی جمع کرده و اومده اینجا گفته.

من نتم 2 مگ هست رو دانلود منجر 250kb سرعت دارم پینگم هم 160 هست حتی 360 هم باشه میتونی بازی کنی سرعتی که رو دانلود منجر 128 kb هم باشه نشون بده بازم کفایت میکنه .  کلا این بازی

خیلی کم حجم میخوره دقیقا ترافیک مصرف رو زیر نظر گرفتم در 3 الی 4 ساعت بازی کردن مداوم اونم با دوستان انلاین کلا 60 مگ مصرفشه . گرافیک خیلی عالی داره خودم رو  اخرین حالت بازی میکنم واقعا

گرافیک جذابی داره و شخصی سازی ماشین که چه عرض کنم خیلی دقیقن به حدی که میتونی باد لاستیک ماشین هم تنظیم کنی . عکس درون برنامه ای هم داره که خودم خیلی عکس گرفتم اینجا یکی دوتا 

میزارم ببین.

0005.jpg

0006.jpg

ویرایش شده توسط *AHMAD*
ارسال عکس
لینک به دیدگاه

نیازی به نت خیلی خوب نیس من خودم این بازی رو دارم و باهاش بازی میکنم هر کسی گفته نت پایدار میخواد از اطلاعات غلط بعضی ها در سایت های پارسی زبان و خارجی جمع کرده و اومده اینجا گفته.

من نتم 2 مگ هست رو دانلود منجر 250kb سرعت دارم پینگم هم 160 هست حتی 360 هم باشه میتونی بازی کنی سرعتی که رو دانلود منجر 128 kb هم باشه نشون بده بازم کفایت میکنه .  کلا این بازی

خیلی کم حجم میخوره دقیقا ترافیک مصرف رو زیر نظر گرفتم در 3 الی 4 ساعت بازی کردن مداوم اونم با دوستان انلاین کلا 60 مگ مصرفشه . گرافیک خیلی عالی داره خودم رو  اخرین حالت بازی میکنم واقعا

گرافیک جذابی داره و شخصی سازی ماشین که چه عرض کنم خیلی دقیقن به حدی که میتونی باد لاستیک ماشین هم تنظیم کنی . عکس درون برنامه ای هم داره که خودم خیلی عکس گرفتم اینجا یکی دوتا 

میزارم ببین.

0005.jpg

0006.jpg

آخه واقعا من اینترنت خوبی ندارم مال من نامحدوده ولی 512kb هست
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

بنده نت 512 نامحدود مخابرات دارم و بدون مشکل بازی رو انجام میدادم

این بازی نت ضعیف هم جوابگو هست لااقل با این نتی که من دارم مشکلی نبود

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، ASHKANTORNADO گفته است :

آخه واقعا من اینترنت خوبی ندارم مال من نامحدوده ولی 512kb هست

همانطور که اقا مهدی گفتن رو سرعت 64 هم میتونی بازی کنی . من بتلفیلد که اطلاعات زیاده داره با سرعت 20 کیلو هم بازی کردم

لینک به دیدگاه

میزارم ببین.

0005.jpg

0006.jpg

سلام
دوست عزیز اگر اینطور باشه مصرفش خیلی عالیه ک تو 3 ساعت بازی 60 مگ میسوزونه ...
بنده gta online بازی میکنم با دوستان بعد 3 ساعت 130 40 تایی میسوزونه ... حالا نت من 512 نامحدود هس [emoji1]
پینگ نتم فک کنم 30 40 هی

اقا کسی قصد فروش اکانت دست دو این nfs رو نداره ؟

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

لینک به دیدگاه

باسلام خدمت دوستان عزیز ی چون دیدم بعضی از دوستان دنبال اکانت دست دوم این بازی هستن باید عرض کنم که خو دم یه اکانت ارگین دست دوم از همین فروم خریدم . بعد از 2 هفته دیدم که یه نفر اومده روی اکانت بازی میکنه بعد تماسی که با فروشنده اکانت گرفتم گفت که اکانت مال کسه دیگه ای بوده و این اطفاقات میوفته بعد از 1 ماه هم دیدم که اصلا رمز اکانت عوض شده.من هم دستم به هیچ جا وصل نبود و حوصلا نداشتم بیخیال اکانت و هزینه ای که کردم شدم.

به هیچ وجه اکانت دسته دوم نخرید به هیچ وجه.

لینک به دیدگاه

باسلام خدمت دوستان عزیز ی چون دیدم بعضی از دوستان دنبال اکانت دست دوم این بازی هستن باید عرض کنم که خو دم یه اکانت ارگین دست دوم از همین فروم خریدم . بعد از 2 هفته دیدم که یه نفر اومده روی اکانت بازی میکنه بعد تماسی که با فروشنده اکانت گرفتم گفت که اکانت مال کسه دیگه ای بوده و این اطفاقات میوفته بعد از 1 ماه هم دیدم که اصلا رمز اکانت عوض شده.من هم دستم به هیچ جا وصل نبود و حوصلا نداشتم بیخیال اکانت و هزینه ای که کردم شدم.

به هیچ وجه اکانت دسته دوم نخرید به هیچ وجه.

بله دوست عزیز . کاملا درسته ... شما اگر ایمیل طرف رو هم داشته باشی بازم میتونه بک بزنه .. فقط میمونه انسانیت طرف ... که بعضیا سو استفاده میکنند و بعد یک هفته بک میزنن اکانتو [emoji17]

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

اینجور اتفاقات بیشتر برای اکانت ها و بازی هایی میافته که اولا بازی بروز و خوبی هست دوما به همین دلیل که تازه اومدن کمتر کسی قصد فروش اکانت خودش رو میکنه در نتیجه  اکانت ها اکثراهک میشن و بعد از مدتی صاحب اکانت با خبر میشه و تغییرات رو اعمال میکنه

فروشندگانی که از راه فروش اکانت کسب روزی میکنند اکثرا بی تقصیر هستند چون خودشون به فرض معامله با صاحب اکانت خرید انجام میدن

بارها شده اکانت در دست خودشون و قبل از فروختن به نفر بعدی اکانت از کار افتاده و متضرر شدن 

اگه اکانت رو از صاحب اکانت خریده باشید دیگه اوج بی انصافیش هست که اکانت رو برگشت زده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان

آقا من یکی گرفتم ولی بعد از گرفتن اسم و فامیل به همراه id و ایمیل رو عوض کردم ، بازم مشکلی پیش میاد؟

البته من از عزیز بزرگوار آقای رعیسی خریدم و خیالم راحته.(دست دوم)

دوستان یه سوال

بهترین حالت برای تنظیم بخش زیر با توجه به اینکه با دسته 360 بازی میکنم چی هست؟

NFS16_2016_09_18_19_33_47_337.jpg.48872f6991117a950a7563fb9b7dd604.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هیشکی نیست؟

دوستان یه سوال دیگه

همینطور که توی عکس بالا میبینید من با اینکه با دسته دارم بازی میکنم ولی بازم  توی کلید ها و راهنما ها کلید های کیبورد رو نشون میده ، خیلی اعصاب خورد کنه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

وژدانی این چرا اینجوری میکنه >:(>:(

چرا وقتی میام توی این بخش دیگه back برای برگشتن به صفحه قبل نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

NFS16_2016_09_19_12_59_25_987.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 22 ساعت قبل، milad8090 گفته است :

سلام

کسی میدونه چطور دنده رو میشه اتومات کرد برا من دستی

سلام

با کیبورد بازی میکنی یا دسته؟

لینک به دیدگاه

درود دوستان

برای اینکه با کسی به صورت انلاین بازی کنم اول باید در اوریجن اددش کنم؟

مراحلش چجوریه؟

اصن میشه

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، Altek گفته است :

درود دوستان

برای اینکه با کسی به صورت انلاین بازی کنم اول باید در اوریجن اددش کنم؟

مراحلش چجوریه؟

اصن میشه

برای این که با دوستت انلاین بازی کنی باید اددش کنی تو اوریجین و اونم داخل بازی شه . ولی اگر میخوای با غیر دوستت بازی کنی مپ رو باز کن بعد میبینی چنتا فلش مانند هستن که در حال حرکتن که اونا انلاینن میتونی باشون مسابقه بدی . در مورد مراحل اصلی میری تو قسمت موبایل قسمت پیام ها اونجا روی هر شخصیتی بزنی یه منطقه بهت نشون میده که میگه برو اونجا تا مرحله شرو شه . در مورد مراحل فرعی بگم که وقتی نزدیک مکان مسابقه میشی یه چنتا گزینه میاد که با زدن دکمه Page Down کسانی که تو بازی چه دوست چه غیر دوست هستن رو دعوت به مسابقه میکنه که اونا با پذیرفتن میان مسابقه میدن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...