رفتن به مطلب

بازگشت شکوهمندانه Need for speed(راهنمای ساخت خودروی دریفت اضافه شد )

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

بزرگترین ایراد تو تنظیمات این بازی این هست که قابیلت تغییر ضرایب گیرباکس و فاصله ها دنده رو نداره 

toyota supra که خیلی هم دوسش دارم دقیقا این مشکل داره تو دنده های پایین به شدت سریع و با دوره موتور بالا کار میکنه اما تو دنده بالا دور موتور به شدت افت میکنه 

یه مورد دیگه هم این هست که اصلا با ماشین 2دفرانسیل یا چهار چرخ متحرک(4wd) غیر ممکن هست تغریبا دریفت کردن اما تو بازی با نیسان GTR یا میتسوبیشی EVO که هر دو 2 دفرانسیل هستن خیلی خوبم هم میشه دریفت کشید

یکی ار اساس ماشین 2دفرانسیل بازده بیشتر در عین حال پایداری هست 

البته بزرگترین ایرادِ بازی با فاصله زیاد اینه :

همه ماشینها رو از لحاظ هندلینگ میشه مثل هم کرد... منظورم اینه که با یه ذره هوشمندی میشه کاری کرد که فور ویل درایو مثل rx7 دریفت بکشه و یا rX7 مثل لامبو بشه هندلینگش... میتونم رانندگیه یه نفر دیگه با یه ماشین دیفرانسیل عقب رو توی بازی ببینم و کاری کنم که فور ویل درایوم یا دیفرانسیل جلوم عین همون عمل کنه... race ها بطور منطقی نیاز به ماشین های مختلف دارن برای کسب بهترین زمان اما همش رو با یه ماشین هم رفتم با چند تا ماشین هم رفتم و متاسفانه همون یک ماشین بهتر جواب داد با تیون های متفاوت...

شاید این بازی تمرینی بود برای عنوان بعدی که ظاهرا قراره massively multiplayer باشه که همزمان هم درایور کلاب رو بترسونه  :D 

دوستان با 960m تو fhd میشه راحت بازی کرد؟

sent from my Xperia z5

دقیقا نمیدونم کارتتون هم رده کدوم کارتهایی که تست کردم میتونه باشه اما اگه در حد 750tI باشه که تست کردم روی 1920 در 1080 با تنظیمات گرافیکی پایین با فریم 60 ثابت(با یه مقدار لگ در جاهای شلوغ) باید اجرا شه (خودم روی رزولوشن 2560 در 1080 با تنظیمات پایین 60 فریم پیوسته میگرفتم)

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

دوستان با 960m تو fhd میشه راحت بازی کرد؟

sent from my Xperia z5

من یه مدت به 7970 لایتنینگ استراحت دادم

از وقتی هم این بازی رو گرفتم دارم با 580 لایتنینگ بازی میکنم.

دو هفته پیش با 580 رو مانیتور 19 اینچ تنظیمات در سطح High به بالا بازی میکردم.

اما حالا رو 1080P دارم رو Low بازی میکنم  :D

البته بماند که همین Low بازی هم بدک نیست

البته بزرگترین ایرادِ بازی با فاصله زیاد اینه :

همه ماشینها رو از لحاظ هندلینگ میشه مثل هم کرد... منظورم اینه که با یه ذره هوشمندی میشه کاری کرد که فور ویل درایو مثل rx7 دریفت بکشه و یا rX7 مثل لامبو بشه هندلینگش... میتونم رانندگیه یه نفر دیگه با یه ماشین دیفرانسیل عقب رو توی بازی ببینم و کاری کنم که فور ویل درایوم یا دیفرانسیل جلوم عین همون عمل کنه... race ها بطور منطقی نیاز به ماشین های مختلف دارن برای کسب بهترین زمان اما همش رو با یه ماشین هم رفتم با چند تا ماشین هم رفتم و متاسفانه همون یک ماشین بهتر جواب داد با تیون های متفاوت...

من نمیدونم سازندگان بازی اصلا سواد مکانیک داشتن یا نه اخه ماشین دیرانسیل جلو چه طور دریفت میزنه موندم   :laughing:
یه سری باگ ها داره که از یه همچین کمپانی خیلی خیلی بعیده همون مشکل گارد ریل ها هنوزم پابرجاست.
گارد ریل نیست که دیواره بتنیه 
ویرایش شده توسط OC Formula
لینک به دیدگاه

من نمیدونم سازندگان بازی اصلا سواد مکانیک داشتن یا نه اخه ماشین دیرانسیل جلو چه طور دریفت میزنه موندم   :laughing:
یه سری باگ ها داره که از یه همچین کمپانی خیلی خیلی بعیده همون مشکل گارد ریل ها هنوزم پابرجاست.
گارد ریل نیست که دیواره بتنیه 

اینجاست که میگم یکم واقع گرایانه شدن کسی رو خفه نمیکنه. حتما نباید شبیه ساز بشه تا مثلا جاذبرو 9.81 قرار بدن.

به قول شما علی جان یا سازنده ها باید مکانیک باشن یا یکم سواد گیم داشته باشن. اما EA فقط سواد پول درآوردن داره.از کربن و آندرکاور با ریختن چند تا بازیگر هالیودی بگیر تا الان که به قول آقا رضا تیونر مشهور پورشه تو بازی حظور داره.

ببین عقل استدیو کرایتریون رسیده که V12 که زیر کاپوت آونتادور هست با V12 که زیر کاپوت پاگانی هیورا هست فرق داره و جفتش یه صدا تولید نمیکنه (دقت کنید من الان چند وقتیه فقط تو MW2012ـم). حالا میای تو NFS 2016 داری لب به لب گارد ریل میری ... یه دفه عین ماریو کارت و کراش CTR فنر بهت میخوره تصادف میکنی، اونم چه تصادفی. طرفی که 7 ثانیه از عقب بود میبینی دو کیلومتر افتاد جلو (گیم پلی نا مردی و باگ ما قبل تاریخ سری NFS).

خب این یعنی چی؟ یعنی پلیر محترم شما نوب تشریف داری و باید هندلینگ ماشینتو دستکاری کنی مثل حرفه ای ها. تا اینجا خوبه ولی وقتی یه ماشین فول تیون داری و قلق فرمونش از 20درصدی بازی تا الان دستته، آیا با همون تنظیمات مسابقه دیریف، باید درگ رو هم رفت؟

یعنی کاری به NFS ندارم که بعد از چند سری نا موفق تو 2016 خستیگیمو درآورد و یه تکون مثبتی به خودش داد، اما کاری که این استدیو ها با این بازی ها میکنن، کار استدیو های ایرانیه که دوتا بتا تستر و آلفا تستر ندارن که بشینه خودش دو بار بازیو بره ببینه کجای کار میلنگه (کنایه به گوست استدیو).

شوخی که خب دلیلشم مشخصه، بازی که نت بخواد سازندشم حوصله نداره بیستچاری به نت وصل باشه بازیشو تست کنه پول ترافیک از کجا بده! :D

لینک به دیدگاه

اینجاست که میگم یکم واقع گرایانه شدن کسی رو خفه نمیکنه. حتما نباید شبیه ساز بشه تا مثلا جاذبرو 9.81 قرار بدن.

به قول شما علی جان یا سازنده ها باید مکانیک باشن یا یکم سواد گیم داشته باشن. اما EA فقط سواد پول درآوردن داره.از کربن و آندرکاور با ریختن چند تا بازیگر هالیودی بگیر تا الان که به قول آقا رضا تیونر مشهور پورشه تو بازی حظور داره.

ببین عقل استدیو کرایتریون رسیده که V12 که زیر کاپوت آونتادور هست با V12 که زیر کاپوت پاگانی هیورا هست فرق داره و جفتش یه صدا تولید نمیکنه (دقت کنید من الان چند وقتیه فقط تو MW2012ـم). حالا میای تو NFS 2016 داری لب به لب گارد ریل میری ... یه دفه عین ماریو کارت و کراش CTR فنر بهت میخوره تصادف میکنی، اونم چه تصادفی. طرفی که 7 ثانیه از عقب بود میبینی دو کیلومتر افتاد جلو (گیم پلی نا مردی و باگ ما قبل تاریخ سری NFS).

خب این یعنی چی؟ یعنی پلیر محترم شما نوب تشریف داری و باید هندلینگ ماشینتو دستکاری کنی مثل حرفه ای ها. تا اینجا خوبه ولی وقتی یه ماشین فول تیون داری و قلق فرمونش از 20درصدی بازی تا الان دستته، آیا با همون تنظیمات مسابقه دیریف، باید درگ رو هم رفت؟

یعنی کاری به NFS ندارم که بعد از چند سری نا موفق تو 2016 خستیگیمو درآورد و یه تکون مثبتی به خودش داد، اما کاری که این استدیو ها با این بازی ها میکنن، کار استدیو های ایرانیه که دوتا بتا تستر و آلفا تستر ندارن که بشینه خودش دو بار بازیو بره ببینه کجای کار میلنگه (کنایه به گوست استدیو).

شوخی که خب دلیلشم مشخصه، بازی که نت بخواد سازندشم حوصله نداره بیستچاری به نت وصل باشه بازیشو تست کنه پول ترافیک از کجا بده! :D

ایمان جان دقیقا

این بازی پتانسیل بهترین ریسینگ فان رو داشت اما به فنا داد.

مشکل اساسی من الان این گارد ریل ها هستش. تو سرعت بالا فرمون رو سفت میکنی که دقت بر بالا بعدش مسابقه جاده ای سرعت بالا ادامه مسیرش میوفته تو پیچ ها که دیگه نمیشه با همون هندلینگ که ست کردی بازی رو پیش برد.

و با کوچکترین برخورد با گارد ریل یهو ماشین قفل میشه!!!

مسیر های درگ که رسما تعطیله!

وقتی میاد مپ 400 متر میذاره و اخر مپ هم یه پیچ میخوره واقعا خنده داره.

بلوک سیلندر رو عوض میکنی سرعت ماشین از 280 میشه 360 !!!!!!! 

خلاصه این که دو سال تاخیر برا چنین باگ هایی و چنین بازی اصلا قابل قبول نیست!

سازنده ای که صاحب سبک بوده حالا بعد یک قرن چنین چیزی بسازه قابل قبول نیست!

اما چاره چیه در نبود سایر عناوین من خریدار بعد دو سال مجبورم با همین سرگرم بشم. که البته اگر مشکلات رو فاکتور بگیریم بازی بدی نیست 

هر از چند گاهی پروجکت کارز هم بازی میکنم. هرچند سبک این دو متفاوته اما کیفیت کاری که سازنده روی پروجکت کارز اعمال کرده اصلا قابل مقایسه با NFS16 نیست.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان 

اپدیت جدید برای بازی اومد

Multiplayer is an area that we know many of you are deeply passionate about, and we’re really excited to be bringing you SpeedLists, a feature which builds upon that competitive gameplay you’ve been requesting.

SpeedLists are a series of five pre-selected events that you compete in against other human opponents. Getting into the action is quick and easy, simply select the new SpeedList tile from the main menu, chose from Quick Play, Speed, Style or Mixed, and away you go.

At the end of each event you'll gain points for the place you finish. Then, once all events have been completed and the points tallied up, the final standings are displayed and the best racers shown off in a short cinematic sequence.

Once the winner has been crowned, the action starts again, meaning for those that enjoy competitive multiplayer racing, SpeedLists will quickly become the go-to choice.

Player Titles

As you play SpeedLists you’ll soon find yourself awarded one of the titles below based on your overall position within the NFS Community. Be warned though… there can only be one World Champion.

• Street Urchin
  • Sunday Driver
  • Wannabe Racer
  • Stick shifter
  • True Contender
  • Rising Star
  • Night Rider
  • Top Competitor
  • SpeedList Junkie
  • SpeedList Pro
  • SpeedList Master
  • Urban Legend
  • Chosen One
  • The 1%
  • Top 100
  • Top 10
  • World Champion

Speedlist Rank

rendition1.img.jpg

New Feature: Prestige Mode

We've upped the ante on some of the best events in the game. Test your skills and beat the target scores across each of the Five Ways to Play; Speed, Style, Build, Crew and Outlaw; to once and for all prove that you really are the Ultimate Icon.

Once you’ve completed the main narrative you’ll get a call from an old friend who’ll hook you up with all the details. From there, a brand new App will be installed into your phone, allowing you to toggle between both regular and Prestige events.

New Feature: Activities

Located across Ventura Bay will be two new types of Activity for you to participate in, Drift Corners and Speed Runs.

Approach a Drift Corner and send your car sideways to rack up the points, or go full throttle through one of the Speed Runs. Keep your run clean and leave your mark on the Speedwall - with bragging rights at stake you’ll want to ensure you’re coming out on top.

Achievements & Trophies

Three new achievements and trophies are waiting for you to unlock and collect.

• Basic Bronze: Win all the Prestige events
  • Gold Plated: Win Gold on all Prestige events
  • Speed Master: Win all the events in a SpeedList

Daily Challenges

We’ve made some changes to the way Daily Challenges award decals. Whereas previously you had to complete all three to win the Decal, moving forward, each Daily Challenge that you complete will reward you with one of 150 decals on offer.

Earn them all and take the personalization of your ride to the next level.

Full Patch Notes

With this Living Game Update players will now be able to experience Need for Speed Multiplayer in a brand new way in SpeedLists, and replay the best of the story events with a much harder twist in Prestige.

SpeedLists

Test your skills versus other players in custom made tournaments to become the Speedlist World Champion.

• There are different types of tournaments so choose the one that suits you: Speed, Style or Mixed.
  • Use the time between Speedlists to tune your car and get the winning edge.
  • The higher you finish in each event, the more SpeedPoints you'll rack up.
  • Join a Speedlist at any moment and you will race the next event available in the tournament.

Prestige

• Are you ready to try some of the best events from the story but in HARD MODE?
  • Prestige offers a collection of tougher Speed, Style, Build, Crew and Outlaw events.
  • Once you’ve completed Story mode you can expect a call from some old friends to let you know about this new challenge.
  • Turn on Prestige from your phone to toggle between regular and Prestige events.
  • This time winning isn’t everything. You’ll have to beat a series of increasingly tough target scores to earn Gold in each event.

Activities

• Drift or Speed? Choose your style and compete with your friends for the best scores in these short skill challenges.
  • Drift long, hard and fast through the Drift Corners to smash the target score.
  • If Speed is your game, then some short and challenging Speed Runs are out there for you.
  • Remember not to collide and keep up the pace so you can leave your mark on the Speedwall.
  • Collect them all and keep playing to stay top among your friends and earn those bragging rights.

Daily Challenges

• Challenges now offer a unique wrap editor decal for each Challenge beaten.
  • There are over 150 Daily Challenge decals to collect, previously only available if you beat all three daily challenges.
  • Keep playing to earn more decals and personalize your ride.

Other

• Forced Induction and a new visual Engine are all now available on the Ford 1932 Hotrod
  • New Community Campaigns for REP bonuses, $ bonuses and discounts - keep watching our Social Challenges for details on upcoming events
  • 3 Brand new Achievements & Trophies. These ones are tough!
  • Improved network warning messages for players with a poor connection
  • New red zone on the rev counter to clearly see your rev limit
  • Updated Drag Race Outro comparison screen
  • Various Bug Fixes and Improvements
  • Multiple stability fixes
ویرایش شده توسط ramin9500
لینک به دیدگاه

Need For Speed 2016

اینم کلی عکس از گاراژ خودم

4272NFS16-2016-04-17-04-06-24-932-2.jpg

130fNFS16-2016-04-17-04-01-39-175.jpg 130fNFS16-2016-04-17-04-01-46-950.jpg 479cNFS16-2016-04-17-04-01-49-595.jpg 479cNFS16-2016-04-17-04-01-56-222.jpg16a9NFS16-2016-04-17-04-03-02-606.jpg e428NFS16-2016-04-17-04-03-22-991.jpg 1211NFS16-2016-04-17-04-04-22-602.jpg 8101NFS16-2016-04-17-04-04-26-682.jpg69d7NFS16-2016-04-17-04-05-33-534.jpg 58bcNFS16-2016-04-17-04-05-40-452.jpg 58bcNFS16-2016-04-17-04-05-57-976.jpg 9f90NFS16-2016-04-17-04-06-06-121.jpg9f90NFS16-2016-04-17-04-06-11-395.jpg 9f90NFS16-2016-04-17-04-06-24-932.jpg 88a0NFS16-2016-03-27-21-55-54-21.jpg 88a0NFS16-2016-03-27-21-56-02-24.jpg88a0NFS16-2016-03-27-21-56-06-82.jpg 88a0NFS16-2016-03-27-21-56-10-80.jpg 72daNFS16-2016-04-17-03-59-27-520.jpg 9635NFS16-2016-04-17-03-59-32-622.jpg9635NFS16-2016-04-17-03-59-35-183.jpg 0bd1NFS16-2016-04-17-03-59-38-704.jpg 0bd1NFS16-2016-04-17-04-00-17-804.jpg 219eNFS16-2016-04-17-04-00-27-918.jpg219eNFS16-2016-04-17-04-01-06-225.jpg 6f65NFS16-2016-04-17-04-01-31-265.jpg

جدا بازیش انقدر گرافیک داره یا فتوشاپن این عکس ها :eek: ؟؟؟ اقا جای منم خالی کنید دمتون گرم  @};-

لینک به دیدگاه

جدا بازیش انقدر گرافیک داره یا فتوشاپن این عکس ها :eek: ؟؟؟ اقا جای منم خالی کنید دمتون گرم  @};-

فتوشاپ کجا بود عکسا از سیستم خودمه بدون ذره ای افکت :D

دارم با GTX 580 Lightning بازی میکنم رو تنظیمات Low :crying:

لینک به دیدگاه

فتوشاپ کجا بود عکسا از سیستم خودمه بدون ذره ای افکت :D

دارم با GTX 580 Lightning بازی میکنم رو تنظیمات 

عالیه  @};-  ! امیدوارم تا دو سه سال دیگه اکانتش برا خرید موجود باشه که در اینده که قرار خواهد بود سیستم جمع کنم بتونم بازیش کنم  :laughing:   :laughing:   :laughing:

لینک به دیدگاه

این هم اخرین ماشین که از این سر دسته ها گرفتم اسمش رو یادم نیست چی بود :دی

post-11538-0-95450400-1461879292_thumb.png

جالب دور تا دور ماشین نوار led کشیدن  حتما RGB دیپ کول هست :دی

بعد اپدیت یه سری مراحل جدید باز شده با ایکون جدید تو تلفن

post-11538-0-79914400-1461879348_thumb.png

ویرایش شده توسط ramin9500
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

دوستان منم بازی رو گرفتم ممنون میشم ادد کنید

origin id :

KaLiM021

-------------------------------------------------------

اینم عشق من :

zcjzr5n0xgmuupn8utkj_thumb.jpg

h2if69ihgrd8pqt6kk17_thumb.jpg

ویرایش شده توسط ted mosby
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

این چند وقت که نبودم چیز خاصی اضافه نشده یا جدید نیومده؟ :D 

لینک به دیدگاه

این چند وقت که نبودم چیز خاصی اضافه نشده یا جدید نیومده؟ :D 

چرا چون نبودی از این فرصت استفاده کردیم یه چند تا رکورد جابه جا نمودیم :D

البته فصل امتحانات هست زیاد نمیتونم بازی کنم وقت یهم بازی میکنم از بس تو فکر درسم کوفتم میشه :D

و الا الان همه رکورد ها رو زده بودم. LoL

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

چرا چون نبودی از این فرصت استفاده کردیم یه چند تا رکورد جابه جا نمودیم :D

البته فصل امتحانات هست زیاد نمیتونم بازی کنم وقت یهم بازی میکنم از بس تو فکر درسم کوفتم میشه :D

و الا الان همه رکورد ها رو زده بودم. LoL

والا من که دیگه کلا حوصلم نمیشه NFS بازی کنم ...یه جورایی مینی بازی بود :| و تمرینشون واسه عنوان بعدی که اون هم تماما آنلاین هست...

اگه توی اکانتم FIFA16 نداشتم اکانتم رو میفروختم 80 یا در نهایت 90 تومن  :D

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا من که دیگه کلا حوصلم نمیشه NFS بازی کنم ...یه جورایی مینی بازی بود :| و تمرینشون واسه عنوان بعدی که اون هم تماما آنلاین هست...

اگه توی اکانتم FIFA16 نداشتم اکانتم رو میفروختم 80 یا در نهایت 90 تومن  :D

ما که پولمون به اینا نمیرسه *(* 

به یاد روزایی که با 32 مگ گرافیک عشق میکردیم 

20.gif20.gif20.gif20.gif20.gif20.gif20.gif20.gif20.gif

یاد دوران جاهلیت ^)^ 

51b4Speed-2016-05-23-18-23-56-349.jpg

51b4Speed-2016-05-23-18-24-14-383.jpg

مکس اسپید 22.gif

51b4Speed-2016-05-23-18-46-10-356.jpg

53.gif53.gif53.gif53.gif

53.gif53.gif53.gif

53.gif53.gif

53.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان من تا حالا نسخه اریج نگرفتم 

الان cd key  بگیرم راه و روش اتصالش چطوره 

چی میخاد ؟ 

بجز نت که بلدم  :cool:

کلا یه توضیح ساده 

لینک به دیدگاه

دوستان من تا حالا نسخه اریج نگرفتم 

الان cd key  بگیرم راه و روش اتصالش چطوره 

چی میخاد ؟ 

بجز نت که بلدم  :cool:

کلا یه توضیح ساده 

یه سریال از سایت های داخلی یا همین بچه های فروم تهیه میکنی (دومی مطمئن تره) البته اکانت هایی برای فروش هم هست.

بعد نرم افزار اورجین رو دانلود میکنی و کاربری توش میسازی و سریال رو توش فعال میکنی. حالا یا باید بزاری نرم افزار بازیو برات دانلود کنه یا اینکه از لینک مستقیم دانلود کنی و به نرم افزار آدرسشو بدی و فقط منتظر شی تا آپدیت های جدیدشو دانلود کنه. تمام.

پیشنهاد میکنم اول تست کنی بعد اگه پسندیدی هزینه کنی.

لینک به دیدگاه

یه سریال از سایت های داخلی یا همین بچه های فروم تهیه میکنی (دومی مطمئن تره) البته اکانت هایی برای فروش هم هست.

بعد نرم افزار اورجین رو دانلود میکنی و کاربری توش میسازی و سریال رو توش فعال میکنی. حالا یا باید بزاری نرم افزار بازیو برات دانلود کنه یا اینکه از لینک مستقیم دانلود کنی و به نرم افزار آدرسشو بدی و فقط منتظر شی تا آپدیت های جدیدشو دانلود کنه. تمام.

اینجوری چقدر هزینه داره؟

لینک به دیدگاه

اینجوری چقدر هزینه داره؟

چه جوری؟

اصل اصلش 160 اینا

اکانت دسته دوم دوروبره 120

بعضیم کرایه ای میدن شاید یک هفته 20-30 تومان شایدم کمتر یادم نیست.

همه مدل توفروم موجوده!

لینک به دیدگاه

چه جوری؟

اصل اصلش 160 اینا

همه مدل توفروم موجوده!

شما گفتید تست ، فکر کردم روشی چیزی اومده که رایگان اجراش کنه

ویرایش شده توسط Yosef Faraji
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چه جوری؟

اصل اصلش 160 اینا

همه مدل توفروم موجوده!

نسخه دیلاکس با معمولی چه فرقی داره 

من همه سری های NFS رو بازی کردم این مدل هم میخام تجربه کنم 

ولی اولین تجربه از نسخه ارجینال هست واسه همین یکم خنگ بازی بارمه *(* 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نسخه دیلاکس با معمولی چه فرقی داره 

من همه سری های NFS رو بازی کردم این مدل هم میخام تجربه کنم 

ولی اولین تجربه از نسخه ارجینال هست واسه همین یکم خنگ بازی بارمه *(* 

ساده ترین مدل توضیح :

یه اکانت اوریجین میسازی ، نرم افزار اوریجین رو نصب میکنی ، لاگین میکنی با اکانتی که ساختی و وقتی اوریجین باز شد 

اینجا رو کلیک کن :

bp5c6266f3vyoj6kgak5_thumb.jpg

بعدش cd-key که گرفتی رو اینجا وارد کن:

33k6nanbpcwx0fkz8snu_thumb.jpg

next رو بزن و بازی به لیست بازیات اضافه میشه و کافیه روی ایکون بازی در داخل نرم افزار اوریجین کلیک راست کنی و دانلود رو بزنی تا بازی دانلود و نصب بشه 

لینک به دیدگاه

میگم دوستان اقایون داداشم مپ پایین دست چپ هرچی رکورد بوده قبلا توسط بنده زده شده ها :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میگم دوستان اقایون داداشم مپ پایین دست چپ هرچی رکورد بوده قبلا توسط بنده زده شده ها :D

من آخرین باز 29 آپریل اومده بودم تو بازی  =))

اگه الان برم تو بازی احتمالا همه شخصیت های بازی پیر شده باشن :D  نقشه هم اضافه شده چیزی؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...