رفتن به مطلب

عملکرد دوتا 6970 با هم تاثییری داره ؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

اساتید محترم

دو تا کارت 6970 درحالت کراسفایر تاثییری در بازی داره یا خیر ممنون میشم توضیح بدید؟

Sent from my D826 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام بنده دو تا 6950 رو تست کردم فکر کنم حدود 20% از حالت تک تو بعضی بازی ها بهتره

لینک به دیدگاه

میتونید بنچمارک ها رو ببینید

3741_30.png

3741_29.png

بله تاثیر زیادی داره...البته توان مصرفی و حرارت رو باید مد نظر قرار بدید و ببینید ایا ارزش داره اینکار یا خیر...

از نظر بنده کارت تک هسته جدید خیلی بهتره...میتونید کارت خودتون رو بفروشید و دسته دوم تمیز بخرید

لینک به دیدگاه

3741_30.png

3741_29.png

بله تاثیر زیادی داره...البته توان مصرفی و حرارت رو باید مد نظر قرار بدید و ببینید ایا ارزش داره اینکار یا خیر...

از نظر بنده کارت تک هسته جدید خیلی بهتره...میتونید کارت خودتون رو بفروشید و دسته دوم تمیز بخرید

+
لینک به دیدگاه

3741_30.png

3741_29.png

یه کارت حدود 700تومن از چیپ AMDمعرفی میکنی دوست من؟

لینک به دیدگاه

یه کارت حدود 700تومن از چیپ AMDمعرفی میکنی دوست من؟

با اجازه اون دو ست عزیز..

نو اگر بخواین r9 270x

دست دو 280x

Sent from my D5503

لینک به دیدگاه

به جای کراس کردن دوتا 6970 می تونید از یک عدد 280X  استفاده کنید که خیلی بهتر عمل میکنه.

لینک به دیدگاه

دوست من الان دیگه کراس کردن 6970 خیلی اشتباهه. (*)

چون ای ام دی دیگه از این سری پشتیبانی نمی کنه و درایورهای جدید روش جواب نمیدن. :wacko:

به نظر من بهترین کار فروختن 6970 و گرفتن کارت جدید از سری 7000 به بالا است. :x

لینک به دیدگاه

دوست من الان دیگه کراس کردن 6970 خیلی اشتباهه. (*)

چون ای ام دی دیگه از این سری پشتیبانی نمی کنه و درایورهای جدید روش جواب نمیدن. :wacko:

به نظر من بهترین کار فروختن 6970 و گرفتن کارت جدید از سری 7000 به بالا است. :x

من هنو کارت نخریدم و دنبال یه کارت ارزون میگردم البته در کنار کارایی و حسابی گیج شدم

لینک به دیدگاه

من هنو کارت نخریدم و دنبال یه کارت ارزون میگردم البته در کنار کارایی و حسابی گیج شدم

اگه هنوز نگرفتین 6970 رو کلا فراموش کنین.

چون مصرفش زیاده و درایورهای کریمسون روش جواب نمیده و نمی تونین به روزش کنین.

اگه به ای ام دی علاقه دارین حتما از سری 7000 به بالا بگیرین.

لینک به دیدگاه

اگه هنوز نگرفتین 6970 رو کلا فراموش کنین.

چون مصرفش زیاده و درایورهای کریمسون روش جواب نمیده و نمی تونین به روزش کنین.

اگه به ای ام دی علاقه دارین حتما از سری 7000 به بالا بگیرین.

کدوم مدل از سری 7000 تا 700 تومن بصورت کارکرده مناسب هست

لینک به دیدگاه

کدوم مدل از سری 7000 تا 700 تومن بصورت کارکرده مناسب هست

فقط دو کارت از سری 7000 به درد شما میخورن 7950 و 7970

اولی حدود 400 دومی حدود 550

اما کارتهای توی رنج 700 تومن r9 280x و r9 380 هر دو از شرکت AMD

شاید بتونید با کمی افزایش بودجه سراغ کارتهای 390 و 290 و 380x هم برید .

اما قبل از هرچیز مشخصات کامل سیستم از جمله مدل دقیق cpu و توان و مدل پاور رو بگید .

شاید سیستم شما اصلا توان استفاده از هیچ کدوم از گرافیک هایی رو که گفتم نداشته باشه !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پول درو ریختن  به معنای واقعی کلمه -کارتهای هستن  با قیمت مناسب کارایی بهتر درایور بهتر دمای کمتر و مصرف کمتر - 

دما و صدا ی کولر وپور چمبر  و مصرف بالا و مشکلات درایو رهایی که  دیگه پشتیبانی ندارن اونم برای مولت GPU که اگر درست پشتیبانی نشه شوته- یک کارت 280X اندازه تقریبا اندازه  دو تا همین کارتها توان داره -حالا شما صدای کمتری داری دمای کمتری داری (اگر مثلا سافیر ترای ایکس) بگیری و سیستمت هم کلا خنک تره درایور هم داری   - کلا اصلا پیشنهاد نمیشه مولتی جی پیو تاریخ گذشته-شاید مثلا 5% درصد 10 % قویتر باشید در بعضی از عناوین قدیمی تر ولی اون همه معایب رو نمیتونی پوشش بدی با این میزان افزایش کارایی- پس کارت تکی جدید تر خیلی بهتر از کارت قدیمی است

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

فقط دو کارت از سری 7000 به درد شما میخورن 7950 و 7970

اولی حدود 400 دومی حدود 550

اما کارتهای توی رنج 700 تومن r9 280x و r9 380 هر دو از شرکت AMD

شاید بتونید با کمی افزایش بودجه سراغ کارتهای 390 و 290 و 380x هم برید .

اما قبل از هرچیز مشخصات کامل سیستم از جمله مدل دقیق cpu و توان و مدل پاور رو بگید .

شاید سیستم شما اصلا توان استفاده از هیچ کدوم از گرافیک هایی رو که گفتم نداشته باشه !

cpu=i5 4690

Madrbord= vi formula z87

Ram=16 gb vengeance pro 2400 پاور هم 850 oc+

پول درو ریختن به معنای واقعی کلمه -کارتهای هستن با قیمت مناسب کارایی بهتر درایور بهتر دمای کمتر و مصرف کمتر -

دما و صدا ی کولر وپور چمبر و مصرف بالا و مشکلات درایو رهایی که دیگه پشتیبانی ندارن اونم برای مولت GPU که اگر درست پشتیبانی نشه شوته- یک کارت 280X اندازه تقریبا اندازه دو تا همین کارتها توان داره -حالا شما صدای کمتری داری دمای کمتری داری (اگر مثلا سافیر ترای ایکس) بگیری و سیستمت هم کلا خنک تره درایور هم داری - کلا اصلا پیشنهاد نمیشه مولتی جی پیو تاریخ گذشته-شاید مثلا 5% درصد 10 % قویتر باشید در بعضی از عناوین قدیمی تر ولی اون همه معایب رو نمیتونی پوشش بدی با این میزان افزایش کارایی- پس کارت تکی جدید تر خیلی بهتر از کارت قدیمی است

بسیار قانع کننده

در ضمن ,کارت های انویدیا هم مناسب پیشنهاد بدین با توجه به سخت افزار موجود خوشحال میشم

ویرایش شده توسط car20pc.ir
لینک به دیدگاه

cpu=i5 4690

Madrbord= vi formula z87

بسیار قانع کننده

در ضمن ,کارت های انویدیا هم مناسب پیشنهاد بدین با توجه به سخت افزار موجود خوشحال میشم

سیستم بسیار مناسبی دارید

کارت از انویدیا :

680

770

960

950

670

این کارتها با حدود قیمت 700 ( حالا یه کم بالا و پایین پیدا میشن )

950 نسبت به 960 ارزش خرید نداره !

اما محدود بودن بودجه شاید خریدش رو توجیه کنه .

از AMD

7950

7970

280

280X

380

.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

cpu=i5 4690

Madrbord= vi formula z87

بسیار قانع کننده

بودجه رو بگید میشه یک کارت خوب پیشنها داد

لینک به دیدگاه

بودجه رو بگید میشه یک کارت خوب پیشنها داد

استاد کارت در حدود 700 تومن میخوان !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

زوتاک یک مدل 960 داره قیمتش خیلی خوبه حدود 700 تومنه اون انتخاب عالی میتونی باشه- من 950-960 رو تست زدم از پس همه عناوین روز بر میان -950 هم هتس با قیمت های مناسب اونم کارت قابلی است مخصوصا نسخه اکستریم گگیا که بدشت اورکلک شده- کارت AMD هم 270 یا 280 یا 370 یا 360  - انتخاب با خودتونه-

لینک به دیدگاه

سیستم بسیار مناسبی دارید

کارت از انویدیا :

680

770

960

950

670

این کارتها با حدود قیمت 700 ( حالا یه کم بالا و پایین پیدا میشن )

950 نسبت به 960 ارزش خرید نداره !

اما محدود بودن بودجه شاید خریدش رو توجیه کنه .

از AMD

7950

7970

280

280X

380

.

ممنون وقت گذاشتین بسیار

کامل و قانع کننده بود امکانش برام هست حدود 100تا 200تومن بودجه رو افزایش بدم

لینک به دیدگاه

دو کارت 970 و7970 انتخاب شد و از اونجایی کهr9 380x تقریبا ریبرند شده 7970 هست و مشخصات شبه به هم داره بخاطر قیمت کمترش 7970 رو انتخاب کردم حالا بین این دو کارت کدوم مناسب تر هست ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست من کارت خیلی قدیمی بخاطر قیمت کمتر  نمی ارزه وآینده نگرانه نیست .اگر AMD کارید همون  پیشنهاد من  380X است

-ضمنا 970 رو نباید با این کارتها مقایسه کنید  اون با کارت 390  مقایسه میشه  که کارایی شون در بعضی از سناریو ها بین 5 تا 10% متفاوت است ، شما باید 960 رو با اینها مقایسه کنید.

باز کارت 380x  هم درواقع ریبرند شده 285x است با رم بیشتر و کلاک بالاتر - 970 در رده کارت /380x7970  نیست عزیزم - کارایی بالاتری داره مصرف کمتری داره و نسبت به سری 7000 جدیدتره. gtx 970  در  رده 290/290xو 390/390x است .

گزینه های 380x یا 960 می تون انتخاب های خیلی بهتری باشن-دیگه به خودتون بستگی داره -

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

یه نیم نگاهی به gtx 980 بکنید باآفر که خورده ارزش خریدش رفته بالا از 380x به نظرم بهتره تا حدودی

پی نوشت : متوجه نشدم بودجه صفحه قبل 700 اعلام شده از اینور gtx970 انتخاب شده ...!! :-?

ویرایش شده توسط alireza3dshadow
لینک به دیدگاه

یه نیم نگاهی به gtx 980 بکنید باآفر که خورده ارزش خریدش رفته بالا از 380x به نظرم بهتره تا حدودی

پی نوشت : متوجه نشدم بودجه صفحه قبل 700 اعلام شده از اینور gtx970 انتخاب شده ...!! :-?

هنوز قیمت gtx980_یکم تند هست و امکان خرید 970نهایت بوجه بنده بود امکان برام بود یه مقداری بوجه رو افرایش بدم بخاطر همین gtx970رو جز انتخابم گذاشتم. کارت های سری قدیمی تر کارم رو راه میندازه که طبق راهنمایی یکی از دوستان 7970 خریداری شد نصب به قیمت پایینش پرفومنس بالایی داره راضی کندست

دوست من کارت خیلی قدیمی بخاطر قیمت کمتر نمی ارزه وآینده نگرانه نیست .اگر AMD کارید همون پیشنهاد من 380X است

-ضمنا 970 رو نباید با این کارتها مقایسه کنید اون با کارت 390 مقایسه میشه که کارایی شون در بعضی از سناریو ها بین 5 تا 10% متفاوت است ، شما باید 960 رو با اینها مقایسه کنید.

باز کارت 380x هم درواقع ریبرند شده 285x است با رم بیشتر و کلاک بالاتر - 970 در رده کارت /380x7970 نیست عزیزم - کارایی بالاتری داره مصرف کمتری داره و نسبت به سری 7000 جدیدتره. gtx 970 در رده 290/290xو 390/390x است .

گزینه های 380x یا 960 می تون انتخاب های خیلی بهتری باشن-دیگه به خودتون بستگی داره -

بله متوجه هستم و از این دو انتخاب طبق راهنمایی شما و دوستان نهایت سقف و کف رو گفتم که خیلی هزینه کنم 970 کمتر هزینه کنم 7970یا 380xو [emoji4]

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...