رفتن به مطلب

کارت گرافیک Asus 780Ti DCU2OC فروخته شد

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود خدمت هم قطاران فروم و تبریک نوروز
کارت گرافیک Asus 780Ti Direct CU II OC برا یکی از دوستان موجوده برای فروش.
کارت در کمال صحت و سلامت در حال استفاده ست و مشخصات و وضعیت کارت در پیوست هست، (یکی از عکس ها اشتباه بود که اصلاح شد. آسیک کارت 67.9 )
کارتون و گارانتی گم شده
قیمت پایه: 920 - قیمت فوری : 999
با این حال دوستان میتونن قیمت مدنظرشون رو پیغام خصوصی کنن تا با ایشون در جریان بذارم. (بابت دیر پاسخ دادن به پیام ها پوزش میخوام چون بنده صاحب کارت نیستم)
کارت دست کسی بوده که با اطمینان بالایی میتونم بگم اورکلاک نشده

بوشهر هستم. هزینه پست با خریدار محترم. تعویض مقدور نیست.

post-18552-0-43277800-1458507675_thumb.jpg

post-18552-0-59860100-1458507690_thumb.jpg

post-18552-0-48251800-1458508067_thumb.jpg

post-18552-0-90360100-1458571874_thumb.jpg

post-18552-0-32433400-1458600944_thumb.jpg

post-18552-0-60949400-1458601156_thumb.jpg

ویرایش شده توسط msadegh07
لینک به دیدگاه

ASIC خیلی بالایی داره من هم لنگه همین را داشتم و فروختم به یکی از اشناهای خودمون اون کارت من 68.8 بود اگر اشتباه نکنم

این کارت را مقداری هم اور کردین توی عکس معلوم هست ولی کارت خیلی عالی هست اگر سال گزشته اگهی کرده بودی خودم میخریدم

فعلا دستم خالیه....شانس نداریم دیگه....در حالت SLI با GTX980 SLI برابری میکنه

لینک به دیدگاه

ASIC خیلی بالایی داره من هم لنگه همین را داشتم و فروختم به یکی از اشناهای خودمون اون کارت من 68.8 بود اگر اشتباه نکنم

این کارت را مقداری هم اور کردین توی عکس معلوم هست ولی کارت خیلی عالی هست اگر سال گزشته اگهی کرده بودی خودم میخریدم

فعلا دستم خالیه....شانس نداریم دیگه....در حالت SLI با GTX980 SLI برابری میکنه

سلام دوست عزیز میتونم بپرسم از کجای عکسها معلومه که اور کردن؟

لینک به دیدگاه

اگه اشتباه نکنم توی عکس قبلی که از gpuz گذاشته بودن gpu clock روی 1004 بوده.به همین دلیل گفتن یه مقدار اور شده

لینک به دیدگاه

عکس GPU-Z را دوست عزیزمون عوض کرد که در عکس قبلی فرکانس هسته پردازنده گرافیک در حالت دیفالت بالای 1000Mhz بود و فرکانس توربو 1075 با 70 بود ولی در عکسی که در حال حاضر مشاهده میشه در حالت دیفال کارخانه ای هست

شما دقت نکردین موقع خواندن که اشاره کردم لنگه این کارت را خودم داشتم و به یکی از اشناهای نزدیک فروختم....من کارتی را که داشتم با اینکه قابلیت اور کردن را داشت هیچ وقت اور نکردم چون قدرت این کارت در حدی هست که نیازی به اور کردن نداره

حالا هم کارت را فروختم و GTX TITAN Black خریدم که میشه همون GTX780TI ولی با 6GB حافظه ولی توی بازی به نصبت 780TI مقداری ضعیف هست

ویرایش شده توسط Royal
لینک به دیدگاه

عکس GPU-Z را دوست عزیزمون عوض کرد که در عکس قبلی فرکانس هسته پردازنده گرافیک در حالت دیفالت بالای 1000Mhz بود و فرکانس توربو 1075 با 70 بود ولی در عکسی که در حال حاضر مشاهده میشه در حالت دیفال کارخانه ای هست

شما دقت نکردین موقع خواندن که اشاره کردم لنگه این کارت را خودم داشتم و به یکی از اشناهای نزدیک فروختم....من کارتی را که داشتم با اینکه قابلیت اور کردن را داشت هیچ وقت اور نکردم چون قدرت این کارت در حدی هست که نیازی به اور کردن نداره

حالا هم کارت را فروختم و GTX TITAN Black خریدم که میشه همون GTX780TI ولی با 6GB حافظه ولی توی بازی به نصبت 780TI مقداری ضعیف هست

گرامی، عکس قبلی که اشتباهی گذاشته بودم، مربوط به کارت asus 780ti matrix platinum بود که کلاک پایه ش به صورت دیفالت 1006 هست و اور دستی نبود.

لینک به دیدگاه

همونطور که دوستمون هم فرمودن شما اگر با دقت میدیدید default clock و gpu clock در اون شات هر ۲ یک مقدار بود و خبری از اور کلاک نبود وعکس متعلق به کارت دیگری بود

Sent from my C6602 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

900 برا من پخ میکنی؟؟

900 رو چند تا از دوستان خواستن و یکی از بچه ها هم 910 پیشنهاد داده

لینک به دیدگاه

تایید میشه.
با پوزش از آقا سعید که زودتر خواسته بودن ولی بنده متوجه نشده بودم.

لینک به دیدگاه

تایید میشه.

با پوزش از آقا سعید که زودتر خواسته بودن ولی بنده متوجه نشده بودم.

خاهش عزیز

لینک به دیدگاه

سلام

چی شد فروخته شد یا هنوز هست؟

قیمت نهایی برام پخ

بالاتر اعلام کردم که فروخته شده.

تاپیک قفل شود.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...