رفتن به مطلب

دوستان یه راهنمایی به من بی نوا میدین

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان 

من میخام یه کارت گرافیک بخرم زیر 300 هزار تومن . 

کامپیوترو هم حدود 4 ماه پیش خریدم و زیاد باهاش بازی نمیکنم فقط pes 16 و از این بازی های سبک .

فقط مشکل اینه وقتی میرم تو تنظیمات بازی PES همه مشخصات برا من Good زده ولی وقتی داخل بازی میرم لگ میزنه و باید حتما گرافیک رو بندازم رو Low تا اذیت نکنه 

یکی بهم گفت گرافیک 5450 بخرم . میشه یه راهنمایی کنید و بگید گرافیک فعلی من چیه و چظوره و مشکل چیه ؟ 

خیلی ممنوووون 

rpes.jpg

لینک به دیدگاه

دوست من گرافیک الان شما گرافیک مجتمع وضعیف خود پردازنده هست ! الان برای راهنمایی بهترشما مشخصات کامل سیستم بعلاوه رزولوشنی که توش بازی میکنین رو بگید تا من و بقیه دوستان بهتر بتونیم راهنمایی کنیم 

لینک به دیدگاه

سلام

عزیز گرافیک داخلی پردازنده شما (گرافیک فعلی ) که دارین از 5450 قویتره

اصلا طرف 5450 و 610 از این جور کارتها نرو به هیچ وجه

لینک به دیدگاه

مشکل از کارت گرافیکتون هست، خیلی خیلی ضعیفه، قیمتش شاید 40-50 هزارتومان بیشتر نباشه.

در کل پیشنهاد میشه یه کارت دست دوم بخرید، نویدیا یا ای ام دی ش فرقی نداره، همون range 300 تازه زیاد هم هست، با یه کارت 200 تومانی مثل 5770 راحت می تونید بازی کنید، البته اگر یه کارت بهتر بگیرید می تونید در آینده ورژن های جدید pes هم باهاش بازی کنید.

لینک به دیدگاه

راستی 5450 هم موجود اما اصلا پیشنهاد نمیشه !

570 و 6950 هم موجوده !

لینک به دیدگاه

سلام دوستان 

من میخام یه کارت گرافیک بخرم زیر 300 هزار تومن . 

کامپیوترو هم حدود 4 ماه پیش خریدم و زیاد باهاش بازی نمیکنم فقط pes 16 و از این بازی های سبک .

فقط مشکل اینه وقتی میرم تو تنظیمات بازی PES همه مشخصات برا من Good زده ولی وقتی داخل بازی میرم لگ میزنه و باید حتما گرافیک رو بندازم رو Low تا اذیت نکنه 

یکی بهم گفت گرافیک 5450 بخرم . میشه یه راهنمایی کنید و بگید گرافیک فعلی من چیه و چظوره و مشکل چیه ؟ 

خیلی ممنوووون 

rpes.jpg

شما مشخصات کامل سیستم فعلیتون رو بدید

دوستان برای این دست بازی ها حداکثر 740 پیشنهاد میشه

لینک به دیدگاه

دوباره سلام 

خیلی ممنون از راهنمایی هاتون فک نمیکردم اینقدر زود ج بدین .....

اینطور که من نتیجه گرفتم حتما باید یه گرافیک بخرم هر چند همون اول هم میخاستم بخرم ولی فروشنده گفت همین گرافیک بازی های معمولی رو جواب میده و لازم نیست . 

یکی از دوستان مشخصات کامل سیستم رو میخاست . در ضمن اگه امکانش هست بگین سیستمم چطوره ، خوبه ؟ 

spec.jpg

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیزم. @};-

متاسفانه باید بهتون بگم سی پی یو شما بسیار ضعیف و پایین تر از حد متوسط هستش و به هیچ عنوان برای بازی مناسب نیست. :(

اگه براتون مقدوره حتما پردازنده رو ارتقا بدین و از سری A10 بگیرین. چون با این سی پی یو برای بازی حتما به مشکل بر می خورین. @};-

لینک به دیدگاه

با سلام

سیستم شما دچار دو عیب عمده است:

اول اینکه سیستم شما دارای سی پی یو ضعیفی هست و دوم اینکه گرافیک هم از نوع مجتمع هست که به خودی خود ، کارت خوبی و بسیار بهتر از 5450 هست، اما به دلیل مجتمع بودن در هنگام استفاده، توان سی پی یو رو که خودش به خودی خود ضعیفه رو به شدت کاهش میده، بهترین راه حل برای شما خرید یه سی پی یو سه هسته ای همین نسل و نیز خرید یک کارت رنج متوسط مثل GT730 یا GT640 هست که در مجموع حدود 330 الی 370 هزینه براتون داره ، این کم هزینه ترین راهه

لینک به دیدگاه

سلام.سی پی یو شما متوسط هست.نیازی به تعویض سی پی یو نیست اگر از کارت گرافیک خوب استفاده کنید. با توجه به قدرت پردازنده دستگاه شما توصیه میکنم از کارت گرافیک geforce gt730 استفاده کنید تا بیشتر بازیها رو براحتی اجرا کنید.

Sent from my D6503 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

این apu ها رو من داشتم. گرافیک داخلیشون بد نیست ولی باز هم پیشنهاد نمیشه. این سری پردازنده ها قدرت پردازشیشون پاینه. توی بازی های قدیمی هم لگ fps زیادی ایجاد میشه نسبت به cpu های با همین کلاک و هسته . چون خودم داشتم عرض میکنم. حتی مدل های چهار هسته ایشون هم توی خیلی از بنچ مارک های که دیدم خیلی بد عمل کردن. شما مدل پاورتون رو بگید تا بهتر بشه راهنمای کرد ولی در کل با این پردازنده نمیتونی خیلی جواب بگیری اگه گراف قوی تر بزاری.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بنظرمن این پردازنده رو بفروش  یه کم بزار روش برو A10-7850K بگیر که گرافیک مجتمعش طبق بنچمارک ها با R7 250 تو یک سطح هستند بد اگه خواستی قویتر کنی یک R7 250 دیگه بنداز دوال میشه

لینک به دیدگاه

گرافیک مجتمع APU رو میتونی با یه کارت ارزون قیمت مثه R5 کراس کنی و احتمالا این برای شما میتونه مقرون به صرفه باشه

اما بهتر اینه که به فکر تعویض APU با یه مدل بالاتر باشی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...