رفتن به مطلب

خریدار کارت گرافیک 290 کارکرده رفرنس

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با سلام خدمت دوستان عزیز پس از غیبت یه مقدار طولانی و البته ادامه دار 

خریدار یکی از کارتهای 290x یا 290 هستم صرفا مدل رفرنس!! چون برای کراسفایر در فضای کم لازمش دارم مدل های غیر رفرنس به دردم نمیخورن...

نکات بسیار مهم!!!!!!

1. شخصا بهترین مدل کارت گرافیک 290 ، یعنی  ASUS  R9-290 DirectCU II OC  با گارانتی تا اواسط 2017 رو

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=49034&hl=

به قیمت 840 در شهریور ماه 94 فروختم(هم دلار همین حدودی بوده که الان هست ،هم در اون زمان مدت گارانتی بیشتری ازش مونده بوده نسبت به حال و هم هنوز به اندازه الان قدیمی نشده بوده)! کارت گرافیک هم عتیقه نیست که با گذشت زمان قیمتش بالا بره وقتی ارز هم ثابت بوده، این مدل که از بهترین 290 ها بوده پس دیگه حساب کنین قیمت رفرنسش چقدر باید کمتر باشه ..... خلاصه به دنبال این کارت 290 در این محدوده قیمت منطقی هستم پس جسارتا" اگر قصد ارائه قیمت های تخیلی دارید اقدام به پاسخگویی نفرمایید...

2.همچنین در صورتی که امتیاز بازارچه پایینی دارید قبل از دریافت کالا مبلغی پرداخت نخواهد شد و مهلت تست 48 ساعت پس از تحویل نیز طبق عرف اجباریست

کارتهای 780ti و 970 و 980  دست دوم هم اگر داشتید ، پیامی به همراه قیمت ارسال کنید

نوروزتان پیروز

ویرایش :

این تاپیک مال نوروز گذشته بوده و قفلش کرده بودم  اما چون باز هم به 290 علاقمندم یه دونه میخوام و  به جای تاپیک جدید زدن همین تاپیک رو باز کردم ? البته همچنان با قیمت غیر فضایی خریدارم! توضیحات در متن قدیمی تاپیک در بالا موجوده و کلمات و جملاتی هم که روشون خط کشیده شده دیگه اعتبار ندارن

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

سلام : xfx 390 8g دارم دو ماهه به قیمت 1540 گرفتم گارانتی سازگار.. قیمت فروش توافقی ... ( علت فروش : میخوام xbox بخرم )

شماره تماس نذاشتم .. شاید با قوانین مغایرت داشته باشه .. یا حق

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با تشکر از شما

همچنان 980 (با توجه به ارزان شدن گیگابایت و زوتاک!) 970 و 780Ti و 290 و290x دست دوم خریداریم

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

....

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• 11 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

بعد از یکسال بازم یکی دیگه میخوام 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ختم تاپیک

گیر نیومد یه کارت رده بالاتر از انویدیا گرفتم...

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...