رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد سایت www.game-debate.com

Sky84
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان میخواستم بدونم تا با این سایت اشایی دارید ایا میشه به اطلاعاتش در مورد سخت افزار تکیه کرد، کسی که این سایت رو میشناسه یکم در موردش توضیح بده

لینک به دیدگاه

من که ی بار رفتم review یک گرافیک رو ببینم ... بعدش دیگه پام رو هم نزاشتم ... کلی سایت خوب برای سخت افزار هست به شما هم پیشنهاد میکنم بجای این game-debate سراغ اونها بری

لینک به دیدگاه

من که ی بار رفتم review یک گرافیک رو ببینم ... بعدش دیگه پام رو هم نزاشتم ... کلی سایت خوب برای سخت افزار هست به شما هم پیشنهاد میکنم بجای این game-debate سراغ اونها بری

مثل: ...

لینک به دیدگاه

مثل: ...

guru3d , techpowerup , hardwarecanucks , anandtech , tomshardware , techspot , bit-tech , vortez , hardwareheaven , tweakdown , proclockers, و کلی چیزهای دیگه 

لینک به دیدگاه

والا گیم دیبیت رو من خودم بهش اعتقاد ندارم. چون قبل از این که در مورد مثلا یه گرافیک صحبتی نشده میاد معرفیش میکنه. مثلا هنوز r9 200 series جا نیوفتاده میاد در مورد 300 و 400 صحبت میکنه. یا مثلا تازه 970-980 اومده بودن میگه معرفی 930 در فلان سال و مشخصات سخت افزاریشونم میگه چیا هستن !!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

بزرگنمایی این سایت هم یه مقدار زیاده.

مثلا  برای 750ti سی پی یو پیشنهادیش i5-4430 هست. :blink:

ویرایش شده توسط Hossein74
لینک به دیدگاه

سلام

بله دوست عزیز رو اطلاعاتش میشه حساب کرد چون تمامی اطلاعاتش رو از منابع اصلی میاره

تمامی مشخصات سخت افزاریش با سایت مرجع یکیست فقط خوبیش اینکه همه رو یکجا داره مجبور نیستی 10 تا سایت باز کنی

رو خبرای شایعاتی هم بگم که از رو خبرای پخش شده اونارو میگه و موقع بیرون اومدن اصل خبر ، سایت آپدیت میشه 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...