رفتن به مطلب

کیس +X3 در برابر DUKASE: کدام بهتر است؟

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان عزیز لیونی

اقا من مستقیم برم سر اصل مطلب

انتخاب خودتون بین دو کیس دوکاس و گرین +X3 کدومه؟؟؟؟

هردوتاشون قشنگن اما کاربرد و امکانات +X3 به نظرم بیشتره

نظرتون کدومه؟ ؟ و چرا؟؟؟

لینک به دیدگاه

من با dukase کارنکردم.... وایبر که داشتم سری اول خریدم .... خیلی کیس فوق العاده خوبی هست از نطر امکانات برای من کم نداشته فوق العاده بوده ...به نظرم جنس بدنش بهتر میتونست باشه ولی همین الانش هم خیلی خوبه که برای من خیلی پارامتر مهم نیست جنس بدنه ...... خدا رو شکر فن هاشم دارن میچرخن ....

لینک به دیدگاه

dukase من بستم بره مشتریم خیلی  شیکه جاای اس اس دی جدا داره اصلا فوقالعادس خیلیم قیمتش خوبه همه چیم توش پیش بینی شده

لینک به دیدگاه

salam

man dukase kharidam kheili khube hala hartor rahaty 

joftesh khube

vali gheimate dukase behtare va zibaei behtary ham dare

good luck

لینک به دیدگاه

درود

پیشنهاد بنده کیس x3+‎ Viper‏ هست.

جنسش هم خیلی بد نیست! ( مگه قراره با کیس کشتی بگیریم! :D‏ ‏)

لینک به دیدگاه

سلام بر شما

سال نو مبارک

@};-

کارایی براتون مهم تر هست و اولویت یا زیبایی؟

تجربه ی شخصیم در استفاده از وایپر بهم میگه کارایی و امکانات وایپر خوب هست(حتی واتر کولر بزرگ نپتون 280 ال سوار کردم رووش، یه خورده سخت بود ولی) و در عین حال قشنگ هم هست.

لینک به دیدگاه

من Dukase رو از نزدیک ندیدم، ولی X3+ Viper رو داشتم و در یک کلمه می تونم بگم:

آشششششغال

دوست عزیز چرا به نظرتون آشغاله؟؟مشکلش چیه؟؟؟جنس بدنه یا چیز دیگه؟؟

من با dukase کارنکردم.... وایبر که داشتم سری اول خریدم .... خیلی کیس فوق العاده خوبی هست از نطر امکانات برای من کم نداشته فوق العاده بوده ...به نظرم جنس بدنش بهتر میتونست باشه ولی همین الانش هم خیلی خوبه که برای من خیلی پارامتر مهم نیست جنس بدنه ...... خدا رو شکر فن هاشم دارن میچرخن ....

راستش من کیفیت بدنه زیاد مهم نیست برام چون زیاد با کیس ور نمیرم اما امکاناتش برام مهمه

اما خب بالاخره استحکام بدنه و اطمینان از کیفیت ساختش خیالتونو از امن بودن قطعات توی کیس راحت میکنه دیگه!!!!

حالا از نظر شما کدومشون ارزش خرید بیشتری داره؟

dukase من بستم بره مشتریم خیلی  شیکه جاای اس اس دی جدا داره اصلا فوقالعادس خیلیم قیمتش خوبه همه چیم توش پیش بینی شده

از نظر امکانات چطوره اخوی؟؟میشه یه مقایسه کوچیکی با وایپر داشته باشی؟؟

salam

joftesh khube

good luck

راستش من زیبایی واسم مهمه اما نه زیاد که 24 ساعته به کیس نگاه کنم!!!!! :D

بیشتر کارایی و امکاناتی که کیس داره مثلا کنترلر فن و این چیزا واسم مهمه

حالا نظرتون چی هست؟؟

درود

پیشنهاد بنده کیس x3+‎ Viper‏ هست.

جنسش هم خیلی بد نیست! ( مگه قراره با کیس کشتی بگیریم! :D‏ ‏)

اخوی شما وایپر دارید؟؟؟میشه یکم بیشتر واسم توضیح بدید که امکاناتش بدرد بخور هستن؟؟؟ایا کیس دوام کافی رو داره؟؟؟مثلا کنترلر فنش بعد از یه مدت خوبخود خراب نمیشه؟؟؟؟

سلام بر شما

سال نو مبارک

@};-

کارایی براتون مهم تر هست و اولویت یا زیبایی؟

تجربه ی شخصیم در استفاده از وایپر بهم میگه کارایی و امکانات وایپر خوب هست(حتی واتر کولر بزرگ نپتون 280 ال سوار کردم رووش، یه خورده سخت بود ولی) و در عین حال قشنگ هم هست.

سلام دوستن عزیز

عید شما هم مبارک :x

بیشتر کارایی واسم مهم هست

راستش زیاد اهل واتر کولر و اورکلاک و این کارها نیستم اما خب کیسی میخوام که واسه حداقل دو سه سال دیگه واسم خوب کار کنه

لینک به دیدگاه

salam

joftesh khube

good luck

دوست عزیز قوانین رو رعایت کنید .

تایپ باید به زبان فارسی باشه .

بعضی ها سر همین موضوع اخراج شدن .

لینک به دیدگاه

بنده وایپر دارم و بسیار راضیم

جنس بدنش خوبه

ظاهر جالبی هم داره

تو این کیس سیستم تهویه هوا هم بسیار خوب کار شده

از نظر امکانات هم نسبت به قیمت فوق العادست

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز

سعی میکنم مزیت ها و معایب  هر کدوم رو بگم بلکه کمکی باشه

وایپر ظرفیت بیشتری برای تهویه بهتر و خنک سازی داره فضاش هم کمی بیشتره امکاناتش هم همچنین مثلا داشتن چهار تا پورت usb در جلو ، جز این ها شخصی سازیش هم بیشتره مثلا شما میتونین توری های فلزی رو جدا و به رنگ مورد نظرتون در بیارین اما از لحاظ جنس بدنه و الیاژ معمولی هست

در کیس های گرین رو اگه کمی کج بگیرین مقداری خم میشه ( به حالت اولش برمیگرده ها ) ولی استحکام چندانی نداره ( کافبه ) خلاصه بگم وزنش نسبت به استحکامش زیاده در مقایسه با کیس های هم قیمت ریدمکس و دیپ کول . من خودم رید مکس دارم ، گرین هم داشتم الیاژ ریدمکس قابل مقایسه با گرین نیست بسیار محکم و سبک تره

در مورد دوکیس دیپ کول جنس بدنه و کیفیت ساخت بالاتره ، امکانات کمی پایین تر اما در عوض منیجش محشره ، جدا سازی محفظه کابل ها و پاور در نوع خودش در بازه قیمتی زیر 300 کاملا نمونه و تک هست زیبایی هم که سلیقس اما من دوکیس رو میپسندم ، طراحی بروز تری داره

تهویه کیس در حد وایپر نیست و اگه رو دما حساس باشین و بخواین فن های زیادی نصب کنین شاید وایپر کمی بهتر باشه

تو بازه قیمتی زیر 300 کیس های ریدمکس هم هست که من یه برسی کوچیکی از ناروال کردم که توی لینک زیر میتونین بخونین نکته منفی که در مورد ناروال هست فقط اینه که رادیات 280 به سختی جا میشه

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=56554&page=2

درکل : وقتی کیفیت ساخت بهتر ، طراحی جدید تر و قیمت مناسب تر هست دلیلی نمیبینم که سمت مهندسی معکوس با کیفیت کمتر و قیمت بیشتر برم

آپ : تمام کیس های گرین مهندسی معکوس هستن برای نمونه این عکس سه تا از محصولاتش ایکس7 که اوولوشنه ، وایپر هم مال یه برند برزیلی هست و...

post-21523-0-83091600-1458898429_thumb.jpgpost-21523-0-76336500-1458898439_thumb.jpgpost-21523-0-21339100-1458898448_thumb.jpgpost-21523-0-17127600-1458898461_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Mahdi D
لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز

سعی میکنم مزیت ها و معایب  هر کدوم رو بگم بلکه کمکی باشه

وایپر ظرفیت بیشتری برای تهویه بهتر و خنک سازی داره فضاش هم کمی بیشتره امکاناتش هم همچنین مثلا داشتن چهار تا پورت usb در جلو ، جز این ها شخصی سازیش هم بیشتره مثلا شما میتونین توری های فلزی رو جدا و به رنگ مورد نظرتون در بیارین اما از لحاظ جنس بدنه و الیاژ معمولی هست

در کیس های گرین رو اگه کمی کج بگیرین مقداری خم میشه ( به حالت اولش برمیگرده ها ) ولی استحکام چندانی نداره ( کافبه ) خلاصه بگم وزنش نسبت به استحکامش زیاده در مقایسه با کیس های هم قیمت ریدمکس و دیپ کول . من خودم رید مکس دارم ، گرین هم داشتم الیاژ ریدمکس قابل مقایسه با گرین نیست بسیار محکم و سبک تره

در مورد دوکیس دیپ کول جنس بدنه و کیفیت ساخت بالاتره ، امکانات کمی پایین تر اما در عوض منیجش محشره ، جدا سازی محفظه کابل ها و پاور در نوع خودش در بازه قیمتی زیر 300 کاملا نمونه و تک هست زیبایی هم که سلیقس اما من دوکیس رو میپسندم ، طراحی بروز تری داره

تهویه کیس در حد وایپر نیست و اگه رو دما حساس باشین و بخواین فن های زیادی نصب کنین شاید وایپر کمی بهتر باشه

تو بازه قیمتی زیر 300 کیس های ریدمکس هم هست که من یه برسی کوچیکی از ناروال کردم که توی لینک زیر میتونین بخونین نکته منفی که در مورد ناروال هست فقط اینه که رادیات 280 به سختی جا میشه

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=56554&page=2

درکل : وقتی کیفیت ساخت بهتر ، طراحی جدید تر و قیمت مناسب تر هست دلیلی نمیبینم که سمت مهندسی معکوس با کیفیت کمتر و قیمت بیشتر برم

آپ : تمام کیس های گرین مهندسی معکوس هستن برای نمونه این عکس سه تا از محصولاتش ایکس7 که اوولوشنه ، وایپر هم مال یه برند برزیلی هست و...

attachicon.gifphoto_2016-03-26_01-22-54.jpgattachicon.gifphoto_2016-03-26_01-23-05.jpgattachicon.gifphoto_2016-03-26_01-23-59.jpgattachicon.gifphoto_2016-03-26_01-32-52.jpg

بسیار بسیار ممنونم از بررسی کاملتون

حالا پیشنهاد خودتون چی هست اخوی؟؟؟؟

از بین سه چارتا کیس توی این رنج قیمتی ینی 200 تا 300 تومن چی پیشنهاد میکنید؟؟

ممون میشم همه موارد پیشنهادیتون رو بر اساس بهترین به بدترین مرتب کنید واقعا عالی میشه @};-  @};-  @};-  :x  :x

لینک به دیدگاه

بسیار بسیار ممنونم از بررسی کاملتون

حالا پیشنهاد خودتون چی هست اخوی؟؟؟؟

از بین سه چارتا کیس توی این رنج قیمتی ینی 200 تا 300 تومن چی پیشنهاد میکنید؟؟

ممون میشم همه موارد پیشنهادیتون رو بر اساس بهترین به بدترین مرتب کنید واقعا عالی میشه @};- @};- @};- :x :x

چه سخت افزاری رو میخوای استفاده کنی ؟ حتی تعداد هارد هایی هم که داری چه برسه به مصرف و دمای قطعات سایز کولری هم که استفاده میکنی مهمه اینا رو بگو که انشالله من و بقیه دوستان بتونیم کمکی کنیم

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

چه سخت افزاری رو میخوای استفاده کنی ؟ حتی تعداد هارد هایی هم که داری چه برسه به مصرف و دمای قطعات سایز کولری هم که استفاده میکنی مهمه اینا رو بگو که انشالله من و بقیه دوستان بتونیم کمکی کنیم

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

بسیار خوب چشم ممنون

حقیقتش من دارم سیستمم رو کم کم جمع میکنم

الانم رسیدم به کیس

گرافیک احتمالا r9 290x یا gtx 970

سه عدد هارد

کولر حرفه ای نمیخوام استفاده کنم چون اهل اورکلاک یا این چیزا نیستم شما فرض کنید کولر معمولی در حد 100 تومن

لینک به دیدگاه

بسیار خوب چشم ممنون

حقیقتش من دارم سیستمم رو کم کم جمع میکنم

الانم رسیدم به کیس

گرافیک احتمالا r9 290x یا gtx 970

سه عدد هارد

کولر حرفه ای نمیخوام استفاده کنم چون اهل اورکلاک یا این چیزا نیستم شما فرض کنید کولر معمولی در حد 100 تومن

پیشاپیش سیستمت مبارک باشه

اگر کارتی در حد 970 میخوای بندازی و پردازنده i5  من دوکیس رو پیشنهاد میکنم ، طراحی قشنگی داره جای سه تا هارد رو هم داره و فضای مخصوص نصب rgb و در ضمن  پلکسی بزرگ و زیبا قیمت هم عالی

اگه میخوای طرف 290 ایکس بری بهتره ناروال یا وایپر بری ناروال اگه میخوای بگیری بهتره به فکر برش در و پلکسی باشی البته اگه واست مهمه

بین این دو تا کیس الیاژ و جنس ناروال خیلی بهتره و فضای بیشتری داره ، بخوصوص فضای منیجیش محشره

در کل پیشنهاد میکنم شما کیس دیپ کول دوکیس رو تهیه کنی با کارت 970 ( بهتره دو ماه صبر کنی و سری جدید رو بگیری هم پرفورمنس بیشتری داره هم دما و مصرف کمتر خواهد بود )

چون اور کلاک نمیکنی و حدس میزنم i5 تهیه کنی ، میتونی یه ایر کولر سبک بگیری نویز معمولا کمتره ( کلا مربوط به فن میشه دیگه نهایتا یه فن جدا مطابق میلت تهیه میکنی ) استهلاک کمتری داره و صد البته با دوام تره  و سه مزیت دیگه هم داره : چون هوا رو از جلوی کیس میکشه عموما گرمای کارت گرافیک تاثیر چندانی در دمای پردازنده به وجود نمیاره ( تست کردم : با پردازنده 4690 و کارت 290 ، بدون کارت یا کارت فول لود مکس دمای کور ها 4 درجه اختلاف داشت ) و یه هوای خنکی رو از روی رم ها میکشه که رم رو هم خنک میکنه و خیلیم ارزون تره

اگرم واتر کولر گرفتی که زیباتر و برای اورکلاک مناسب تره

لینک به دیدگاه

راستش من کیفیت بدنه زیاد مهم نیست برام چون زیاد با کیس ور نمیرم اما امکاناتش برام مهمه

اما خب بالاخره استحکام بدنه و اطمینان از کیفیت ساختش خیالتونو از امن بودن قطعات توی کیس راحت میکنه دیگه!!!!

حالا از نظر شما کدومشون ارزش خرید بیشتری داره؟

جنس بدنش هم عالی هست .... نگفتم که بده ...یک سری افراد که میخوان دیگه ریز بینانه گیر بدن میان به بدنه گیر میدن (مثلا تایپک دیگه هم داخل فروم هست که یکی اومده به بدنه گیر داده و کلی بحث کرده !!!).... نظر من وایپر هست 

لینک به دیدگاه

جنس بدنه وایپر به نظر من بد نیست اصلا

داک هارد داره

تنظیم سرعت فن روی کیس داره(یا خاموش کردن)

کارد ریدر داره(اس دی و مایکرو)

دوتا فیلتر گرد و غبار قابل شست و شو داره پایین و بالای کیس

دیگه عرض کنم که چندین محفظه ی هارد داره که اس اس دی هم میشه سوار کرد البته اس اس دی رو باید پیچ کرد ولی من اس اس دی رو با کش بستم :)

ویرایش شده توسط KoenigTiger
لینک به دیدگاه

پیشاپیش سیستمت مبارک باشه

اگر کارتی در حد 970 میخوای بندازی و پردازنده i5  من دوکیس رو پیشنهاد میکنم ، طراحی قشنگی داره جای سه تا هارد رو هم داره و فضای مخصوص نصب rgb و در ضمن  پلکسی بزرگ و زیبا قیمت هم عالی

اگه میخوای طرف 290 ایکس بری بهتره ناروال یا وایپر بری ناروال اگه میخوای بگیری بهتره به فکر برش در و پلکسی باشی البته اگه واست مهمه

بین این دو تا کیس الیاژ و جنس ناروال خیلی بهتره و فضای بیشتری داره ، بخوصوص فضای منیجیش محشره

در کل پیشنهاد میکنم شما کیس دیپ کول دوکیس رو تهیه کنی با کارت 970 ( بهتره دو ماه صبر کنی و سری جدید رو بگیری هم پرفورمنس بیشتری داره هم دما و مصرف کمتر خواهد بود )

چون اور کلاک نمیکنی و حدس میزنم i5 تهیه کنی ، میتونی یه ایر کولر سبک بگیری نویز معمولا کمتره ( کلا مربوط به فن میشه دیگه نهایتا یه فن جدا مطابق میلت تهیه میکنی ) استهلاک کمتری داره و صد البته با دوام تره  و سه مزیت دیگه هم داره : چون هوا رو از جلوی کیس میکشه عموما گرمای کارت گرافیک تاثیر چندانی در دمای پردازنده به وجود نمیاره ( تست کردم : با پردازنده 4690 و کارت 290 ، بدون کارت یا کارت فول لود مکس دمای کور ها 4 درجه اختلاف داشت ) و یه هوای خنکی رو از روی رم ها میکشه که رم رو هم خنک میکنه و خیلیم ارزون تره

اگرم واتر کولر گرفتی که زیباتر و برای اورکلاک مناسب تره

سلامت باشی اخوی

دقیقا من میخواستم همین کاری که شما گفتید رو انجام بدم

ینی cpu رو i5 بذارم گراف رو 970 اما از اونجایی که الان amd خیلی داره تبلیغ میکنه روی سری r9 گرافیکاش بخاظر directx 12 نمیدونم باید انویدیا بخرم یا amd؟؟؟ از نظر من amd قیمت خیلی مناسب تری داره اما از طرف دیگه دمای بالاتری داره

درباره وایپر هم بگم که من توی مشخصات کیس گرین توی سایتش خوندم کهخ ضخامت بدنه بین 0.7 تا 0.8 میلیمتر هستش

آیا این واقعیه یا فقط عدد و رقم هست و در واقع خیلی کمتر از اینه؟؟؟

و اینکه اتصالات جلوی کیس برام مهم هستن و بخاظر همین توی خرید دوکاس مرددم چون اتصالات جلوی کیس خیلی کم هستن مثلا تعداد پورت usb کمی داره یا کارت ریدر نداره

حالا میشه این اتصالات رو با ابزار جانبی افزایش داد یا خیر؟؟؟

بنده که اهل اورکلاک نیستم و بخاطر همین هم اصلا سمت واتر کولر نمیرم

جنس بدنش هم عالی هست .... نگفتم که بده ...یک سری افراد که میخوان دیگه ریز بینانه گیر بدن میان به بدنه گیر میدن (مثلا تایپک دیگه هم داخل فروم هست که یکی اومده به بدنه گیر داده و کلی بحث کرده !!!).... نظر من وایپر هست 

راستش به قول گفتنی نمیخوایم که کشتی بگیریم با کیس

من هم زیاد اهل برش و مادینگ کیس نیستم اما امکانات اصلیو استاندارد خود کیس واسم مهمه

از نظر مدیریت کابل چطور هست؟؟؟خوبه؟؟زیبایی خود کیس چی؟؟

جنس بدنه وایپر به نظر من بد نیست اصلا

داک هارد داره

تنظیم سرعت فن روی کیس داره(یا خاموشک ردن)

کارد ریدر داره(اس دی و مایکرو)

دوتا فیلتر گرد و غبار قابل شست و شو داره پایین و بالای کیس

دیگه عرض کنم که چندین محفظه ی هارد داره که اس اس دی هم میشه سوار کرد البته اس اس دی رو باید پیچ کرد ولی من اس اس دی رو با کش بستم :)

من هم حقیقتش بخاظر همین امکاناتش هست که میخوام کیس وایپر بخرم

فقط یه چیزی فیلترهای گرد و غبارش راحت جدا میشن یا نه؟؟چون من عادت دارم هر سه هفته سیستم رو تمیز کنم

و اینکه این فیلتر ها کارشون خوب هست؟؟ینی به اندازه کافی جلوی خاک رو میگیرن؟؟؟

لینک به دیدگاه

من هم حقیقتش بخاظر همین امکاناتش هست که میخوام کیس وایپر بخرم

فقط یه چیزی فیلترهای گرد و غبارش راحت جدا میشن یا نه؟؟چون من عادت دارم هر سه هفته سیستم رو تمیز کنم

و اینکه این فیلتر ها کارشون خوب هست؟؟ینی به اندازه کافی جلوی خاک رو میگیرن؟؟؟

بله دوتا صفحه هست کشویی میرن داخل و میان بیرون

داخل سیستم خواه ناخواه گرد و غبار که میره صد در صد ایزوله نیست ولی بله خاک میگیرن و خودم تمیزشون میکنم و میشه شست شون

فیلترهای ثابت بالی کیس و روبروی کیس هم خیلی خوب جلوی گرد و خاک رو میگیرن که با جاروبرقی تمیز میکنم اون نواحی رو

لینک به دیدگاه

توی این رده‌ی قیمت کولرمسترn500 کیفیت ساخت بهتری داره. مدل آکریلیک توی ایران نیست که به نظرم اهمیتی نداره.

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان عزیز

منتظر نظرات خوبتون هستیم :x  :x

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بالاخره یه روزی میشه که با کولیس دیجیتال میان و ضخامت ورق ها ی بکار رفته رو بررسی میکنن و مشخص میشه که اکثر برندها در مدل های همرده چه وضعیتی دارن

بعد اینکه مگه با کیس قراره چیکار کنید ؟ اگر احایناً کشتی میخواهید بگیرید داستانش فرق میکنه

نهایتاً توی سال  3 دفعه سیستم باز و بسته کنید روش و اینکه تهویه درست درمونی داشته باشه + طراحی کابل منیج

حالا اینکه فن های بکار رفته سر 5 یا شیش ماه خراب میشن یا بصدا میافتن اون میشه قطعاته مصرفیش و باید تعویض بشه پورت USB رو اگه کشتی میگیرید باهاش بعد خرابش میکنید بر میگرده به داستان خودش جک 3.5 چی داره که گیر میدین بهش دکمه پاور چقدر خرابی داره سعی کنید با واقعیت ها خودتون رو روبرو کنید اینها همش حاشیه ها هستن

در آخر هر دو خوب هتسن هر کدوم رو خواستید بگیرید

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

به خاطر حمایت از برند ایرانی ، هر چند خودشون تولید کننده نیستن ولی خوب یه برند ایرانی هستن مثل بقیه برند های معروف خارجی که تولید کننده هم نیستن بنده گرین ایکس 3 + رو انتخاب میکنم

کیسش رو هم ندیدم منتهی فکر میکنم تهویه مناسب تری نسبت به دوکیس داشته باشه

لینک به دیدگاه

این کیس دیپ کول رو از نزدیک ندیدم ولی کیسهای دیگه ایی که از این برند دیدم به نسبت قیمتشون کیفیت و ساخت خیلی خوبی داشتن. همینطور کولرهاش.

محفظه پاور جدا هست و طرح به روزتری داره

لینک به دیدگاه

احسنتم دوستان

خیلی خیلی ممنونم نظرات بسیار خوب بودن

تصمیم گرفتم یکی از این سه کیس رو بخرم

Deep cool pangu v2

Aero cool 800

Deep cool dukase

نظرتون رو میخوام

کدوم بهتره؟؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...