رفتن به مطلب

کیس +X3 در برابر DUKASE: کدام بهتر است؟

Recommended Posts

بنده که برای پنج ماه دیگه dukase رو خریداری میکنم هر چند دو ماه بعد میفروشمش تا یک nzxt h440 بگیرم ولی dukase کیس خیلی خوبی هست از لحاظ ظاهر این که پاور جدا هست خیلی قشنگ و دیگه مجبور نیستید منظره ای از پاور رو از پنجره ی کیس ببینید تنها بدی ای که داره این هست که

1 صدای زیاد فن ها (میخرید یک جفت فن هم باید بگیرید نشد نداره)

2 این رو دقیق نمیدونم ولی باید حواستون باشه درش رو که باز میکنید دستتون محکم بخوره بهش ممکن بشکنه :|

لینک به دیدگاه

بنده که برای پنج ماه دیگه dukase رو خریداری میکنم هر چند دو ماه بعد میفروشمش تا یک nzxt h440 بگیرم ولی dukase کیس خیلی خوبی هست از لحاظ ظاهر این که پاور جدا هست خیلی قشنگ و دیگه مجبور نیستید منظره ای از پاور رو از پنجره ی کیس ببینید تنها بدی ای که داره این هست که

1 صدای زیاد فن ها (میخرید یک جفت فن هم باید بگیرید نشد نداره)

2 این رو دقیق نمیدونم ولی باید حواستون باشه درش رو که باز میکنید دستتون محکم بخوره بهش ممکن بشکنه :|

اخوی

ینی اون دوتا کیس که گفتم کیسای خوبی نیستن نسبت به دوکاس؟؟؟

راستش من زیاد اهل باز و بسته کردم نیستم

ولی گفتی میشکنه ترسیدم!!!!!!!

لینک به دیدگاه

اخوی

ینی اون دوتا کیس که گفتم کیسای خوبی نیستن نسبت به دوکاس؟؟؟

راستش من زیاد اهل باز و بسته کردم نیستم

ولی گفتی میشکنه ترسیدم!!!!!!!

چرا کیس nzxt H440 بهترین کیس سال 2014 اعلام شد ولی قیمتش توی ایران بالاست کیس قیمتش 120 دلار ولی الان 730 تومن قیمتش ولی در آینده قرار وارد بشه با قیمت عمده برای همین حدود 450 تومن میشه

ولی dukase کیس خوبی هست فقط مشکل فن هاش ولی اون قضیه در آگه بخوای با کیس کشتی بگیری آره احتمال داره از جا در بیاد :|

بنده viper رو توصیه نمیکنم

لینک به دیدگاه

احسنتم دوستان

خیلی خیلی ممنونم نظرات بسیار خوب بودن

تصمیم گرفتم یکی از این سه کیس رو بخرم

Deep cool pangu v2

Aero cool 800

Deep cool dukase

نظرتون رو میخوام

کدوم بهتره؟؟

سلام

اولی رو یکی از دوستان همین انجمن خریده بود،بعد از نصب گرافیک خم شده بود و کیس رو تعویض کرد.

دومی رو نظر ندارم.

Deep cool dukase تو این بازه قیمتی خوبه.

لینک به دیدگاه

سلام من خودم کیس وایپر دارم به همراه پاور گرین توی همه جای این انجمن همه میگن پاورای گرین آشغاله کیساش مذخرفه ولی من به شخصه راضیم بدون ایراد نیستن ولی با این قیمت گرین جنس با این کیفیت و امکانات گیر نمیاری کیس وایپر خیلی سنگینه کم و بیش گرد و خاک میکشه داخلش پلاستیک نگهدارنده هارد میتونست محکمتر باشه ولی بسیار جاداره تهویه خوبی داره داخلش می تونی واتر کولینگ ببندی قیافش هم از نظرمن زیباست کیس ۷۰۰ صدی کورسیر بگیری هم تقریبا در همین حد امکانات داره ولی کیفیتش رو نمیدونم چون از نزدیک ندیدم تاحالا ولی امکاناتش رو تو اینترنت می تونی ببینی

لینک به دیدگاه

سلام

من خودم GREEN X3+ VIPER  رو دارم و به همه با بودجه 220 که چند ماه پیش خودم خریدم توصیه میکنم البته الان یه 30 تومنی گرونتر شده

دلایل : امکانات عالی نظیر داشتن 2 تا USB2 و 2 تا USB3 در جلوی کیس - این کیس با این قیمت دارای 4 تا فن هست که فن سقفی آن 22 سانتی هست - دارا بودن تنظیم دور فن برای تمامی فنهای داخل کیس جلو بالا و پشت کیس که میشه رو دور تند و کند و حتی خاموش تنظیم کرد

که هیچ کیسی این قابلیت رو نداره

یکی دیگه از دلایل جادار بودن داخل کیس هست که نسبت به کیسهای دیگه خیلی عالیه و همچنین زیبایی کیس هم که ظاهری مجذوب کننده دارد

و اما کیس DeepCool DUKASE کیسی شکیل با طراحی جدید و ظاهری ساده و قدیمی نشدنی البته شما میتونی یه دیدنی هم به کیس DeepCool KENDOMEN بندازی

این کیس هم شباهت های زیادی به GREEN X3+ VIPER داره ولی در کل GREEN X3+ VIPER از همه سر تره

البته فراموش نشه هیچ چیز بی نقص نیست

مثلا در کیس GREEN X3+ VIPER شما نمیتونی پنل جلو و بالای کیس رو به راحتی برداری چون چند تا پین فشاری داره که برای ثابت بودن پنل طراحی شده ولی در کیس DeepCool DUKASE پنل ها قابل جدا سازی به راحتی هستند

کیس DeepCool DUKASE دارای 2 قسمت برای DVD Writer هست ولی GREEN X3+ VIPER دارای 3 تا

وووووو ..... دیگه سرتونو درد نیارم تصمیم نهایی با خودتون

موفق باشید...

لینک به دیدگاه

من شدیدا اهل حمایت از بازار داخلی هستم

اما محصولات گرین و ایران خودرو و سایپا و ... استثنان

اینا چندین ساله هستند و به اندازه کافی حمایت شدن

وقتشه اونا هم از مشتری حمایت کنن که نمی کنن

پس در صورتی که گزینه ای داشته باشیم اونقدر خارجی می خریم تا اینا جونشون درآد

من که چیز خاصی تو x3 ندیدم (اوایل بهتر بود الان دیگه ...)

به شخصه قبل اومدن DUKASE به kendomen فکر می کردم ولی DUKASE هم به نظر خوب میاد

ویرایش شده توسط DEnnIES
لینک به دیدگاه

من پارسال اولای سال یک x3+ گرفتم فقط بازش کردم دیدم داخلشو خیلی شیک بود به نظر خودم کیس خوبی هست. این dukase به نظرم بهتر بیاد به زودی میگیرم ببینم چطوریاست. خیلی امکاناتش با قیمتش متناسب نیست و به نظر بالاتر میاد. عجیبه با این قیمت!

آخر کدوم رو انتخاب کردی؟

لینک به دیدگاه

سلام

DUKASE انتخاب مناسبتری هست مسلما 

از نزدیک اصلا قابل قیاس نیست جنس پلاستیک بدنش نسبت به گرین!

لینک به دیدگاه

امروز X3 Plus دستم رسید 

چیز باحالیه ( البته واسه ما بچه داهاتیا Oraman هم خیلی خوفه :D ) 

اینجا میری بزار کامپیوتر شاخ بخری Z97 و I7 4790 بدون K و رم سینگل چنل با برند ژل می بندن گرافیک هم GT 730 4 GB با کیس ویرا و پاور 300 وات الگانس :D ( کانفیگ بهترین فروشنده کامپیوتر توی شهر اینه )

وقتی توی همچین محیطی ادم بزرگ بشه خوب معلومه با همین X3 Plus Viper هم حال می کنه 

در کل کیس خوبیه مخصوصا از E-SATA اش خوشم اومد عالیه ! 

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

دوست عزیز در مورد خرید ایکس تری + شک نک فوق العادس

1-تهویه فوق العاده

2-بهترین قیمت در برابر کارایی«حتی با افزایش قیمت اخیر»

3-امکان بهره بری از فن های متعدد

4-فیلتر های عالی

5-فصای مناسب برای اسمبل هم داخل هم در پشت

6-طراحی نسبتا خوب

7-جنس بدنه مرغوب و خوب

و...

مطمئن باش پشیمون نمیشی

Sent from my HUAWEI P7-L10 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

امروز X3 Plus دستم رسید 

چیز باحالیه ( البته واسه ما بچه داهاتیا Oraman هم خیلی خوفه :D ) 

اینجا میری بزار کامپیوتر شاخ بخری Z97 و I7 4790 بدون K و رم سینگل چنل با برند ژل می بندن گرافیک هم GT 730 4 GB با کیس ویرا و پاور 300 وات الگانس :D ( کانفیگ بهترین فروشنده کامپیوتر توی شهر اینه )

وقتی توی همچین محیطی ادم بزرگ بشه خوب معلومه با همین X3 Plus Viper هم حال می کنه 

در کل کیس خوبیه مخصوصا از E-SATA اش خوشم اومد عالیه ! 

با سلام

مبارکه دوست گرامی

ولی امیدوارم E-SATA شما به این وضع که برای من در اومده در نیادش :( :( :(

البته من اصلاً استفاده ندارم ازش ولی خب نمیشه ازش گذشت

7vs78yh1e3yz4w8lnc8d_thumb.jpg   e6e9rhxz9z8aocothm3_thumb.jpg

باعث میشه هارد دیگه بیرون نیاد یا باید فشار بیاری و بشکنیش :crying: :crying: :crying:

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

تجهیزات DEEPCOOL کیفیت ساخت خوبی دارند. هر چی باشه یه برند معتبر جهانی در تولید تجهیزات خنک سازی هستش.

به نظر من DUKASE به خاطر قیمت و کیفیت ارزش خرید بالاتری داره.

لینک به دیدگاه

دوست من الان برات یه دونه بیلد ساده توکیس  dukase اپلود می کنم ببینی با یه کانفینگ نه چندان زیبا هم تو این کیس میشه به چه نتیجه ای رسید

ویرایش شده توسط Eisenberg
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...