رفتن به مطلب

کدوم پاور؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان، با توجه به گرافیک R9 380x کدوم پاور رو پیشنهاد میدین؟ Cooler Master V650S 80Plus Gold Power Supply یا Green GP600A-HP Power؟ 

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز. :)

با توجه به مصرف 190 واتی این گرافیک هر دو پاور کافی هستند. (*)

انتخاب با خودتونه.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز. :)

با توجه به مصرف 190 واتی این گرافیک هر دو پاور کافی هستند. (*)

انتخاب با خودتونه.

@};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

دوستان، با توجه به گرافیک R9 380x کدوم پاور رو پیشنهاد میدین؟

Cooler Master V650S 80Plus Gold Power Supply یا

Green GP600A-HP Power؟
درود

پیشنهاد بنده کولر مستر.

لینک به دیدگاه

نمی دونم چی باعث شد این دوتا پاور رو با هم مقایسه کنی ولی صد در صد کولر مستر.

درود

شما فک کنم سر همون موس گیمینگ گرین کلا از این شرکت زده شدی خخخخخخ

کیفیت موس تسکو چطوره؟

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

سلام

اره خدایی داغش به دلم مونده.خیلی چیز بود خیلی...

این تسکو که الان دارم کیفیت ساختش شبیه RAZER در مقابلش.. کارایی هم هر دو یکیه این بدون موس پد و با موس پد رو هر سطحی کار میکنه.

انصافا هم موس و هم کیبورد گرین یه ریالی ارزش نداره.پول دور ریختنه.

تسکو محصولاتش ارزش خرید بالایی داره، پایین ترین قیمت ممکن رو داره، تازه گارانتی هم میکنه، شرکت خوبیه.

چند وقت قبل مصاحبه مدیرعاملشو خوندم خیلی خیلی دلخور بود، میگفت با این وضعیت حتی مونتاژ محصولاتمون تو ایران نمیصرفه

الان حدود 40 درصد محصولاتشون تو خود ایران مونتاژ و بسته بندی میشه و مابقی مستقیم از چین سفارش میدن. میگفت اگر همینجور پیش بره

میخواد کلا بخش مونتاژ داخل ایران رو تعطیل کنه گرچه 30 نفر هم بیشتر الان مشغول کار نیستن اما براشون به صرفه نیست چون به هیچ

وجه حمایت نمیشن، میگفت بی دردسر مستقیم از چین وارد میکنیم بدون مشکل، و یه گلایه هم داشت که واردات کالاهای آشغاله دقیقا از لفظ

آشغال استفاده کرد، میگفت یه سری واردکننده ها جنسهای آشغال آشغال آشغال وارد میکنن از چین ما هرکاری کنیم نمیتونیم زیر قیمت اونا

بدیم اما کیفیت جنسهایی که ما وارد میکنیم حداقل استاندارد ها رو دارن حداقل و واقعا هم راست میگفت، شرکت معظم لاجیتک هم کلا مونتاژ

کاره چون نمیصرفه براشون .

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

عزیز این دیگه پرسیدن نداره اگه دنبال گزینه ای دیگه نباشید همین سری gold کول مستر برتری داره نسبت به سری bronzeگرین. از لحاظ کیفیت هم مستر سرتره.

ویرایش شده توسط mostafa lak13
لینک به دیدگاه

حالا که دوستان بحث موس و کیبرد رو پیش کشیدن، من این دوتا رو انتخاب کردم (عدد داخل پرانتز قیمته به هزار تومن):

(KeyBoard: ASUS CERBERUS Gaming Keyboard (165
(Mouse: ASUS CERBERUS Gaming Mouse (125
پیشنهاد بهتری دارند دوستان؟ کیفیت رو نمیخوام فدای قیمت کنم...

عزیز این دیگه پرسیدن نداره اگه دنبال گزینه ای دیگه نباشید همین سری gold کول مستر برتری داره نسبت به سری bronzeگرین. از لحاظ کیفیت هم مستر سرتره.

مرسی... آخه بحث قیمت هم هست. اما شما درست میگین. من خودم دوست ندارم کیفیت فدای قیمت بشه...

ویرایش شده توسط fararash
لینک به دیدگاه

دوستان، با توجه به گرافیک R9 380x کدوم پاور رو پیشنهاد میدین؟ Cooler Master V650S 80Plus Gold Power Supply یا Green GP600A-HP Power؟ 

قابل مقایسه نیست صد درصد کولر مستر

برو سایت 80plus  یه سر بزن به کارت میاد

تسکو محصولاتش ارزش خرید بالایی داره، پایین ترین قیمت ممکن رو داره، تازه گارانتی هم میکنه، شرکت خوبیه.

چند وقت قبل مصاحبه مدیرعاملشو خوندم خیلی خیلی دلخور بود، میگفت با این وضعیت حتی مونتاژ محصولاتمون تو ایران نمیصرفه

الان حدود 40 درصد محصولاتشون تو خود ایران مونتاژ و بسته بندی میشه و مابقی مستقیم از چین سفارش میدن. میگفت اگر همینجور پیش بره

میخواد کلا بخش مونتاژ داخل ایران رو تعطیل کنه گرچه 30 نفر هم بیشتر الان مشغول کار نیستن اما براشون به صرفه نیست چون به هیچ

وجه حمایت نمیشن، میگفت بی دردسر مستقیم از چین وارد میکنیم بدون مشکل، و یه گلایه هم داشت که واردات کالاهای آشغاله دقیقا از لفظ

آشغال استفاده کرد، میگفت یه سری واردکننده ها جنسهای آشغال آشغال آشغال وارد میکنن از چین ما هرکاری کنیم نمیتونیم زیر قیمت اونا

بدیم اما کیفیت جنسهایی که ما وارد میکنیم حداقل استاندارد ها رو دارن حداقل و واقعا هم راست میگفت، شرکت معظم لاجیتک هم کلا مونتاژ

کاره چون نمیصرفه براشون .

کیبرد های سیم دارش نسبت به قیمت محشره من یکی داشتم کلید ها بسیار با کیفیت ، کم صدا و نرم بودن همه جوره عالی بود اما موس رو نگو... سه مدل داشتم بی سیم با سیم همش افتضاح ، پرش شدید کیفیت ساخت فاجعه، اخرین موسی که داشتم ازش اون قدیما 42 پول خورد ، اون زمان خیلی پول زیادی بود واسه موس اونم بعد یک ماه پرش شدید گرفت
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هر دو کافی هستن اما کولر مستر 100 تومن گرونتره و 100 وات خروجی بیشتری داره و استاندارد بهتری تو زمینه مصرف انژری داره و گارانتی 5 ساله که گرین 3 ساله هستش

در کل اگه نمیخواین خرج اضافه بکنین گرین کافیه و نسبت به مدلهای همرده خودش بهتره

ولی خوب گفتین قیمت در برابر کیفیت نمیخواین فدا بشه کولرمستر بهتره و دستتون تو ارتقا بازتر

لینک به دیدگاه

نه دیگه تقصیر خود شرکته چرا ؟؟

اگه من جا صاحب شرکت تسکو بودم 4 تا موس و کیبورد و جنس مفتکی میدادم به یه سری ادم مفت خور که برن براش تو سایت ها و فروم های ایرانی تبلیغ کنن نظریه و حدیث بسازن.

بعد چند ماه فروشش از این رو به اون رو میشد.

ولی متاسفانه خیر همچین نمی کنه.در کل من به خیلی از شرکت های متفرقه و نیمه اشنا ایران ترجیحش میدم.تو مغازه اسپیکر و کیبورد موس وایرلسش رو داریم والا چیز خوبیم هستش.

متاسفانه حرفت کاملا صحت داره ... خیلی از هم وطن های عزیز ما پول برند و تبلیغات رو میدن

از بعضیا اگه بپرسی مثلا مادربرد چه برنی و چه مدلی خوبه همچبن با قطعیت واست اسم و مدل میارن که میگی چه حرفه ای! بعد که دلیلو میپرسی هیچ حرفی ندارن ! بگی چرا میگن چون فلان برنده!

ویرایش شده توسط Mahdi D
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...