رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید مانیتور گیمینگ

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان میخواستم منو برای خرید مانیتور گیمینگ راهنمایی کنید که البته خودم دو مدل در نظر دارم که ASUS VX238H و BENQ RL2455HM هست.حالا به نظر شما کدوم بهتره؟ممنون

ویرایش شده توسط amir ja
لینک به دیدگاه

با سلام،

سقف بودجه چقدر است ؟

با توجه به مدل هایی که گفتم حداکثر تا 850 تومن هستش

لینک به دیدگاه

اگر صرفا بازی می کنید BenQ بهتر است. قابلیت های گیمینگ این مانیتور بسیار بالاست. بنده مدل بالاتر این یعنی XL2430T را تست کردم و صرفا برای بازی مناسب است.

ویرایش شده توسط Parhaam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست عزیزم

به نظرم قبل از اینکه بخواید از بین مدلهای مختلف با پنل های مختلف انتخاب کنید بهتره که ابتدا پنل مورد نظرتون رو با توجه به ویژگی هاش انتخاب کنید و بعدش مدلهایی رو که پنل مورد پسندتون رو دارند بررسی کنین

مثلا از نظر بنده پنل IPS رنگها زیباتر هستند نسبت به TN و اصلا نمایش رنگ  ها در TN تو کتم نمیرفت.....اما خب زمان تاخیر پنل های TN پایینتر و بهتره و....

پنل مورد نظرتون رو که انتخاب کنید راحت تر میشه کار

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیزم

به نظرم قبل از اینکه بخواید از بین مدلهای مختلف با پنل های مختلف انتخاب کنید بهتره که ابتدا پنل مورد نظرتون رو با توجه به ویژگی هاش انتخاب کنید و بعدش مدلهایی رو که پنل مورد پسندتون رو دارند بررسی کنین

مثلا از نظر بنده پنل IPS رنگها زیباتر هستند نسبت به TN و اصلا نمایش رنگ  ها در TN تو کتم نمیرفت.....اما خب زمان تاخیر پنل های TN پایینتر و بهتره و....

پنل مورد نظرتون رو که انتخاب کنید راحت تر میشه کار

بله با تشکر از شما منم چون فقط بازی میکنم به خاطر همین پنل TN بهتره

لینک به دیدگاه

البته به بودجه هم بستگی دارد. مانیتورهای IPS گیمینگ با هزینه های بالاتر نیز وجود دارد. به هر حال در بازار ببینید بهتر است و سپس اقدام به خرید کنید در سایت یو ت یوب هم ریویو از مدل های مختلف می شود دید. در نهایت صرف فقط بازی BenQ بهترین انتخاب است.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...