رفتن به مطلب

مشکل با origin ! دوستان خواهش میکنم کمک کنند

Recommended Posts

سلام دوستان گرامی

وقتتون بخیر، عرض شودبنده توی بازی های آنلاین فقط فوتبال بازی میکنم یعنی شده تنها سرگرمیم ،الان یک هفته میشه به محض اینکه وارد بازی شدم بلافاصله یا چند دقیقه بعدش با خطای زیر مواجه میشم،هر کاری کردم درست نشد حتی زنگ زدم isp(آسیاتک) گفتن خطتون مشکلی نداره، خلاصه هر چی بازی بوده سه صفر زده به نفع حریفام خیلی کلافم کرده، این شد که تاپیک زدم دوستان بزرگوار و متخصص راهنمایی بفرمایند.باتشکر

post-11116-0-31707900-1459093274_thumb.jpg

ویرایش شده توسط mohammad.amin89
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام امین جان

سرویس من شاتل هستش اما من هم هر از چند گاهی این اتفاق برام پیش میاد که مثلا توی یه روز خاص مدام قطعی برام پیش میاد اما روزهای قبل و بعدش درست میشه...

در واقع ممکنه پینگ شما و سرعتتون مناسب باشه اما با Packet lost دست به گریبان باشید در برخی مواقع که کیفیت اینترنت پایین هست

پینگ خط من خیلی خوبه اما بازم این مشکلات برام پیش میاد بعضی وقتا... پینگ 4.2.2.4 من بدون سرویش کاهش پینگ روی 90 هست و 8.8.8.8 هم روی 50 اما بازم داستان داریم  :D

کیفیت ارتباط اینترنت موجود در ایران هر چقدر هم که روش هزینه کنید همیشه پایدار نیست...

این متن رو بخونی اطلاعات خوبی رو به طور ساده بیان کرده البته به انگلیسی هستش:

http://www.combofix.org/understanding-packet-loss-and-ping.php

راستی آیدی اوریجین و ایناتو برام بفرست من هنوز هیچ ایرانی رو پیدا نکردم فیفا 16 بازی کنه  =))

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

سلام فرجام جان

خوب هستید دوست عزیزم، واقعا" ازتون تشکر میکنم که راهنمایی فرمودید راستش الان که یه هفته میشه این مشکلو دارم،خدا کنه بقول شما مقطعی باشه وحل بشه ،قبلش دو ساعت می نشستم پای سیستم اصلا" این مشکلو نداشتم.

راستی اینم وضعیت پینگم هست:

سلام امین جان

سرویس من شاتل هستش اما من هم هر از چند گاهی این اتفاق برام پیش میاد که مثلا توی یه روز خاص مدام قطعی برام پیش میاد اما روزهای قبل و بعدش درست میشه...

در واقع ممکنه پینگ شما و سرعتتون مناسب باشه اما با Packet lost دست به گریبان باشید در برخی مواقع که کیفیت اینترنت پایین هست

پینگ خط من خیلی خوبه اما بازم این مشکلات برام پیش میاد بعضی وقتا... پینگ 4.2.2.4 من بدون سرویش کاهش پینگ روی 90 هست و 8.8.8.8 هم روی 50 اما بازم داستان داریم  :D

کیفیت ارتباط اینترنت موجود در ایران هر چقدر هم که روش هزینه کنید همیشه پایدار نیست...

این متن رو بخونی اطلاعات خوبی رو به طور ساده بیان کرده البته به انگلیسی هستش:

http://www.combofix.org/understanding-packet-loss-and-ping.php

راستی آیدی اوریجین و ایناتو برام بفرست من هنوز هیچ ایرانی رو پیدا نکردم فیفا 16 بازی کنه  =))

اتفاقا" خیلی خوشحال میشم باهات بازی کنم فرجام جان ،این آی دی بنده هست دوستانی که خواستن باهم بازی کنیم ادد کنن:

mohammad806IRAN

راستی فرجام تو هم آی دیت رو برام بفرست

post-11116-0-42132300-1459095403_thumb.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام فرجام جان

خوب هستید دوست عزیزم، واقعا" ازتون تشکر میکنم که راهنمایی فرمودید راستش الان که یه هفته میشه این مشکلو دارم،خدا کنه بقول شما مقطعی باشه وحل بشه ،قبلش دو ساعت می نشستم پای سیستم اصلا" این مشکلو نداشتم.

راستی اینم وضعیت پینگم هست:

اتفاقا" خیلی خوشحال میشم باهات بازی کنم فرجام جان ،این آی دی بنده هست دوستانی که خواستن باهم بازی کنیم ادد کنن:

mohammad806IRAN

راستی فرجام تو هم آی دیت رو برام بفرست

امیدوارم زود برطرف بشه :دی

من که دیگه نا امید میشدم 5-6 بار که دیگه تموم شد و فیفا مُرد :| یه مدت بازی نمیکردم خودش اوکی میشد

ایدی من هم farjamx

اورجین من که کلا آفلاین شد الان    .

سعید جان اونور نوشتم چیکار کنی

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این چی میگه؟

گیم توش نداری دیگه.... قسمت Store باید اینشکلی بشه بدون از اونا شکن

یه گیم ردیم کنی میاد تو همین صفحه

لینک به دیدگاه

گیم توش نداری دیگه.... قسمت Store باید اینشکلی بشه بدون از اونا شکن

یه گیم ردیم کنی میاد تو همین صفحه

فرجام من رو حرفت حساب کردماااا. :D  ببینم چی میشه.

مرسی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فرجام من رو حرفت حساب کردماااا. :D  ببینم چی میشه.

مرسی

مال منم اینطوری بود والا مگه اینکه ISP شما داعشی عمل کرده باشه  :D  :D  :D  =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیزم پینگ خط اگر ضعیف باشه، سرعت خط در ساعتی پایین بیاد ، خود خط کیفیت مناسبی نداشته باشه یا از اون ور خود ea سرور هاش رو ببره به حالت Maintenance برای تعمیر و سرویس و نگه داری .... اینها همه دلایل قطع شدن  و لاگ اوت شدن از بازی هستند و پیغام هم چیز خاصی نیست . این قدیمی ترین پیغام در همه بازی های اونلاین است!! هر وقت دسترسی نباشه به هردلیلی این پیغام ها از  سرور های مختلف و برای بازیهای مختلف با متونی تقریبا مشابه به نمایش درمیاد.

لینک به دیدگاه

منم و یکی دو تا از دوستام دقیقن این مشکل رو داریم. پینگ و نت همه چی عالی ولی یک نیمه بازی کنیم میپره بیرون 3 هیچ به نفع حریف ثبت میشه نتیجه خیلی رو مخه

ویرایش شده توسط Rai30
لینک به دیدگاه

شاید مشکلتون از طرف مودم باشه...بهتره تنظیمش کنین

این فایلو دانلود کن بعد بزن رو start

هر عددی بهت داد رو بزار به جای mtu و tcp mass رو هم بزار رو حداکثر...هم پینگ تایمت میاد پایین هم پکیج لاستت کم میشه

پینگ تایم من با گوگل 90-100 هستش با اینکه تو یکی از دورترین شهرستانام

mtutest.rar

ویرایش شده توسط arashdehghan
لینک به دیدگاه

کلا فکر کنم سرورای ea مشکل دارن...

منم همین مشکل رو تو بازیای Battlefield 3-4 دارم...همه چی تو حالت عادیه ولی بدون هیچ دلیلی از بازی میندازه بیرون و میگه امکان اتصال به سرور وجود نداره...

(فکر کنم از قصد اینکارو میکنن چون میدونن تو تعطیلاتیم میخوان حالمونو بگیرن :laughing:  :D )

ویرایش شده توسط THE RAVEN
لینک به دیدگاه

عزیزم پینگ خط اگر ضعیف باشه، سرعت خط در ساعتی پایین بیاد ، خود خط کیفیت مناسبی نداشته باشه یا از اون ور خود ea سرور هاش رو ببره به حالت Maintenance برای تعمیر و سرویس و نگه داری .... اینها همه دلایل قطع شدن  و لاگ اوت شدن از بازی هستند و پیغام هم چیز خاصی نیست . این قدیمی ترین پیغام در همه بازی های اونلاین است!! هر وقت دسترسی نباشه به هردلیلی این پیغام ها از  سرور های مختلف و برای بازیهای مختلف با متونی تقریبا مشابه به نمایش درمیاد.

سلام رضا جان عزیز

ممنون از راهنماییتون دوست بزرگوار، حالا امکان داره این مشکل فقط برای یک نفر یا تعدادی پیش بیاد؟ چون باقی دوستان پرسیدم ازشون مشکلی نداشتن

کلا فکر کنم سرورای ea مشکل دارن...

منم همین مشکل رو تو بازیای Battlefield 3-4 دارم...همه چی تو حالت عادیه ولی بدون هیچ دلیلی از بازی میندازه بیرون و میگه امکان اتصال به سرور وجود نداره...

(فکر کنم از قصد اینکارو میکنن چون میدونن تو تعطیلاتیم میخوان حالمونو بگیرن :laughing:  :D )

گل گفتی =)) ظاهرا" اینا تو تعطیلات قصد اذیت کردن دارن حالا بنده کارمند دولتم بماند اونام سر دادن پاداش چجوری حالمون رو گرفتن :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه ربطی به کاربر خاص نداره من خودم گهگای در اورجین میگیرم ولی دائم نیست شاید چند روز یکبا. پیش نیاد ولی د. یک روز مثلا چند بار لاگ اوت کنه . ربط به خود وضعیت سرور ها داره یکم شلوغ بشه اونایی که کانکشن ضعیف تر دارن و پینگشون بالاست یا کلا اتصال ضعیف تری دارن شکننده تر هستن و بیشتر قطعی میبینن خوب همه مثال بالا برای ما و نت ایران صحیحه پس مشکلی نیست

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

نه ربطی به کاربر خاص نداره من خودم گهگای در اورجین میگیرم ولی دائم نیست شاید چند روز یکبا. پیش نیاد ولی د. یک روز مثلا چند بار لاگ اوت کنه . ربط به خود وضعیت سرور ها داره یکم شلوغ بشه اونایی که کانکشن ضعیف تر دارن و پینگشون بالاست یا کلا اتصال ضعیف تری دارن شکننده تر هستن و بیشتر قطعی میبینن خوب همه مثال بالا برای ما و نت ایران صحیحه پس مشکلی نیست

عرض تشکر فراوان بخاطر راهنمایی مفید شما

هر عددی بهت داد رو بزار به جای mtu و tcp mass رو هم بزار رو حداکثر...هم پینگ تایمت میاد پایین هم پکیج لاستت کم میشه

دوست عزیز میشه بفرمایید این اعداد رو کجا جایگذاری کنم؟

لینک به دیدگاه

دوستان تست کنید اگر ویروس یا برنامه مخرب دست ساز نیست منم امتحان کنم. :D

لینک به دیدگاه

دوستان تست کنید اگر ویروس یا برنامه مخرب دست ساز نیست منم امتحان کنم. :D

برنامشو من گرفتم منتها یه عددی داد نمیدونم توی تنظیمات مودم که این دوستمون گفتن کجا جایگذاری کنم

لینک به دیدگاه

برو تنظیمات مودم بخش ادونس قطعا پیداش میکنی.

مودمت چیه؟

مثلا این برای مودم تندا هست. اکثر چیپ برادکام ها هم هیمن مسیر.

post-6175-0-17415600-1459116382_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

مال منم اینطوری بود والا مگه اینکه ISP شما داعشی عمل کرده باشه  :D  :D  :D  =))

بله با هم خط شکن باز شد خیلی اسمی خیلی هم تحویلمون گرفت بدون خط شکن که اصلا آدم حسابمون نمیکرد.

لینک به دیدگاه

دوستان یه سوال دیگه داشتم که البته شاید مبتدیانه باشه ولی خب برام سواله:

میشه این سرورهای EA که بهشون متصل میشه بصورت دستی تغییرشون داد یا خیر و بصورت اتوماتیک کانکت میشه؟چون توی تصویر زیردر قسمت store  نوشته در این سرور یافت نمیشه و برای نصب بازی رایگان need for speed هم همین مشکلو داشتم یعنی خلاصه امسال همش با اوریجین مشکل دارم :D

post-11116-0-85229300-1459161752_thumb.png

ویرایش شده توسط mohammad.amin89
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیزم استور روی ما بسته است مثل سایت های اصلی انویدیا و AMD-

قند اشکن بزن هر چی میخوای دانلود کن - من با قند اشکن سالهاست در اورجین هستم!-البته نه موقع  اکتیو کردن بازی ها ممکنه گیر بده- فقط برای دسترسی به استور و دانلود بازیهای رایگان و dlc های رایگان

لینک به دیدگاه

عزیزم استور روی ما بسته است مثل سایت های اصلی انویدیا و AMD-

قند اشکن بزن هر چی میخوای دانلود کن - من با قند اشکن سالهاست در اورجین هستم!-البته نه موقع  اکتیو کردن بازی ها ممکنه گیر بده- فقط برای دسترسی به استور و دانلود بازیهای رایگان و dlc های رایگان

رضا جان قندشکن فری گیت زدم بازم هیچی! یعنی ممکنه از قندشکن باشه یا  باید بازی رو از جای دیگه ای دانلود کنم؟

لینک به دیدگاه

رضا جان قندشکن فری گیت زدم بازم هیچی! یعنی ممکنه از قندشکن باشه یا  باید بازی رو از جای دیگه ای دانلود کنم؟

سلام

این فری چیز اصلا به درد نمیخوره

یه چیزپی.ان درست حسابی بخر داداش راحت میتونی به تمامی قسمتهای اوریجین دسترسی پیدا کنی

ویرایش شده توسط Rai30
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پیشنهاد فقط و فقطnextvpn است دوست من فری گیت اشغاله

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...