رفتن به مطلب

فروش رم kingstone 2x2GB 1333

سالار
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت کاربرای عزیز ....

2 عدد ماژول 2 گیگابایتی kingstone با فرکانس 1333 برای فروش موجود است . حدود 7 ماه است که خریداری شده و دارای گارانتی ایمانتک میباشد . 100% سالم و فوق العاده تمیز هستند و جعبه هایشان هم موجود است . به هیچ عنوان اورکلاک نشده اند !

دلیل فروش خرید رم ADATA XPG 2000 میباشد ودیگر نیازی به این رم ندارم !

-این رمها که دارای زمان تاخیر پیش فرض CL9 و لتاژ 1.65-1.6 در فرکانس 1333 هستند بدون نیاز به اورکلاک یا تقییر ولتاژ و فقط با یک تنظیم دستی ساده در بایوس و کاهش دستی زمان تاخیر به راحتی با زمان تاخیر 7 در فرکانس 1333 نیز کار میکنند.

اولویت با دوستان تهرانی است و در صورت توافق در محل دفتر شرکت لیون به مشتری تحویل داده خواهد شد !

قیمت پایه : 46

s4zaweu5i5b6mvhuv5pn.jpg

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

50000clapping.gif

با تشکر.

هادی

ویرایش شده توسط هادی
لینک به دیدگاه

52000 تومان با هزینه ارسال.

با تشکر.

هادی

ویرایش شده توسط هادی
لینک به دیدگاه

سلام

53

هستم

ویرایش شده توسط rezaeipes
لینک به دیدگاه

من ديگه نيستم من اخرين قيمتي كه دادم خريدارم

با تشکر.

هادی

لینک به دیدگاه

تا این لحظه بالاترین درخواست برای کاربر BRHNAMm میباشد. شما ساکن کجا هستید ؟

همچنین کاربر هادی شما ساکن کجا هستید ؟

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

کاربر عزیز بهنام در این صورت هزینه پست با خودتون خواهد بود, اگر موافقید لطفا اعلام کنید !

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

بنده رشت هستم.

به اقا بهنام بدهید روی 890gx extream 3 نصب کنه حالش رو ببره.

با تشکر.

هادی

لینک به دیدگاه

اون مبلغ رو با هزینه پست قبول دارم .البته ببنیم دوستان دیگه ای پیشنهاد نمیدن .راستی تایپیک تا کی ادامه داره؟

لینک به دیدگاه

واقعیتش تاپیک قرار بود تا جمعه ظهر 2-3 باشه . کسی نیاد مال شما خواهد بود ! من در ضمن برای خریدار تایمینگ های CL7 رو میل خواهم کرد تا در صورت تمایل خودتون یک تنظیم دستی کوچیک بکنید و از رو 9 بیاریدش رو 7 ^^ . اگر خریدار نیاز به راهنمایی ذاشته باشه راهنمایی هم میکنم .

شما که عجله ندارید انشالله ؟

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

اگر به جمعه نمیخورد چون خودم هم یک خورده عجله داره همون فرداش براتون پست میکردم تا زیاد منتظر نمونید ولی خوب فرقی نمکیرد چون جمعه روز غیر کاری است به هرحال تا شنبه فرستاده نمیشد ! ^^

اینم محض اطمینان شما از کارکرد این رم در فرکانس 1333 با زمان تاخیر 7. در حالت پیشفرض بدون نیاز به افزایش ولتاژ و یا اورکلاک با زمان تاخیر 7 کار میکنه !

wlslrl9h4jk90v5ffnf3.jpg

البته این رو همه رمهای دیگر جواب نمیده متاسفانه .... من اخیرا برای چند تا از دوستان که رم های kingmax و kingstone فرکانس 1333 گرفته بودند موفق نشدم روش این تنظیمات رو پیاده کنم . به نظر میرسه چیپهای رمهای سریهای قبل تر ( 6 ماه قبل مثلا) با چیپهای الان فرق کرده و یا شایدم یک کیت خوب گیر من افتاده بود و اگر قصد تست این تنظیمات رو رمهای همین رده داشتید و جواب نداد کاملا طبیعیه از اونجایی که هر کیت با دیگری فرق داره !

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

زمان مزایده به پایان رسید و رم برای کاربر BEHNAMm رسرو شد ...

اطلاعات مربوطه از طریق پیام خصوصی براتون فرستاده شد !

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...