رفتن به مطلب

درخواست بهترین بازیه آنلاین

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان بازیه آنلاینی که میخوام حتما از لحاظ گرافیکی خوب باشه منظورم از بین جدیدترین ها باشه . درضمن بتفیلد 4 مدنظرم نیست گرافیکش دیگه قدیمی شده.

ممنونم از همه بابت کمک

درضمن اگه بازی مدنظرتون هست اما هنوز نیومده بگین

درسبک جنگی فقط

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

در چه سبکی علاقمندین؟

racing یا بازیایی مثل همون Battlefield منتها جدیدتر با گرافیک بهتر؟ یا بازی های Open world و استراتژی و....

لینک به دیدگاه

سلام

در چه سبکی علاقمندین؟

racing یا بازیایی مثل همون Battlefield منتها جدیدتر با گرافیک بهتر؟ یا بازی های Open world و استراتژی و....

open world در چه سبکیه؟

لینک به دیدگاه

سلاو و درود @};-  @};-  @};- الان ریسینگ need for speed  شوتر هم بنده خودم بد جور منتظر overwatch هستم \یش خریدم کردم  @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

سلاو و درود @};-  @};-  @};- الان ریسینگ need for speed  شوتر هم بنده خودم بد جور منتظر overwatch هستم \یش خریدم کردم  @};-  @};-  @};-

پس تو جنگی ها چیزی نمیدونین نه؟

دوستان من الان دارم بازی ARK survival of the fittest  رو به حجم 9 گیگو خورده ای از قسمت فری پلی استیم دانلود میکنم اون چیه بازیه؟

لینک به دیدگاه

پس تو جنگی ها چیزی نمیدونین نه؟

دوستان من الان دارم بازی ARK survival of the fittest  رو به حجم 9 گیگو خورده ای از قسمت فری پلی استیم دانلود میکنم اون چیه بازیه؟

من نسخه بتاش رو گرفتم ولی افت فریم وحشت ناک داشتم msi r9 290 gaming  زیر ۱۵ فریم میومد نمیدونم از بتا خارج شده یا نه @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

من نسخه بتاش رو گرفتم ولی افت فریم وحشت ناک داشتم msi r9 290 gaming  زیر ۱۵ فریم میومد نمیدونم از بتا خارج شده یا نه @};-  @};-  @};-

مگه اون اورجینال نیست؟

لینک به دیدگاه

سلام اون بازی که داری دانلود میکنی بازیه خوبیه سبکش یه سبک بقاس که با دایناسور اینا سرو کار داری تو بازی انلاین من بهت the division رو پیشنهاد میکنم که بازی خیلی خوبیه با battlefield hardline اینا واقعا قشنگن حتما تجربشون کن موفق باشی

لینک به دیدگاه

سلام دوستان بازیه آنلاینی که میخوام حتما از لحاظ گرافیکی خوب باشه منظورم از بین جدیدترین ها باشه . درضمن بتفیلد 4 مدنظرم نیست گرافیکش دیگه قدیمی شده.

ممنونم از همه بابت کمک

درضمن اگه بازی مدنظرتون هست اما هنوز نیومده بگین

درسبک جنگی فقط

Star Wars Battlefront - Rainbow Six Siege

لینک به دیدگاه

DOTA 2 ! نابود میکنه زندگی آدم رو! @};-

اتفاقا dota2 رو هم جزو فری ها بود

Sent from my HUAWEI Y320-U30 using Tapatalk

سلام اون بازی که داری دانلود میکنی بازیه خوبیه سبکش یه سبک بقاس که با دایناسور اینا سرو کار داری تو بازی انلاین من بهت the division رو پیشنهاد میکنم که بازی خیلی خوبیه با battlefield hardline اینا واقعا قشنگن حتما تجربشون کن موفق باشی

حالا آقا آرمین اورجینال هست دیگه نه؟

Star Wars Battlefront - Rainbow Six Siege

بین این دوتا کدومش به نظزت بیشتر آنلاینش استفاده میشه؟ و کدومش از نظر خودتون بهتره

لینک به دیدگاه

سلام دوستان بازیه آنلاینی که میخوام حتما از لحاظ گرافیکی خوب باشه منظورم از بین جدیدترین ها باشه . درضمن بتفیلد 4 مدنظرم نیست گرافیکش دیگه قدیمی شده. ////

لول

برادر گرافیک بتل 4 قدیمی شده ؟؟؟؟ ار یو سریس برو ؟؟؟!

کاری میکنی 2 تا اسکرین شات ultra 2k بزارم نسبت به بازی های 2016 و 2015 مقایسه کنم متوجه بشین بتل4 سال 2013 گرافیکی داده برای خیلی بازی ساز ها الانم دست نیافتنیه *dry#

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

دادا اونا ارجینال نمیشه استیم اونارو به مدت 1 هفته اینا رایگان میزاره که اگر کسی میخواد یه امتحان کنه که خوشش میاد یا نه

اگر هم اریجینال بخوای از این اکانت های هکی بخر که بصرفه هست من خودم زیاد از این اکانتا خریدم

لینک به دیدگاه

دادا اونا ارجینال نمیشه استیم اونارو به مدت 1 هفته اینا رایگان میزاره که اگر کسی میخواد یه امتحان کنه که خوشش میاد یا نه

اگر هم اریجینال بخوای از این اکانت های هکی بخر که بصرفه هست من خودم زیاد از این اکانتا خریدم

مورد اعتمادن؟نمونه قیمت برای مثلا یک بازی جدید میتونی بدی؟

لول

برادر گرافیک بتل 4 قدیمی شده ؟؟؟؟ ار یو سریس برو ؟؟؟!

کاری میکنی 2 تا اسکرین شات ultra 2k بزارم نسبت به بازی های 2016 و 2015 مقایسه کنم متوجه بشین بتل4 سال 2013 گرافیکی داده برای خیلی بازی ساز ها الانم دست نیافتنیه *dry#

نه منظورم دیگه از بازی هایی مثل فارکرای پریمال یا رایانبوسیکس قدیمی تر شده

منظورتون اکانت بود یا خود بازی؟

لینک به دیدگاه

division

rainbow 6

starwars

need for speed

اولی رو حتما باید تجربه کنید 

لینک به دیدگاه

گیم open world و mmorpg بهتر که Black desert online بازی کنید

گیم moba بهترین هاdota2 و league of Legends Smith

بیکی دیگه از گیم ها gtav online

بازی شوتینگ csgo

این گیم ها بهترین های حال حاضر هستند ولی نظر من روی Black desert online هست گیم بسیار با کیفیت و گرافیک بی نظیری داره

لینک نقد توسط بنده:

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=55900

این نقد رو ببینید و اگر خواستید بازی رو بخرید به این دوستمون مراجعه کنید ایشون گیم رو خریدند و بازی دارند میکنند و حسابی میتواند راهنمایی کنند شما رو http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showuser=14499

گیم هم بصورت جنگی و اکشن هست البته به توسط شمشیر و جادو ولی گیم بسیار جالبی هست

دو حالت داره

1 بیشتر افراد عاشق این بازی میشند

2 یک سری هم متنفر میشند

البته اگر انگلیسی بلدید بهتر این بازی رو انجام بدید چون بدون زبان انگلیسی واقعا سخت میشه

لینک به دیدگاه

دانلودش کردم اما انگار اصلا داخل بازی نمیشه رفت.یا من بلد نیستم یا اصلا نمیشه واردش شد

لینک به دیدگاه

سلام دوستان میخواستم لطف کنین اگه سایتی رو میشناسین که لینک دانلود بازیش به صورت تکی هست بهم معرفی کنین مثل gamingmaster. حالا تا 3 تا رو هم قبول میکنم

لینک به دیدگاه

3rd Person: The Division

1st Person: Rainbow Six Siege كه البته بازى تكتيكال هست، براي شوتر معمولى بتلفيلد ٤ هنوز بهترينه.

لینک به دیدگاه

Eu.battle.net

Heroes of the storm free

Hearthstone free

Sent from my D5503

اگه hots میزنی ایدی بزار شبا هستیم با دوستان @};-  @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

یکی از بهترین بازی ها برای PC با موتور گرافیکی جدید و صدا گذاری فوق عالی !

بازی squad هنوز کامل نیست ولی کامل میشه وسایل نقلیه تانک  وغیره اضافه میشه...

لینک زیر برو عکس اطلاعات بیشتر.

http://store.steampowered.com/app/393380/?snr=1_5_9__300

ویرایش شده توسط PCI
لینک به دیدگاه

DOTA 2 ! نابود میکنه زندگی آدم رو! @};-

دیروز چند بار دیس شدم

الان 24 ساعت بن شدم و باید 7 تا بازی sd انچام بدم تا بتونم نرمال بازی کنم

دارم از خماری میمیرم

بازی شوتینگ csgo

مرخرف ترین بازی بود که تو عمرم خریدم کاش پولشو داده بودم به یه مستحق یا ریخته بودم دور

8 تا هدشات میزنی ترف نمیمیره

من تو در نشستم طرف دیوارو میزنه میمیرم

مسخره به معنی واقعی

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

با اجازه استارتر عزیز بنده چون تا حالا از این سبک بازی های جنگی آنلاین بازی نکردم همیشه برام سوال بوده که بازی کردن توش چجوریه؟ آیا باید توی یه گروه خاص عضو باشی و دسته جمعی حمله کنی؟ یا تنهایی هم میتونی بازی کنی؟

دوستان راهنمایی کنن چون اتفاقا بنده هم میخوام یه دونه از این بازی ها بگیرم.

ویرایش شده توسط mohammad.amin89
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

با اجازه استارتر عزیز بنده چون تا حالا از این سبک بازی های جنگی آنلاین بازی نکردم همیشه برام سوال بوده که بازی کردن توش چجوریه؟ آیا باید توی یه گروه خاص عضو باشی و دسته جمعی حمله کنی؟ یا تنهایی هم میتونی بازی کنی؟

دوستان راهنمایی کنن چون اتفاقا بنده هم میخوام یه دونه از این بازی ها بگیرم.

کانتر گروهی هست

یا باید تروریست باشی یا ضد ترور

کال اف دو حالت داشت قدیم الان نمی دونم

یکی همه همو میزدن

یکی تیمی بود

بقیه رو بازی نکردم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...