رفتن به مطلب

مشکل با گیفت استیم بازی the division

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام من دیروز یک گیفت استیم بازی the division از سایت persiankey گرفتم وقتی دانلود تموم شد روی play کلیک کردم بعدش به صورت خودکار اکانت uplay رو باز کرد و سی دی کی رو خواست من سی دی کی گیفت رو سه بار هم خودم وارد کردم و هم copy کردم ولی

این ارور رو میداد this cd key or activation is not valid من به سایت persian key گفتم اونا گفتن حتما اشتباه وارد میکنی گفتم چندبار زدم نشد بعدش گفتند که مشکل از استیم یا یوپلی هستش و به ما مربوط نمیشه

من به صورت جداگانه وارد یوپلی شدم سی دی کی رو زدم active شد ولی وقتی روی play کلیک میکنم بازی سی دی کی میخواد وقتی دوباره وارد میکنم  میگه شما قبلا بازی رو اکتیو کردین . از توی استیم هم رفتم بازم همینطوری شد هی میگه سی دی کی وارد کن بعد دوباره میگه سی دی کی قبلا وارد شده.

حالا من باید چیکار کنم؟ ممنون میشم کمک کنید. بازیش گرون بود منم با بدبختی تونستم پول جور کنم

لینک به دیدگاه

سلام 

مت این مشکل رو با بازی the crew داشتم دقیقا به هم صورت بود شما موقه ای که می خوای وارد uplay بشی اون تیک که رو بزن که سری های بعد ازت یوزر و پس زو نخواد یعنی سیو کنه به صورت اتوماتیک وارد uplay بشه.

یه چیزدیگه بعد این کار بازی رو یک بار از استیم انیستال کن دوباره نصب کن مشکل حل میشه

من سر این قضیه با ساپورت uplay صحبت کردم هیچ جواب درستی به من نداد چندتا روش همینطوری انجام دادم درست شد 

اصلا احتیاج نیست که تو uplay دوباره cd key وارد کنید چون اولین باری که به uplay وصل میشید از طریق استیم میپرسه این بازی به اکانت شما از طریق استیم اضافه میشه ایا مطمعن هستید یه همچین چیزی بود یادم نیست دقیق بعد که ok میکنید به اکانت اضافه میشه

کارایی که بالا گفتم رو یه بار تست کنید من این طوری به جواب رسیدم

لینک به دیدگاه

باز هم Persian key این مشکل رو قبلا هم بعضی دوستان بنده با این سایت داشتند احتمالا این سایت از یک واسطه ی خارجی بازی رو گرفته و این اتفاق افتاده

بعد از این که گرفتید گیفت رو خریدار اصلی رنگ زده به بانک و گفته که مشکلی پیش اومده و از کارت بنده سو استفاده شده و بانک هم پول رو برگشت زدند و بعد هم گیفت کارت منتفی شده بیشترین احتمال رو به همین موضوع میدم چون بعضی از سایت ها یعنیدخیلی هاشون با trade کردن کلید و آیتم های بازی ها گیم رو میخرند و این مشکل ممکن پیش بیاد مثلا من این اتفاق رو در بازی Dayz زیاد دیده بودم

حالا شما برید به پشتیبانی سایت بگید که آگه میتونید بیان به Pc شما از طریق برنامه های موجود و براتون درست کنند

شاید مشکل شما باشه

ولی اگر نتونستند درست کنند و زیر بار نرفتند سریعا برید به پلیس فتا شکایت بکنید و بگید جنس قلابی به من فروختند و براشون توضیح بدید و بگید این سی دی کی (ایمیل حاوی cd key رو فقط پاک نکنید) که خراب هست و این سایت میگه خیر و زیر بار نمیره با این کار پلیس فتا قطعا پیگیری میکنه

ویرایش شده توسط Miladhelios
لینک به دیدگاه

سلام 

مت این مشکل رو با بازی the crew داشتم دقیقا به هم صورت بود شما موقه ای که می خوای وارد uplay بشی اون تیک که رو بزن که سری های بعد ازت یوزر و پس زو نخواد یعنی سیو کنه به صورت اتوماتیک وارد uplay بشه.

یه چیزدیگه بعد این کار بازی رو یک بار از استیم انیستال کن دوباره نصب کن مشکل حل میشه

من سر این قضیه با ساپورت uplay صحبت کردم هیچ جواب درستی به من نداد چندتا روش همینطوری انجام دادم درست شد 

اصلا احتیاج نیست که تو uplay دوباره cd key وارد کنید چون اولین باری که به uplay وصل میشید از طریق استیم میپرسه این بازی به اکانت شما از طریق استیم اضافه میشه ایا مطمعن هستید یه همچین چیزی بود یادم نیست دقیق بعد که ok میکنید به اکانت اضافه میشه

کارایی که بالا گفتم رو یه بار تست کنید من این طوری به جواب رسیدم

چجوری انیستال کنم

لینک به دیدگاه

مثل بقیه برنامه ها که انیستال میکنید تو کنترل پنل انیستال رو میزند خودش استیم رو باز میکنه و انیستال میکنه 

البته یادتون باشه  از فایل هل بازی بک اپ بگیرید که مجبور شید از اول دانلود کنید.

لینک به دیدگاه

سلام من دیروز یک گیفت استیم بازی the division از سایت persiankey گرفتم وقتی دانلود تموم شد روی play کلیک کردم بعدش به صورت خودکار اکانت uplay رو باز کرد و سی دی کی رو خواست من سی دی کی گیفت رو سه بار هم خودم وارد کردم و هم copy کردم ولی

این ارور رو میداد this cd key or activation is not valid من به سایت persian key گفتم اونا گفتن حتما اشتباه وارد میکنی گفتم چندبار زدم نشد بعدش گفتند که مشکل از استیم یا یوپلی هستش و به ما مربوط نمیشه

من به صورت جداگانه وارد یوپلی شدم سی دی کی رو زدم active شد ولی وقتی روی play کلیک میکنم بازی سی دی کی میخواد وقتی دوباره وارد میکنم  میگه شما قبلا بازی رو اکتیو کردین . از توی استیم هم رفتم بازم همینطوری شد هی میگه سی دی کی وارد کن بعد دوباره میگه سی دی کی قبلا وارد شده.

حالا من باید چیکار کنم؟ ممنون میشم کمک کنید. بازیش گرون بود منم با بدبختی تونستم پول جور کنم

سلام دوست عزیز ..

من تو بازیسنتر دیدم یکی همین مشکلو داشت دوتا فایل از تو پوشه بازی پاک کرده بود گذاشته بود یوپلی چک کنه دانلود کنه مشکلش حل شده بود... دو تا فایل steam_api و steam client بذار خود یوپلی چک کنی بعدش ...

لینک به دیدگاه

اون کارایی که گفتینو کردم ولی نشد بعدش با پشتیبانی تماس گرفتم قرار شد که من بازی رو refund کنم و کردم و اون ها هم کار refund رو تموم کردند حالا میگند باید صبر کنیم تا steam پول رو برگردونه

لینک به دیدگاه

اون کارایی که گفتینو کردم ولی نشد بعدش با پشتیبانی تماس گرفتم قرار شد که من بازی رو refund کنم و کردم و اون ها هم کار refund رو تموم کردند حالا میگند باید صبر کنیم تا steam پول رو برگردونه

نگران نباشید دوست عزیز من از این سایت خریدهای زیادی کردم و هیچ کدوم مشکل نداشتن و اگر هم مشکلی باشه ایشون مشکل رو پیگیری میکنن.

ویرایش شده توسط moj007
لینک به دیدگاه

من دیروز و امروز سعی کردم از راه تلگرام و اس ارتباط برقرار کنم ولی خبری نشد سایتشون هم فیلترشد

لینک به دیدگاه

من دیروز و امروز سعی کردم از راه تلگرام و اس ارتباط برقرار کنم ولی خبری نشد سایتشون هم فیلترشد

سایت پرشین کی فیلتر شد؟

Sent from my HUAWEI Y320-U30 using Tapatalk

پولت بر گشت خورد؟

لینک به دیدگاه

H

سایت پرشین کی فیلتر شد؟

پولت بر گشت خورد؟

من شاتل دارم برام فیلتره

آره به من یک سی دی کی یوپلی دادن و مابقی پول رو پس دادن

لینک به دیدگاه

نباید از این سایتا خرید کنی اینا اینقدر لفظ قلم میان فکر میکنند دارند یه شرکت رو اداره میکنند

از همین بچه های لیون کامپیوتر میگرفتی بهتر بود چون بقیه کاربرا شناخت دارند نسبت بهش

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

سلام من چند روز پیش گیفت بازی Tom Clancy's The Division رو برای استیم گرفتم وقتی نصب تموم شد برنامه ی uplay  بالا اومد و ازم سی دی کی خواست ولی استیم چیزی بهم نمیده .خواهشن کمکم کنید؟

لینک به دیدگاه

سلام من چند روز پیش گیفت بازی Tom Clancy's The Division رو برای استیم گرفتم وقتی نصب تموم شد برنامه ی uplay  بالا اومد و ازم سی دی کی خواست ولی استیم چیزی بهم نمیده .خواهشن کمکم کنید؟

سلام

وقتی بازی رو انتخاب کردی اون منو سمت راست نوشته CD KEY

srgr_capture.jpg

لینک به دیدگاه

سلام

وقتی بازی رو انتخاب کردی اون منو سمت راست نوشته CD KEY

srgr_capture.jpg

همچین گزینه ای نداره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...