رفتن به مطلب

نظر در مورد سیستم گیمینگ بنده

Recommended Posts

کیس : AeroCool GT Series GT-S Black Edition Professional Gaming Cases

post-21338-0-32400300-1459601229_thumb.jpeg

لینک کالا:http://www.takmax.com/aerocool-gt-series-gt-s-black-edition-professional-gaming-cases.html

پردازنده : اینتل i7 6700 اسکای لیک

post-21338-0-08524800-1459600516_thumb.jpg

لینک کالا:http://lioncomputer.ir/product/6736/%D8%B3%DB%8C+%D9%BE%DB%8C+%DB%8C%D9%88+%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D9%84+i7+6700+%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%A7%DB%8C+%D9%84%DB%8C%DA%A9/

کارت گرافیک : گیگابایت GTX 980 XTREME

post-21338-0-38130800-1459600778_thumb.jpg

لینک کالا:http://lioncomputer.ir/product/7182/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA+%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9+%DA%AF%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA+GTX+980+Ti++XTREME/

مادربرد :گیگابایت Z170X-Gaming GT

post-21338-0-68546400-1459599316_thumb.png

لینک کالا:http://lioncomputer.ir/product/6273/%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF+%DA%AF%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA+Z170X-Gaming+GT/

رم : جی اسکیل Trident Z 16GB 8GBx2 3200Mhz CL16 DDR4

post-21338-0-42446400-1459600017_thumb.png

لینک کالا:http://lioncomputer.ir/product/6657/%D8%B1%D9%85+%D8%AC%DB%8C+%D8%A7%D8%B3%DA%A9%DB%8C%D9%84+Trident+Z+16GB+8GBx2+3200Mhz+CL16+DDR4/

پاور : کورسیر RM850x CP-9020093-EU

post-21338-0-35222000-1459599760_thumb.jpg

لینک کالا: http://lioncomputer.ir/product/7557/%D9%BE%D8%A7%D9%88%D8%B1+%DA%A9%D9%88%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D8%B1+RM850x+CP-9020093-EU/

بنده این قطعات رو برا سیستم انتخواب کردم در صورت پیشنهاد بهتر نظر بدید لطفا

ویرایش شده توسط احمد دیناروند
لینک به دیدگاه

می تونید با استفاده از ویرایشگر پیشرفته؛ موضوع رو ویرایش کنید @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کیس : AeroCool GT Series GT-S Black Edition Professional Gaming Cases

پردازنده : اینتل i7 6700 اسکای لیک

کارت گرافیک : گیگابایت GTX 980 XTREME

مادربرد : ایسوس Maximus VIII Formula

رم : جی اسکیل Trident Z 16GB 8GBx2 3200Mhz CL16 DDR4

پاور : پاور کورسیر RM1000x CP-9020094-EUC

بنده این قطعات رو برا سیستم انتخواب کردم در صورت پیشنهاد بهتر نظر بدید لطفا ممنون

ببخشید موضوع اشتباه نوشتم

انتخاب های خوبی هستن فقط پردازنده سری k بردارید که در آینده اگه خواستید اورکلاک بکنید دستتون بازتر باشه

پاور هم خیلی زیاده 600 کافیه نهایتش 750 که با پاور 750 میتونید sli هم بکنید یا گرافیک قویتر بزارید

گرافیک هم به نظرم ارزش نداره واسه اکستریم 2200 بدی همون زوتاک 1600 خوبه

چه زود کاهش قیمت باعث ناموجودی 980 شد !!!

ویرایش شده توسط StarKilleR
لینک به دیدگاه

انتخاب های خوبی هستن فقط پردازنده سری k بردارید که در آینده اگه خواستید اورکلاک بکنید دستتون بازتر باشه

پاور هم خیلی زیاده 600 کافیه نهایتش 750 که با پاور 750 میتونید sli هم بکنید یا گرافیک قویتر بزارید

گرافیک هم به نظرم ارزش نداره واسه اکستریم 2200 بدی همون زوتاک 1600 خوبه

چه زود کاهش قیمت باعث ناموجودی 980 شد !!!

ممنون از نظر شما دوست عزیز ولی بنده قبلا سری k رو انتخواب کردم و رد کردم من فقط از سیپیو برا بازی استفاده میکنم و کارهایه گرافیکی و... انجام نمیدم اگه فقط بازی سیپیو تا 5 سال هم میتونه به راحتی ساپورت کنه فقط میمونه تا اون روز گرافیک یا عوض میکنم یا یکی دیگه میخرم ولی منظورم همین سری پردازنده کافیه برا کارم چون برا اورکلاسک خنک کننده قوی هم میخواد و... همین کافیه
لینک به دیدگاه

ممنون از نظر شما دوست عزیز ولی بنده قبلا سری k رو انتخواب کردم و رد کردم من فقط از سیپیو برا بازی استفاده میکنم و کارهایه گرافیکی و... انجام نمیدم اگه فقط بازی سیپیو تا 5 سال هم میتونه به راحتی ساپورت کنه فقط میمونه تا اون روز گرافیک یا عوض میکنم یا یکی دیگه میخرم ولی منظورم همین سری پردازنده کافیه برا کارم چون برا اورکلاسک خنک کننده قوی هم میخواد و... همین کافیه

سلام سیستم خوبه ولی حالا که داری چند میلیون خرج میکنی پردازنده را سری k بردار تفاوت خاصی نمیکنه برای کاربرد شما ولی کلاسش بیشتره پاورم خیلی زیاده 750 وات بسه

لینک به دیدگاه

پاور 1000 گرفتم برا اینکه در اینده بتونم به راحتی به سخت افزار کیس اضافه کنم مادربرد همینطور این دو باید بالا باشن خیلی مهمن

سلام سیستم خوبه ولی حالا که داری چند میلیون خرج میکنی پردازنده را سری k بردار تفاوت خاصی نمیکنه برای کاربرد شما ولی کلاسش بیشتره پاورم خیلی زیاده 750 وات بسه

سری k با این سری هیچ تفاوتی نمیکنه فقط سری k قابلیت ورکلاسک داره همین

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چونکه سیستم گیمینگ هست نظرم رو میگم

من اگر جای شما بودم

سعی میکردم مادربرد ارزونتر

کیس ارزونتر

پاور ارزونتر بردارم

بجاش گرافیک رو 980ti  برمیداشتم

لینک به دیدگاه

چونکه سیستم گیمینگ هست نظرم رو میگم

من اگر جای شما بودم

سعی میکردم مادربرد ارزونتر

کیس ارزونتر

پاور ارزونتر بردارم

بجاش گرافیک رو 980ti برمیداشتم

دوست عزیز این کارت گرافیک برا بازی هایه امروزی کافیه با بالا ترین کیفیت هم به راحتی بالا میاره
لینک به دیدگاه

با چه رزلوشنی میخوای بازی کنید؟
اگه زیر 2k هست همون اول کار 980ti بردار تا 4 سال دیگه هم همچی رو بذار رو ماکسیموم و بازی کن!

لینک به دیدگاه

استارتر عزیز شما که هرکی راهنمایی می کنه جوابشو میدین

خوب وقتی خودتون فکر می کنید اطلاعاتتون بیشتر از این دوستانه چرا تاپیک مشاوره زدین؟

من نظرم رو نمی گم فقط می گم نظر همه این دوستان درست بود همشون +1

لینک به دیدگاه

با چه رزلوشنی میخوای بازی کنید؟

اگه زیر 2k هست همون اول کار 980ti بردار تا 4 سال دیگه هم همچی رو بذار رو ماکسیموم و بازی کن!

الان نهمیدیم شوخی میکنی 2k کیفیت این با همین کارت گرافیکی که انتخواب کردم 4k با بهترین نحو ساپورت میکنه

استارتر عزیز شما که هرکی راهنمایی می کنه جوابشو میدین

خوب وقتی خودتون فکر می کنید اطلاعاتتون بیشتر از این دوستانه چرا تاپیک مشاوره زدین؟

من نظرم رو نمی گم فقط می گم نظر همه این دوستان درست بود همشون +1

اشتباه میکنی عزیز من تایپیکو زدم که یکی بهتر از من پیدا کنم راهنماییم کنه که همچین فردی تا الان نتونستم پیدا کنم من این قطعات همینجوری انتخواب نکردم عزیز اگه بگم حدود 3 ماه هست که دارم ازشون اطلاعات میگیرم باور نمیکنی ولی اره کوشش کردم نقد و برسی تصویری ازشون دانلود میکنم نظرات کاربران در لیون کامپیوتر مشاهده میکنم این قطعات که انتخواب کردم با همچی برسیشون کردم و انتخواب کردم. عزیزان عزیزانی که در این کار خبره ندارند نظر ندن لطفا ویرایش شده توسط احمد دیناروند
لینک به دیدگاه

دوست عزیز رو 4K شما ۴ سال دیگه با ۹۸۰ که هیچ با ۹۸۰ti در بهترین شرایط بیشتر از ۴۰ فریم نمیتونی داشته باشی! شما با چه رزولوشنی میخوای بازی کنید؟

جسارتا هدف شما از این تاپیک چی هست؟ اطلاعات بیشتری از مشخصات سیستم و برنامه آینده نگرانتون بدید

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

من دوست دارم عزیزان نظر بدن اما بعضی از عزیزان شاید بگم 20% هم خبره ندارن میان نظر میدن بنده خوب نظرات دوستان رو مورد برسی قرار میدم و چنین افزادی بنده رو سر در گم میکنن لطفا فقط دوستان وارد در این کار نظر بدن

لینک به دیدگاه

دوست عزیز رو 4K شما ۴ سال دیگه با ۹۸۰ که هیچ با ۹۸۰ti در بهترین شرایط بیشتر از ۴۰ فریم نمیتونی داشته باشی! شما با چه رزولوشنی میخوای بازی کنید؟

جسارتا هدف شما از این تاپیک چی هست؟ اطلاعات بیشتری از مشخصات سیستم و برنامه آینده نگرانتون بدید

دنبال کسی هستند تاییدشون کنه بگه افرین یکی هم برای من اسمبل کن!

داداش من خوب شما پاور 1000 وات میگیری برای چی؟

750 برای sli شما هم کافیه

اگرم برای 5 سال دیگه می خواهی که اون موقع پاور شما بازدهیش اومده پایین و برای ارتقا با قطعات جدید کشش نداره

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بازیهایه امروزی که این کارت گرافیک کاملا ساپورت میکنه با بهترین کیفیت تا 4 سال هم اگه بازیها زیاد پیشرفت نکنن در موضوع انمیشن و گرافیک این کافیه اما اگه پیشرفت قابل توجهی داشتند یه کارت شبیه همین بخری کافیه
لینک به دیدگاه

معذرت می‌خواهم، شما داری اینهمه هزینه میکنید به این امید که بازی ها پیشرفت گرافیکی نداشته باشند؟ موتور جدید کرایتک رو ندیدی؟

لینک به دیدگاه

دنبال کسی هستند تاییدشون کنه بگه افرین یکی هم برای من اسمبل کن!

داداش من خوب شما پاور 1000 وات میگیری برای چی؟

750 برای sli شما هم کافیه

اگرم برای 5 سال دیگه می خواهی که اون موقع پاور شما بازدهیش اومده پایین و برای ارتقا با قطعات جدید کشش نداره

دویت عزیز توجه کنید پاور 1000 زده بودم اما عوض کردم گذاشتم 850 اما 750 کمه عزیز خنک کننده ها رو هم حساب کن عزیز
لینک به دیدگاه

دویت عزیز توجه کنید پاور 1000 زده بودم اما عوض کردم گذاشتم 850 اما 750 کمه عزیز خنک کننده ها رو هم حساب کن عزیز

آقای خبره

انتخواب رو بنویس انتخاب که تو جامعه مسخره نشی

دوما سیستم اصلا مناسب نیست مین رو برای چی اینقدر گرون گرفتین؟

هرچی میگن cpu سری k بگیری میگی نه خوب نی خوب مین Z170 برا چی میخوای؟

زمن = ضمن =))

ویرایش شده توسط Lord Voldemort
لینک به دیدگاه

در زمن کسی که سیستم با این هزینه میخره به فکر بروزرسانی هم باید باشه تا امروز میخره تا 2 سال میزاره تو حالت خودش بمونه سیستم همیشه باید ارتقا بشه

لینک به دیدگاه

دعوا شد من نظر نمیدم :D

در زمن کسی که سیستم با این هزینه میخره به فکر بروزرسانی هم باید باشه تا امروز میخره تا 2 سال میزاره تو حالت خودش بمونه سیستم همیشه باید ارتقا بشه

در ضمن درسته :D

لینک به دیدگاه

آقای خبره

انتخواب رو بنویس انتخاب که تو جامعه مسخره نشی

دوما سیستم اصلا مناسب نیست مین رو برای چی اینقدر گرون گرفتین؟

هرچی میگن cpu سری k بگیری میگی نه خوب نی خوب مین Z170 برا چی میخوای؟

زمن = ضمن =))

عزیز جان مین و پاور برایه این بالا گرفتم که فردا چیزی بیاد بتونم بخرم بزارم نه اینکه مجبور بشم مین و پاور عوض کنم بنده سیستم بروزرسانی میکنه من که نمیخرم و بزارم تو حالت خودش بمونه تا این که فرسوده بشه

دعوا شد من نظر نمیدم :D

در زضن درسته :D

لینک به دیدگاه

عزیز جان مین و پاور برایه این بالا گرفتم که فردا چیزی بیاد بتونم بخرم بزارم نه اینکه مجبور بشم مین و پاور عوض کنم بنده سیستم بروزرسانی میکنه من که نمیخرم و بزارم تو حالت خودش بمونه تا این که فرسوده بشه

میشه بگین ساپورت Z170 Pro Gaming تا این مین چقدر فرقشه؟

لینک به دیدگاه

میشه بگین ساپورت Z170 Pro Gaming تا این مین چقدر فرقشه؟

این 3600 بنده 3733

در ضمن رو فقط این نرید گیفیت صدا امکاناتو... همه رو مورد برسی قرار بدید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میخواستم یک راهنمایی دیگه بکنم

ولی بخاطر بی ارزش خوندن راهنمایی دوستان انصراف میدم

لینک به دیدگاه

میخواستم یک راهنمایی دیگه بکنم

ولی بخاطر بی ارزش خوندن راهنمایی دوستان انصراف میدم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...