رفتن به مطلب

پیشنهاد شما برای بهتر شدن فروم

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
به گرافیک فروم اهمیت بدین :| مخصوصاً تم ! یکم حوصله آدمو میبره !

اتفاقا از بهترین رنگ و تم استفاده شده. مثل پرشین تولز بهم ریخته نیست که خودش یکی از بزرگترین مزیت های این فروم هست

لینک به دیدگاه

• ارسال 761
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

اتفاقا از بهترین رنگ و تم استفاده شده. مثل پرشین تولز بهم ریخته نیست که خودش یکی از بزرگترین مزیت های این فروم هست

دقیقا...توی هیچ یک از انجمن ها بجز لیون من اینقدر راحت نیستم هم از لحاظ سهولت کار با امکاناتش هم از لحاظ تم و رنگ هاش...

لینک به دیدگاه

بهترین نوع ارتباط بین کاربر و فروم همین فرمت موجوده . لطفا تغییر ندهید .

لینک به دیدگاه

درود بنده هم یه پیشنهاد دارم

اگه ممکن هست درون پروفایل هر نفر یه منوی جدید ایجاد بشه تا بازخورد خرید و فروش هرشخص تو پروفایل خود شخص مشخص بشه!

الان در حال حاضر باید تموم تاپیک گزارش خرید و فروش رو بگردیم تا مثلا خرید فروش شخص مورد نظر رو پیدا کنیم و از نظرات باخبر بشیم!

اگه این امکان فعال بشه و بشه روش کارکرد خیلی عالی میشه!علاوه بر اون تاپیک گزارشات خرید و فروش این منو هم برای هر کاربر فعال باشه!

مرسی

لینک به دیدگاه

اگه ممکن هست درون پروفایل هر نفر یه منوی جدید ایجاد بشه تا بازخورد خرید و فروش هرشخص تو پروفایل خود شخص مشخص بشه!

الان در حال حاضر باید تموم تاپیک گزارش خرید و فروش رو بگردیم تا مثلا خرید فروش شخص مورد نظر رو پیدا کنیم و از نظرات باخبر بشیم!

اگه این امکان فعال بشه و بشه روش کارکرد خیلی عالی میشه!علاوه بر اون تاپیک گزارشات خرید و فروش این منو هم برای هر کاربر فعال باشه!

مرسی

درود

پیشنهاد بسیار خوبی بود همین الان زنگ زدم به سینا جان و دارن بررسی میکنن .

لینک به دیدگاه

مرسی

بله منم نظرم اینه که یه چیزی وجود داشتخ باشه که سوابق بازار شخص رو راحت و بی دردسر نشون بده به این صورت که یه تیمی از لیون فقط وظیفش این باشه که به افراد بعد از معامله شان بهشون امتیاز بدن ایجوری بعد از مدتی اعضا دارای اعتبار می شن و امنیت معاملات هم نسبتا بهتر میشه

لینک به دیدگاه

درود

پیشنهاد بسیار خوبی بود همین الان زنگ زدم به سینا جان و دارن بررسی میکنن .

درود

خواهش میکنم هدف بهترین شدن لیون هست!

مرسی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مرسی

آره والا اینجوری خیلی بهتر میشه

لینک به دیدگاه

دقیقا...توی هیچ یک از انجمن ها بجز لیون من اینقدر راحت نیستم هم از لحاظ سهولت کار با امکاناتش هم از لحاظ تم و رنگ هاش...

پس حتماً من وسواس دارم !!! از این بهتر هم میشه ! فقط کافیه قسمت هایی از فایلهای گرافیکیش رو تتغییر داد :دی

فروم لوگو هم نداره که s-:

ویرایش شده توسط ic0der
لینک به دیدگاه

آقای حسینی ، فروم و سایت اصلی به نظرم یه کمی دیر لود میشن . لطفا بررسی کنید 

لینک به دیدگاه

آقای حسینی ، فروم و سایت اصلی به نظرم یه کمی دیر لود میشن . لطفا بررسی کنید 

امروز یه مقدار مشکل روی سرور بوده که گفتم حلش کنن عزیز

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

با سلام

جناب حسینی من یه مشکل دارم میام تو سایت حواسم نیست یکی پیام داده منم نمی فهمم و دقت نمی کنم دیر میشه مثلا دیگه پاسخ بدرد طرف نمی خوره ... :D

می خواستم بدونم امکانش هست وقتی یکی پیام داد چه آنلاین بودیم چه نبودیم بعد از انلاین شدن یه اخطاری بده بگه شما یک پیعام دارید تکلیفش رو معلوم کنید بعد برید اسپم بدید :D ، ممنون میشم برای من بی حواس خیلی کاربردی هست !

بازم ممنون :D

لینک به دیدگاه

با سلام

جناب حسینی من یه مشکل دارم میام تو سایت حواسم نیست یکی پیام داده منم نمی فهمم و دقت نمی کنم دیر میشه مثلا دیگه پاسخ بدرد طرف نمی خوره ... :D

می خواستم بدونم امکانش هست وقتی یکی پیام داد چه آنلاین بودیم چه نبودیم بعد از انلاین شدن یه اخطاری بده بگه شما یک پیعام دارید تکلیفش رو معلوم کنید بعد برید اسپم بدید :D ، ممنون میشم برای من بی حواس خیلی کاربردی هست !

بازم ممنون :D

سلام نیما جان

میتونی بری تو پروفایل خودت, رو "ویرایش مشخصات" کلیک کنی و از سمت راست تو قسمت "تنظیمات اعلامیه" اینکارو انجام بدی... 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شرمنده کلماتش قصار هست نمیشه فهمید در حد دیپلم نیست :

کدومو باید تیک بزنم که این کار مورد نظر منو انجام بده؟؟؟

لینک به دیدگاه

درود,اگه براتون مقدور هست یه چت روم جاوا به سایت اضافه کنید و مسابقه رو در اون محیط اجرا کنید,اینطوری به نظر بنده خیلی خیلی بهتره و سطح کیفیت مسابقه خیلی بالاتر میره,کدهای آماده ش هم توی اینترنت به وفور یافت میشه,............با آرزوی سربلندی برای تیم لیون  @};- 

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام و عرض ادب

به نظرم عنوان این تاپیک

خرید و فروش هارد دیسک HDD

تعویض شود و به "خرید و فروش HDD و SSD"

تغییر پیدا کند.

ممنون

ویرایش شده توسط Mohammad.J
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

1. اضافه کردن پست اول تاپیک به پست اول کل صفحات تاپیک

2. کاربرانی که از یک حد کمتری پست دارند امکان دادن مثبت و منفی نداشته باشند...

3. پستهای داخل تاپیکهای اسپم و عمومی جز تعداد پستها نباشد.

ویرایش شده توسط fireinpole
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

داشتم میگشتم دیدم هیچ جایی برای موبایل و تبلت و وکلا دیوایس ها نذاشتین ، فکر کنم خوب باشه مثل سخت افزار و الکترونیک یه قسمت هم واسه این ایجاد کنین .

با تشکر

لینک به دیدگاه

2. کاربرانی که از یک حد کمتری پست دارند امکان دادن مثبت و منفی نداشته باشند...

منم با همه اش موافقم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم با همه اش موافقم.

با تشکر از آقا آرمین گرامی

امیدوارم آقای حسینی ترتیب اثر بدن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود,اگه براتون مقدور هست یه چت روم جاوا به سایت اضافه کنید و مسابقه رو در اون محیط اجرا کنید,اینطوری به نظر بنده خیلی خیلی بهتره و سطح کیفیت مسابقه خیلی بالاتر میره,کدهای آماده ش هم توی اینترنت به وفور یافت میشه,............با آرزوی سربلندی برای تیم لیون  @};- 

2. کاربرانی که از یک حد کمتری پست دارند امکان دادن مثبت و منفی نداشته باشند...

منم با همه اش موافقم.

آقای حسینی عزیز از شما خواهشمندیم در صورتی که مقدور هست ترتیب اثر بدین ممنون

ویرایش شده توسط fireinpole
لینک به دیدگاه

با سلام

اقای حسینی عزیز به نظر من در مورد لب تاپ خیلی کم صحبت میشود چه در زمینه سخت افزارش وچه در زمینه نرم افزارش و این خلا بزرگی است با تشکر

لینک به دیدگاه

2. کاربرانی که از یک حد کمتری پست دارند امکان دادن مثبت نداشته باشند...

بهتر بود منفی رو ذکر میکردی... امکان مثبت ندادن فقط در صورتی توجیه داره که مولتی یوزر داشته باشیم.

بقیه اش هم تایید میشه...

مخصوصا اسپم هایی که دوستان میدن و جزء تعداد پست ها حساب میشه خیلی حالگیریه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقای حسینی دوستان گفتن جزو پست حساب نشه اما دیگه نگقتن که نابودش کنین / نه الان جزو lastest post  ها میاد بالا نه روی صفحه اول نشون میده کسی چیزی گذاشته توش یا نه و نه حتی تا تو موضوع کلاب که میری چیزی نشون نمیده !! در حقیقت گرفتین خاکش کردین / به نظرم خوب بود یه چیز متنوع جدای بحث کامپیوتر و خرید و فروش قطعات توی انجمن فعال بود . :(

------------------

ویراییش

منظورم کلاب اسپم هاست

ویرایش شده توسط AmirMahmood
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...