رفتن به مطلب

پیشنهاد شما برای بهتر شدن فروم

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام و قدردانی از زحمات شما

اینکه من می خواهم یه تاپیک ایجاد کنم ولی گزینه ایجاد تاپیک را هیچ جا نمی بینم حالم را دگر گون کرده است

لینک به دیدگاه

• ارسال 761
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

با سلام و قدردانی از زحمات شما

اینکه من می خواهم یه تاپیک ایجاد کنم ولی گزینه ایجاد تاپیک را هیچ جا نمی بینم حالم را دگر گون کرده است

درود دوست عزیز 

مگه در این قسمت نیست؟

35772632041475799539.png

لینک به دیدگاه

با سلام و عرض خدا قوت

روی مانیتور  من گزینه ایجاد تاپیک  جدید مشاهده نمی شود پس نمی توانم برای نظر خواهی

مشارکت کنم . جای  این گزینه اگر دم دست باشد . بهتره

لینک به دیدگاه

با سلام

من یه خواهش دارم واینه که یه تاپیک درست کنید برای شکایات کاربران از کاربران دیگر

ومثلا دو نفر قاضی برای این تاپیک انتخاب کنید وطبق اون شکایات رای بدهند جریمه وحالا هرچه

وواقعا چنین تاپیک نیازه

تا هیچ کس نتواند به کس دیگری بی احترامی کند

ممنون

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

وقت بخیر

جناب حسینی عزیز لطفا ایندکس سایت جایی که لیست قطعات هر روز به روز میشن کلا تغییر بدید به صورتی که فقط قطعات موجود قابل مشاهده باشند به عنوان مثال اگر بنده یه فلش بخوام باید بین 15 برند بگردم ببینم چی موجود هست چی نیست ! البته خیلی قطعات دیگه هم هست کلا این سیستم تحت برند فقط باعث سردرگمی میشه یا به صورت صفحه به صفحه باشه مثلا اگر امروز 20 تا کالا جدید اضافه شد اون 20 تا کالا دیروز نره تو بایگانی ! در کل این بخش نیاز به تغیرات زیادی داره

لینک به دیدگاه

وقت بخیر

جناب حسینی عزیز لطفا ایندکس سایت جایی که لیست قطعات هر روز به روز میشن کلا تغییر بدید به صورتی که فقط قطعات موجود قابل مشاهده باشند به عنوان مثال اگر بنده یه فلش بخوام باید بین 15 برند بگردم ببینم چی موجود هست چی نیست ! البته خیلی قطعات دیگه هم هست کلا این سیستم تحت برند فقط باعث سردرگمی میشه یا به صورت صفحه به صفحه باشه مثلا اگر امروز 20 تا کالا جدید اضافه شد اون 20 تا کالا دیروز نره تو بایگانی ! در کل این بخش نیاز به تغیرات زیادی داره

بسیار ممنونم

دوست عزیز سایت جدید در حال طراحی هستش و این موارد در حال تغییره

ولی فعلا میتونید از سرچ سایت استفاده کنید و تیک کالاهای موجود رو بزنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اگه شد اون حالت که وقتی میرین به یه تایپیک بره به آخرین پست نه اولین رو هم اکی کنید

درود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اعلام موجودیه کالاهای امانی در این تاپیک

اگه بشه اون تایپیک رو فقط با یک یا 2 پست جمع کنین و هر جنسی که فروخته میشه رو از لیست بردارین

چون اینطوری نمیشه فهمید چه چیزهایی در حال حاظر موجوده

درود

لینک به دیدگاه

یه موضوع مهمی هست که یه مدتی خیلی رو اعصابه ... :دی

البته مشکل برنامه نوسیس سایت هستش ...

وقتی میریم یه محصول رو نیگا کنیم ... تو لیست مقایسه ها تمامی محصولات موجود تو اون Section رو درست نمیاره !
یعنی به صورت منظم (Sorted) نیستش ... یه دونه ام اس آی میاره بعد 2 تا ASUS ...
این کار خاصی نداره ... به برنامه نوسی سایتتون بگین میتونه اصلاح کنه تو اون لیست همه اونا به صورت منظم باشن ... یعنی هر برندی کنار هم ! فقط کافیه خاصیت Sort رو براش فعال کنن

بعد این Combo لیست که محصولات دیگه رو برای ما میاره راست چین هستش ... یعنی از طرف راست به چپ نوشته شده ...

میدونم متوجه میشین یا نه ! اگه محصولات شما اسم فارسی داشتن این تاثیر گذار بود ... ولی چون English هستن باید Left to Right باشه :دی

اینو درست کنین خیلی خوب میشه ! چون پیدا کردنه یه محصول خاص از اون لیست برای مقایسه کاره حضرت فیله ... (ضمن این که به صورت ABCDE یا همون sorted چیده نشدن...)
این کارا فقط چند خط کدن که باید برنامه نویس سایتتون تغییر بدن ! در حالیکه کلی تاثیر میزاره

0p1epmcqedfnxosdpe.jpg

و من تا الان چند بار دیدم که یه بخض هایی از یه برند اصلاً جنس موجود ندارن ! خیلی خوب میشه اون بخش هارو ببندین !
مثلاً رم شرکت آدیتا موجود نیستش ... فقط بیخودی بازش میکنیم ! هم ترافیک سایت هدر میره ... و هم وقت مشتری ...

یعنی اگه تو بخشی کالایی موجود نباشه اون برند تو اون بخش حذف شه !

البته این اشکالات به بخش فروشگاه مربوط میشه نه فروم ! ولی اشکال اشکاله :دی

ویرایش شده توسط ic0der
لینک به دیدگاه

بعد یه موضوع مهم دیگه هم هست اینکه یکی رو تو فروم مامور کنید !  تا پست کالاهایی که فروخته شد.. یا فروخته شدنشون کنسل شد رو Lock کنن!
چندین بار شده ما رفتیم تو یه پست (چند صفحه ای) سر زدیم فیمت خواستیم گفتن چند ماه پیش فروخته شده یا ... :دی
منظورم اینکه فروم به روزتر باشه ... :دی

لینک به دیدگاه

دوستان گلم در مورد مشکلات سایت فروشگاه باید بگم که سایت جدید در حال برنامه نویسیه و قراره تمام این مشکلات توش رفع بشه و ممنونم از نظراتتون که همیشه باعث پیشرفت سایت و فروم بوده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام خدمت مدیریت

بنظرم تو قوانین فروش اجناس قانونی اضافه کنید که بعد از فروش یک جنس خریدار هم موظف باشه از کالای خریداری شده به همون صورت (نام کاربری-لیون و تاریخ)+نام فروشنده عکس بندازه 
و تو همون تاپیک قرار بده اینجوری تبانی و یا الکی بودن فروش برای مهم جلو دادن یا بالاتر بردن قیمت جنس با نظراتی که میدن  یا مسایل دیگه بنظرم خیلی کم میشه 

لینک به دیدگاه

سلام خدمت مدیریت

بنظرم تو قوانین فروش اجناس قانونی اضافه کنید که بعد از فروش یک جنس خریدار هم موظف باشه از کالای خریداری شده به همون صورت (نام کاربری-لیون و تاریخ)+نام فروشنده عکس بندازه 
و تو همون تاپیک قرار بده اینجوری تبانی و یا الکی بودن فروش برای مهم جلو دادن یا بالاتر بردن قیمت جنس با نظراتی که میدن  یا مسایل دیگه بنظرم خیلی کم میشه 

درود

چنین قانونی قابل اجرا نیست و نمیشه کسی رو مجاب به چنین کاری کرد و در ضمن سازنده هم نمیتونه باشه

وقتی کسی نخواد کالایی رو بفروشه به راحتی میتونه اعلام کنه که از فروش منصرف شدم و نیازی به تبانی نداره و در ضمن صاحب کالا صاحب اختیار کالاست .

ولی با این حال بسیار ممنونم

لینک به دیدگاه

با درود و سلام

جناب حسینی چرا این Tapatalk تون رو راه نمیندازید تا بشه با گوشی از طریق نرم افزار مذکور تایپیک ها و انجمن رو بازدید کرد؟؟

تقاضا دارم رسیدگی کنید. @};- 

شدیدا تایید می شه این مسئله

توی بالا رفتن بازدید سایتم تاثیر داره

منم درخواست دارم به فکر فعال کردنش باشید

اینم روش فعال کردنش

http://www.tapatalk.com/activate_tapatalk.php?plugin=ipb

ویرایش شده توسط hostironi
لینک به دیدگاه

راستش نمیدونم این مورد در گذشته گفته شده بوده یا نه

حقیقتش IPBoard انجمن ساز واقعا خوبی هستش ولی متاسفانه در ایران و محتوای فارسی زیاد مورد استقبال قرار نمیگره! مخصوصا که شما هم تغییرات اساسی مثل تغییر فونت و یا تغییر ادیتور و قالب رو روش اعمال نمی کنید!

پیشنهاد من این هستش که از VB استفاده کنید و یک قالب ساده و شکیل هم میتونید استفاده کنید! دیتابیس IPB هم قابل کانورت هست به VB و مشکلی پیش نمیاد ضمن اینکه میتونید همین نسخه از فروم روی IPB هم بذارید بمونه و به صورت موازی از VB استفاده کنید!

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

شدیدا تایید می شه این مسئله

توی بالا رفتن بازدید سایتم تاثیر داره

منم درخواست دارم به فکر فعال کردنش باشید

اینم روش فعال کردنش

http://www.tapatalk.com/activate_tapatalk.php?plugin=ipb

در راستای اینکه پلاگین Tapatalk برای انجمن نصب شده بود اما تو سایت Tapatalk ثبت نشده بود من با اکانت خودم ثبتش کردم

الان با جستجوی LionComputer در Tapatalk انجمن رو پیدا میکنید :) 

Verification Code هم برای آقای حسینی PM شد

با تشکر (*) 

لینک به دیدگاه

در راستای اینکه پلاگین Tapatalk برای انجمن نصب شده بود اما تو سایت Tapatalk ثبت نشده بود من با اکانت خودم ثبتش کردم

الان با جستجوی LionComputer در Tapatalk انجمن رو پیدا میکنید :) 

Verification Code هم برای آقای حسینی PM شد

با تشکر (*) 

دمت گرم داداش....

کار خوبی انجام دادی...

لینک به دیدگاه

تست شده و بسیار عالی کار میکنه...

Sent from my LT22i using Tapatalk

لینک به دیدگاه

تست شده و بسیار عالی کار میکنه...

Sent from my LT22i using Tapatalk

فقط پوش ناتیفیکیشنش وقتی فعال میشه که وریفای کد وارد پلاگین بشه که برای آقای حسینی فرستادم اما انگار نبودند :)

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام، یه زحمتی بشکید یه لینک از فروشگاه هم توی انجمن بگذارید، هر چند شاید باشه و من پیدا نکردم، اما به اینکار می گن بک لینک، و برای افزایش رنک توی موتور های جستجو گر تأثیر زیادی داره.

لینک به دیدگاه

سلام، یه زحمتی بشکید یه لینک از فروشگاه هم توی انجمن بگذارید، هر چند شاید باشه و من پیدا نکردم، %2 k

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

با عرض سلام و درود فراوان

تبصره - کسانیکه بصورت عمده و همیشگی میخواهند از این قسمت برای فروش محصولات خود اقدام
نمایند، می بایست با دفتر شرکت لیون کامپیوتر تماس برقرار نمایند

این سیستم فروشندگان کالا در لیون خیلی خوبه اگر روش کار بشه

سالیانه یه مبلغی تعیین بشه و یه نمادی به کاربران فروشنده کلی و یا جزئی و یا وارد کننده داده بشه

این خیلی عالیه

اول اینکه ساماندهی میشه و نظم ترتیبی میگیره همه چیز

دوم اینکه سطح اعتماد تو سایت چند برابر میشه 

بسیار عالی خیلی لذت بردم از این حرکت

ممنون

(*)  (*)  (*)  (*)  (*)  (*)  (*)  (*)  (*)

ویرایش شده توسط Uranium
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام .

آقای حسینی عزیز خیلی وقته در انجمن عضو هستیم ، همینطور خیلی از دوستان فعال که در کنار هم فعالیت میکنیم .

پیشنهاد میکنم به دوستان "عناوین کاربری " اختصاص پیدا بشه .

با تشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام .

آقای حسینی عزیز خیلی وقته در انجمن عضو هستیم ، همینطور خیلی از دوستان فعال که در کنار هم فعالیت میکنیم .

پیشنهاد میکنم به دوستان "عناوین کاربری " اختصاص پیدا بشه .

با تشکر

موافق هستم...

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

پیشنهاد : حذف کردن باکسه دکمه‌های اشتراک و اسکریپت‌های مربوطه .

علت: چون شرّش از خیرش بیشتره به نظرم... :D

۱ :‌ من خودم از این باکس و دکمه هاش تا الان استفاده نکردم و نخواهم کرد ، فکر میکنم اکثریت اعضا همینطور باشن (اگه غیر از اینه که هیچی)

۲ : خیلی از بچه ها رو دیدم که با باز شدن صفحه پیوند ها مشکل داشتن و  دارن

۳ : افزایش سرعت لود سایت

لطفا بررسی کنید یا نظرسنجی عمومی بین اعضا بگذارید یا علت حذف نکردنش رو توضیح بدید.

مرسی. @};-

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...