رفتن به مطلب

پیشنهاد شما برای بهتر شدن فروم

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

یه پیشنهاد کارآمد

محدودیت آپ برای تاپیک های خرید رو کم کنید، 12 ساعت زمان مناسبی برای تاپیک های فروش هست، اما برای خرید این محدودیت مناسب نیست، چون به این شکل خریدار ها ممکنه زودتر به محصول مورد نظرشون برسند اونهم با توجه بیشتر فروشنده ها به تاپیک های خرید.

از یک طرف، امکانش هم هست، که کلاً باکس های Top Post رو که همین الانش هم در ذیل فروم میبینید بیشتر کنید، یکی برای تاپیک های خرید، یکی برای تاپیک های فروش، یکی هم برای سایر مطالبی که در فروم وجود دراه، اینطوری مطالبی که با خرید و فروش مرتبط نیستند باعث Down شدن پست های خرید و فروش هم نمی شوند و از طرفی جدابیت فروم رو برای فروشنده ها و خریداران کالا بیشتر می کنند، کاری که شبیه به اون در هیچ فرومی اجرا نشده.

اگر متوجه نشدید، میتونم براتون تصویرش رو هم ترسیم کنم.

لینک به دیدگاه

• ارسال 761
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

آقای حسینی این تاپیک مشکلات شخصی رو حذف کنید یعنی یک نفریه مشکلی داشته مثلا 2ماه پیش یک تاپیکی نوشته الان مشکلش حل شده دیگه تاپیکش رو حذف کنید والله خیلی شلوغ شده الان تاپیک مشکل داریم ماله 4 سال پیش هست

لینک به دیدگاه

آقای حسینی این تاپیک مشکلات شخصی رو حذف کنید یعنی یک نفریه مشکلی داشته مثلا 2ماه پیش یک تاپیکی نوشته الان مشکلش حل شده دیگه تاپیکش رو حذف کنید والله خیلی شلوغ شده الان تاپیک مشکل داریم ماله 4 سال پیش هست

شاید اون تایپیک هایی که گفتید مشکل بقیه هم باشه که بخوان با مراجعه به این تایپیک ها مشکلشونو حل کنن

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

من یک پیشنهاد داشتم

من داشتم این تاپیک رو نگاه میکردم که قفل هم شده

البته خوبه که قفل شده برای این که هر کسی نتونه پست بذاره

اما خیلی خوب میشه اگر چند نفر رو بذارید مسئول این که هر چند وقت یکبار این تاپیک و بقیه تاپیک های خوب سایت رو که الان قفل شدند رو بالا بیارند تا همه ببینند

اخه بعضی هاشون واقعا قدیمی اند و پیدا کردنشون خیلی سخته!!!!!

مثلا این تاپیک خیلی زیباست

من که خیلی با این تاپیک حال کردم

خصوصا پست شماره ی 832  اقای ATA_SE7EN!!!!!

قسمتی که در مورد شهر پل سفید نوشته!!!!!

:laughing:  :laughing:

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=9510&page=84

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

کلی از مطالبتون رو خوندم چندتا نکته هستش که اینجا لازم میبینم ذکر بکنم :

چند تا از دوستان در تاپیکهای دیگه و در همین تاپیک هم درخواست کرده بودن بخشی وجود داشته باشه که بتونن تاپیکها و انجمنهایی رو پیگری بکنن و براشون یه توضیحی میدم . اقای سینا میاندشتی یه سری راهنماییها کردن و قبلا یه سری امکانات در این زمینه به فروم اضافه کردن که امکان داره بعضی از دوستان از این امکانات مطلع نباشن :

1 - شما برای پیگیری و اضافه کردن پیگیریها روی اسم خودتون بالای صفحه کلیک بکنید

2 - روی دکمه تنظیمات شما کلیک کنید

3 - سمت چپ روی تنظیمات اعلامیه کلیک کنید

در این بخش شما میتونید انواع تنظیمات رو داشته باشید که بهتون خبر داده بشه

-------------------------

یه سری از دوستان از با خبر سازی اخرین ارسالهای انجمن خرید و فروش گله مند بودن . یه جایی بهتون حق میدیم ولی این فروم کاربری مختلفی داره و یکی از بخشهای مهمش بخش خرید و فروش هستش که برای خیلی از عزیزان مهمه

حالا به شما دوستان پیشنهاد میکنیم برای با خبر سازی از راهنمایی بالا برای بخشهایی که مد نظرتون هستش بهر ه ببرید

@};- @};- @};-

درود اقای حسینی گل

اقا حسینی من تنظیمات رو هر مدلی که هست دست کاری کردم(عکس هم که براتون گذاشته بودم)

ولی برا انجمن ها عمل نمیکنه(فقط فونتش بولد میشه)

مثلا زمانی که در یک تاپیک مشترک میشی نوتیفیکیشن بت اخرین ارسالها رو خبر میده

ولی مشکل اینجاست تو یه انجمن خیلی تاپیک هست و نمیشه دونه به دونه مشترک شی

برا همین من تو انجمن ها مشترک میشم ولی اصلا نتیفیکیشن اعلام نمیکنه(مگر تاپیک برا اولین بار زده بشه که اونو اطلاع میده)

ولی ارسالهای تاپیک رو با اینکه تو انجمن مشترک شدی دیگه نشون نمیده و حتما باید دونه به دونه تاپیک ها رو مشترک بشی!!!

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

سلام @ جناب حسینی

عنوان "ناظر قوانین انجمن" بیشتر به بازرسان و حقوقدان ها میخوره،با عرض پوزش اما عنوان اصلا مناسب نیست به جاش بهتره عنوان "ناظر انجمن" بکار برده بشه،اونم با دسترسی های مدیریتی،هرچند هر انجمنی قوانین و سیاست های خودش رو داره اما یه کم غیر معموله و من هیچ جایی چنین عنوانی رو ندیدم.

غالبا انجمن ها چنین طبقه بندی دارن:

• کاربر (با هر درجه ای)  registered member or user
  • مدیر بخش moderator
  • مدیر کل administrator
  • ناظر super moderator
ویرایش شده توسط HeLen jOOn
لینک به دیدگاه

سلام ... به نظرم یه بخش والپیپر قطعات و سخت افزار ها رو افتتاح کنین ...خیلی حال میده ... مردیم از بس که واسه یه والپیپر خوشگل واسه اتاقمون سایتا رو زیر و رو کردیم ...حتما بهش فک کنین ...مچچکر

لینک به دیدگاه

سلام..ببخشید آقای حسینی امکانش هست دکمه دوست داشتن یا تشکر رو به پست ها مخصوصا در پیام های خصوصی اضافه کنید چون زمانی که در خصوصی یا تاپیک تشکر می خوای بکنی

یه پست اضافه میشه

ویرایش شده توسط hamed171
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام ... به نظرم یه بخش والپیپر قطعات و سخت افزار ها رو افتتاح کنین ...خیلی حال میده ... مردیم از بس که واسه یه والپیپر خوشگل واسه اتاقمون سایتا رو زیر و رو کردیم ...حتما بهش فک کنین ...مچچکر

دوست عزیز دو تاپیک زیر چیزی هست که شما دنبالشین.

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=1551&hl=

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=2355

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام آقای حسینی.

خیلی خوب میشد اگه در بخش پروفایل هر کاربر بخشی بود که عکسهایی که آپلود کرده نگاه داری میشد.

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی.

خیلی خوب میشد اگه در بخش پروفایل هر کاربر بخشی بود که عکسهایی که آپلود کرده نگاه داری میشد.

فکر کنم الان هم هست

برید به قسمت (تنظیمات شما) و بعد قسمت (مدیریت پیوست)

اون جا میتونید عکس هایی رو که اپلود کردید رو ببینید

البته اگر منظورتون عکس بقیه کاربر های که همچین گزینه ای نداره

اگر هم اضافه بشه که خیلی عالیه!!!!!!!! :D

ویرایش شده توسط DarkSoldier
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام جناب حسینی

به نظرم سامانه پیامکی راه اندازی کنید که کسانی که درش عضو باشن وقتی جدیدترین کالایی رو به فروشگاه اضافه کردید یه پیامک ارسال شود تا دوستان از جدیدترین ها اگاه شوند

یکی از فروشگاههای بازی تو محلمون از این روش استفاده میکنه 

از بودن قسمت جدیدترین ها تو فروشگاه مطلع هستم ولی مزیت این روش اگاه سازی به سریعترین زمان ممکنه هست 

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

دوست عزیز دو تاپیک زیر چیزی هست که شما دنبالشین.

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=1551&hl=

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=2355

نه منظورم والپیپر های HD ایسوس و سایر برند ها هست از قطعات مختلفشون ...

لینک به دیدگاه

به نظر من انجمن یه قابلیتی کم داره و اون هم اینه که نمیشه فهمید چند تا مثبت گرفتم و چند تا منفی همیشه تفاضلشون نشون دادده میشه.مثلا من تو روز 3 تا تاپیک ایجاد میکنم و آخر روز مثلا 3 امتیاز میگیرم،حالا من دقیقا نمیدونم هر کدوم ازمطالب چند تامثبت گرفته و چندتا منفی...

لینک به دیدگاه

به نظر من انجمن یه قابلیتی کم داره و اون هم اینه که نمیشه فهمید چند تا مثبت گرفتم و چند تا منفی همیشه تفاضلشون نشون دادده میشه.مثلا من تو روز 3 تا تاپیک ایجاد میکنم و آخر روز مثلا 3 امتیاز میگیرم،حالا من دقیقا نمیدونم هر کدوم ازمطالب چند تامثبت گرفته و چندتا منفی...

به زودی حل میشه و یه سری کارها داریم انجام میدیم ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

لطفا رنگ گروه کاربری "ناظر" رو به رنگ مناسبی(قرمز) تغییر بدین

ویرایش شده توسط HeLen jOOn
لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی (*) 

تبریک می گم بخاطر گرفتن نماد الکترونیک ان شااله نماد های معتبرتری بگیرید. @};- 

لینک به دیدگاه

درود

من یک نظر در مورد سایت فروش داشتم . بهتر نیست مدل هایی که دیگه تولید نمیشن یا اصلا لایون بعضی برندها را فروش نداره از قسمت جستجو و یا همون منوی های کشویی حذف بشه . اینجور کاربر با سردرگمی کمتری مواجه میشه. مثلا در مورد گرافیک مدل 620 یا 630 یا 9800 ولا غیر دیگه تولید نمیشن یا اصلا لایون فروش نداره یا هر قطعه دیگر . چه لزومی داره که در لیست کشویی باشه. بعد هم اینکه اگر وضعیت کالا را مثلا روی موجود بگذاری باز مدل های ناموجود را هم نشون میده . و مورد دیگر بعضی از کالاها ناموجود زده شده ولی همچنان قیمت دارند.

لینک به دیدگاه

درود

من یک نظر در مورد سایت فروش داشتم . بهتر نیست مدل هایی که دیگه تولید نمیشن یا اصلا لایون بعضی برندها را فروش نداره از قسمت جستجو و یا همون منوی های کشویی حذف بشه . اینجور کاربر با سردرگمی کمتری مواجه میشه. مثلا در مورد گرافیک مدل 620 یا 630 یا 9800 ولا غیر دیگه تولید نمیشن یا اصلا لایون فروش نداره یا هر قطعه دیگر . چه لزومی داره که در لیست کشویی باشه. بعد هم اینکه اگر وضعیت کالا را مثلا روی موجود بگذاری باز مدل های ناموجود را هم نشون میده . و مورد دیگر بعضی از کالاها ناموجود زده شده ولی همچنان قیمت دارند.

درود

ممنونم دوست گلم

ولی بعضی وقتها این سری کالا وارد میشن و برای فروش میگذاریم اینها رو

در مورد کالاهایی که فرمودید ناموجودن ولی قیمت دارن رو باید خدمتتون عرض کنم این قیمت اخرین قیمتی بوده که فروخته شده و محض اطلاع گذاشته شده

لینک به دیدگاه

درود

ممنون از پاسختون

یک مورد دیگر هم اینکه اگر هر قطعه ای که گارانتی دااره . اسم شرکت گارانتی کننده هم در کنارش نوشته بشه خیلی بهتر است . چون بعضی ها واسشون مهمه که کدوم شرکت گارانتی را به عهده داره.

لینک به دیدگاه

درود

ممنون از پاسختون

یک مورد دیگر هم اینکه اگر هر قطعه ای که گارانتی دااره . اسم شرکت گارانتی کننده هم در کنارش نوشته بشه خیلی بهتر است . چون بعضی ها واسشون مهمه که کدوم شرکت گارانتی را به عهده داره.

خواهش میکنم

ولی یه موردی که ما همیشه داریم اینه که خیلی از کالاها رو شرکتهای مختلفی گارانتی کردن و اکثرا رو هم میتونیم تحویل بدیم و بارها و بارها بابت همین مسئله به مشکل برخوردیم .

مثلا نوشتیم فلان گارانتی بعد از انبار با گارانتی دیگه ای ارسال شده .اینجوری  هر کسی گارانتی  براش مهم بوده از ما سوال میکنه و ما هم انجام وظیفه میکنیم و پاسخ میدیم

لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید

لطفا سایز فونتهای منوی انجمن رو از 13 به 12 تغییر بدین تا کلمات زیر هم قرار نگیرن و استایل منوی فروم بهم نخوره/

فکر کنم بخاطر اضافه کردن گزینه VIP به منوی انجمن این اتفاق افتاده/

post-11512-0-35100500-1413933307_thumb.jpg

با تشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

جناب حسینی میشه تو سیستم آپ زنی برای پستها هم یه تغییر ایجاد بفرمایین ؟ بدون گذاشتن پستی در تایپیک آپ بشه یا به اصطلاح بالا بیاد ؟ به مانند پرشین تولز یا شبیه اون 

ویرایش شده توسط ATA_SE7EN
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام ببخشید الان چند روز هست که با گوشی نمیشه وارد انجمن شد و فقط با tapatalk میشه

همچنین در مورد مهم کردن تاپیک هم فکر میکنم باید چاره ایی اندیشید ، الان یه کاربر تاپیکش رو درخواست بده در بخش پاور میادش بالای صفحه و قفل میشه واونوقت نفر بعدی، بعد از اون ، فکر میکنم در اینده این وضعیت تقریباکاربر های معمولی که قصد فروش در انجمن رو دارن ازار بده.

میشه مثلا برای کاربران vipسطح بندی انجام داد که چند تا تاپیک مهم درخواست کنند یا مثلا اگر بیشتر از یه تعداد مشخص میخوان تاپیک مهم داشته باشن اشتراک خاص بخرن و ...

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم 

اخرین ارسالهای بازارچه در زیر صفحات از اخرین ارسالهای سایر انجمنها جدا شد  @};-

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...