رفتن به مطلب

پیشنهاد شما برای بهتر شدن فروم

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت عزیزان لیون

آقا قانونی بزارید که هر کس تو هر بخش بیشتر از یک تاپیک فعال نداشته باشه

مثلا ببینید الان تو بخش گرافیک اونقدر تاپیک مهم هست که اصلا کسی تاپیکش غیر مهم باشه از صفحه ی دوم شروع میشه!

در عوض دوستانی هستند که 3 یا 4 تا تاپیکشون رو مهم کردن تو یک بخش

مثلا اگه من 3 تا رم داشته باشم برای فروش تو یک تاپیک هم میتونم براش آگهی بدم و نیازی نیست 3 تا تیپک مهم ایجاد کنم براش

اینجوری فکر می کنم حق باقی کاربرانی که کاربر ویژه نیستند هم رعایت میشه

با تشکر و آرزوی موفقیت @};- 

لینک به دیدگاه

• ارسال 761
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام خدمت عزیزان لیون

آقا قانونی بزارید که هر کس تو هر بخش بیشتر از یک تاپیک فعال نداشته باشه

مثلا ببینید الان تو بخش گرافیک اونقدر تاپیک مهم هست که اصلا کسی تاپیکش غیر مهم باشه از صفحه ی دوم شروع میشه!

در عوض دوستانی هستند که 3 یا 4 تا تاپیکشون رو مهم کردن تو یک بخش

مثلا اگه من 3 تا رم داشته باشم برای فروش تو یک تاپیک هم میتونم براش آگهی بدم و نیازی نیست 3 تا تیپک مهم ایجاد کنم براش

اینجوری فکر می کنم حق باقی کاربرانی که کاربر ویژه نیستند هم رعایت میشه

با تشکر و آرزوی موفقیت @};- 

بله بنده هم موافقم لطفا دوستان رعایت کنن و مدیران و ناظران هم همچین قانونی رو اعمال کنن.

با تشکر.

لینک به دیدگاه

سلام.

بنده پیشنهاد میدم لیست آخرین موضوعات از 10 به 20 لینک ارتقا پیدا کنه

همچنین آخرین موضوعات بازارچه و برترین کاربران

ممنون.یا حق

ویرایش شده توسط (WarCraft)
لینک به دیدگاه

بنده هم خواستار همین مسأله هستم در مورد اخبار

علاوه بر این بخش خرید و فروش هم باید دو باکس جدا گانه داشته باشند، سه باکس در ذیل داریم: آخرین موضوعات بازارچه، برترین کاربران و آخرین موضوعات، یه باکس اخبار باید اضافه بشه.

آخرین موضوعات بازارچه هم باید جدا باشند، یعنی بخش خرید و فروش بازارچه، بسیار وجهه ی بهتری پیدا می کنه، کدنویسیش هم بیش از 10 دقیقه زمان نمیبره.

سلام.

بنده پیشنهاد میدم لیست آخرین موضوعات از 10 به 20 لینک ارتقا پیدا کنه

همچنین آخرین موضوعات بازارچه و برترین کاربران

ممنون.یا حق

این دو نظر اگه بصورت ترکیبی با هم اجرا بشوند که عالی میشه.

لینک به دیدگاه

سلام و درود

بنده بعنوان خبرنگار سایت و عضو بسیار کوچک از خانواده ی لیون، وظیفه دارم کاربران سایت رو از تازه های PC آگاه کنم. اما در این آگاه سازی ممکن است کاربرانی این اخبار رو نبینن. مثلا بدلیل حجم بالای کاربران و ارسال پست بسیار، خبرهای تازه بسرعت از لیست آخرین ارسال ها چیده می شود و بدین ترتیب ممکن است همه نتوانند از وجود اون خبر آگاه بشن و فکر کنند که سایت آپدیت نیست. این اتفاق به شخصه بارها برای من اتفاق افتاده. همچنین کمتر کسی انجمن آخرین اخبار رو چک میکنه.

درخواست من اضافه کردن یک لیست جدید تحت عنوان "آخرین اخبار" است. مثل آخرین بازارچه و آخرین ارسال ها، کاربران می توانند به راحتی به آخرین خبرها دسترسی داشته باشند.

با تشکر

درود مجتبی جان و سایر دوستان گلم

واقعیتش الان سه بخش در زیر صفحه وجود داره و بخش دیگه ای نمیشه اضافه کرد و دلیل دیگه هم اینه که در بخش فروشگاه سایت هم خبرها قرار میگیرن و لینک میشن به فروم به همین دلیل فکر میکنیم این مسئله کاملا اطلاع رسانی میشه

لینک به دیدگاه

واقعیتش الان سه بخش در زیر صفحه وجود داره و بخش دیگه ای نمیشه اضافه کرد و دلیل دیگه هم اینه که در بخش فروشگاه سایت هم خبرها قرار میگیرن و لینک میشن به فروم به همین دلیل فکر میکنیم این مسئله کاملا اطلاع رسانی میشه

لطفا به p.m ها سریع تر جواب بدید

لینک به دیدگاه

بنده با نظر شما موافق نیستم جناب حسینی، شاید شما از بیرون گود تماشا می کنید ولی بگذارید بگم داخل گود چه خبره:

بنده اولین بار وقتی وارد این سایت شدم یک ویزیتور بودم، که سایت رو ویزیت کردم حالا به هر دلیلی، همین، فکر میکنید بغیر از خرید و فروش چی باعث شد که من از ویزیتور تبدیل بشم به کاربر؟، همین اخبار و بس.

لینک به دیدگاه

لطفا قسمت فروش H.D.D و S.S.D رو از هم جدا کنین.

اینا دو نوع قطعه کاملا از هم جدا هستن (غیر از نقطه مشترک ذخیره سازی)

لینک به دیدگاه

سلام. لطفا قابلیت "رویت پیام توسط (مقصد)"  رو  در قسمت پیام خصوصی بذارین که ما بفهمیم طرف مقابل پیاممون رو خونده یا نه!

ممنون میشم ازتون این پیشنهاد رو عمل برسونید. چون فکر میکنم خیلی ها با این مشکل داشته باشن که نمیدونن پیامی که فرستادن, طرف پیامو خونده یا خیر!

با تشکر.

لینک به دیدگاه

سلام. لطفا قابلیت "رویت پیام توسط (مقصد)"  رو  در قسمت پیام خصوصی بذارین که ما بفهمیم طرف مقابل پیاممون رو خونده یا نه!

ممنون میشم ازتون این پیشنهاد رو عمل برسونید. چون فکر میکنم خیلی ها با این مشکل داشته باشن که نمیدونن پیامی که فرستادن, طرف پیامو خونده یا خیر!

با تشکر.

دوست عزیز همچین چیزی هست دیگه.وقتی می نویسه اخرین بازدید یعنی خونده.اگه بنویسه هنوز خوانده  نشده یعنی نخونده :D

لینک به دیدگاه

درود

یک پیشنهاد قابلیتی رو قرار بدین بشه افراد رو در یک پست با @ تگ کرد

و همین طور وقتی پست یک نفر در یک تاپیک نقل قول میشه به اون فرد اطلاع رسانی بشه

ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

بخش بازارچه رو یک سروسامونی بدین

تاپیکهای مهم قفل شده رو از مهمی در بیارین و تاپیکهای مهمی که خیلی وقته اپ نشدن رو هم از مهمی دربیارین

بعدشم اگر امکان داره تاپیکهای مهم بازارچه محدودیت داشته باشن نهایت 10 تا 15 روز بیشتر مهم نباشن بعد از اون خودکار از مهمی در بیان

لینک به دیدگاه

سلام خدمت آقای حسینی و دیگر مدیران عزیز لیون

پیشنهاد سه تا قانون دارم،

1. تاپیک های خرید و فروشی که توسط کاربران ویژه مهم می شوند، درصورتی که پس از گذشت 1 ماه به نتیجه نرسند - غیر مهم شوند. (این موضوع می تواند توسط ناظرین انجام پذیرد).

- دلیل پیشنهادم برای این قانون این است که در حال حاضر بسیاری از تاپیک های مهم در بازارچه انجمن وجود دارند که پس از گذشت یک ماه حتی، Up هم نخوردند، که این وضعیت باعث ضایع شدن حقوق دیگر کاربران ویژه می شود که میخواهند تپیک های آنها دیده شود.)

2. کلیه تاپیک های خرید و فروش حداکثر 2 ماه اعتبار دارند و پس از آن بسته می شوند. (این موضوع می تواند توسط ناظرین انجام پذیرد).

- دلیل پیشنهادم برای این قانون این است که فروشنده اگر فروشنده باشد، و خریدار اگر خریدار باشد، و قطعه اگر موجود باشد، در همان یک ماه اول وضعیت مشخص می شود. به نظرم حداکثر دو ماه اعتبار برای یک تاپیک خرید و فروش منطقی است و اگر فروشنده/خریدار واقع بین باشند، نیازی به Up دادن یک تاپیک برای ماه ها نیست)

3. در تاپیک های فروش هارد دیسک و SSD دست دوم، در کنار قرار دادن عکس از درایو مذکور، فروشنده موظف به ارائه ی تصاویر:

- صفحه ی اول برنامه ی HD Sentienl،

- سربرگ Health برنامه ی HD Tunes

- تست پاس شده ی Error Scan

درایو موضوع مورد فروش باشد. در صورت عدم قرار دادن تصاویر خواسته شده فوق از سوی فروشنده، ناظرین بتوانند تاپیک را به تشخیص خود منحل کنند.

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان این ساعت فروم چرا اینجوریه؟ همش عقب یا جلوی از ساعت اصلی! میشه با ساعت اصلی تنظیمش کرد؟

من الان این پستو ساعت 20:36 گذاشتم... بالا نوشته ارسالی امروز 08:05 قبل از ظهر

ویرایش شده توسط Rai30
لینک به دیدگاه

سلام

دوستان این ساعت فروم چرا اینجوریه؟ همش عقب یا جلوی از ساعت اصلی! میشه با ساعت اصلی تنظیمش کرد؟

درود

شما ساعت فرومو تنظیم کردین؟

لینک به دیدگاه

سلام

خوش بحالت واسه من نوشته 1:35 =))  =))

لینک به دیدگاه

خوش بحالت واسه من نوشته 1:35 =))  =))

درود

از طریق منو تنظیمات شما محدوده زمانی رو بزارین روی +3:30 GMT Tehran

ویرایش شده توسط 8miles
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام خدمت آقای حسینی و دیگر مدیران عزیز لیون

پیشنهاد سه تا قانون دارم،

1. تاپیک های خرید و فروشی که توسط کاربران ویژه مهم می شوند، درصورتی که پس از گذشت 1 ماه به نتیجه نرسند - غیر مهم شوند. (این موضوع می تواند توسط ناظرین انجام پذیرد).

- دلیل پیشنهادم برای این قانون این است که در حال حاضر بسیاری از تاپیک های مهم در بازارچه انجمن وجود دارند که پس از گذشت یک ماه حتی، Up هم نخوردند، که این وضعیت باعث ضایع شدن حقوق دیگر کاربران ویژه می شود که میخواهند تپیک های آنها دیده شود.)

2. کلیه تاپیک های خرید و فروش حداکثر 2 ماه اعتبار دارند و پس از آن بسته می شوند. (این موضوع می تواند توسط ناظرین انجام پذیرد).

- دلیل پیشنهادم برای این قانون این است که فروشنده اگر فروشنده باشد، و خریدار اگر خریدار باشد، و قطعه اگر موجود باشد، در همان یک ماه اول وضعیت مشخص می شود. به نظرم حداکثر دو ماه اعتبار برای یک تاپیک خرید و فروش منطقی است و اگر فروشنده/خریدار واقع بین باشند، نیازی به Up دادن یک تاپیک برای ماه ها نیست)

3. در تاپیک های فروش هارد دیسک و SSD دست دوم، در کنار قرار دادن عکس از درایو مذکور، فروشنده موظف به ارائه ی تصاویر:

- صفحه ی اول برنامه ی HD Sentienl،

- سربرگ Health برنامه ی HD Tunes

- تست پاس شده ی Error Scan

درایو موضوع مورد فروش باشد. در صورت عدم قرار دادن تصاویر خواسته شده فوق از سوی فروشنده، ناظرین بتوانند تاپیک را به تشخیص خود منحل کنند.

اگر مدیریت رسیدگی کنن خیلی خوب میشه

اگر میشه این قانون هم اضافه کنید که هر شخص در هر بخش فقط یک آگهی رو بتونه مهم کنه

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان

بخش مشاوره برای خرید قطعات سیستم خودش یه تاپیک مهم به نام "مشاوره برای خرید قطعات کامپیوتر" داره و نیازی نیست هر کسی برای خودش یه تاپیک جداگانه باز کنه.

لینک به دیدگاه

با عرض سلام و خسته نباشی خدمت تیم خستگی ناپذیر مدیریت و پشتیبانی لیون ...

به نظر من بهتره تاپیک و مقالاتی در رابطه با مبانی کامپیوتر و الکترونیک و اورکلاک و ... ایجاد بشه با این تفاوت که برای سایرین غیر قابل پاسخ باشه تا هیچگونه اسپم و ... صورت نگیرد ...میدونم کار سختی هست ولی خیلی لازمه ... مثلا الان یکی بخواد مبانی رو توی لیون جویا بشه یا باید مجددا تاپیک بزنه یا بره دنبال زیر خاکی ... بهتره یه انجمن برای این مبانی درست بشه تا هر کسی به سوالی برخورد در کمترین زمان بتونه به سوالش پاسخ بده که این کار همت و یاری بخش خبری و مدیریت رو خواستاره ...

با تشکر فراوان

لینک به دیدگاه

با عرض سلام و خسته نباشی خدمت تیم خستگی ناپذیر مدیریت و پشتیبانی لیون ...

به نظر من بهتره تاپیک و مقالاتی در رابطه با مبانی کامپیوتر و الکترونیک و اورکلاک و ... ایجاد بشه با این تفاوت که برای سایرین غیر قابل پاسخ باشه تا هیچگونه اسپم و ... صورت نگیرد ...میدونم کار سختی هست ولی خیلی لازمه ... مثلا الان یکی بخواد مبانی رو توی لیون جویا بشه یا باید مجددا تاپیک بزنه یا بره دنبال زیر خاکی ... بهتره یه انجمن برای این مبانی درست بشه تا هر کسی به سوالی برخورد در کمترین زمان بتونه به سوالش پاسخ بده که این کار همت و یاری بخش خبری و مدیریت رو خواستاره ...

با تشکر فراوان

فرمایش ایشان هم بسیار متین است کاش لیون قسمت آموزشی هم داشت و خیلی از مقاله ها را اونجا قرار میدادند

راستی گروه تلگرام لیون چی شد؟؟

لینک به دیدگاه

ای کاش برای گفتگوی ازاد هم گزینه + و - وجود داشت یه حتی مطالب سایت های دیگر :)  :)  :)

لینک به دیدگاه

:|

این تاپیک الکی نیست انصافا؟

من خود 10 بار همین جا گفتم یه کاری کنید وقتی روی یه تاپیک کلیک میکنیم بره به آخرین صفحه خوانده شده.   کو گوش شنوا ؟

به خدا  برای هر تاپیک 2 تا 3 بار صفحه لود میشه (که باعث به فنا رفتم حجم اینترنت میشه)

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

:|

این تاپیک الکی نیست انصافا؟

من خود 10 بار همین جا گفتم یه کاری کنید وقتی روی یه تاپیک کلیک میکنیم بره به آخرین صفحه خوانده شده.   کو گوش شنوا ؟

به خدا  برای هر تاپیک 2 تا 3 بار صفحه لود میشه (که باعث به فنا رفتم حجم اینترنت میشه)

دوست عزیز شما اگر پیش نمایش تاپیک رو بزنید  میتونید انتخاب کنید که اولین پاسخ خوانده نشده رو ببینید و یا آخرین ارسال رو . خیلی بهتر از چیزیه که شما میفرمایید . حق انتخاب دارید  .

post-59-0-56560100-1440655412_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

ای کاش برای گفتگوی ازاد هم گزینه + و - وجود داشت یه حتی مطالب سایت های دیگر :)  :)  :)

مطالب آزاد و کپی شده ارزش + ندارن . اگر ارزش منفی داشته باشن ، پاک میشن .

یک توصیه دوستانه به شخص شما :  از دادن این همه پست اسم و به شوخی گرفتن همه چیز خودداری کنید . قبلا به شما تذکر زیاد داده شده . اگر به همین رویه ادامه بدید ، از فروم اخراج میشید .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...