رفتن به مطلب

پیشنهاد شما برای بهتر شدن فروم

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

به چه کار بیاد آحه؟

تهش ملت میخوان برن یقه اونی که منفی داده رو بگیرن دیگه؟

اونوقت بیا و درستش کن!

همون دیگه تهش میشد لج و لج بازی...

لینک به دیدگاه

• ارسال 761
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

همون دیگه تهش میشد لج و لج بازی...

بعدش هم باید یه فروم درست کنیم به نام "شورای حل اختلاف کلربران منفی داده"

خوب نظر اون شخص این بوده که منفی بده! با نظر شمایی که منفی گرفتی هم خوانی نداشته!

غیر از این هست معین جان؟

------------------------------------

یادمه یک بار کاربری به نام Hessam کلی منفی گرفت چون فقط برندی که کار میکرد باهاش و علاقه بهش داشت، با برند دوستان هم خوانی نداشت!

خوب نکنید، زشته!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام.

لطفا اگه امکانش هست یه امکانی به پروفایل ها اضافه کنید که بتونیم عکس هایی که تا به هال آپ کردیم رو در اونجا ببینیم(مثل فیسبوخ)

و یه چیز دیگه اینکه اگر میشه کاری کنید تا با کلیک روی لینک های قسمت آخرین ارسال ها ، به جای منتقل شدن به صفحه اول به صفحه آخر تاپیک منتقل بشیم.

با تشکر

لینک به دیدگاه

این منفیه کلا وجودش مشکل داره

به نظرم امتیاز منفی رو بردارید فقط مثبت بمونه

اون تاپیک هم که ارزش هر امتیاز مثبت 50 ریال بود رو منحل کنید

:-?

منطورت 50 تومنه دیگه؟ :)

لینک به دیدگاه

به نظر من این مثبت و منفی مشکلی نداره

البته اگر هر کاربری که منفی میده یه جوری به صورت کلی مشخص باشه بهتره

نمیخوام اسم بیارم ولی یه نگاهی به فروم... بکنید میبینید که مثلا نوشته :

کاربر ...

جمع امتیاز

مثبت دریافت شده

منفی دریافت شده

مثبت داده

تعداد منفی داده شده

که اینا رو خودم اضافه میکنم چون اون هم مشکل داره

aza.jpg                              aa.jpg

خوب اینجوری بهتره

یا حداقل بیاین 2تا حساب قرار بدین مثلا:

تعداد مثبت: 100

تعداد منفی :12

ویرایش شده توسط امیر شاهان
لینک به دیدگاه

درود دوستان عزیز

در مورد امتیازات منفی و مثبت امروز با سینای عزیز صحبت کردم و دارن روی ماژولی کار میکنن که این مشکل رو رفع میکنه و اگر اوکی شد بهتون خبر میدم

با تشکر از پیشنهاد همه شما دوستان

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود 

یه کلمه کم نوشته شده 

ThermalRight HR-22 Passive CPU Cooler

http://lioncomputer.ir/product/3761/ThermalRight%20HR-22%20Pasive%20CPU%20Cooler/

لینک به دیدگاه

حالا خوبه همه ی ما میدونم تموم این امتیازا و بحث ها سر همین 50 تومنه.

دیدم بعضی اقایون چه کارایی کردن. نمونش چند وقت پیش بود اقای فلانی.

نمی خوام بگم ولی یه جواری داریم گدا پروری میکنیم.گدا امتیازی.

حالا بشین هرچی پست از من پیدا میکنی رو منفی بزن ببینم  من ضرر می کنم یا شما.

والا.

درود دوست گلم

در کل وجود امتیاز منفی بسیار نیازه .

مثلا من مطلبی مینویسم : معمولا ما عادت داریم حی تعریف و تمجدید کنیم . تعریف و تمجدید خیلی خوبه و انرژی میده که جاش توی این فروم خالی نیست . ولی موقعی هست که برای رشدمون و برای اینکه متوجه بشیم کسانی هستن که با نظرمون مخالفن اینجاست که به منفی و انتقاد نیازه . اینجاست که این منفیها باعث رشدمون و نحوه برخوردمون و باعث کلی مسائل دیگه برامون میشه که برامون به ارمغان میاره .

دوستان از منفی گرفتن نترسید و فقط به این فکر کنید که چه کاری میتونید بکنید تا منفیها به مثبت تبدیل بشن . از منفی استقبال کنید دوستان عزیزم .

لینک به دیدگاه

صد در صد حرفتون رو قبول دارم.

من موافق سیستم امتیاز دهی هستم.

اقای حسینی.یه دوره اون تاپیک ارزش هر امتیاز 50 تومن رو منحل کنید.متوجه میشید هیچکس دیگه بحث سیستم امتیاز دهی رو نمیکنه.

اون موقع دادن امتیاز +  - شیرین تر میشه.

اخه من مثبت می خوام چیکار ؟ همون اسم تشکر کننده زیر پستم باشه کافیه.

این نظر شماست و امکان داره خیلیها موافق نباشن . و البته یه مقدار صبر کنید راه حلی برای این مسئله پیدا کردیم که اگر تا شنبه اجرا شد خبر میدیم

لینک به دیدگاه

اقای حسینی امکانش هست توی فروشگاه کمی بیشتر روی زیر مجموعه ی Network & Cables در قسمت  Cables کمی بیشتر مانور بدهید 

مثلا کابل های بیشتر قرار بدهید برای فروش مثل کابل های sata یا حتی کابل های پاور مولکس یا برای درایور ها و کلا کابل های پاور قرار بدهید 

یا اگر بتوانید از این کابل های حرفه ای اسلیو شده بیارید برای مدینگ وارد کنید خیلی فروش خوبی خواهند داشت 

یا کابل های مخصوص برای سیستم های صوتی تصویری 

یا hdmi و displayport و ................

کلا قسمت کابل ها خیلی خالی هست و این جور چیز ها رو خیلی ها شاید نیاز داشته باشند 

ممنون  @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

وجود قابلیت امتیاز منفی برای پستها اصلا جالب نیست ،این امکان باید فقط برای خرید فروش وجود داشته باشه.

انجمن یعنی بحث و تبادل نظر،پس اگه شخصی به هر نحوی مخالف پست یا نظر کسی  باشه باید نظر خودش رو بیان کنه نه منفی بزنه بدون هیچ توضیحی.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود بر شرفت.

همین الان یه منفی بهت دادن که با مثبت خودم خنثی شد.

مرسی-آقا دیدی! چرا برخی از آحاد ملت اینطور رفتار میکنن؟

لینک به دیدگاه

حداقل اگه کاری کنید که بعد از مدتی که پست یا تاپیکی گذاشته شد دیگه به اون پست کسی نتونه منفی بده چون اگر پستی احتیاج به منفی داشته باشه همون موقع منفی رو میگیره ولی اینطوری پستی که از چند هفته ی پیش هستش بیدلیل منفی میگیره.مثلا تا دو روز دیگه این پست برای منفی گرفتن بسته شود چون اگه کسی الان خوشش نیومد و از حرف من ناراحت شد منفی میده ولی دیگه چند روز دیگه کسی نتونه منفی بده.

حالا منفی ندید مثال زدم *dry#

ویرایش شده توسط MESSI
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان کلا باید توی زندگیمون یاد بگیریم صحبت کنیم،هرکی با کسی مشکلی موردی داره نباید یه AK-47  بگیره سمتش!خداییش مسئله اصلا خود منفی نیست،بلکه سبک تفکره،اگه شخص من موردی دارم ،اشتباهی میکنم،نظر نادرستی دارم ردش کنید اما با دلیل و توضیح.

نه اینکه شخصی بگه AMD از Intel  بهتره رگبار  Electronکرد!

ویرایش شده توسط helenjoon
لینک به دیدگاه

اینم فکر خوبیه.

چرا منفی بدن جانم از چی میترسی.

اینقدر الکی منفی گرفتیم که ادم جرات نمیکنه حرفش رو بزنه.

تا دستش به کیبورد میرسه.شپرخ یه منفی حواله شده.

ولی فکر خوبه

اگه این عملی بشه خیلی عالیه به نظر من هم هیچ ایرادی نداره و خیلی درموردش فکر کردم هیچ مشکلی نداشت.

دوستان کلا باید توی زندگیمون یاد بگیریم صحبت کنیم،هرکی با کسی مشکلی موردی داره نباید یه AK-47  بگیره سمتش!خداییش مسئله اصلا خود منفی نیست،بلکه سبک تفکره،اگه شخص من موردی دارم ،اشتباهی میکنم،نظر نادرستی دارم ردش کنید اما با دلیل و توضیح.

نه اینکه شخصی بگه AMD از Intel  بهتره رگبار  Electronکرد!

کاملا موافقم

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

امکانی فراهم شده و از این پس کسی اگر 50 تا پست نداشته باشه نمیتونه مثبت و یا منفی بده .

در ضمن در صورت دادن اسپم توسط کاربر و مشخص شدن اون کاربر به عنوان اسپمر بر طبق قوانین برخورد خواهد شد

ممنونم از تمام پیشنهادادتون و برای حل این مسئله این کار و انجام دادیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جناب حسینی کاربران چند چهره هم زیاد شدن متاسفانه و چندتاشونم به خاطر + و تبانی و این چیزا اخراج شدن این در حالیه که 

در ظاهر چیز دیگری میگفتن که جای تشکر داره از تیم مدیریتی و جدی لیون کامپیوتر برای بررسی ایم موارد و حل این مشکلات .

_______

یک پیشنهاد از بنده حقیر 

در مورد آپ خوردن اگر میشد مثلا به مانند پرشین تولز موقع آپ زدن و بالا اوردن تایپیک مثلا فروش پستی به تایپیک 

اضافه نشه و فقط خود استارتر بتونه آپ بزنه و تایپیک رو بالا بیاره که از شلوغی و آپهای بی دلیل و غیر ضروری 

هم جلوگیری بشه تا حق کسی هم ضایع نشه و همه چی طبق روال و قانون جلو بره 

با تشکر 

لینک به دیدگاه

جناب حسینی کاربران چند چهره هم زیاد شدن متاسفانه و چندتاشونم به خاطر + و تبانی و این چیزا اخراج شدن این در حالیه که 

در ظاهر چیز دیگری میگفتن که جای تشکر داره از تیم مدیریتی و جدی لیون کامپیوتر برای بررسی ایم موارد و حل این مشکلات .

_______

یک پیشنهاد از بنده حقیر 

در مورد آپ خوردن اگر میشد مثلا به مانند پرشین تولز موقع آپ زدن و بالا اوردن تایپیک مثلا فروش پستی به تایپیک 

اضافه نشه و فقط خود استارتر بتونه آپ بزنه و تایپیک رو بالا بیاره که از شلوغی و آپهای بی دلیل و غیر ضروری 

با تشکر 

درود عطا جان

روی پیشنهادت فکر میکنیم و بررسی میکنیم پیشنهاد خوبیه که قبلا دوستان دیگر هم دادن

لینک به دیدگاه

سلام. من در استفاده از سایت با نرم افزار tapatalk روی گوشی یه مشکلی دارم. وقتی لینک صفحه رو کپی میکنم (web view, copy URL) لینکی که بهم میده و در مرورگر بازش میکنم، فقط صفحه اول فروم رو باز میکنه.

مثلا همین صفحه

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?/topic/57-پیشنهاد-شما-برای-بهتر-شدن-فروم

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

یک پیشنهاد از بنده حقیر 

با تشکر

=======================================================================================================

من افزونه مورد نیاز این کار رو سراغ دارم.

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود مجدد-اگه میشد مثل vBulletin از پستها تشکر کرد و نام کاربری که سپاسگزاری کرده زیر پست نمایش داده بشه به نظر بنده خیلی عالی میشد.

لینک به دیدگاه

یک پیشنهاد از بنده حقیر 

با تشکر

=======================================================================================================

من افزونه مورد نیاز این کار رو سراغ دارم.

درود

یعنی مثل پرشین تولز بشه اپ ؟ یا مثل پرشین تولز نشه ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

سلام دوباره 

بله جناب حسینی این مدلی که فروم پرشین تولز در پیش گرفته خیلی جالب هست و مشکلاتی که بالا عرض کردم رو

تا حد بسیاری حل میکنه  .

لینک به دیدگاه

درود

درود

تقریبا مثله پرشین تولز، آپ میشه و میشه زمان هم واسش تعیین کرد .

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام و درود و خسته نیاشید 

جناب حسینی یه فکر اساسی هم به تایپیکهای قدیمی و کلا تایپیکهایی که به هر نحوی دیگر نیازی نیست 

که درشون پست گذاشت و نقل قول کرد رو هم قفل کنید تا کاربران تازه کار و تازه عضو شده بالا نیارن و موجب 

به هم خوردن نظو م شلوغی بشه یا اصلا ارشیوشون کنید 

با تشکر

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...