رفتن به مطلب

چطور میشه در ویندوز10 از صفحه نمایش عکس گرفت؟

lali city
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام.من چند روزه ویندوز 10رونصب کردم.حالا میخواستم بدونم چطور میشه در ویندوز10 از صفحه نمایش عکس گرفت؟

پیشاپیش از کمک شما دوستان عزیز تشکر میکنم.

لینک به دیدگاه

من تا الان از ویندوز اکس پی تا 8.1 برای عکس گرفتن از صفحه از دکمه print screen استفاده کردم ! قطعا باید روی وین 10 هم جواب بده ! و اینکه اگه میخواین از بازی یا برنامه ای فیلم یا عکس تهیه کنید بهتره که از برنامه های جانبی کمک بگیرید 

لینک به دیدگاه

روی کیبورد print screen رو بزنید بعد برنامه ی paint رو باز کنید کلیک راست موس کنید روی صفحه و روی کپی کلیک کنید

لینک به دیدگاه

Windows Key+PRT SC

برای محیط (در بخش pictures-screenshots ذخیره میشه)

نرم افزار fraps برای بازی

ویرایش شده توسط Nima.Rampage
لینک به دیدگاه

Windows Key+PRT SC

برای محیط (در بخش pictures-screenshots ذخیره میشه)

نرم افزار fraps برای بازی

بهترین راه

لینک به دیدگاه

نه عزیز دکمه ویندوز رو رو کیبوردت بزن تا استارت باز شه بعد اینو بنویس

snipping tool

بازش کن و بزن رو فلش کنار  new و حالت مورد نظرتو انخاب کن.........بعد هم اندازه اون قسمتی رو که می خوای بگیری رو مشخص کن و سیوش کن همین

لینک به دیدگاه

درود

در کنار راه‌هایی که دوستان گفتند این برنامه‌ها رو پیشنهاد می‌کنم که امکانات بیشتری دارند:

greenshot

shotty

و نهایتا snagit که بسیار کامل هست، عکس و فیلم می‌گیره و کنترلهای پیشترفته‌تری داره.

لینک به دیدگاه

چه کاریه پرینت اسکرین رو بزنین خودش برمیداره عکسو سیو می کنه تو my picture نیازی به این همه کار نیست!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پرینت اسکرین است: خیلی ساده  دکمه پرینت اسکرین رو میزنید بعد paint رو در ویندوز باز میکنید و کلید های ctrl+V رو با هم فشار می دهید و بعد سیو میکنید.

ابزار هایی مثل fraps یا  MSI افتربنر هم هستند که از برنامه هایی که از API های گرافیکی پشتیبانی میکنن مثل بازیها و پلیرها  عکس میگیرن.

nvidia shadow play در جیفورس اکسپرینس یکی از قویترین  ابزار های کپچر است.

برنامه قدرتمند Mirillis Action  هم یک ابزار توانمند در کپچر  و اسکرین شات گیری است.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...