رفتن به مطلب

مشکل در اکسترک کردن فایل های دانلود شده

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان فایل های تام رایدر رو از tap2 دانلود کردم وینرر هم ورژن 5.31 هست اما با کلی مشکلات اینطوری توی اکسترک کردن هست 4f07a39bb4358d0cede30809292dc9ab.jpg-cdn.com/20160405/8147c1c66c629031920f8056ce246de4.jpg[/img]

9e6a16859a168b9a4092d526874c06f2.jpgbb0f478fb896e37e4afc891bd7a0f44e.jpg

ویرایش شده توسط غلامی
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز فایلها دارای قابلیت ریکاوری هستن، فایلهای معیوب رو ریکاوری کرده و دوباره اکسترکت کنید.

ویرایش شده توسط moj007
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عکس دوم دوباره اپلود کن

اول انتی ویروس غیرفعال کن ، دقت کن پسورد درست میزنی ، سوم که دوستمون گفتن

لینک به دیدگاه

کل فایل ها رو ریپایر کردم

Sent from my HUAWEI Y320-U30 using Tapatalk

عکس دوم دوباره اپلود کن

اول انتی ویروس غیرفعال کن ، دقت کن پسورد درست میزنی ، سوم که دوستمون گفتن

ممنون بزارین اگه تعمیر جواب نداد عکس های دیگه رو میزارم

منظور از ریکاوری همون ریپایر هست؟

لینک به دیدگاه

اگه فایل ها بصورت یکسره از وبسایت دانلود شدن یعنی وسط دانلود قطع نشده و مشکلی پیش نیومده احتمال خرابی فایل های روی سرور خیلی کم میشه ! و اینکه پسورد رو درست میزنین ؟ اگر اره گزینه repair رو تست کنید 

لینک به دیدگاه

همش الکیه دوروز صبر کنم بازی دانلود بشه بعد جوابم این باشه.

لینک به دیدگاه

سلام داری pass رو اشتباه میزنی  :eek:

این بزن www.top2download.com

caps Lock هم خاموش باشه زیر Tap روی کیبورد 

فقط بنویس پس رو copy paste نکن . درست میشه 

ویرایش شده توسط shadow07
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون از کجا فهمیدی پیس میزنم؟

معمولا وقتی از روی آدرس بار، اسم سایت رو کپی میکنید http هم کپی میشه.

وقتی هم که از روی اسم فایل پس رو کپی کنید معمولا حروف بزرگ قاطیشه مثل Top2Download در عوض top2download

کافیه در اینجور مواقع یا پسورد رو درون برنامه سیو کنید تا فقط با نوشتن دوتا کاراکتر to برای top2download مثلا، پسورد وارد بشه.

یا اینکه حداقل تیک show password موقع استرکت کردن رو بزنید تا ببینید چی تایپ میکنید به جای ستاره های رمز عبور.

لینک به دیدگاه

معمولا وقتی از روی آدرس بار، اسم سایت رو کپی میکنید http هم کپی میشه.

وقتی هم که از روی اسم فایل پس رو کپی کنید معمولا حروف بزرگ قاطیشه مثل Top2Download در عوض top2download

کافیه در اینجور مواقع یا پسورد رو درون برنامه سیو کنید تا فقط با نوشتن دوتا کاراکتر to برای top2download مثلا، پسورد وارد بشه.

یا اینکه حداقل تیک show password موقع استرکت کردن رو بزنید تا ببینید چی تایپ میکنید به جای ستاره های رمز عبور.

نه منظورم دوست عزیز میتونی ثابت کنی برام که من اینطوری اشتباه میزدم؟

اینایی که گفتین رو قبول ندارم برای خودم حالا اگه میتونی توی همون عکس ها ثابت کنی بگو

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینایی که گفتین رو قبول ندارم برای خودم حالا اگه میتونی توی همون عکس ها ثابت کنی بگو

مچ گیریه دوست عزیر یا دوربین مخفی؟

لینک به دیدگاه

مچ گیریه دوست عزیر یا دوربین مخفی؟

نه دوست عزیز طور دیگه ای هم میشه بیان کرد؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه دوست عزیز طور دیگه ای هم میشه بیان کرد؟

من دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه، جز اینکه فایل موقع دانلود آسیب دیده باشه.

لینک به دیدگاه

من دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه، جز اینکه فایل موقع دانلود آسیب دیده باشه.

مشکلی نداره حلش میکنم[emoji3]

فایل های tap2 مشکل داشت از جای دیگه دانلود میکنم

ویرایش شده توسط غلامی
لینک به دیدگاه

سلام.فایلها مشکلی نداشتن.مشکل از دانلود منیجرت هست که با فایروال آنتی ویروس مچ نشده و شناساییش نکرده.شما از یه سایت دیگه پارت اول رو که دانلود کردی همون رو اکسترکت کن.اگه دقیقا همین ارور رو داد بدون هر فایلی رو که دانلود کنی رو ناقص دانلود میکنه و هیچ فایده ای نداره.شما بهتره آنتی ویروست رو به طور کامل از سیستم حذف کنی،بعد ریستارت کن و دانلود منیجرت رو کامل حذف کن،و بعد دوباره ریستارت کن و از اول آنتی ویروس و دانلود منیجرت رو نصب کن.البته اگه ویندوزت اورجینال نیست و میتونی از نو نصب کنی همین کار رو بکنی بهتره.چون اولین کاری که بعد از نصب ویندوز باید بکنی اینه که آنتی ویروس رو نصب کنی تا با فایروال ویندوز مچ بشه و همچین مشکلاتی پیش نیاد.موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام.فایلها مشکلی نداشتن.مشکل از دانلود منیجرت هست که با فایروال آنتی ویروس مچ نشده و شناساییش نکرده.شما از یه سایت دیگه پارت اول رو که دانلود کردی همون رو اکسترکت کن.اگه دقیقا همین ارور رو داد بدون هر فایلی رو که دانلود کنی رو ناقص دانلود میکنه و هیچ فایده ای نداره.شما بهتره آنتی ویروست رو به طور کامل از سیستم حذف کنی،بعد ریستارت کن و دانلود منیجرت رو کامل حذف کن،و بعد دوباره ریستارت کن و از اول آنتی ویروس و دانلود منیجرت رو نصب کن.البته اگه ویندوزت اورجینال نیست و میتونی از نو نصب کنی همین کار رو بکنی بهتره.چون اولین کاری که بعد از نصب ویندوز باید بکنی اینه که آنتی ویروس رو نصب کنی تا با فایروال ویندوز مچ بشه و همچین مشکلاتی پیش نیاد.موفق باشید

پس اینو بدونین من اصلا آنتی ویروس استفاده نمیکنم .

آنتی ویروس ویندوز رو هم از طریق تایپ این گزینه gpedit.msc غیر فعال کردم.

متمانم فایل ها مشکل داشتن یا خیلی استوپ و شروع شدن که مشکل دار شدن و اینکه فایل ها رو 9 تایی دانلود کردم .

هر چند که قبلا هم چندتایی دانلود کرده بودم اما خطا نداده بود

البته قبلا که چند تا فایل رو با هم دانلود کرده بودم و مشکلی نداشتن تو ویندوز ده بود اما ممکنه حالا 7 یک چیزایش در مورد همین فایروال اینا فرق داشته باشه ولی به هر حال ویندوز 7 رو هم ، ویندوز دیفندرشو غیر فعال کرده بودم

ویرایش شده توسط غلامی
لینک به دیدگاه

دوستان بیخودی تاپیک براش درست نمیکنم.

یک سوال هست که ربطی به این تاپیک نمیشه اونم اینکه من قبلا برای خرید گوشی چون تصویر گوشی برام مهم بود توجه به کیفیت صفحه گوشی ها خیلی میکردم که متوجه شدم هرچی تراکم پیکسلی بیشتر میشه هم روی قیمت مبایل هم کیفیتش خیلی بهتر بود.

حالا الانم مطمانم برای خرید یک مانیتور هم همچین چیزی هست میشه بگین برای این مورد باید به چه ویژگی ای در مانیتور نگاه کرد؟

لینک به دیدگاه

دوستانی که تو این تاپیک به آقای غلامی این همه منفی دادن ، لطفا زحمت بکشن و دلیل این کارشون رو به من توضیح بدن . ایشون سوال میپرسن . چرا به جای جواب دادن منفی میدید ؟ اگر دلیلتون قانع کننده نباشه ، از هر کدومتون 20 امتیاز کسر میشه .

آقای غلامی کاربر اخراجی بودن ، چندین و چند بار هم اخراج شدن ، منتها با اجازه مدیریت سایت دارن به صورت مشروط فعالیت میکنن . حالا اگر مشکلی با این موضوع دارید ، میتونید بگید . نه اینکه منفی بارانش کنید .

لینک به دیدگاه

دوستانی که تو این تاپیک به آقای غلامی این همه منفی دادن ، لطفا زحمت بکشن و دلیل این کارشون رو به من توضیح بدن . ایشون سوال میپرسن . چرا به جای جواب دادن منفی میدید ؟ اگر دلیلتون قانع کننده نباشه ، از هر کدومتون 20 امتیاز کسر میشه .

آقای غلامی کاربر اخراجی بودن ، چندین و چند بار هم اخراج شدن ، منتها با اجازه مدیریت سایت دارن به صورت مشروط فعالیت میکنن . حالا اگر مشکلی با این موضوع دارید ، میتونید بگید . نه اینکه منفی بارانش کنید .

از توجهتون ممنون آقا حامد من از حرف هاشون چیز بدی متوجه نشدم اما این هم هست که شاید من متوجه نمیشم که دارن سرکار میزارن .

به هر حال شما مدیر سایت هستین تصمیم هم با خودتونه.

لینک به دیدگاه

آقا حامد این امتیاز های منفی چیه من دارم مگه تو سایت به همین راحتی میشه یکی به یکی امتیاز منفی بده؟

لینک به دیدگاه

توی عکس مشخصه گه پسورد رو اشتباه میزنید 

post-16987-0-67873800-1460124530_thumb.jpg

ثابت کردن نداره دیگه 

من یک فایل با پسورد اشتباه میزنم عکسش رو ببین میفهمی 

post-16987-0-82789600-1460124516_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

توی عکس مشخصه گه پسورد رو اشتباه میزنید 

attachicon.gifbb0f478fb896e37e4afc891bd7a0f44e.jpg

ثابت کردن نداره دیگه 

من یک فایل با پسورد اشتباه میزنم عکسش رو ببین میفهمی 

attachicon.gifUntitled.jpg

مطمانین این جمله رو فقط در صورت خراب زدن پاسورد میده؟چون من دقتم بر این بود که پاسورد رو اشتباه نزنم.به هر حال ممنون باید دقت بیشتر بکنم

لینک به دیدگاه

پست حذف شه لطفا.

شما چیکاره هستین که بگین پست حذف شه یا نه؟

ویرایش شده توسط غلامی
لینک به دیدگاه

شما چیکاره هستین که بگین پست حذف شه یا نه؟

پست خودم رو گفتم نه از شما

Sent from my C6903 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

پست خودم رو گفتم نه از شما

Sent from my C6903 using Tapatalk

شما جز پستی که گفتین حذف شه پست دیگه ای ندادین

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...