رفتن به مطلب

مشکل در اکسترک کردن فایل های دانلود شده

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

شما جز پستی که گفتین حذف شه پست دیگه ای ندادین

Sent from my HUAWEI Y320-U30 using Tapatalk

وقتی کسی اشتباها" پستی میزنه و میخواد که پاک بشه اون پست، داخل همون پستی که ارسال کرده ویرایش میزنه و مینویسه "پست حذف شود"

لینک به دیدگاه

وقتی کسی اشتباها" پستی میزنه و میخواد که پاک بشه اون پست، داخل همون پستی که ارسال کرده ویرایش میزنه و مینویسه "پست حذف شود"

خوب آره یعنی پست قبلیش پاک شده؟یعنی قبلش داخل همون پست چیز دیگه ای داشت؟

ویرایش شده توسط غلامی
لینک به دیدگاه

اخوی اومدی مشکلتو حل کنی یا کل کل کنی؟

این مشکلات CRC زیاد هست تو ایران، خصوصا اگر کیفیت نت شما خراب باشه.

شایدم فایلها خرابه.

از بازار دی وی دی هاش رو بخرید یا از یه جای دیگه دانلود کنید.

اگر فایل بد دانلود شده بود، یه نرم افزار نصف نیمه و پر از باگ بود قبلا به اسم  Segment Downloader و مخصوص برطرف کردن این ایرادها بود، البته اگر دانلود خراب بود نه خود فایل.

شما Repair کردی، موقع Repair ننوشت که آیا چیزی هم ریکاور شده؟ مینویسه معمولا(اگر بشه). اگر ننوشت دیگه باید به فکر دانلود جدید باشید.

لینک به دیدگاه

اخوی اومدی مشکلتو حل کنی یا کل کل کنی؟

این مشکلات CRC زیاد هست تو ایران، خصوصا اگر کیفیت نت شما خراب باشه.

شایدم فایلها خرابه.

از بازار دی وی دی هاش رو بخرید یا از یه جای دیگه دانلود کنید.

اگر فایل بد دانلود شده بود، یه نرم افزار نصف نیمه و پر از باگ بود قبلا به اسم Segment Downloader و مخصوص برطرف کردن این ایرادها بود، البته اگر دانلود خراب بود نه خود فایل.

شما Repair کردی، موقع Repair ننوشت که آیا چیزی هم ریکاور شده؟ مینویسه معمولا(اگر بشه). اگر ننوشت دیگه باید به فکر دانلود جدید باشید.

هر دوتاش رو در صورتی که برام ضرر نداشته باشه انجام میدم .ممنون

جوابم که ندادین برای پست قبلیم[emoji17]

اگه وقت نکردین که هیچی اگه اعصابتون خیلی خورد میشه اینطوری کمک نکنین بهتره چون باز من فکر بد میکنم

لینک به دیدگاه

درود جناب غلامی عزیز

من معنی برخی از جمله‌هات رو متوجه نمی‌شم. پیشنهاد می‌کنم اگر قصد فعالیت در انجمن رو داری چند تا از تاپیکهای مشاوره انجمن رو مطالعه کن تا به زبان مشترکی برسیم و سوء تفاهم کمتر پیش بیاد.

برخی از جمله‌هات مثل این که آنتی ویروس استفاده نمی‌کنی ممکنه نوعی مبارزه‌جویی و مسخره کردن به نظر بیاد. پیش‌تر هم بدون دلیل مسلمات رایانه رو هجو کرده بودی و این شیوه‌ی مناسبی برای آغاز فعالیت در یک انجمن رایانه‌‌ای نیست.

با احترام

لینک به دیدگاه

درود جناب غلامی عزیز

من معنی برخی از جمله‌هات رو متوجه نمی‌شم. پیشنهاد می‌کنم اگر قصد فعالیت در انجمن رو داری چند تا از تاپیکهای مشاوره انجمن رو مطالعه کن تا به زبان مشترکی برسیم و سوء تفاهم کمتر پیش بیاد.

برخی از جمله‌هات مثل این که آنتی ویروس استفاده نمی‌کنی ممکنه نوعی مبارزه‌جویی و مسخره کردن به نظر بیاد. پیش‌تر هم بدون دلیل مسلمات رایانه رو هجو کرده بودی و این شیوه‌ی مناسبی برای آغاز فعالیت در یک انجمن رایانه‌‌ای نیست.

با احترام

خیلی ممنون از نظرتون .

اما اینو نه تنها به شما بلکه به همه کسانی که به من میخوان کمک کنم میگم هیچ وقت یک فرد رو با یک حالت ثابت از لحاظ رفتاری بهش فکر نکنین من در اون لحظه هیچ احساس بدی نداشتم اما شما فکر کردین من اینو دارم با احساسی که خودتون برداشت کردین میگم.

آدم ها با توجه به چیزهایی که در فکرشون میگزره درباره ی اشخاص میتونن حتی یک جمله خیلی معمولی رو بد برداشت کنن.

به هر حال این برداشت شما بوده چون همیشه در مورد من یک طرز فکری داشتین که همش فکر میکنین دارم با شماها اونطوری برخورد میکنم

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون از نظرتون .

اما اینو نه تنها به شما بلکه به همه کسانی که به من میخوان کمک کنم میگم هیچ وقت یک فرد رو با یک حالت ثابت از لحاظ رفتاری بهش فکر نکنین من در اون لحظه هیچ احساس بدی نداشتم اما شما فکر کردین من اینو دارم با احساسی که خودتون برداشت کردین میگم.

آدم ها با توجه به چیزهایی که در فکرشون میگزره درباره ی اشخاص میتونن حتی یک جمله خیلی معمولی رو بد برداشت کنن.

به هر حال این برداشت شما بوده چون همیشه در مورد من یک طرز فکری داشتین که همش فکر میکنین دارم با شماها اونطوری برخورد میکنم

قصد من رسیدن به زبان مشترک هست. اگراشخاصی که منفی داده‌اند هم دلیل کارشون رو بگن گامی در این مسیر خواهد بود. من برداشت بدی نکردم. می‌گم بکوش روشن و کم ابهام بنویسی. 

در هر حال می‌بینی که دوستان می کوشند مشکلت رو حل کنند. 

و اما آنتی‌ویروس داشتن شرط لازم برای بی‌ایراد کارکردن رایانه است. اگر نداری نصب کن تا دست کم معلوم بشه ایراد از این مورد نیست.

اگر با آنتی ویروس مخالفی بهتره دلیل بیاری.

لینک به دیدگاه

قصد من رسیدن به زبان مشترک هست. اگراشخاصی که منفی داده‌اند هم دلیل کارشون رو بگن گامی در این مسیر خواهد بود. من برداشت بدی نکردم. می‌گم بکوش روشن و کم ابهام بنویسی.

در هر حال می‌بینی که دوستان می کوشند مشکلت رو حل کنند.

و اما آنتی‌ویروس داشتن شرط لازم برای بی‌ایراد کارکردن رایانه است. اگر نداری نصب کن تا دست کم معلوم بشه ایراد از این مورد نیست.

اگر با آنتی ویروس مخالفی بهتره دلیل بیاری.

با آنتی ویروس که مخالف نیستم ( گفتن اینهمه جملاتی که میگن ویروس گرفته الکی که نیست )اما متاسفانه چون تا حالا هنوز به چیز غیر عادی نخوردم نمیتونم بزارم

هر چند که مدت 3 ماهه دارم با اینترنت کار میکنم و شاید جاهای خیلی خاصی باید برم که ویروسی شه.

به هر حال از شمایم بابت خوبیتون نهایت تشکر رو دارم

من با اینترنت فعلا جز نگاه کردن فیلم و دانلود کاره دیگه ای نمیکنم

آقای سعید بهمنیان زبان من کاملا زبان مشترک هست و کسی از صحبت من بدش نمیاد متاسفانه اگه اینطوریه چون نگاهاتون بد هست .

یعنی لحظه ای که دارین نوشته هامو میخونین در ذهنتون یک حالت بدی هم از من هست که دائم روی اکثر حرفام اینطوری فکر میکنین

لینک به دیدگاه

دوستانی که قرار بود دلیل منفی ها رو به من بگن هنوز چیزی نگفتن . این آخرین فرصته . بعد به من پیغام ندید که چرا امتیازات ما اینقدر کم شد .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...