رفتن به مطلب

فروش رم پاتریوت DDR2

Hamed
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام . من یک تاپیک برای فروش 2 ماژول 1 گیگابایتی زده بودم . الان عوض شده . شش ماژول از این رم برای فروش موجود هست . با این مشخصات

Patriot 6*1GB DDR2 800 CL5

post-59-026959100 1293887290_thumb.jpg

قیمت پایه برای هر 6 عدد یکجا 120 تومان ، هزینه ارسال با پست هم با خودم . لطفا قیمت پایینتر ندید .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی قیمت بالاست:eek:

لینک به دیدگاه

حامد جان رمها يه كوچولو ارزون شدن و نو رو الان حدودا 23 تا 25 هستش و اگر تمايل داشته باشيد 110 كلش رو خريدارم . البته قبولت دارم كه اين قيمت ميخرم عزيز

لینک به دیدگاه

سلام , دونه ای 20 خیلی بالاست , من شدیدا دنبال رم ddr2 هستم و 4 تا میخوام ولی با این قیمت نمی تونم بخرم در ضمن تو تاپیک قبلی 18 تومن دونه ای گفته بودین , دونه ای 15یا 16 تومن نمیشه بدین به من ؟

ویرایش شده توسط red30b
لینک به دیدگاه

سلام , دونه ای 20 خیلی بالاست , من شدیدا دنبال رم ddr2 هستم و 4 تا میخوام ولی با این قیمت نمی تونم بخرم در ضمن تو تاپیک قبلی 18 تومن دونه ای گفته بودین , دونه ای 15یا 16 تومن نمیشه بدین به من ؟

18 قیمت پایه بود با هزینه ارسال به عهده خریدار . الان آقای حسینی 6 ماژول رو 110 قیمت دادن که میشه دونه ای 18.5 تقریبا . شما میتونی بالاتر بدی؟ ولی هزینه ارسال با خودت میشه اگر زیر 20 قیمت بدی .

لینک به دیدگاه

نه نمی تونم , آخه بودجم کمه , من راضی به ضرر کردن شما نیستم , ایشالا که پیدا می کنم

یا حق

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...