رفتن به مطلب

دانلود با IDM

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان میخوام با نرم افزار آیدی ام از طریق ساعت اتوماتیکش دانلودش فایل کنم حالا میخوام ببینم اگه بهش وقت بدم خودش سیستم رو روشن میکنه یا من باید براش از طریق پاور آپشن وقت تایین کنم که اونم بتونه دانلود کنه؟ و اینکه الان که هنوز ساعت 12 شب نشده و تاریخ تغیر نکرده اگه من برای ساعت 4 صبح بزارم خودش میفهمه من برای چه تاریخی میخوام فایل دانلود کنم؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واسه روشن شدن باید از طریق برنامه های دیگری مثل Auto Power-on & Shut-down استفاده کنید و idm نمیتونه اینکارو بکنه

راجب ست کردن بله میتونید مثلا صف بندی کنید که صف 3 ساعت 4 شروع به دانلود کنه و ساعت 6 دانلود قطع کنه و حتی میتونید مقداری که دانلود میکنه یا تعداد خطایی که لینک دانلود میده مشخص کنید

6.jpg

ویرایش شده توسط StarKilleR
لینک به دیدگاه

سلام دوستان میخوام با نرم افزار آیدی ام از طریق ساعت اتوماتیکش دانلودش فایل کنم حالا میخوام ببینم اگه بهش وقت بدم خودش سیستم رو روشن میکنه یا من باید براش از طریق پاور آپشن وقت تایین کنم که اونم بتونه دانلود کنه؟ و اینکه الان که هنوز ساعت 12 شب نشده و تاریخ تغیر نکرده اگه من برای ساعت 4 صبح بزارم خودش میفهمه من برای چه تاریخی میخوام فایل دانلود کنم؟

سلام

برای روشن کردن سیستم نمیتونه سیستم رو روشن کنه 

اگر برای 4 صبح فردا میزاری تاریخ باید برای فردا تنظیم کنی 

لینک به دیدگاه

سیستم رو از طریق بایوس بایت تنظیم کنید که روشن بشه

یه 10 مین زودتر از ساعت ای دی ام ست کنید که تداخل نشه

لینک به دیدگاه

همه کارها میشه درست کرد فقط باید سیستم روشن باشه خودش قدرت روشن کردن نداره.

الان مال خودم تنظیم شده از 4 بگیره تا 9 صبح سپس خاموش البته اون سه تا تیک پایین رو فعال نکردم الان دیدم

post-7805-0-09015600-1459887062_thumb.jpg

ویرایش شده توسط farzinfree
لینک به دیدگاه

اتفاقا IDM قدرت روشن کردن رو داره منتها باید سیستم روی SLEEP باشه وWAKECLOCK توی پاور آپشن روشن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اتفاقا IDM قدرت روشن کردن رو داره منتها باید سیستم روی SLEEP باشه وWAKECLOCK توی پاور آپشن روشن

میشه با تصویر نشون بدید ممنون

لینک به دیدگاه

وای دوستان ایسترکس درسته .سیستم رو روی اسلیپ گزاشتم خودش روشن کرد یک دفعگی و شروع دانلود کرد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...