رفتن به مطلب

نطر درباره خرید XVISION

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام 

میخواستم ببینم نظرتون درباره کیفیت این برند چیست به شخصه فقط بد شنیدم 

؟

لینک به دیدگاه

سلام  . من Lg رو پیشنهاد میکنم . 

xvision برای فبلم خوبه . برای Game بدک نیست full Hd بگیر

لینک به دیدگاه

اگه این مدلو Monitor X.Vision XS2240 LED TV گیر بیاری یا 24 اینچ عالیه من دارم به عنوان تلوزیواستفاده میکنم راضیم ازش.

موفق باشی.

ویرایش شده توسط hojjat rezapoor 37
لینک به دیدگاه

اگه این مدلو Monitor X.Vision XS2240 LED TV گیر بیاری یا 24 اینچ عالیه من دارم به عنوان تلوزیواستفاده میکنم راضیم ازش.

موفق باشی.

درود دوست عزیز منم همین مدل منظورم بود ولی گیر نمیاد! الان همین مدل به صورت HD  داره فروخته میشه

لینک به دیدگاه

من دوتا ازش خریدم 24اینچ فول HDگذاشتم مغازه بابام بدرد لایه جرز میخوره!

نه بدرد فیلم میخوره نه بازی کسی هم که از این تلویزیون ها دفاع میکنه فقط همین رو داره!

چندتا ایراد مهم داره یکی از ایراداتش اینه با اینکه پورت VGAداره اما سازگاری با هیچ کامپیوتری نداره صفحه fitنمیشه حتی با تنظیم دستی! مگر اینکه کیفیت رو در حالت scanقرار بدی که گند میزنه به ترکیب رنگ در آخر اینکه بی خیال!

ضمن اینکه پنل این تلوزیون ها خیلی قدیمیه اگه صفحه مشکی باشه نویز  زیادی داره که صداش رو قشنگ میشنوی بعد یه مدت میره رو عصبات مخصوصا اگه بخوای وصل کنی PC!

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

نه بدرد فیلم میخوره نه بازی کسی هم که از این تلویزیون ها دفاع میکنه فقط همین رو داره!

چندتا ایراد مهم داره یکی از ایراداتش اینه با اینکه پورت VGAداره اما سازگاری با هیچ کاپیوتری نداره صفحه fitنمیشه حتی با تنظیم دستی! مگر اینکه کیفیت رو در حالت scanقرار بدی که گند میزنه به ترکیب رنگ در آخر اینکه بی خیال!

ضمن اینکه پنل این تلوزیون ها خیلی قدیمیه اگه صفحه مشکی باشه نویز که زیادی داره که صداش رو قشنگ میشنوی بعد یه مدت میره رو عصبات مخصوصا اگه بخوای وصل کنی PC!

تایید میشه منم این مشکلاتو دارم.

من یه تی وی 22 ایتچ دارم که دارم به عنوان مانیتور استفاده میکنم ازش 

صفحه فول اسکرین نمیشه

صدای ضعیفی داره

کنترلشو حتما باید جلو خود تلوزیون بگیری تا عمل کنه.

یه مشکلی هم که جدیدا پیدا کرده وقتی  پی سی روشنه اگه همزمان برم تو تلوزیون تصویر تک و توک گیر میکنه وقتی پی سی رو خاموش میکنم گیرش رفع میشه.

لینک به دیدگاه

سلام  . من Lg رو پیشنهاد میکنم . 

xvision برای فبلم خوبه . برای Game بدک نیست full Hd بگیر

موفق باشی.

درود دوست عزیز منم همین مدل منظورم بود ولی گیر نمیاد! الان همین مدل به صورت HD  داره فروخته میشه

چندتا ایراد مهم داره یکی از ایراداتش اینه با اینکه پورت VGAداره اما سازگاری با هیچ کامپیوتری نداره صفحه fitنمیشه حتی با تنظیم دستی! مگر اینکه کیفیت رو در حالت scanقرار بدی که گند میزنه به ترکیب رنگ در آخر اینکه بی خیال!

ضمن اینکه پنل این تلوزیون ها خیلی قدیمیه اگه صفحه مشکی باشه نویز  زیادی داره که صداش رو قشنگ میشنوی بعد یه مدت میره رو عصبات مخصوصا اگه بخوای وصل کنی PC!

تایید میشه منم این مشکلاتو دارم.

من یه تی وی 22 ایتچ دارم که دارم به عنوان مانیتور استفاده میکنم ازش 

صفحه فول اسکرین نمیشه

صدای ضعیفی داره

کنترلشو حتما باید جلو خود تلوزیون بگیری تا عمل کنه.

یه مشکلی هم که جدیدا پیدا کرده وقتی  پی سی روشنه اگه همزمان برم تو تلوزیون تصویر تک و توک گیر میکنه وقتی پی سی رو خاموش میکنم گیرش رفع میشه.

با تشکر از دوستان 

همون برند خارجی بگیرم بهتره پس 

ویرایش شده توسط chaning
لینک به دیدگاه

هیچ وقت به جنس ایرانی اعتماد نکنید

هییییییییییییییییییییییییییییییییییچ وقت [-X  [-X  [-X

ویرایش شده توسط Tommy Angelo
لینک به دیدگاه

هیچ وقت به ایرانی اعتماد نکنید

هییییییییییییییییییییییییییییییییییچ وقت [-X  [-X  [-X

درود

به عنوان یک تعمیرکار میتونم بهتون بگم از این برند خرید نکنید ، جنس کاملا چینی و بدون کیفیتی هست .

پنلش مربوط به شرکت CHIMEI INNOLUX هست که کیفیت جالبی نداره ( حداقل نمونه هایی که روی ایکس ویژن هست اینطوریه ) و برد Main و Power هم کاملا چینی هست و هر چی دوست داشتند داخلش گذاشتند ، قطعات و خازن های بیکیفیت که متاسفانه خرابی هم زیاد داره .

پاورهای شرکت گرین هم که ایرانی هست تعمیر کردم و میکنم که کیفیت قابل قبولی داره ، البته نه شرکت گرین و نه ایکس ویژن خودشون تولید کننده اصلی نیستند اما این کجا و آن کجا ....... هر دو تا ایرانی هستند !

این جملتون جالب نبود :

هیچ وقت به ایرانی اعتماد نکنید

لینک به دیدگاه

درود

به عنوان یک تعمیرکار میتونم بهتون بگم از این برند خرید نکنید ، جنس کاملا چینی و بدون کیفیتی هست .

پنلش مربوط به شرکت CHIMEI INNOLUX هست که کیفیت جالبی نداره ( حداقل نمونه هایی که روی ایکس ویژن هست اینطوریه ) و برد Main و Power هم کاملا چینی هست و هر چی دوست داشتند داخلش گذاشتند ، قطعات و خازن های بیکیفیت که متاسفانه خرابی هم زیاد داره .

پاورهای شرکت گرین هم که ایرانی هست تعمیر کردم و میکنم که کیفیت قابل قبولی داره ، البته نه شرکت گرین و نه ایکس ویژن خودشون تولید کننده اصلی نیستند اما این کجا و آن کجا ....... هر دو تا ایرانی هستند !

این جملتون جالب نبود :

عذر میخوام منظورم جنس ایرانی بود :(

قصد جسارت نداشتم :(

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...