رفتن به مطلب

nVIDIA بمب پاسکال را برروی تسلا P100 انداخت

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

عزیزم با گسترش بازی ها توسعه درایور ها دیگه هر نسل باید جهتش رو بره اینجور که شما میگید 760 باید تا ابد از،760استفاده کرد. معلومه درایور که توسعه داده میشه باید با کارت 960 سازگار باشه با ید تمام توان این رو به کار بگیره الان این کارت داره براش بازی ساخته میشه. کارت 760 ضمنا کارتی نیست که ادم بهش خیلی اینده نگرانه نگاه کنه کارتی است که کاربر میگیره برای استفاده عادی نه اینکه دو سال بعدش هنوز بگه غلان بازی اجرا نشدد یا فلان فریم کم شد یا فلان جا کند شد. کارت رو اول عمر عرضه میگیرن و استفاده میکنن. همه چیز به مخاطب بسته است اگر مخاطب دید استفاده ایی که داره از کارت میکنه جوابگوهه خوب ادامه میده ولی اگر دید نیاز گیمنیگ رو بر طرف نمیکنه باید بره ارتقا.شاید یک فرد سه سال با یک کارت سر کنه ولی برای یک کاربر پراستفاده دیگه یک سال هم جواب نده.

هر کسی میخواد کارت گرافیک بخره باید بخودش و استفاده خودش نگاه کنه و از خود بپرسه از کارت گرافیک چی میخواد.

ضمنا اگر اینجوره خوب ادم هر کارت بخره سال بعد از کارت جدیدتر کند تر میشه بنابراین نخریدن به امید اینکه جلو بی افته اشتباهه. اگر گیمر میخواد بازی کنه باید قویترین کارتی که بودجه اش اجازه میده رو بگیره و بعد استفاده کنه و هروقت جوابگو نبود براش این رو خودش میفهمه نه من نه شما ارتقا بده حالا چه چند روز بعدش باشه یا دو سال بعد.

من خودم دوستم اینجا بایکی از کارتهای 770 قدیمی خودم هم فالوت 4 هم دراگون ایج اینکویزیشن و بدون مشکل تمام کرد. این که هی به نمودار و حرف دیگران گوش کنیم و ببنیم شخصی که اصلا تا الان کارت انویدیا ندیده به چشم بحث ایجاد کنه نمیشه باید دید شخص چی میخواد اینکه انتظار داریم کارت دو سال پیش بیشتر بازی روز رو مثل همون روز یک عرضه با همون فریم و کیفیت اجرا کنه خوب غیرمنطقی است.

جهش یه چیز دیگست

ساپورت نرم افزاری یه چیز دیگه

بحث من اینه ( البته من بحثی ندارم )

اینکه با امدن کارتهای جدید که حدود 6 ماه دیگه تو بازار هستن کارتهای فعلی انویدیا تا سال بعدش از ساپورت نرم افزاری محروم میشن

مثل سری 700

کسی که دو سال پیش خریده بله خیالی نیست با یک سال دیگه کلا سه سال از یک کارت استفاده کرده و ضرری نمیکنه

ولی کسی که الان بگیره فقط یک سال ساپورت نرم افزاری داره که ارزشش رو نداره

من یکی که صبر میکنم تا سری جدید بیاد

هرکسی هم نظر خودش رو داره

لینک به دیدگاه

به نظرم با توجه به ارائه درایور های بهتر برای آخرین نسل از کارت های گرافیک ، بهتره کارت مورد نیاز رو در اوایل یا نهایتا اواسط عمر اون نسل خریداری بکنیم مگر نیاز شدیدی به کارت قوی تر داشته باشیم که مجبور بشیم اواخر عمر اون نسل از معماری رو خریداری بکنیم . عزیزانی که نیاز شدیدی به کارت قوی تر ندارن بنظرم بهتره تا ارائه نسل جدید صبر کنن و بعدش کارت مورد نظر خودشون رو تهیه کنن .

لینک به دیدگاه

به هر حال داره برای مانیتورهای 4k با فریم 60 به بالا آماده میشه و یواش یواش هم مانیتور های 4k قیمتشون از 3 میلیون میرسه به 1.900 تومان منتهی از الان بازم یک سال تا دو سال زمان میبره و مانیتور های 2k میشه 1 میلیون یا زیر یک میلیون و فول اچ دی هم افت شدیدی پیدا میکنه

Sent from my HUAWEI Y320-U30 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

کی گفته شتابان؟ اینا چند وقته این تکنولوژیو داشتن؛ اما الان رو کردن؛ خدا می دونه الان دارن روی تکنولوژی چند سال دیگه کار می کنن. اینا سیاستشون اینه که پول خوبی به جیب بزنن و اگه بر فرض محال رقیبشون چیز شاخی رو کنه؛ اینا هم چیزی تو چنته داشته باشن!

درسته همیشه اینا وقتی یک چیزی رو معرفی میکنن باورکنین برای نسل بعدی اگه وجود داشته باشه که مثلا مال 10 سال دیگه هست رو طرح شو ریختن.

این میشه حفظ بقا

Sent from my HUAWEI Y320-U30 using Tapatalk

ویرایش شده توسط غلامی
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

...........

sgctb7zmr4w136f39r6e.jpg

تازه کوچک تر هم خواهد شد این ناند فلش ها چقدر بدرد خورد همینطور لایه های استک رو ذخیره میکنند روی هم اینقدر اخرش کوچیک میشه کارت گرافیک ها رو باید با  تلسکوپ  نگاه کرد برداشت  گذاشت توی یک شکافی اندازه مثلا  درگاه ساتا! 

لینک به دیدگاه

تازه کوچک تر هم خواهد شد این ناند فلش ها چقدر بدرد خورد همینطور لایه های استک رو ذخیره میکنند روی هم اینقدر اخرش کوچیک میشه کارت گرافیک ها رو باید با  تلسکوپ  نگاه کرد برداشت  گذاشت توی یک شکافی اندازه مثلا  درگاه ساتا! 

با میکروسکوپ راحتر نیست ؟ تلسکوپ بد دسته :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اره حتما بعد به میکروسکوپ هم میرسن موقع نصب! خیلی کوچیک شدن البته ادم دلش تنگ میشه برای گرافیک های غول پیکر و زمخت مثل همین کارتهای امگ اکستریم زوتاک هیبت و ابهت دارن ولی خوب چه میشه کرد همه چی کوچیک میشه.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

اره حتما بعد به میکروسکوپ هم میرسن موقع نصب! خیلی کوچیک شدن البته ادم دلش تنگ میشه برای گرافیک های غول پیکر و زمخت مثل همین کارتهای امگ اکستریم زوتاک هیبت و ابهت دارن ولی خوب چه میشه کرد همه چی کوچیک میشه.

حالا رضا جان اینو گفتی به نظرم آخر سر همه چی میره روی cloud Computing

فقط باید سرعت انتقال تصاویر و اطلاعات زیاد بشه

ما فقط یه مانیتور وایرلس برای دریافت تصاویر میگیریم و همه ی پردازش ها روی سرورهای قوی انجام میشه

همون خیلی کوچیک هم دیگه نیست :cool:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ا ه این هم هست کلود که اصلا شک نکنید اینده مال خودشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حالا رضا جان اینو گفتی به نظرم آخر سر همه چی میره روی cloud Computing

فقط باید سرعت انتقال تصاویر و اطلاعات زیاد بشه

ما فقط یه مانیتور وایرلس برای دریافت تصاویر میگیریم و همه ی پردازش ها روی سرورهای قوی انجام میشه

همون خیلی کوچیک هم دیگه نیست :cool:

درود

مانیتور که جای خودشو داره من میترسم برسه به این حد که یه کنترل کوچولواندازه سویچ ماشین یا یک ساعت مچی میدن دستت میگن بیا برو این همه چی هست ...  :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...