رفتن به مطلب

بنچمارک DX12 از عنوان Quantum Break | چالش جدی برای کارت های گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

66481497152764664060.jpg

Quantum Break یکی از عناوینی هست که با گرافیک بسیار بالای خود و در قسمت داستان و گیم پلی هم ایده جالب و البته چالش بر انگیز رو دنبال میکنه ، بسیار مورد توجه قرار گرفته

در قسمت گرافیک که موضوع تاپیک ما هست ، بازی بسیار گرافیک ناب و تکی را ارائه میدهد و کم کاری دیده نمیشود و خصوصا بازی در بخش نور پردازی از سیستم نور پردازی Global Illumination بهره میبرد

خوشبختانه با روی خوش سازنده بازی یعنی ریمدی یا بهتره بگیم سم لیک ، سازنده شاهکاری های مکس پین 1 و 2 و الن ویک و همین طور سی/است جدید مایکروسافت و رئیس ایکس باکس یعنی فیل اسپنسر این عنوان برای پلتفرم پی سی نیز در نهایت تایید شد!

نسخه کنسولی در رزولوشن نا امید کننده ی 720p اجرا میشود ولی از کیفیت بسیار مناسبی بهره میبرد و روی 30 فریم تکان نمیخورد!

امان نسخه پی سی رزولوشن تا 4k و فریم ریت تا 60 در دسرس بوده ولی ایا سخت افزاری قادر به اجرای ان هست ؟!!!

نگاهی به سیستم مورد نیاز میندازیم

74816385791481543319.jpg

اسکرین شات

game_9.jpg

36681399861959159379_thumb.jpg

86079538067894996001_thumb.jpg

نگاهی به بنچ ها گرفته شده میان دازیم

چون نسخه ایکس باکس هم از DX12 استفاده میکند ، نگاهی کوتاه به این کنسول که دارای APU شرکت AMD با قیمت حدود 100 دلار هست میاندازیم!

o9xf_12312312444444.jpg

720p 30fps ثابت و قابل قبول ، هر چند رزولوشن افتضاحی داره ولی فریم ریت ثابتی داره که خبر خوبی برای دارندگان این کنسول هست!

حالا کارت های گرافیک های اند رو نگاهی میندازیم!

RADEON VS GEFORCE

sapphire radeon FURY oc

nxgi_%D9%811.jpg

ef2l_%D9%812.jpg

powercoler radeon 390

d9ch_390_1.jpg

v7bk_390_2.jpg

msi geforce 970

i3kh_970_1.jpg

jezf_970_2.jpg

palit geforce 980 ti

cfhs_980_1.jpg

xq1_980_2.jpg

1080*1920

sxc8h1mb981dbutmepij.jpg

1440*2560

v038sfcjs6562go0vgnu.jpg

2160*3840

j19qvjtpjjbm3py298rt.jpg

Memory Usage

6kd9gzp4leltk377yqao.jpg

AMD VS INTEL

8x6a0msz4ftywax5mc9f.jpg

(با تشکر از دوستمون mini clocker بابت اپلود عکس های سری دوم بنچ )

با نگاهی سطحی به بنچمارک متوجه میشویم تمامی کارت های ای ام دی و انویدیا عملکرد مناسبی از خود در DX12 نشان نداده و DX12 نیازمند وقت بیشتری هست ( یا این که مایکروسافت یا ریمدی کم کاری کرده و ریمدی با اپدیت بازی رو بهینه تر میکنه! )

در کل کارت های گرافیک Radeon عملکرد بهتری داشتند ، به دلیل مصرف کمتر حافظه ، استاتر کمتر ، فریم ریت بهتر

پردازنده های شرکت AMD هم در DX12 عملکرد امیدوار کننده ای از خود نشان میدهدن که امیدواریم با ورود با پردازنده های 14nm ZEN رقابت فشرده تری به وجود بیاد و در نهایت به نفع مصرف کننده ها که خودمون هستیم بشه!

( امیدوارم با ورود پردازنده های ZEN عکس زیر درست باشه :دی )

fd10_akqkmmj_700b_v2.jpg

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

• ارسال 258
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

چی شد این الان بنج بود ؟

اصلا هیچی ازش نفهمیدم  :D

لینک به دیدگاه

این ها نمودار فریم ریت نیست فریم تایم هست. یعنی زمانی که طول می کشه تا فریم بعدی اماده بشه. هر چی مقدارش کمتر و نوسانش کمتر باشه بهتره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این بازی مشکلات پی سی اش خیلی زیاده ضمنا مفتش گرونه کی بازی کنه که حالا دی ایکس 12باشه! یا 9؟! من که دیگه سراغ رمدی نمیرم به جای جدا کار کردن اومد گیر داده به این مایکرو انحصار طلب هی خراب کاری میکنه. 

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

والا من که چیزی نفهمیدم

سوال خارج از بحث:

دوستان از کجا بفهمم dx 12 روی سیستمم نصبه؟

لینک به دیدگاه

درود و تشکر سعید جان @};- @};- @};-

بنده این بازی رو گرفتم و الان دارم بازی می کنم. با سخت افزار من در بالاترین تنظیمات در رزولیشن 1080p بازی به خوبی اجرا میشه. فقط Anti Aliasing رو خاموش کردم چون باعث خرابی در بافت ها میشه. البته درایور من 16.3.2 هست و هنوز 16.4.1 رو تست نکردم. غیر از اون به هیچ عنوان مشکل دیگه ای نداره.

lbu_quantum_break_4_7_2016_12_31_13_am.p

در ضمن تا الان تا اوایل Act 2 part 1 رفتم و خیلی از بازیش خوشم اومده :x 

ویرایش شده توسط Trickster
لینک به دیدگاه

چی شد این الان بنج بود ؟

اصلا هیچی ازش نفهمیدم  :D

این دیگه چجوریش بود؟؟؟؟ =))  970 که مثل بقیس تازه یه جا تا 60 هم رفته :D

درود

این بنچمارکها جابجا نیستن؟!! چون 1080 کمتر از 1440 فریم میده! و اینکه 970 بهتر از 980 تی ای فریم داده؟!!  یا نصف شبی من بد میبینم!  :-?  :D

و اینکه طبق  این بنچمارکها 970 تو رز 1440 از بقیه کارتها بهتر فریم داده!! 

: |

دوستان فریم تایم و فریم ریت فرق داره ...

این ها نمودار فریم ریت نیست فریم تایم هست. یعنی زمانی که طول می کشه تا فریم بعدی اماده بشه. هر چی مقدارش کمتر و نوسانش کمتر باشه بهتره.

درسته

51416790596179740179.jpg

این بازی مشکلات پی سی اش خیلی زیاده ضمنا مفتش گرونه کی بازی کنه که حالا دی ایکس 12باشه! یا 9؟! من که دیگه سراغ رمدی نمیرم به جای جدا کار کردند اومد گیر داده به این مایکو انحصار طلب هی خراب کاری میکنه

حقیقتا مکس پین 1 و 2 و الن ویک بسیار عالی بودن ، و از لحاظ پورت روی پی سی هم عالی بودن! و این استویدیو این گرافیک بالا رو روی ایکس1 اجرا کرده ، قطعا میتونسته روی پی سی هم این کار رو بکنه ، به نظرم مثل GOW UE مشکل داشت ، این ها gimp از سوی مایکروسافت هست کنسولش رو ملت بخرن!!

درود و تشکر سعید جان @};- @};- @};-

بنده این بازی رو گرفتم و الان دارم بازی می کنم. با سخت افزار من در بالاترین تنظیمات در رزولیشن 1080p بازی به خوبی اجرا میشه. فقط Anti Aliasing رو خاموش کردم چون باعث خرابی در بافت ها میشه. البته درایور من 16.3.2 هست و هنوز 16.4.1 رو تست نکردم. غیر از اون به هیچ عنوان مشکل دیگه ای نداره.

lbu_quantum_break_4_7_2016_12_31_13_am.p

در ضمن تا الان تا اویل Act 2 part 1 رفتم و خیلی از بازیش خوشم اومده :x 

بسیار عالی لذت ببرین :D @};-

هیتمن هم با درایوری که پروفایل DX12 بازی رو نداشت برام کرش میکرد و استاتر داشت ، درایور جدید ریختم یه هو کارتم تبدیل به fury x شد =))  اخرین جزئیات 2k مثل چی اجرا میکنه ، کرش کردن هم برطرف شد :D  حتما درایور حدید تست کنین @};-

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود 

مکس پین اصلا از پایه برای  پی سی طراحی شده  بود    الن ویک هم با زی بود که اصلا تست بنچمارک  اینتل بود برای توانایی پردازش پردازنده هاش - مال پی سی بودن- این بازی کوانتوم بریک موتورش نورث لایت است موتوری جدید و  تست نشده - ضمنا خود بازی چیز خاصی نداره بازی 6 گرفته از گیم اسپات یعنی خیلی جدی نگیرید :(  پیشنهاد من به همه دوستان، میدونم یک چیزی میگم-  نمره 6 گیم اسپات ارزش خاصی نداره- معمولا یکبار بزور میبری تا آخر بعدش  دیگه حتی درو دوم حوصله نداریه بری سمتش! وقتی داره   4 روز دیگه دارک سولز 3  کبیر میاد کی دیگه میره بازی دیگه رو بازی میکنه مخصوصا اونکه 6گرفته؟ :-?  :-?  ~x( 

لینک به دیدگاه

درود 

مکس پین اصلا از پایه برای  پی سی طراحی شده  بود    الن ویک هم با زی بود که اصلا تست بنچمارک  اینتل بود برای توانایی پردازش پردازنده هاش - مال پی سی بودن- این بازی کوانتوم بریک موتورش نورث لایت است موتوری جدید و  تست نشده - ضمنا خود بازی چیز خاصی نداره بازی 6 گرفته از گیم اسپات یعنی خیلی جدی نگیرید :(  پیشنهاد من به همه دوستان، میدونم یک چیزی میگم-  نمره 6 گیم اسپات ارزش خاصی نداره- معمولا یکبار بزور میبری تا آخر بعدش  دیگه حتی درو دوم حوصله نداریه بری سمتش! وقتی داره   4 روز دیگه دارک سولز 3  کبیر میاد کی دیگه میره بازی دیگه رو بازی میکنه مخصوصا اونکه 6گرفته؟ :-?  :-?  ~x( 

درود

والا از روی دوست داری سم لیک ، و خاطراتی که با مکس پین 1 و 2 برامون گزاشته حداقل یه دور بازی رو تموم کنیم ... اشتراکی صحبت میکنم دوستان بساطشو جور کنند :D

سوال خارج از بحث:

دوستان از کجا بفهمم dx 12 روی سیستمم نصبه؟

DX12 همراه ویندوز 10 هست دوست گرامی ( شما win 10 pro x64 نصب کنین بازی DX12 هم نصب کنین با DX12 اجرا میشه )

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این ویدئوپیتر برواون ناقد گیم اسپات میاد توضیح میده چرا کوانتوم بریک نمره خوبی نگرفت:

http://www.gamespot.com/videos/analyzing-quantum-breaks-review-scores-the-lobby/2300-6430486/

جالب صحبت میکنه این پیتر بروان -ادم منصفی است . 

لینک به دیدگاه

بسیار عالی لذت ببرین :D @};-

هیتمن هم با درایوری که پروفایل DX12 بازی رو نداشت برام کرش میکرد و استارتر داشت ، درایور جدید ریختم یه هو کارتم تبدیل به fury x شد =))  اخرین جزئیات 2k مثل چی اجرا میکنه ، کرش کردن هم برطرف شد :D  حتما درایور حدید تست کنین @};-

ممنون سعید جان @};- حتما تست می کنم. اصلا اونقدر از بازیش خوشم اومده که مطمئن باش به این راحتی بیخیالش نمی شم و چندین بار بازی خواهم کرد  :x  :x  :x 

در ضمن داشتم کامنت های مربوط به این بازی رو در ویندوز استور می خوندم، تمام شکایت ها از اجرای بد بازی مربوط به کارت های انویدیا بود که اکثرا هم با 980TI هست، فقط یه نفر بود با Titan X بازی رو خوب اجرا کرده بود اما کسانی که از اجرای بازی رضایت کامل داشتن از سخت افزار AMD استفاده می کردن مثل 390X یا 380 و 380X و... کارت خودم هم که 390 هست به خوبی و بدون مشکل بازی رو اجرا کرد.

لینک به دیدگاه

استارتر عزیز استارتر نه و استاتر ( stutter ) :)

منتظر تست های فریم ریت هستیم 

منبع نداره ؟! یا خودتون تست کردین ؟

لینک به دیدگاه

درود 

رضا خیلی تو بهر نمره ای یه زمانی ماهم جدی می گرفتیمش ولی در کل زیاد مهم نیست تازه این کوانتوم بریک خیلی نمرات مختلفی داشت حتی 10 هم داشت ign هم 8 داد مثل همین دارک سولز گیم اسپات بهش 8 داد یا به tlou 8.5 داد تقریبا هر بازی رو بگی نمرات gamespot از حفظم مثلا ارتش دونفره نمره شماره یکش فکر کنم 6 بود شماره دوش پایینتر ولی گیم پلی هردوش تو co op لذت بخش وخوب بود بازی نقش افرینی رایزن3 گیم اسپات بهش 6.5 داد ولی بازی خیلی خوبی بود تو ژانر خودش وخیلی های دیگه که نمره های بالا تر از چیزی که حق شون بود گرفتن یا کمتر ولی برای من گیمر نمره اندازه نخود اهمیت نداره باید خودم بازی کنم ببینم به سلیقه من می خوره یا نه چون بازی شدیدا سلیقه ای اگه ویچر که از گیم اسپات 10 گرفت ازش خوشم نیومد برای من مخاطب بازی نمرش 2(البته بر فرض محال)

یکی که از بازی تیراندازی حرفه ای خوشش میاد زیاد حوصله گشتن تو محیط نداره می خواد بکشه بره جلو دیگه براش مهم نیست فال اوت از چنتا سایت 10 گرفته ادم تا خودش یه بازیو انجام نده نباید زیاد به منتقد خارجی جماعت اهمیت بده

ویرایش شده توسط Eisenberg
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بنظر من تنها نقطه ضعف بازی این هست که خوره گیم باشی تو یک روز 8-10 ساعت بشینی تموم میشه... ما که سیستممون نمیکشه اما هرجا خوندم تعریف کردن از این بازی بعدم انگار برای دفعه دوم بازی کردن تمام قدرتهاتو داری و خودش جالبه و باعث میشه حداقل یکبار دیگه بازی کنی ... پس به دوستان پیشنهاد میکنم براساس نمره به بازی نگاه نکنن و بازی ای که این داداش بده اصلا بد نمیشه شاید مثل مکس پین عالی نباشه اما حتما بازی کردنش خالی از لطف نیست... اینکه چون فلان جا بهش فلان داده مهم نیست بقیه ریویو ها هم هست برید بخونید... بازی هم که گرافیک خیلی خوبی داره  حالا انویدیا داران نمی تونند درست حسابی از این بازی لذت ببرند و کل کل کنند بحث دیگه ای هست که نباید به بازی گیر بدین صبر کنین چندتا اپدیت شاید اومد درست شد مشکلات شما ها هم !  ^_^

رضا جان داداش شما هم حالا یبار سر سفره فقرا بشینی و بجا 2k , 4k رو فول اچ دی بزنی بجایی بر نمی خوره ... بازیش حیفه بازی نکنی سم ناراحت میشه بفهمه  @};-  :D

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

ممنون سعید جان @};- حتما تست می کنم. اصلا اونقدر از بازیش خوشم اومده که مطمئن باش به این راحتی بیخیالش نمی شم و چندین بار بازی خواهم کرد  :x  :x  :x 

در ضمن داشتم کامنت های مربوط به این بازی رو در ویندوز استور می خوندم، تمام شکایت ها از اجرای بد بازی مربوط به کارت های انویدیا بود که اکثرا هم با 980TI هست، فقط یه نفر بود با Titan X بازی رو خوب اجرا کرده بود اما کسانی که از اجرای بازی رضایت کامل داشتن از سخت افزار AMD استفاده می کردن مثل 390X یا 380 و 380X و... کارت خودم هم که 390 هست به خوبی و بدون مشکل بازی رو اجرا کرد.

لذت ببر داداش عزیزم @};-

میگم DX12 هست برنامه هایی مثل msi afterburn برات کار میکنند تو بازی؟ میتونی فریم ریتت رو ببینین ؟ اسکرین چطور گرفتی؟

استارتر عزیز استارتر نه و استاتر ( stutter ) :)

منتظر تست های فریم ریت هستیم 

منبع نداره ؟! یا خودتون تست کردین ؟

:دی

استارتر به شروع کننده تاپیک میگیم ، استاتر هم موضوع تاپیک ما بود

شکل نوشتنش مثل همه ... غلط املایی بود ویرایش کردم

منبع نداره؟ منبعش مشخصه که

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

رضا خیلی تو بهر نمره ای یه زمانی ماهم جدی می گرفتیمش ولی در کل زیاد مهم نیست تازه این کوانتوم بریک خیلی نمرات مختلفی داشت حتی 10 هم داشت ign هم 8 داد مثل همین دارک سولز گیم اسپات بهش 8 داد یا به tlou 8.5 داد تقریبا هر بازی رو بگی نمرات gamespot از حفظم مثلا ارتش دونفره نمره شماره یکش فکر کنم 6 بود شماره دوش پایینتر ولی گیم پلی هردوش تو co op لذت بخش وخوب بود بازی نقش افرینی رایزن3 گیم اسپات بهش 6.5 داد ولی بازی خیلی خوبی بود تو ژانر خودش وخیلی های دیگه که نمره های بالا تر از چیزی که حق شون بود گرفتن یا کمتر ولی برای من گیمر نمره اندازه نخود اهمیت نداره باید خودم بازی کنم ببینم به سلیقه من می خوره یا نه چون بازی شدیدا سلیقه ای اگه ویچر که از گیم اسپات 10 گرفت ازش خوشم نیومد برای من مخاطب بازی نمرش 2(البته بر فرض محال)

یکی که از بازی تیراندازی حرفه ای خوشش میاد زیاد حوصله گشتن تو محیط نداره می خواد بکشه بره جلو دیگه براش مهم نیست فال اوت از چنتا سایت 10 گرفته ادم تا خودش یه بازیو انجام نده نباید زیاد به منتقد خارجی جماعت اهمیت بده

tlou هشت گرفت از گیم اسپات، ولی بنظرم نمره فقط برای دو قشر گیمر اهمیتی نداره یا اهمیت کمتری داره، اول اونی که فن بازی هست دوم اونی که بازیها رو مجانی میگیره . مثلا من یه فن لاست پلنت هستم یادمه شماره دو بازی که اومد گیم اسپات بهش 5.5 داد و متاش هم 50 شد یعنی فاجعه... اما من با این بازی زندگی کردم به شدت حال کردم باهاش مخصوصا آنلاین و کوآپش شدیدا لذت بخش بود.

ولی با توجه به سخت گیری سایت های منتفد امروزی، بنظرم هر بازی که متاش بالای 70 باشه ارزش بازی کردن داره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شاید برای شما نمره مهم نباشه دوست من یک زمانی شما تو فکر نمره بودید حالا نیستید؟ خیلی عجیبه. گیمر حرفه ای باید به منتقد گوش بده.من گفتم خدمتت طبق نمره گیم اسپات بازی میکنم و هفت به بالا رو هم فقط سعی میکنم تجربه کنم. وقتم ازاد نیست بیام هر بازی که ساختن تجربه کنم باید گزیده باشم. این بازی هم بعدا متوجه میشید چند نفر بازیش کردن اینجا. امارش فعلا یک نفره! این یعنی خیلی ها میدونن نمره خوب و چی است. ان اف اس امد نمرات بالا گرفت من هم براش یک بررس زدم لیست مخاطبش در همین فروم اینقدر زیاد شد الان فقط بیست نفر بچه های فروم رو اد کردم به جز رفقای خودم. خوب ان اف اس با قیمت بالا با drm origin و لاگین و... کاربر حرفه ای چیزی که خوبه رو میره سمتش و منبعش برای خوب بودت اثر نمره منتقد است. بهر حال هر کسی میتونه چیزی رو که میخواد بازی کنه شما هم میتونید استفاده کنید ومرتب از بنده ایراد نگیر که چرا تو فکر نمره ام. ولی حقایق رو نمیشه کتمان کرد.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

قابل توجه کسایی که میخوان اشتراکی تهیه کنن
با توجه به عرضه عنوان Quantum Break بر روی PC اطلاعات جالبی به دست آمده است که استفاده از نسخه کپی این بازی تنبیه جالبی در پی خواهد داشت.
کاربری در Raddit توضیح داده است که اگر بازی تشخیص دهد که نسخه کپی از Quantum Break در حال اجرا است به شخصیت اصلی بازی یعنی Jack Joyce یک چشم بند دزد داده میشود.
این چشم بند را در تصویر زیر مشاهده میکنید:

http://www.8pic.ir/images/x20d8i5xjm0ak7r1bd5n.jpg

طبق Eurogamer استدیوی Remedy همین کار را با عنوان بزرگ قبلی خود یعنی Alan Wake نیز انجام داده بود:

http://www.8pic.ir/images/luar6ba2s833q6yrtxbg.jpg

Remedy توضیح داده است این چهره Jack ممکن است در نسخه PC بصورت اتفاقی فعال شود پس برای جلوگیری از این مشکل قبل از شروع بازی از وارد شدن به اکانت Microsoft خود اطمینان حاصل کنید.

منبع :بازیسنتر

http://www.gamespot.com/articles/this-is-what-happens-if-you-pirate-quantum-break/1100-6438293/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قابل توجه کسایی که میخوان اشتراکی تهیه کنن

با توجه به عرضه عنوان Quantum Break بر روی PC اطلاعات جالبی به دست آمده است که استفاده از نسخه کپی این بازی تنبیه جالبی در پی خواهد داشت.

کاربری در Raddit توضیح داده است که اگر بازی تشخیص دهد که نسخه کپی از Quantum Break در حال اجرا است به شخصیت اصلی بازی یعنی Jack Joyce یک چشم بند دزد داده میشود.

این چشم بند را در تصویر زیر مشاهده میکنید:

http://www.8pic.ir/images/x20d8i5xjm0ak7r1bd5n.jpg

طبق Eurogamer استدیوی Remedy همین کار را با عنوان بزرگ قبلی خود یعنی Alan Wake نیز انجام داده بود:

http://www.8pic.ir/images/luar6ba2s833q6yrtxbg.jpg

Remedy توضیح داده است این چهره Jack ممکن است در نسخه PC بصورت اتفاقی فعال شود پس برای جلوگیری از این مشکل قبل از شروع بازی از وارد شدن به اکانت Microsoft خود اطمینان حاصل کنید.

منبع :بازیسنتر

http://www.gamespot.com/articles/this-is-what-happens-if-you-pirate-quantum-break/1100-6438293/

اقا این عرضه بشه کرک ش هم بیاد

با چادر هم قبولش داریم :D :D :D

لینک به دیدگاه

میگم DX12 هست برنامه هایی مثل msi afterburn برات کار میکنند تو بازی؟ میتونی فریم ریتت رو ببینین ؟ اسکرین چطور گرفتی؟

اسکرین رو با ابزار ویندوز، دکمه های Win+Alt+Print از داخل بازی گرفتم.

متاسفانه نه با Fraps و نه با MSI After Burner نمیشه فریم ریت رو دید.

در هنگام اجرای بازی، %30 درصد پردازنده، نزدیک 7 گیگابایت RAM و نزدیک 3.5 گیگابایت هم VRAM اشغال میشه.

شاید برای شما نمره مهم نباشه دوست من یک زمانی شما تو فکر نمره بودید حالا نیستید؟ خیلی عجیبه. گیمر حرفه ای باید به منتقد گوش بده.من گفتم خدمتت طبق نمره گیم اسپات بازی میکنم و هفت به بالا رو هم فقط سعی میکنم تجربه کنم. وقتم ازاد نیست بیام هر بازی که ساختن تجربه کنم باید گزیده باشم. این بازی هم بعدا متوجه میشید چند نفر بازیش کردن اینجا. امارش فعلا یک نفره! این یعنی خیلی ها میدونن نمره خوب و چی است. ان اف اس امد نمرات بالا گرفت من هم براش یک بررس زدم لیست مخاطبش در همین فروم اینقدر زیاد شد الان فقط بیست نفر بچه های فروم رو اد کردم به جز رفقای خودم. خوب ان اف اس با قیمت بالا با drm origin و لاگین و... کاربر حرفه ای چیزی که خوبه رو میره سمتش و منبعش برای خوب بودت اثر نمره منتقد است. بهر حال هر کسی میتونه چیزی رو که میخواد بازی کنه شما هم میتونید استفاده کنید ومرتب از بنده ایراد نگیر که چرا تو فکر نمره ام. ولی حقایق رو نمیشه کتمان کرد.

اتفاقا گیمر حرفه ای از خودش نظر منطقی و حرفه ای میده و منتظر بقیه نمیمونه تا ببینه براش چی تصمیم می گیرن.

اولا IGN به این بازی 8 از 10 داده و به Need For Speed هم 6.3 از 10 داده، فقط بستگی داره به اینکه کدومو بخوای ببینی!

دوما شما کامنت های زیر همون ریویو Game Spot و همون لینکی که خودت گذاشتی رو یه مطالعه بزنی، دستت میاد که چقدر مخاطب ها با نظر منتقد موافق بودن!

در ضمن شما که میگی موتور گرافیکی نورث لایت تست نشده و "یه چیزی میدونی که میگی" میشه بگی چقدر کار با این موتور را تجربه کردی؟ چقدر این بازی رو بازی کردی که این طور سرسختانه انتقاد می کنی؟

اگر این بازی الان اینجا طرفدار نداره به خاطر سوء ظن کاربرا به ویندوز استور و به علاوه هزینه بالای بازی هست. شما مطمئن باش اگر بازی قیمتش کمتر بود الان وضعیت کلی فرق می کرد. دو تا کامنت بالاتر رو بخونی مشخص میشه حقیقت غیرقابل کتمان چیه!

لینک به دیدگاه

اقا این عرضه بشه کرک ش هم بیاد

با چادر هم قبولش داریم :D :D :D

اسمش رو بزار حکیمه که چادرش ضخیمه ! =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...