رفتن به مطلب

بنچمارک DX12 از عنوان Quantum Break | چالش جدی برای کارت های گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

بازی که مفتش گرونه باید گفت مفتش گرونه، اینم مفتش گرونه!

GOW Ultimate Edition روی کارت های AMD اوایل مشکل داشت ملت همه طومار امضا می کردن که آقا انویدیا بازی رو خراب کرده و بازی شکست کامل و گیم ورکز از این صحبت ها.... ما هم گفتیم بازی مشکلات فراوانی داره و قبول کردیم!

الان که دو تا فریم روی کارت های AMD بهتر اجرا شده، با وجود اینکه بازی تمام مشکلات GOW Ultimate Edition رو با خودش یدک میکشه از قضا شده بهترین بازی سال :دی :laughing: =))

خوبه نسخه پی سی GOW چند سال پیش موجود بوده و کار سختی برای پورت این چیزها نداشتند، این که از اساس پورت افتضاح هست دیگه دفاع کردن نداره....

مایکی هر وقت مثله Rise of the tomb raider روی پی سی پورت کرد اونوقت از بحث مفت گرونه خارج میشیم!

اینم نظر من به عنوان فردی که چند سالی هست در دنیای بازی فعالیت داره و قاعدتا هم هر بازی غیر نقش آفرینی یکجورایی از دید افراد مثله من مفتش گرونه!

تا اطلاع ثانوی Quantum Break مفتش گرونه! :دی

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

• ارسال 258
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

رضا عزیز حتی خودتم بازی رو  بازی نکردی ما هم نگفتیم بازی کردیم گفتیم ادم بازی رو که خودش انجام نداده نباید بیخودی بکوبتش چون یه منتقد این جوری گفته بازی رو سلیقه است الان که دیگه 10 سال پیش نیست کسی با حرفای ما گمراه بشه الان میتونی کل مرحله هاروداخل  یوتیوب از صفر تا صد ببینی حتی تو اپارات خودمون بازی های گیمرای داخلی  رو ببینی بنده خدایی که از بازی خوشش نیومد نمی خره اونی که خوشش اومد میخره دیگه چیکار داره منتقد چی میگه اقا فلان گیمر از بازی چالش دار خوشش نمیاد از این بازی های ابر قهرمانی که زمانو وایمیسونه و شیلیک میکنه خوشش میاد یکی دوست داره پول بده بازی مثل کوانتوم بریک که سر جمع شاید 8 ساعت نمیشه یکی دوست داره پولشو بده ندای وظیفه حتی اگه صدتا دیگه ساخته بشه و صد منتقد هم بهش صفر بدن یکی هم دوست داره به ازای پولی که میده ساعات بازی بیشتری سرگرم بشه یکی  کلا عشقش بازی های انلاین میره سمت این دست عناوین . ما ودوستان بنده نقد ندیده و نخونده که نیستیم هر منتقد سلیقه ای داره سلیقه خودش وارد نقد میکنه ولی ادم خوبه یه اثر خودش بازی کنه وخودش نظر بده شاید من کل بازی های یه سری رو بازی کردم و بازی رو زیرو رو کردم نه یه منتقد بازی تموم نکرده نقد بازی رو هم می نویسه شاید منی که با یه عنوان که اکثر قسمت داستانیش از دمو تشکیل شده تمام کمال داستانو در اختیارت میزاره بیشتر خوشم بیاد تا از سری بعدیش که برای اینکه داستانو بفهمی باید تو محیط دنبال کاست بگردی و کلی تناقض با کل سری داشته باشه که باهاش بزرگ شدیم من نمیگم که خوندن نقد منتقدین  بد خیلی هم خوبه ادم یه چیزی بیشتر میفهمه حالا تو هر ضمینه ای که می خواد باشه ولی ادم در کنارش باید اثرو لمس کرده باشه ونظر خودش رو هم داشته باشه 

مثلا خیلی از فیلم ها وکتاب ها بودن که توسط منتقدین  کوبیده می شدن ولی الان ستایش میشن مثلا حتی درعلم هم منتقدینی وجود دارن مثل اقای هنری نوریس راسل که رییس انجمن ستاره شناسی امریکا بود نقش زیادی درشکل گیری درک ما از  ستارگان داشت حالا در هر صورت ایشون معتقد بودن که که هر چیزی در ستاره هست در زمین هم هست واگه زمین رو تا حد کداخته شدن گرم کنیم طیف ساطح شده از اون مانند خورشید ودیگر ستارگان اما یک زن به اسم سیسیلیا پین (پایه گذار اختر فزیک) که اون زمان حتی اندازه یه معلم فزیک شهرت علمی نداشت کتابی رو با این مضوع که طیف های مختلف خورشید نشان از حرارت اون نه مواد مختلف موجود در اون  به پیش اقای هنری نوریس بردن وهنری نوریس اون رو مسخره کرد وگفت همچین چیزی نیست روی نظریه ی خودش پا فشاری کرد و خانم پین که بزرگی هنری رو می دونست رو ی فرضیه ی که اون موقع دیگه نظریه بود پافشاری نکرد نظر یه منتقد علمی رو بر فرضیات ثابت شده خودش ونظر شخصی خودش مقدم دونست ولی چند سال  بعد (فکر کنم چها پنج سال ) خود اقای هنری به حقیقتتی که 5 سال قبل سیسیلیا پین بهش رسیده بود رسید هدف من ازاین داستان اینه که اگر ذره ای به نظرشخصی خودش اعتماد میکرد پنج سال زود تر به چیزی که می خواست میرسید 

در کل می خوام بگم نظر منتقد ریشه در نظر وعقیده حتی سلیقه خودش داره اونقدر نقد خوندیم که اینو بدونیم نظر منتقد همیشه درست بدون غلط نیست همینطور که صددرصد اشتباه نیست مثل اینه که منتقدی فیلم نقد کرده باشه و بهش نمره کمی داده باشه ومن هر جا برم فیلم بکوببونم چون منتقد نمره کمی داده بدون اینکه حتی فیلمو ببینم . مشکل اینجاست که ماباید اول فیلمو ببینیم بعد نظر منتقد جویا بشیم نه فیلمو ندیده نظر منتقد ملاک قرار بدیم

درود بر شرف و ناموست

لینک به دیدگاه

حالا این همه صحبت شد . اما اکثر گیمرهای ایرانی یک راه خیلی ساده دارن . صبر میکنن که بازی کرک بشه بعد میرن با یه مبلغ ناچیزی تهیه میکنن و بازی رو با یک گرافیک ضعیف اجرا میکنن . توی 2 روز هم بازی رو لوله میکنن اکثرا نه گرافیک اصلی بازی رو میبینن نه داستان براشون مهمه . بدترین بازی هم اونیه که نشه دموهاش رو رد کنی . یا ترینرش درست کار نکنه !!! خیلی زود هم پاکش میکنن و دوباره برمیگردن سر کانتر یا فوتبالشون . گیم اسپات 1000 بده یا 0.001 هم هیچ فرقی براشون نداره . من با این که با داستان بازی های مثل cod حال میکردم اما بازی توی 1 یا نهایت 2 روز تموم میشد ! بعدش هم داشتم دوباره حالت اکسپرت کانتر رو میرفتم ! درسته که خیلی از بازی ها مثل کال اف اودنس رو حتی تموم هم نکردم اصلا خوشم نیومد اما ناراحت هم نیستم چون نهایتش 1 روز بیشتر بازی میکردم  و میشد یه خاطره مثل کال اف 6 ، همین . بازی مثل رزیدنت اویل 4 یا فارکرای 3 هست که ارزش داره آدم براش به سایت ها سربزنه و برای اومدنش لحظه شماری کنه . که اون هم شاید سالی 1 یا 2 تا بیاد . برای اکثر گیمرهای ایرانی که فقط بازی کرک شده نصب کردن ( مخصوصا بازیهایی که آنلاین نیستند ) وقتی رو که برای خوندن نقد میزاره رو برای بازی کردن میزاره ! نتیجه هم بهتره حداقل 2 روز از فوتبال جدا میشن حال و هواشون عوض میشه .

یعنی تو تمام مدت فعالیتم تو لیون هیچ پستی بهتر از این پست ندیدم

تو خارج طرف میخواد 50 دلار بده برای یه بازی ( چه بازی پی سی چه کنسول )

میره سه سال مقاله میخونه

هشت سال نقد میخونه

نه سال از اینو اون میپرسه باری خوبه یا نه

آخر که یک روز مونده بود به اینکه عزرائیل جونشو بگیره پنجاه دلارو میده بازیو میخره نصب میکنه

حالا من خودمو میگم :

اینجا من بازیو تو یک شب یا دو شب یا نهایت دیگه خیلی از نظر حجم گولاخ باشه سه شب نسخه fitgirl یا corePack رو دانلود میکنم نصب میکنم کرکش میکنم اگه تو همون یک دقیقه اول دلمو زد شیف دلیتش میکنم اگرم نه که تا اخرش میرم

گور بابای سازنده و حق ناشر و حق مصنف و حق مولف و کپی رایت و عذاب جهنمش

تنها چیزی هم که نگاه میکنم تازه اونم اگر نگاه کنم سه تا دونه عکس از بازیه که سایت میهن دانلود یا دانلودها دات کام گذاشته که اونم عکساش اکثرا از فیلمای بازیه نه محیط خود بازی

به نظر من تو ایران مردم خیلی با چیزی به اسم منتقد یا نقد رابطه خوبی ندارن

نه اینکه بدشون بیاد خیلی کاربرد نداره به همین دلیلی که گفتم و البته این یه چیز کلی هستش نه اینکه فقط برای بازی باشه

چه تو خرید فیلم

چه تو خرید البوم یک خواننده

چه تو خرید یک جنس کامپیوتری یا غیر کامپیوتری از امازون

برای همه اینا تو خارج اول میرن نظر بقیه رو در مورد اون چیز جویا میشن

باز خدا پدر ای سی دی کی اشتراکیو بیامرزه

اگه نبود کلا فیفا 16 یه نسخه هم نمیفروخت تو ایران

من که خودم به بازی مفت عادت کردم

معتاد شدم به ویندوز مفت

نرم افزارای مفت

بازی مفت

فیلم مفت

البوم خواننده رو مفت دانلود کردن

بعد بگین ایران بده

ویرایش شده توسط mostafajan
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازی که مفتش گرونه باید گفت مفتش گرونه، اینم مفتش گرونه!

GOW Ultimate Edition روی کارت های AMD اوایل مشکل داشت ملت همه طومار امضا می کردن که آقا انویدیا بازی رو خراب کرده و بازی شکست کامل و گیم ورکز از این صحبت ها.... ما هم گفتیم بازی مشکلات فراوانی داره و قبول کردیم!

الان که دو تا فریم روی کارت های AMD بهتر اجرا شده، با وجود اینکه بازی تمام مشکلات GOW Ultimate Edition رو با خودش یدک میکشه از قضا شده بهترین بازی سال :دی :laughing: =))

خوبه نسخه پی سی GOW چند سال پیش موجود بوده و کار سختی برای پورت این چیزها نداشتند، این که از اساس پورت افتضاح هست دیگه دفاع کردن نداره....

مایکی هر وقت مثله Rise of the tomb raider روی پی سی پورت کرد اونوقت از بحث مفت گرونه خارج میشیم!

اینم نظر من به عنوان فردی که چند سالی هست در دنیای بازی فعالیت داره و قاعدتا هم هر بازی غیر نقش آفرینی یکجورایی از دید افراد مثله من مفتش گرونه!

تا اطلاع ثانوی Quantum Break مفتش گرونه! :دی

@};-

بازی GOW توسط سازنده و با همکاری انودیا دستکاری شده بود وصرفا هم فقط برای خراب کردن AMD ولی این بازی کلا بی طرفه یعنی تایتل هیچ شرکتی نیست نه رفته طرف انودیا و نه رفته سراغ AMD مثل خیلی از بازیهای دیگه تنظیمات اختصاصی برای هیچ شرکتی نداره تمام فن اوریهای به کار رفته در این بازی فقط تواناییهای خود سازنده بازی هست که موتور این بازی با استفاده از DX12 ازش بهره برده نه اینکه تکنولوژی یه شرکت دیگه رو داخل بازیش تزریق کنه بعد از با انتشار چندتا دمو بگه اره اینه تواناییهای موتور بازی ما مثل اساسینز یونیتی ویا همون GOW

من خودم این بازی رو بازی نکردم وشاید هم اصلا بازیش نکنم ولی چیزی رو که در موردش تجربه ندارم قضاوت هم نمیکنم

لینک به دیدگاه

بازی GOW توسط سازنده و با همکاری انودیا دستکاری شده بود وصرفا هم فقط برای خراب کردن AMD ولی این بازی کلا بی طرفه یعنی تایتل هیچ شرکتی نیست نه رفته طرف انودیا و نه رفته سراغ AMD مثل خیلی از بازیهای دیگه تنظیمات اختصاصی برای هیچ شرکتی نداره تمام فن اوریهای به کار رفته در این بازی فقط تواناییهای خود سازنده بازی هست که موتور این بازی با استفاده از DX12 ازش بهره برده نه اینکه تکنولوژی یه شرکت دیگه رو داخل بازیش تزریق کنه بعد از با انتشار چندتا دمو بگه اره اینه تواناییهای موتور بازی ما مثل اساسینز یونیتی ویا همون GOW

من خودم این بازی رو بازی نکردم وشاید هم اصلا بازیش نکنم ولی چیزی رو که در موردش تجربه ندارم قضاوت هم نمیکنم

آقای فتحی، جالبه که بعضی دوستان چنان دچار احساس خود بزرگ بینی شدن که فکر میکنن میتونن به جای بقیه تصمیم بگیرن و "فکت" صادر کنن و "تز" بدن، اونم بدون اینکه بازی رو بازی کنن! اگر مشکل دو-سه فریم بهتر رو کارتهای AMD باشه (که از اولشم مطمئن بودم قضیه از همینجا آب می خوره) باید یاد بگیرن صبرشونو ببرن بالا، چون به احتمال زیاد از این به بعد از اینجور چیزا بیشتر هم میشه!

در ضمن هنوز خوبه اینا قبول کردن، 15 صفحه داشتیم بحث می کردیم، اگر قبول نداشتن چی میشد :wacko:

ویرایش شده توسط Trickster
لینک به دیدگاه

آقای فتحی، جالبه که بعضی دوستان چنان دچار احساس خود بزرگ بینی شدن که فکر میکنن میتونن به جای بقیه تصمیم بگیرن و "فکت" صادر کنن و "تز" بدن، اونم بدون اینکه بازی رو بازی کنن! اگر مشکل دو-سه فریم بهتر رو کارتهای AMD باشه (که از اولشم مطمئن بودم قضیه از همینجا آب می خوره) باید یاد بگیرن صبرشونو ببرن بالا، چون به احتمال زیاد از این به بعد از اینجور چیزا بیشتر هم میشه!

هنوز خوبه اینا قبول کردن، 15 صفحه داشتیم بحث می کردیم، اگر قبول نداشتن چی میشد :wacko:

وینستون چرچیل یک حرف خیلی زیبا میزد تو موقع جنگ جهانی دوم.میگفت سخت ترین کار دنیا قانع کردن یک احمق هستش.واقعا هم راست میگفت.به شما هم پیشنهاد میکنم خودتون رو با این افراد درگیر نکنید و خودتون رو سبک نکنید.
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستاني که بررسي ها رو مطالعه داشتن دليل اينکه Gamespot نمره 6/10 به بازي چي بوده ؟

چون IGN و ويديو گيمر 8/10 دادن و متا هم بد نيست و 77/100 هست.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

دوستاني که بررسي ها رو مطالعه داشتن دليل اينکه IGN نمره 6/10 به بازي چي بوده ؟

اگر مشکلات بازیو فاکتور بگیریمم بازی یه عنوان معمولیه رو به خوبه ولی انتظارا خیلی از این بازی بالا بود و اونجوری که باید ظاهر میشد نشد

لینک به دیدگاه

دوستاني که بررسي ها رو مطالعه داشتن دليل اينکه Gamespot نمره 6/10 به بازي چي بوده ؟

دقیقا داداش حرفت درسته.بعضی ها فکر میکنند که gamespot کتاب آسمانی هستش...در حالی که اونایی که از بازی بد میگن قول میدم اصلا بازیش نکردن...

آخه کی تا حالا بازی اینجور ساخته؟که وسطش تبدیل بشه به سریال؟تجربه جدیدی نیست این؟من نقد ign رو نگاه کردم و چند سایت دیگه واقعا همه میگفتن عالیه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه ديگه اونايي که ميگيد بيخوده جواب بديد!

تو دو روز 9 صفحه تاپيک اومده جلو يکي نرفته نقد گيم اسپايت يا سايت هاي ديگه رو بخونه بگه علت بالا يا پايين امتياز دادن به اين بازي چي بوده!

يا من نتونستم علت رو پيدا کنم اينقدر که حجم پست هاي بي محتوا زياد هست...

لینک به دیدگاه

کافیه تو گوگل واژه Quantum Break PC رو سرچ کنید تا با این عنوان های جالب رو به رو بشید!

gmjg511i5clgtb7e33pn.png

خدا این خوشحالی رو از بعضی هاتون نگیره :دی

=)) @};- :laughing:

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کافیه تو گوگل واژه Quantum Break PC رو سرچ کنید تا با این عنوان های جالب رو به رو بشید!

gmjg511i5clgtb7e33pn.png

خدا این خوشحالی رو از بعضی هاتون نگیره :دی

=)) @};- :laughing:

درود

خب از چه نظرش رو هم بفرمایید تا دوستان مطلع بشن، برا این نوشته بروکن تو این تایتل ها که با گرافیک ها مشکل داره  مخصوصا با انویدا داران و از این نظر نوشته و همه هم ذکر کردن fps مشکل دارند خب این چه ربطی به خود بازی داره ؟؟؟  :-?

خب بله هر نقادی این رو یک مساله مهم میدونه به خاطر این مشلات ابتدایی عرضه نمره کم می کنند چون پرت خوبی نداشته اما با این حال این مشکلات رفع میشه اما اینکه بگیم بازی اشغاله  و درپیته و فلانه؟؟؟ جای تاسف داره ...  :-?

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

درود 

عزیز این بازی رو چطور دانلود کردی من از استور ویندوز 10 بازی Gears of War ultimate Edition  رو خریدم بعد از 36 گیگ دانلود گیر کرد و دوباره از اول اومد باید چطور دانلودش کرد ؟ از سایت های دیگه میشه دانلود کرد و بعد اجرا کرد با اکانت مایکروسافت ؟

لینک به دیدگاه

درود

عزیز این بازی رو چطور دانلود کردی من از استور ویندوز 10 بازی Gears of War ultimate Edition رو خریدم بعد از 36 گیگ دانلود گیر کرد و دوباره از اول اومد باید چطور دانلودش کرد ؟ از سایت های دیگه میشه دانلود کرد و بعد اجرا کرد با اکانت مایکروسافت ؟

شما که قانونی خریده بودین اشتباه کردین مستقیم از طریق استور دانلود کردین.باید وقتی شروع دانلود رو میزدین میرفتین از طریق برنامه فیدلر لینک دانلود رو به دست میاوردین و اون رو تو ای دی ام کپی میکردین.به راحتی و سرعت بالا دانلود میشه اینجوری.بعد اتمام دانلود از طریق پاور شل ویندوز به راحتی از طریق یک خط کد نصبش میکردین و کیف میکردین
لینک به دیدگاه

درود 

میشه یه توضیح دقیق بدید ؟ پیام دادم براتون  :)

لینک به دیدگاه

درود

مکس پین اصلا از پایه برای پی سی طراحی شده بود الن ویک هم با زی بود که اصلا تست بنچمارک اینتل بود برای توانایی پردازش پردازنده هاش - مال پی سی بودن- این بازی کوانتوم بریک موتورش نورث لایت است موتوری جدید و تست نشده - ضمنا خود بازی چیز خاصی نداره بازی 6 گرفته از گیم اسپات یعنی خیلی جدی نگیرید :( پیشنهاد من به همه دوستان، میدونم یک چیزی میگم- نمره 6 گیم اسپات ارزش خاصی نداره- معمولا یکبار بزور میبری تا آخر بعدش دیگه حتی درو دوم حوصله نداریه بری سمتش! وقتی داره 4 روز دیگه دارک سولز 3 کبیر میاد کی دیگه میره بازی دیگه رو بازی میکنه مخصوصا اونکه 6گرفته؟ :-? :-? ~x(

دارک سولز جدید به دست یه نفر رسیده فقط در عرض 2 ساعت بازی رو رسوند اخرش من موندم با اون درجه سختی که دارک سولز داره چرا اینقدر گیم پلیش کم شده خدایا دوساعت من دیگه حرفی ندارم کلیپش تو یوتیوبه. تازه فکر کنم 11 بار مرده تو بازی که شده 2 ساعت

بازی هم کرک شد اینم لینکش

http://www.par30dl.com/دانلود-بازی-quantum-break-برای-pc/

لینک به دیدگاه

دارک سولز جدید به دست یه نفر رسیده فقط در عرض 2 ساعت بازی رو رسوند اخرش من موندم با اون درجه سختی که دارک سولز داره چرا اینقدر گیم پلیش کم شده خدایا دوساعت من دیگه حرفی ندارم کلیپش تو یوتیوبه. تازه فکر کنم 11 بار مرده تو بازی که شده 2 ساعت

بازی هم کرک شد اینم لینکش

http://www.par30dl.com/دانلود-بازی-quantum-break-برای-pc/

این دوستمون کره ای بود ه که ورژن شرق دور اسونتر از ورژنی که در غرب که الان منتشر شده 

در ضمن ایشون از باگ هم استفاده کرده وبا تعداد کمی هم درگیر شده دنبال چیزی هم نبوده 

که مطمعن باشید رکوردو به چهل دقیقه هم می رسونن چون بلادبور ودارک سولز قبلی هم اینجوری تموم کردن

لینک به دیدگاه

دارک-سولز ۳ دیگه دارک-سولز نیست بلود-بورنیه که اسمش رو فقط عوض کردن، خیلی خوبه ولی دیگه دارک-سولز نیست.

لینک به دیدگاه

خدا شاهده آدم جواب بعضی ها رو بده شان و منزلتش پایین میاد....

واقعا همینطوره

چون اگه جوابشون بدیم شان خودمون در سطح اونها پایین میاریم.

نمیدونم مایکروسافت چه هیزم تری به یسری فروخته که کلا فقط ازش بد میگن

نمیگم این بازی روی pcعالی اجرا میشه اما دلیل اینهمه نفرت از مایکروسافت هنوز متوجه نشدم !!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واقعا همینطوره

چون اگه جوابشون بدیم شان خودمون در سطح اونها پایین میاریم.

نمیدونم مایکروسافت چه هیزم تری به یسری فروخته که کلا فقط ازش بد میگن

نمیگم این بازی روی pcعالی اجرا میشه اما دلیل اینهمه نفرت از مایکروسافت هنوز متوجه نشدم !!!!

دشمني با مايکروسافت، علت سخن دوستان نيست! سازگاري و فريم ريت بيشتر با کارتهاي AMD باعث جهت گيري نظرات حضرات شده...

لینک به دیدگاه

دشمني با مايکروسافت، علت سخن دوستان نيست! سازگاري و فريم ريت بيشتر با کارتهاي AMD باعث جهت گيري نظرات حضرات شده...

بله صحیح یادم نمیاد سر gowUاین دوستان اینقدر جهت گیری کرده باشن و گفته باشن بازی خرابه

البته امسال سالAMDه

حدود چهل روز دیگه هم total war warhammerمیاد که تایتل amd هست و از dx12 وasync استفاده میکنه

فعلا پیروزی amd قاطع بوده

4 بازی dx12 بهتر از انویدیا فریم داده

به امید بازگشت دوباره amd در زمینه cpu

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه ديگه اونايي که ميگيد بيخوده جواب بديد!

تو دو روز 9 صفحه تاپيک اومده جلو يکي نرفته نقد گيم اسپايت يا سايت هاي ديگه رو بخونه بگه علت بالا يا پايين امتياز دادن به اين بازي چي بوده!

يا من نتونستم علت رو پيدا کنم اينقدر که حجم پست هاي بي محتوا زياد هست...

هکس جان بنده رو ز اول  نمره دادن بازی  خود روز 13 فروردین ( عجله هم داشتم  برای بیرون رفتم نشد کل نقد رو ترجمه کنم) در تاپیک خودم -اخبار بازی با رضا-دلیل نمره 6 گیم اسپات رو نوشتم  و نمره رو اعلام کردم  و هنوز 5 دقیقه از نمره نگذشته بود. ضمنا هکس جان نمره 6 مال ایکس وان بود و شما که میگید  از روی تعصب به کارت amd است ما ایراد میگریم  باید بگم  خدمتتون کاملا در اشتباهید- شما خودتون فکر کنم مصرف کننده انویدیا هستید. البته ولی اونموقع که بازی فقط 15 دقیقه  از ریویو نسخه ایکس وانش گذشته بود هنوز یک نفر هم در دنیا  بازی نسخه پی سی رو بازی نکرده بود که بیاد بگه بازی مشکل داره و  من یکی که  اصلا خبر نداشتم و تنها منبع من  نقد های پی سی گیمر و یورو گیمروگیم اسپات بود.  چون دوست من اون ریویو ایکس وان است و اصولا گیم اسپات بخاطر  حذف کردن یک سری عناصر منفی کننده نمره برای pc- خوب گهگاهی  نسخه پی سی ممکنه  در پورت مشکلات داشته باشه و بازی هم ارزشمند باهش  ولی بخاطر  مشکلات تکنیکی نمره کم بگیره - اینکار رو نمیکنن  و اول نسخه کنسولی رو بررسی می کنند - البته نه اینکه کنسول مشکل نداره اونها ها بعضی مواقع معدن باگ هستند- ولی کلا نسخه کنسولی رواول نمره میدند. من نقد رو خوندم و  در تاپیک خودم هم اشاره کردنم بدون تعصب - چون این بازی رو من خودم منتظرش بودم و شکه شدم . ضمنا دقت کنید هنوز تا اینجا خبری از نسخه پی سی نبود در واقع پی سی گیمر و.یور گیمر و دیجتال فاندری  چند روز بعد  پی سی رو نمره دادند و مورد بررسی قرار دادند تاریخ مقالات هست میتونید نگاه کنید تازه دیروز یورو گیمر و پی سی گیمر ریویو زدند و من   فقط 10 دقیقه از ریویو گیم اسپات گذشته بود خود ساعت  عرضه.

پس همه صحبت های روز اول  که من درتا پیک اشاره کردم نسخه ایکس وان بود. منتقد گفته:

گرافیک زیبا -تخریب محیط عالی-نقش آفرینی  ها (فکر کنم سریال رو میگه )  قوی هستند و توانایی های کنترل زمان خلاقییت رو  برای  مبارزه به ارمفان می ارند.

حالا نکات منفی:

مکانیزم راه رفتن و هندلینگ سلاح شلخته  و نامنظم(همین بخش خود بزرگ ترین آسیب رو زده اینجور که نوشته  منتقد در نقدش چون دقت کنید که این بازی شوتر است و این بخش ارکان حیانی برای شوتر- مثل اینکه گیرز مثلا شوتر قوی نداشته باشه خوب چی باقی خواهند ماند از گیم پلی ؟) ما فقط با سیستم کاور گیری و شلیک کار داریم و قتی این بخش ضعیف باشه یا ضعف  داشته باشد طبیعتاً آسیب روبه نمره  بازی شوتر میزند.)

عناصر تصمیم گیری رو   گفته که  به اندازه ا یکه داستان بازی  پشتیبانی میکنه تاثیر گذار یا قوی  نیستند( نظری نمیدم چون داستان بازی رو دقیق نمیدونم)

پلتفرمر  نه چندان  خلاقانه و  به اجبار پیاده سازی شده در  بطن گیم پلی.

-خوب ما هم  فقط نمره ایکس وان رو دیدیدم و   خلاصه ای از نقد بازی گذاشتیم . چند روز بعد اخبار پی سی در امد و   خوب حالا میگند مشکل داره  که البته بازیهای روز اول  ممکنه با یک کارت مشکل داشته باند که با پچ   و اپدیت حل می شوند و درایور جدید .

من  اصلا طرفداری نمیکنم چون در سطح خودم نمی بینم که برای این بازی  وارد بحث بشم ولی  این موضوع مشکل با یک بازی در روز اول لانچ مختص انویدیا نیست و من برادرم بازی جاست کاز 3رو داره روی لپ تاب گیمنیگ قوی  مجهز  به  کارت  amd و هنوز بعد  دوماه گذشتن  از عرضه بازی (من بازی رو با  کارت انویدیا تمام کردم) اصلا قادر نیست بازی  رو درست  تجربه کنه مشکلات زیاد و بعضی مواقع اصلا لانچ نمیشه - 130 هزار تومان هم داده کلید استیم ریفاند هم نمیکنن چون گذشته- بازی گیرز اف وار نسخه جدید خوب مشکلات عدیده  داشت روی محصولات  amd که شکر خدا با عرضه  اپدیت و یا فکر میکنم درایور فیکس شد . بازی توم ریدر  همینطور و لیست ادامه دارد . بتمن ارخام نایت  اصلا پیشنهاد میشد که توسط کاربر amd خریداری نشه حالا اون البته پورت بسیار ضعیفی بود. پس اینطور که نیست که یک بازی روز یک  اونم بررسی ایکس وان عرضه شده همه کاربران انویدیا اینقدر رفتار  نه چندان جالب داشته باشند  که زود بیان تاپیک بزنن و دست  به تمسخر رقیب یا مصرف کننده محصول دیگر باشند - چون من دیدم این کار بیشتر  توسط  مصرف کننده کارت amd ایجاد میشه- قصد بی احترامی ندارم  ولی نمونه هاش اخیرا  خیلی زیاد شده: نمونش  تاپیک های مثل  بازی DOOM روی کارت انویدیا  نابود شد یا همین تاپیک هم همانطور که خودتون شاهد هستید  و جالبه خودتون  هم  میگید 9 صفحه گذشته و هنوز کسی اسمی از نقد ها نبرده  و بحث علمی نیست  هدف دست انداختن  مثلا اجرای بازی شده الان و  خوب استارتر محترم هم  خودشون مصرف کننده کارت َamd هستند و اگر این تاپیک توسط یک مصرف کننده کارت انویدیا   ایجاد میشد ، مثل مثلا نقد ها ی خودم ( متاسفانه بازی رو تجربه نکردم حتی با اینکه کرک شد چون جلوتر برای شما توضیح خواهم داد)  بحث رو سازنده تر پیش میبردم که نشد .

بحث زیاد میشه فقط خواستم  یک شفاف سازی کنیم که روز یک  که ما نقد بازی رو ترجمه کردیم نقد ایکس وان بود اصلا کسی روحش خبر نداشت  که بازی قراره نسخه پی سی پورت ضعیفی باشه خوب  من هم اصولا بر طبق نمره گیم اسپات بازی میکنم وقت آزادم باید برای محصولات  ارزشمند  مصرف بشه- مثل اینکه ریویو فیلم ترانسفورمز رو میخونید و  دیگه 4 ساعت وقت با ارزش خود را تلف نمیکنید ولی ریویو های منتقدان برروی  یک فیلم ناشناخته مثل DISTRICT 9 باعث شد  کشف بشه و جز بهترین علمی تخلیلی های تاریخ سینما.  اصلا  ماهیت حضور نقد این است یک عده میتونند استفاده کنند یک عده هم خوب مثل بعضی از دوستان  اینجا میفرمایند که ادم باید خودش تجربه کنه - خوب این شامل حال من لااقل نمیشه وقتم با ارزش تر است وباید فقط  ارزشمند ها رو تجربه کنم دیگه وقتی برای  بازی ضعیف ندارم - و یک عده هم میتونند خوب اهمیت ندهند به امتیاز  هیچ مشکلی پیش نمیاد  و بازی  رو تجربه کنند -  یک مثال می زنم قدیم در همین فروم  اتفاق افتاد بازی RYSE عرضه شد  4 گرفت من کوبیدم حتی نقد  بازی رو گذاشتم  و خیلی از دوستان خبر نداشتند و مبهوط   کیفیت بصری بازی بودند و خیلی بحث ایجاد شد جالبه بعضی از همین دوستان  برای من پیغام خصوصی دادند و به واقعیت این موضوع که چقدر بازی بدی بود اذعان کردند.

حالا اون بازی زمان عرضه  ایکس وان چند ماه پیش 4 گرفته بود  و اصلا نسخه پی سی در زمان عرضه  بازی وجود نداشت -من خودم بازی رو تجربه کرده بودم روی ایکس وان- پس در نگارش نقد اون نمیتونست تعصب باشه  برای  دفاع از یک برند خاص مثل amd یا انویدیا چون نسخه پی سی  اصلا وجود نداشت.جالبه همون موقع هم شما که  معتقدم انسان باسوادی هستی در این زمینه- باز اشاره کردید که رضا به خاطر طرفداری از کارت انویدیا بازی رو کوبیده است ولی دوست من همون جا با هم جواب دادم خدمت شما  بازی RYSE   هفت  یا 8 ماه قبل برای ایکس وان عرضه شده بود و 4 گرفته بود و   8 ماه بعد قرار نبود نسخه پی سی معجزه کند . بهرحال نمیدانم چرا شما همیشه  در این جور تاپیک ها همین فکر رو میکنید و همین جواب رو در نقد  همه بازی ها می نویسید این  شاید طرزتفکر شما یا دید شما باشه به مقوله نقد و فن بودن   همه اینطور فکر نمیکنند لااقل من  که در زمان نقد بازی  ذره ای اهمیت نمیدم بازی روی انویدیا اجرا خوب بشه یا amd چون  فارق از فن بودن یا طرفداری اون که کارت amd یا انویدیا داره  پول داده هزینه کرده کارت خریده  و بازی خریده  و یا حالا وقت زیادی گذاشته  دانلود کرده کلی اصطحلاک سیستم( همه باز یها شدن 60 گیگ و هفتاد گیگ ) و حق داره تجربه خوبی داشته باشه ورای برند  انتخاب شده  و فکر کنم خودتون کاربر انویدیا باشید  چون در چند تاپیک اشاره کردید . 

بهر حال دوستان موفق باشید - امیدوارم  کسانی که نسخه کرکی رو بازی کردند بعدا  با   نمرات بازی  مطابقت بدند و  ببنید چقدر صحیح بوده یا نه - خوب بازی هم رایگان است و دیگه جای تعصب نمیمونه چون  هزینه ای بالاش نرفته- هرچه باشه اسب پیش کش رو دندون نمیشمرند ولی برای  بررسی و  افزایش  عمق دید مخاطب  خوبه آدم بعد از تجربه بازی بره  ریویو بخونه   فیدبک بخونه   و دید کلی تری  نسبت به مسائل داشته باشه .

ممنون از دستان باید برم و در سایت اسکیدرو کلید F5 رو بشکنم برای عرضه بازی دارک سولز 3 انشالله با یک تست عملی از   کیفیت و اجرای بازی روی قویترین کارتهای موجود در بازار گیمنیگ FURYX و GTX 980 TI  با شما  خواهم بود .

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

اين بازي از ابتدا براي کنسول طراحي شده و سخت افزار کنسول ها هم توسط AMD تامين ميشه، در نتيجه تمام بازي ها اول براي محصولات GCN بهينه مي شوند.
علت افزايش پرفورمنس در نسخه آلفا DOOM دقيقا همين مسئله بوده و بازي هنوز براي PC آپتيماز نشده بوده، اينجا هم دقيقا همين مسئله هست پورت بازي افتضاح و يه توهين بزرگي به تمام پي سي گيمرها هست.
شما عنايت ميکني بازي روي محصولات انويديا فقط مشکل داشته، خب شواهد داره ميگه روي محصولات انويديا مشکلات بيشتر بوده، مايکروسافت با اين کارش داره به 83% پي سي گيمرها توهين ميکنه.
اين حرف من نيست 90% سايت هاي بررسي کننده از واژه Mess براي نسخه PC استفاده کردند.
اون حضرات هم يعني 90% پي سي گيمرها با اجازه شما نه چندتا AMD فن در این فروم!

باور کنید کسی دشمنی با AMD یا مایکروسافت نداره، بازی BattleField اسپانسرش AMD هست الان کسی هست بگه بازیش بده و از این حرف ها...

بازی خوب خوبه شایسته تعریف کردن، بازی ضعیف هم ضعیف هست خیلی ساده هست!

این بازی تقریبا برای یه کاربر ایرانی به لطف انحصار گرایی مایکروسافت و ویندوز استور درپیتش تقریبا 250 هزار تومن تموم میشه، خب این مبلغ کمی نیست برای یه ایرانی با میانگین درآمد یک میلیون!

شما این بچه پولدارهای بازیسنتر رو نبین که نمیدونن این پول از کجا میاد و دستشون تو جیب باباشون هست و هر کی ندونه هر کدوم برای خودشون یه پا منتقد هستند، همه بازی ها رو تست می کنند و هدف اصلیشون از خرید بازی فقط فخر فروشی هست!

پس نظرات منتقد ها خیلی با ارزشه حداقل برای من یکی بقیه رو نمیدونم، چون به بازی به عنوان یه سرگرمی نگاه نمی کنم، اگر توسعه دهنده های خلاقی مثله CDRP نبودند خیلی وقت بود که صنعت بازی فقط به دست مایه تبلیغاتی و مالی تبدیل میشد!

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...