رفتن به مطلب

بنچمارک DX12 از عنوان Quantum Break | چالش جدی برای کارت های گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

این شما هستید که سابقتون خرابه و همینطور ادبتون و همه اینو میدونن...شما هر تاپیکی رو میاید به لجن میکشید و توحین اشکار میکنید و بنده به عنوان یک کاربر که دارم از این سایت استفاده میکنم به هیچ عنوان این اجازه رو به شما نمیدم

اکثر کاربران از شما ناراضی هستن...هر حرفی هم که بزنید و توحین هم کنید اولا تازگی نداره و دوما انتظارش هم ازتون میره و سوما خود شخص شما تاوان این کار رو خواهید داد

توحین؟!!!!!!!!!!!!!!!! شما ابتدایی دیکته چند میشدین؟ الان اومدین دارین از مایکروسافت انتقاد میکنید؟؟؟؟؟

=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

ویرایش شده توسط shahogamer
لینک به دیدگاه

• ارسال 258
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

اینو از دفترچه مد کشیدید بیرون! :دی

28hiyrs8lp2180mvixgw.png

احتمالا برای این کلوچه نگرفتند! خب چرا کلوچه نمیگیرید! :laughing: =))

مشکل این خیلی حادتر از این حرف ها هست، نیاز به روانکاو داره!

وقتی والدین بدون نظارت کنسول دسته بچه میدن عاقبتش این میشه، پرخاشگر و فحاش میشه و نتیجه اش میشه این که میبینی!

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

توحین؟!!!!!!!!!!!!!!!! شما ابتدایی دیکته چند میشدین؟ الان اومدین دارین از مایکروسافت انتقاد میکنید؟؟؟؟؟

=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

بنده به عنوان اخرین حرف فقط میگم که تکلیف شما با مدیریت مشخص میشه

از دوست عزیز ronin021 هم تشکر میکنم که پست زشت این اقا رو ذخیره کرد و برای مدیریت هم ارسال کردم

ویرایش شده توسط حمیدرضا الماسی
لینک به دیدگاه

لطفا دوستان اینجا را با سایتهای همسایه اشتباه نگیرین

تو این سایت احترام حرف اول رو میزنه

@};- @};-

لینک به دیدگاه

واقعا باید برای بعضی‌ها  فقط تاسف خورد  :mad:  :mad:  :mad:  :mad:  :mad:

ویرایش شده توسط EDK-TheONE
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من بازی پیش خرید کردم ولی هنوز کد PC برای من نیومده گفتم تا چند روز آینده که کد رو می فرستن دست کم داده های بازی رو دانلود کنم، نظرتون در مورد این  آدرس برای دانلود چیه؟

http://contorrents.com/quantum-break-microsoft-eng-multi11-no-crack-t12384759.html

خودتون از اینجا گرفتید؟ یا که چی؟

پیش خرید چی کردید ؟ استور پیش خرید نداره الان دیگه - شما باید  گیفت کارت بخرید برید در اکانت لایوویندوزتون با  شبکه شخصی انتقال داده (همون قند اشکن) گیفت کارت مایکروسافت رو ردیم کنید به دلار بعد برید استور خرید بکنید با زهم با قند اشکن-ضمنا باید اکانت لایوتون رو اگر دارید ویرایش کنید و آدرس ور بزارید امریکا و یک ایالت انتخاب کنید و آدرس هم باید صحیح باشه میتونید ا زگوگل مپ  کمک بگرید و یک آدرس صحیح با زیپ کد دقیق بدید- بدون اینها قاد رنخواهید بود انجام بدید. بعد که ادرس عوض شد با شبکه شخصی انتقال داده با  ip امریکا باید خرید انجام بدید چون دارید از ایران کانکت میشید به استور.

انصافا مایکروسافت که  معلوم نیست مشکلشون با ایرانی ها از کجا ریشه میگیره ولی واقعا به نصب و سیستم استور (پاورشل ومشکلات نصب و تغییر سیستم ownership پوشه windows app , ...... که نگاه میکینم به خودمون میگیم آیا دراین شرکت به این بزرگی  واقعا کسی نبود راهکاری بهتر برای نصب یک بازی  اونم از نوع خراب برای پی سی ارائه بده؟؟ خیلی عجبیه واقعا از خودم مرتب میپرسم.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

پیش خرید چی کردید ؟ استور پیش خرید نداره الان دیگه - شما باید  گیفت کارت بخرید برید در اکانت لایوویندوزتون با  شبکه شخصی انتقال داده (همون قند اشکن) گیفت کارت مایکروسافت رو ردیم کنید به دلار بعد برید استور خرید بکنید با زهم با قند اشکن-ضمنا باید اکانت لایوتون رو اگر دارید ویرایش کنید و آدرس ور بزارید امریکا و یک ایالت انتخاب کنید و آدرس هم باید صحیح باشه میتونید ا زگوگل مپ  کمک بگرید و یک آدرس صحیح با زیپ کد دقیق بدید- بدون اینها قاد رنخواهید بود انجام بدید. بعد که ادرس عوض شد با شبکه شخصی انتقال داده با  ip امریکا باید خرید انجام بدید چون دارید از ایران کانکت میشید به استور.

انصافا مایکروسافت که خجالت نمیکشه معلوم نیست مشکلشون با ایرانی ها از کجا ریشه میگیره ولی واقعا به نصب و سیستم استور (پاورشل ومشکلات نصب و تغییر سیستم ownership پوشه windows app , ...... که نگاه میکینم به خودمون میگیم آیا دراین شرکت به این بزرگی  واقعا کسی نبود راهکاری بهتر برای نصب یک بازی  اونم از نوع خراب برای پی سی ارائه بده؟؟ خیلی عجبیه واقعا از خودم مرتب میپرسم.

این بازی تقریبا 250 الی 260 برای یه گیمر ایرانی تموم میشه، درصد بیشتری از صحبت های من از مفت گرونه به همین دلیل هست!

بهترین بازی های روز دنیا در استیم موجود هستند که هر کدوم بعد از چند ماه یه تخفیف تپل میخورن، اونوقت چه دلیلی داره به یه بازی ولو اینکه اصلا عالی باشه که متاسفانه اونم نیست و پشتیبانی بسیار بدی داره باید از جیب خلیفه ببخشیم!

باز میگم برای کنسول گیمر تفاوتی ایجاد نمیکنه چون این عنوان خوب یا بد از اول هم انحصاری کنسول بوده، مایکروسافت با تحت فشار گذاشتن رمدی در کمترین زمان انتظار نسخه پورت شده PC رو داشت، نتیجه اش هم میشه اینکه بازی از اساس مشکل داره.

شما مسیر Windows Apps رو اگر غیر درایو نصب ویندوز قرار بدی به هیچ عنوان توانایی ویرایش اون پوشه رو نخواهید داشت، ownership این مسائل هم هیچ تاثیری نداره، در نتیجه باید هر چی بازی به صورت مانوئل نصب می کنید در درایو ویندوز باشه!

بابا ما توانایی دانلود درست حسابی یه بازی رو نداریم بیایم بگیم مایکی خوب مشکلات حل میشن؟!

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستا به حرف های زشت این دوستمون نگاه نکنید ادامه بدید صحبت رو  و من انتظار داشتم ایشون هم صحبت کنند ولی با این همه بی احترامی  تمام پست های خودشون رو درکل این فروم نابود کردند و حرفهای مخالف های ایشون به کرسی نشست و ثابت شد.

شاهو جان ما خوانواده  داریم دو تا یکی همین جا کنار دوستانمون در همین فروم  یکی هم  در خونه -همون خانواده  هایی که شما با وقاحت تمام  با گوشی لومیای نوکیای ویندزو فون  بهشون انهمه فحش دادی  و اون چراغ ایک باکس هی چشمک میزد. مایکرو سافت ارزش نداره  که به دوست خودت در فروم این همه فحش بدی ولی فحش که باد هواست عزیزم  باد هوا هم به کسی آسیب نمیزنه منتهی  دوست دارم شب که میخوابی به رفتار زشتت فکر کنی و   دیگه هیچ وقت به خودت اجازه ندی به پدر و مادر  خانواده کسی  اینچنین حرف هایی بزنی  -  شاید کسی جز رفتگان باشه به این  موضوع فکر کردی ؟قبل از نوشتن؟؟!

ما techboys هستیم در باره تکنولوژِی تا توان داریم بحث میکنیم و این خیلی خوبه که جوان مملکت این همه دانش دارن با وجود این همه محدودیت ولی شما ببخشید دوست من شما هیچ دانشی نداشتید  دانشتون حرف های زشت بود ای کاش که اینها رو نمی نوشتید .ای کاش .

لینک به دیدگاه

پيامبر صلى الله عليه و آله:

إِنَّ اللَّهَ حَرَّمَ الْجَنَّةَ عَلَى كُلِّ فَحَّاشٍ بَذِي‏ءٍ قَلِيلِ الْحَيَاءِ- لَا يُبَالِي مَا قَالَ وَ لَا مَا قِيلَ لَه‏

خداوند بهشت را بر هر فحّاش بد زبان بى شرمى كه باكى ندارد چه گويد و چه شنود، حرام كرده است.

و چقدر این حرف اشناست............

سَبَّابُ الْمُؤْمِنِ كَالْمُشْرِفِ عَلَى الْهَلَكَة

ناسزاگوى به مؤمن همچون كسى است كه در آستانه هلاكت باشد.

ویرایش شده توسط حمیدرضا الماسی
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ضمنا شاهو جان می دونید که قوانین فرومی اجازه میده به ادمین ها که از طریق پلیس فتا شما رو پیگیری کنن و این همه فحشی که نوشتید و ثبت  شد رو  اگر کسی خواست شکایت تنظیم کنه  برعلیته تون؟؟شما تازه وارد هستید در این فروم بایدبگم خدمت شما که آقای حسینی با پلیس فتا و پیگری ip تعداد  5 نفر از بچه های همین فروم که دسیسه کرده بودند و درشبکه های اجتماعی خرابکاری میکردن بر عیله فروم و دقیقا مثل شما فحش مینوشتن حتی در چت باکس هاشون   پیدا شدند و شکایت شد و  حتی پلیس فتا عکس بی احترامی های رکیکشون به مدیران فروم رو همین جا گذاشتند ؟؟  رعایت کن  دوست من بی احترامی نکن به کسی   به خانواده ها فحش نده شاید کسی برادر خواهر مادر پدر فوت شده داشته باشد درست نیست .

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یعنی مثل شما بهتون فحش بدیم ؟   ادفاع کردن از خود اینجوره حرف زشت بنویسیم برای شما  که دفاع  باشه و شما مثلاا آروم بشید؟ هرگز  کلام زشت تایپ نخواهند کرد بچه های فروم لیون . این رو مطمئن باش -

دوستان افلاین بشید تاپیک بسته بشه - این جور تاپیک ها ایجاد شدن همین چیز ها رو هم داره،  خوب نگاه کنید  و تجربه کسب کنید. یک کلام گفتیم یک بازی نه چندان  خوب کوانتوم بریک  6 گرفته ، همه نقاد شدند بر علیه من که فقط   ترجمه نقد گیم اسپات رو گذاشته بودم و خدا رحم کرد که خودم بازی ور کار نکردم و نقد خودم رو بنویسم احتمالا ترور میشدم!  ظرفیت  ونقد پذیری در جامعه نباشه همین چیز ها پیش میاد . دوستانی که دفاع کردید از بازی و محصول مایکروسافت ببنید آتش بازی باعث شد عده زیادی  حرف های زشت تحمل کنند. این یک بازی بود فقط  و   بحث پایان یافته  ولی متاسفانه با دفاعیه های بعضی از دوستان اسم نمیارم باعث شد  متاسفانه یک محصول بد که حتی همون هایی که از بازی دم میزدند  دیگه نیامدند دفاع کنند  و دفعه دوم حتی سمتش هم نیمرند  این همه به یک عده بی احترامی بشه-

این اولین و اخرین پست من است در تاپیک های  یک عده از دوستان که  حاشیه ایجاد میگنند و ابدا در بحث ها شرکت نخواهم کرد و نقد بازی هم دیگه کار نمیشه  متاسفانه  چون دیدم جواب  نقد چطور داده شد و من دیگه روی بازی ها کار نمیکنم چون اگر همون روز یک بازی عرضه بشه و نمره و نقد  بگذاریم و فقط کافیه بازی روی کارتهای یک عده خاص خوب و یا بد اجرا بشه بعد اشوب خواهدبود و نابودی و بی احترامی و   اینکه منتقد بدرد نخورد و رضا فلان نوشت و  رضا کارت انویدیا داره و  چرا از گیم اسپات گذاشت چرا از فلان جا نگذاشت ...... اون عده هم که اسم نمیارم  فقط از روی اینکه بازیی رو که خریدند با کارتشون بیشتر سازگاره و یا مثلا   چون نمره کم گرفته نمیتونند به خودشون تفهیم کنند که راهنمایی کردن دیگران به خوندن یک ریویو به معنای دشمنی با اونها و یا شرکت سازنده  کارت گرافیشکون نیست، باید کمی فکر کنند.  البته همیشه   یک عده هستند که به منتقد فحش میدند آقای فراستی منتقد برجسته سینمای ما که اگر امثال اون بیشتر بودند الان وضع سینمای ما  این نبود  حرف خوبی زد :

"گفت فحش که خوبه من رو با اسلحه ! تهدید به مرگ کردند چون نقد نوشتم و  حقایق رو گفتم."

دوستان خواهشا پیغام خصوصی ندهند شرمنده آنها خواهیم بود. برای اخبار بازی  و نقد و بررسی بازی ها  که  جالب نیست  وضع-  من در فروم فعالیت رو کم میکنم ولی هستم کنار تون البته با یک عده اصلا  صحبت نخواهم  کرد اونها هم میتوانند  درکامنت های من یا  تایپک من شرکت نکنند اگر دوست دارند البته ولی کاملا آزاد هستند و مختاربرای   نوشتن نظرشون. من  روی نقد کار نمی کنم در این فروم مخصوصا نقد بازی  ولی  راهنمایی ماد و  نصب و   دانلود بازی و و نصب  و اینها در خدمت هستم اگر در توانم باشه وبدانم مثل همیشه در خدمت خواهم بود.

موفق باشید و شب بخیر و زنده باد فروم لیون و همه کاربرانش. @};- @};-

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

وقتی والدین بدون نظارت کنسول دسته بچه میدن عاقبتش این میشه، پرخاشگر و فحاش میشه و نتیجه اش میشه این که میبینی!

@};-

@};-  @};-  @};-  =))  =))  =))  @};-  @};-  @};-  =))  =))  :D  :D  :D  :D  :D  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  @};-  @};-  @};-  @};-  @};-

حاجی عجب جمله ای گفتی انقدر به طرف فشار امد شروع کرد فحاشی کردن دادن  :D

لینک به دیدگاه

پیش خرید چی کردید ؟ استور پیش خرید نداره الان دیگه - شما باید گیفت کارت بخرید برید در اکانت لایوویندوزتون با شبکه شخصی انتقال داده (همون قند اشکن) گیفت کارت مایکروسافت رو ردیم کنید به دلار بعد برید استور خرید بکنید با زهم با قند اشکن-ضمنا باید اکانت لایوتون رو اگر دارید ویرایش کنید و آدرس ور بزارید امریکا و یک ایالت انتخاب کنید و آدرس هم باید صحیح باشه میتونید ا زگوگل مپ کمک بگرید و یک آدرس صحیح با زیپ کد دقیق بدید- بدون اینها قاد رنخواهید بود انجام بدید. بعد که ادرس عوض شد با شبکه شخصی انتقال داده با ip امریکا باید خرید انجام بدید چون دارید از ایران کانکت میشید به استور.

انصافا مایکروسافت که معلوم نیست مشکلشون با ایرانی ها از کجا ریشه میگیره ولی واقعا به نصب و سیستم استور (پاورشل ومشکلات نصب و تغییر سیستم ownership پوشه windows app , ...... که نگاه میکینم به خودمون میگیم آیا دراین شرکت به این بزرگی واقعا کسی نبود راهکاری بهتر برای نصب یک بازی اونم از نوع خراب برای پی سی ارائه بده؟؟ خیلی عجبیه واقعا از خودم مرتب میپرسم.

نسخه Xbox one رو که پیش خرید می کردید یک عدد نسخه PC و یک عدد بازی Alan Wake رو هم هدیه می داد.

فرستاده شده از D6633ِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب پس ظاهرا اجرا کردن بازی هم عملیاتی میشه برای خودش، شخصا علامند بودم این بازی رو اجرا کنم و دیشب هم اومدن توی این تاپیک تا ببینم چطور میشه بازی رو تهیه کرد یا روش اجرای نسخه کرک شده به چه شکل هست که... با دیدن طرفداری دوست عزیزمون با اون ادبیات مطمئن شدم چیزی که به این شکل ازش حمایت میشه ارزش نداره

شخصا همچین سطحی از fanboyism در طول زندگیم ندیده بودم که کسی این همه بی احترامی کنه به خاطر یه شرکت خارجی که ربطی بهش نداره سودی هم برای طرف نداره و حتی همچنان مارو تحت تحریم داره...خیلی ها مثل من پدر یا مادرشون رو از دست دادن و ایشون هم به خانواده همه اعضای لیون با رکیکترین الفاظ بطور مستقیم توهین کردن .. مطمئنم که جوابش رو می بینن اون دوستمون

امیدوارم برخی دیگر از دوستان هم بیدار بشن و طرفداری کورکورانه رو کنار بذارن چون نهایتش همینه ... شبیه نوشته ی امضام

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

چه خبر شده یه روز ما ان نشدیم :دی

اول بحث این شد چون ای ام دی بیشتر فریم گرفته اشغاله بازی فقط اساسینز یونیتی لول ( منظورم شخص خاصی نیست رو شوخی میگم )

بعد مایکرو .... بعد ایکس باکس بعد فحاشی :/ فقط امیدوارم قضیه به خیر بگذره تکرار نشه

این دیگه گیمری نیست ... وقتی ارزش های گیمری از بین برن نوب ها با ارزش میشوند :D

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

سلام دوستان. :)

می گم بالاخره بازی رو بهینه کردن؟ :-?  آخه بنچمارک های پست اول که خیلی فاجعست. :wacko:

آخه 980ti تو فول اچ دی باید فقط 66 فریم بده؟؟؟!!!  :eek:  ( البته منظورم Fury x هم هست  :D  )

الان بازی هنوز کاملا بهینه نشده یا واقعا اینقدر سنگینه؟ :-? :-? :-?

ویرایش شده توسط Hossein74
لینک به دیدگاه

می گم بالاخره بازی رو بهینه کردن؟ :-?  آخه بنچمارک های پست اول که خیلی فاجعست. :wacko:

آخه 980ti تو فول اچ دی باید فقط 66 فریم بده؟؟؟!!!  :eek:  ( البته منظورم Fury x هم هست  :D  )

سلام اپدیت در راهه

ولی بازی تایتل هیچ کدوم نیست

مورد بعدی بازی ک از کنسول روی پی سی پورت میشه ... دقیقا اون بهینگی رو کنسول رو به همراه نداره ...

gpuopen با اغاز به کارش هدفش اینه اون بهینگی و تمرکز روی نقاط قوت apu کنسول ک در نسخه کنسولی هست بیاره... ولی بازم برنامه نویس ارشد gpuopen گفت که سخت افزار های پی سی خیلی وسیع هستن و gpuopen میاد این بهنیگی رو روی تمام سخت افزار های ای ام دی به همراه داشته باسه... در اخرم ایشون تاکید کردن با همین gpuopen به راحتی میشه برای سخت افزار غیر ای ام دی هم اپتیمایز کرد ....و با زبان بی زبانی گفتند قصد اعمال خراب کاری روی سخت افزار رقیب نداریم

فکر میکنم جوابتون رو گرفتین

لینک به دیدگاه

بهینه نشده

لینک به دیدگاه

بهینه نشده

:x :x :x

سلام اپدیت در راهه

ولی بازی تایتل هیچ کدوم نیست

مورد بعدی بازی ک از کنسول روی پی سی پورت میشه ... دقیقا اون بهینگی رو کنسول رو به همراه نداره ...

gpuopen با اغاز به کارش هدفش اینه اون بهینگی و تمرکز روی نقاط قوت apu کنسول ک در نسخه کنسولی هست بیاره... ولی بازم برنامه نویس ارشد gpuopen گفت که سخت افزار های پی سی خیلی وسیع هستن و gpuopen میاد این بهنیگی رو روی تمام سخت افزار های ای ام دی به همراه داشته باسه... در اخرم ایشون تاکید کردن با همین gpuopen به راحتی میشه برای سخت افزار غیر ای ام دی هم اپتیمایز کرد ....و با زبان بی زبانی گفتند قصد اعمال خراب کاری روی سخت افزار رقیب نداریم

فکر میکنم جوابتون رو گرفتین

@};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

دوستا به حرف های زشت این دوستمون نگاه نکنید ادامه بدید صحبت رو  و من انتظار داشتم ایشون هم صحبت کنند ولی با این همه بی احترامی  تمام پست های خودشون رو درکل این فروم نابود کردند و حرفهای مخالف های ایشون به کرسی نشست و ثابت شد.

شاهو جان ما خوانواده  داریم دو تا یکی همین جا کنار دوستانمون در همین فروم  یکی هم  در خونه -همون خانواده  هایی که شما با وقاحت تمام  با گوشی لومیای نوکیای ویندزو فون  بهشون انهمه فحش دادی  و اون چراغ ایک باکس هی چشمک میزد. مایکرو سافت ارزش نداره  که به دوست خودت در فروم این همه فحش بدی ولی فحش که باد هواست عزیزم  باد هوا هم به کسی آسیب نمیزنه منتهی  دوست دارم شب که میخوابی به رفتار زشتت فکر کنی و   دیگه هیچ وقت به خودت اجازه ندی به پدر و مادر  خانواده کسی  اینچنین حرف هایی بزنی  -  شاید کسی جز رفتگان باشه به این  موضوع فکر کردی ؟قبل از نوشتن؟؟!

ما techboys هستیم در باره تکنولوژِی تا توان داریم بحث میکنیم و این خیلی خوبه که جوان مملکت این همه دانش دارن با وجود این همه محدودیت ولی شما ببخشید دوست من شما هیچ دانشی نداشتید  دانشتون حرف های زشت بود ای کاش که اینها رو نمی نوشتید .ای کاش .

اینها بحث کردن علمی سرشون نمیشه همه چیزو خصومت شخصی فرض میکنند.

@};-  @};-  @};-  =))  =))  =))  @};-  @};-  @};-  =))  =))  :D  :D  :D  :D  :D  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  @};-  @};-  @};-  @};-  @};-

حاجی عجب جمله ای گفتی انقدر به طرف فشار امد شروع کرد فحاشی کردن دادن  :D

نمیگم همه ولی به نظر من اکثر کنسول بازها خارج از ادب و احترام تایپ میکنند.خیلی وقتها تو گیمفا دیدم یک نفر نیاز به راهنمایی داره واقعا خیلی سر در گمه به طور فرض طرف میگفت میخوام 960بخرم به نظرتون وایستم برای  HBM 2همه هم به اتفاق نظر میدادند بله بله{نمیشد بهشون گفت با 1 تومن هم نمیشه جنازه یک گرافیکHBM2رو خرید}.اومدم نظر بدم گفتم ولش کن میام خودمو سبک میکنم به اینها هم نمیشه چیزی توضیح داد{میخ آهنین نرود در سنگ}بدتر فحاشی میکنند گفتم ولش کن برای توضیح دادن به اینها باید خودمو تا سطح اینها پایین بیارم .

ویرایش شده توسط gtx taitan II
لینک به دیدگاه

اینها بحث کردن علمی سرشون نمیشه همه چیزو خصومت شخصی فرض میکنند.

نمیگم همه ولی به نظر من اکثر کنسول بازها خارج از ادب و احترام تایپ میکنند.خیلی وقتها تو گیمفا دیدم یک نفر نیاز به راهنمایی داره واقعا خیلی سر در گمه به طور فرض طرف میگفت میخوام 960بخرم به نظرتون وایستم برای  HBM 2همه هم به اتفاق نظر میدادند بله بله{نمیشد بهشون گفت با 1 تومن هم نمیشه جنازه یک گرافیکHBM2رو خرید}.اومدم نظر بدم گفتم ولش کن میام خودمو سبک میکنم به اینها هم نمیشه چیزی توضیح داد{میخ آهنین نرود در سنگ}بدتر فحاشی میکنند گفتم ولش کن برای توضیح دادن به اینها باید خودمو تا سطح اینها پایین بیارم .

جدا از بحث این سایت آدم باید همیشه به سراغ کسی بره که بتونه به خوبی راهنمایش کنه .

کسی که بی اطلاع میره و از هر کسی راهنمایی میخواد به همین طرف میره .

خدا یک راهنمای عادل و آگاه نصیب همه ما بکنه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تاپیک بعد 15 صفحه یه ذره بار علمی نداره ، فقط شده کل کل ، فقط شده این خوبه اون بده !!!:|

آخرش نفهمیدیم بازیو دانلود کنیم نکنیم ، کسایی که بازی کردن چجوریه و ... ؟!کرکش چجوریه ؟ کرش میکنه یا نه خود کارابران این فروم راضی هستن یا نه و

فکر کنم کسی بازیو نصب نکرده فقط ...

آقا رضا من برای نقدهای شما ارزش زیادی قائلم ، اعصاب خودتونو به خاطر یه بچه ..... بهم نریزید

اگه کسی از دوستان بازیو اجرا کرده نظر بده که تاپیک بسته نشده یه ذره ارزشش بره بالا

و بازیو مثل بازیهای دیگه دانلود کنیم و کرک کنیم یا روش دیگه ای داره واسه نصبش؟

لینک به دیدگاه

تاپیک بعد 15 صفحه یه ذره بار علمی نداره ، فقط شده کل کل ، فقط شده این خوبه اون بده !!! :|

آخرش نفهمیدیم بازیو دانلود کنیم نکنیم ، کسایی که بازی کردن چجوریه و ... ؟!کرکش چجوریه ؟ کرش میکنه یا نه خود کارابران این فروم راضی هستن یا نه و

فکر کنم کسی بازیو نصب نکرده فقط ...

آقا رضا من برای نقدهای شما ارزش زیادی قائلم ، اعصاب خودتونو به خاطر یه بچه ..... بهم نریزید

اگه کسی از دوستان بازیو اجرا کرده نظر بده که تاپیک بسته نشده یه ذره ارزشش بره بالا

و بازیو مثل بازیهای دیگه دانلود کنیم و کرک کنیم یا روش دیگه ای داره واسه نصبش؟

دوست گرامی کرک نداره ، این روش که اجرا میکنند در واقع developer mod هستش .

بله میتوانید از سایت های معمولی دانلود کنید و با power shell ویندوز نصب کنید به غیر از این راهی نداره .

لینک به دیدگاه

چه خبر شده یه روز ما ان نشدیم :دی

اول بحث این شد چون ای ام دی بیشتر فریم گرفته اشغاله بازی فقط اساسینز یونیتی لول ( منظورم شخص خاصی نیست رو شوخی میگم )

بعد مایکرو .... بعد ایکس باکس بعد فحاشی :/ فقط امیدوارم قضیه به خیر بگذره تکرار نشه

این دیگه گیمری نیست ... وقتی ارزش های گیمری از بین برن نوب ها با ارزش میشوند :D

اولا که شما هر روز آن شون !

الان هم به علت غیبت غیر موجه 1 نمره از انضباطت کم میکنم دفعه دیگه باید با والدینت بیای ! :D

گفتی نوب ! چرا نگفتید بتل 4 اینقدر سخته ؟

طرف سوار بالگرد بود زد من رو ترکوند !

از فاصله 200 متری آدم رو هدشات میکنن . :eek:

خیلی با کانتر آنلاین فرقش بود . :wacko:

یه جوری آدم رو میکشن که فکر میکنی انگار تا امروز شوتر بازی نکردی !! :crying: :crying: :crying:

کانتر آنلاین اصلا راحت نیست اما برای یکی مثل من که بهش عادت کردم میتونم گلیم خودم رو از آب بیرون بکشم اما این جا نه .

چقدر طول میکشه راه بیفتم ؟؟؟

تاپیک که منحرف شده اینم روش !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...