رفتن به مطلب

بنچمارک DX12 از عنوان Quantum Break | چالش جدی برای کارت های گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

برید اقایون الان یک چورت بخوابید کوانتوم بریک رو هم فراموش کنید خودم  ساعت  3 صبح بیدارتون میکنم چون من بیدارم برای لانچ غول بازی امسال dark souls III- اماده باشید برای سلطان rpg های کلاسیک مدرن چالش برانگیز- ساعت  3:30 صبح به وقت ما لانچ است ! انشالله در تاپیک تست بازی با fury x و 980 ti می بینمتون- البته اگر باز نیاین بگین چرا  نمره اینقدر گرفت!! :-?  ~x(   @};-  @};- 

لینک به دیدگاه

• ارسال 258
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

100 در 100 نمره یوزها درش احساسات قرار داره . بسیار از مواقع یوزرها بازی رو با سیستم های ضعیف بازی رو اجرا میکنن و وقتی با مشکل در اجرای بازی مواجه میشن خواهر و مادر برای سازنده بازی نمیزارن .

اما نکته ای که این وسط مهمه اینه که تعداد زیاد رای دهنده موجب میشه که همه سلیقه ها در رای دادن حضور داشته باشن نظر های مخالف که نمرات کاملا مخالفی هم میدن ( مثل 0 و 10 ) هم دیگه رو تا حدود زیادی خنثی میکنن .

یک نکته ای رو که یادم رفت بگم اینه که در هر موردی این که آدم با چه دیدی سراغ موضوع میره تاثیر مستقیمی روی نظر نهایش میزاره .

بزارید با یک مثال موضوع رو باز کنم .

در نظر بگیرید شما دارید یک فیلم چینی میبینید که مثلا طرف با شمشیرش میزنه یک صخره رو نصف میکنه یا با یک مشت چند نفر رو 20 متر پرت میکنه . درسته که از نگاه واقع گرایانه این خیلی چرت و پرته اما کسی به این گیر نمیده . چون شما داری یک فیلم چینی میبینی و این اتفاقات توی ابن دست فیلم ها کاملا عادیه . کسایی که این فیلم ها رو دوست دارن عاشق همین صحنه های چرتشن ! و جالب اینه که فقط خودشون هم میرن فیلم رو میبینن و فقط خودشون بهش نمره میدن . مثل فیلم های هندی که من سالهاست وقتم رو حروم هیچکدومشون نکردم ، چون ندیدم هیچ وقت هم به هیچ کدومشون نمره ندادم ! فیلم های هندی به این شکل معروف شدن در نتیجه هیچ وقت کسایی که مثل من فکر میکنن نمیرن ببینن و نمره بدن در نتیجه نمره این فیلم ها بالا میره . من فیلم حالا من رو میبینی رو دیدم چون با توجه به بازیگرهاش انتظار داشتم با یک فیلم خوب مواجه بشم اعتراف هم میکنم که از فیلم های هندی خیلی بهتر بود اما من به این فیلم 1 دادم درحالی که به فیلم های هندی اصلا نمره ندادم . از فیلم احمق و احمقتر 2 هم بهتر بود اما من به احمق و احمقتر 2 نمره بیشتری دادم .دلیلش هم اینه که من از فیلم حالا من رو میبینی انتظار یک فیلم منطقی داشتم اما اصلا منطقی نبود .

شبیه به همین بحث هم برای بازی ها هست . وقتی یک بازی توسط ماکروسافت ساخته میشه انتظارات بالا تره . بازیی که کلی براش تبلیغات شده اگر یک مشکل کوچیک هم داشته باشه در نمرش خیلی تاثیر داره . اگر این مشکلات در یک بازی دیگه بود شاید 7 یا 7.5 رو راحت میگرفت .

اگر یک پنالتی رو یک بازیکن ایرانی خراب کنه خیلی بده اما اگر رونالدو یا مسی خراب کنه خیلی خیلی بده !

با توجه به خونده ها و شنیده ها و نمره ها اطمینان دارم که بازی آش دهن سوزی نیست اما بعید میدونم نمره 6 حق واقعی بازی باشه !

+1

برید اقایون الان یک چورت بخوابید کوانتوم بریک رو هم فراموش کنید خودم  ساعت  3 صبح بیدارتون میکنم چون من بیدارم برای لانچ غول بازی امسال dark souls III- اماده باشید برای سلطان rpg های کلاسیک مدرن چالش برانگیز- ساعت  3:30 صبح به وقت ما لانچ است ! انشالله در تاپیک تست بازی با fury x و 980 ti می بینمتون- البته اگر باز نیاین بگین چرا  نمره اینقدر گرفت!! :-?  ~x(   @};-  @};- 

منتظریم @};- @};-

ویرایش شده توسط StarKilleR
لینک به دیدگاه

درودی دوباره برای دیدن fps بازی این برنامه رو دانلود کنین
https://mirillis.com/en/downloads/downloads_action.html

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقاي HD، بحث بازياي انويديا تايتل و اى ام دى تايتل اصلا به اين بازى مربوط نيست. اين بازيه كلا پورت ضعيفى داره فقط رو AMD كمتر مشخصه، فريم بازى مثلا خوبه اما مشكلات استاتر و ... بازى پابرجاست. واقعا نميدونم چرا چشم بسته از پورت بازى دفاع ميكنيد؟

اگه بازى انحصارى AMD يروز اومد و كارتاش تو بازى بي نظير بودن و انويديا داغون، بياين اين حرفارو بزنيد. نه وقتى يه بازى كلا پورتش خراب باشه. (مثلا اركام نايت رو انويديا هم خراب بود با اينكه تايتلش بود و انويديا يوزر ها هم قبول دارن).

درود

بنده میدونم بحث تایتل بودن نیست

درسته پورت بازی بر رویه pcناقصه و جالب نیست ولی منظور بنده این بود وقتی دریک بازی جدید کارتهای انودیا درش به مشکل میخورند و کارتهای AMD در اون بازی مشکلی ندارند دوستان انودیایی سریعا مشکل رو ارجاع میدن به خود بازی و پورت ناقص و باگ و استاتر و مثال بازی رایس اف تامب رایدر یا کال اف دیوتی بلک اوپس 3 این دوبازی زمان ریلیز مشکلاتی اعم از ادرس دهی ناقص حافظه سیستم و حتی کارت گرافیک روداشت که باعث میشه سیستمی با حداقل 8 گیگ رم نتونه به راحتی بازی رو اجرا کنه ولی هیچکس از مشکلات خود بازی نگفت وفقط وفقط تعریفهای بیجا از بازی و گرافیک بازی میشد چون مثلا بازی تامب رایدر تایتل انودیا بود دوستان انودیای میگفتن رویه سیستم ما مشکل نداره اگر کسی از AMD بازها میگفت من مشکل دارم سراسر تاپیکش میشد مشکلات کارتهای AMD ...

الان هم این بازی تمام تکنولوژیهاش مربوط به خود موتور بازیشه و استفاده اون از DX 12 و سخت افزارها

و این نشون دهنده اینه که در استفاده از DX12 سخت افزار AMD با توجه به قابلیتها انعطاف بیشتری در استفاده اون داره حتی بدون دخالت AMD در این بازی

لینک به دیدگاه

درود

بنده میدونم بحث تایتل بودن نیست

درسته پورت بازی بر رویه pcناقصه و جالب نیست ولی منظور بنده این بود وقتی دریک بازی جدید کارتهای انودیا درش به مشکل میخورند و کارتهای AMD در اون بازی مشکلی ندارند دوستان انودیایی سریعا مشکل رو ارجاع میدن به خود بازی و پورت ناقص و باگ و استاتر و مثال بازی رایس اف تامب رایدر یا کال اف دیوتی بلک اوپس 3 این دوبازی زمان ریلیز مشکلاتی اعم از ادرس دهی ناقص حافظه سیستم و حتی کارت گرافیک روداشت که باعث میشه سیستمی با حداقل 8 گیگ رم نتونه به راحتی بازی رو اجرا کنه ولی هیچکس از مشکلات خود بازی نگفت وفقط وفقط تعریفهای بیجا از بازی و گرافیک بازی میشد چون مثلا بازی تامب رایدر تایتل انودیا بود دوستان انودیای میگفتن رویه سیستم ما مشکل نداره اگر کسی از AMD بازها میگفت من مشکل دارم سراسر تاپیکش میشد مشکلات کارتهای AMD ...

الان هم این بازی تمام تکنولوژیهاش مربوط به خود موتور بازیشه و استفاده اون از DX 12 و سخت افزارها

و این نشون دهنده اینه که در استفاده از DX12 سخت افزار AMD با توجه به قابلیتها انعطاف بیشتری در استفاده اون داره حتی بدون دخالت AMD در این بازی

والا من روی این سیستم داغون نصب کردم مشکل حادی نداره! فقط چندتا آپشن رو باید پاییین قرار بدم تا بازی روون بشه. یکی دو تا از آپشنها بازی رو خیلی کند میکه

لینک به دیدگاه

برید اقایون الان یک چورت بخوابید کوانتوم بریک رو هم فراموش کنید خودم  ساعت  3 صبح بیدارتون میکنم چون من بیدارم برای لانچ غول بازی امسال dark souls III- اماده باشید برای سلطان rpg های کلاسیک مدرن چالش برفانگیز- ساعت  3:30 صبح به وقت ما لانچ است ! انشالله در تاپیک تست بازی با fury x و 980 ti می بینمتون- البته اگر باز نیاین بگین چرا  نمره اینقدر گرفت!! :-?  ~x(   @};-  @};- 

فک نکنم نیازی به صبر کردن تا ساعت 3:30 باشه http://fileniko.com/entry/105923    :)

لینک به دیدگاه

فک نکنم نیازی به صبر کردن تا ساعت 3:30 باشه http://fileniko.com/entry/10592

دوستان اسپم نشه ولی سریع دانلود کنید تا ارشاد وکارگروه محترم گیر نداده  لینکارو برداره

لینک هارو برمیدارن ها از ما گفتن بود 

تاپیک روهم اینقدر کش ندید اقا رضا خود سم لیک وفیل اسپنسر هم بیان نمی تونن مجابش کنن  :D

ویرایش شده توسط Eisenberg
لینک به دیدگاه

دوستان اسپم نشه ولی سریع دانلود کنید تا ارشاد وکارگروه محترم گیر نداده 

لینک هارو برمیدارن 

محترم :-? :-? :laughing: :laughing: =))

لینک به دیدگاه

فک نکنم نیازی به صبر کردن تا ساعت 3:30 باشه http://fileniko.com/entry/105923    :)

آقا رضا تو تاپیک خودشون این موضوع رو اعلام کردن که کرک شده و سایت دانلودها فکر میکنم سریع تر از این سایت لینک هاش رو گذاشت 

لینک به دیدگاه

دوستان انويديا درايور جديد 364.96 رو داده بيرون (البته بيشتر براى نسخه بتاى Doom هست)

يه تستى بكنيد رو بازى.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان یه سوال :

چرا وبسایت گورو 3d و techpower up هیچ کدومشون ینچمارک این بازی رو نزاشتن این بازی که بی طرف بوده !!!!!

چرا بازیهای قبلی مثل فارکرای و دیویژن و ... رو میزاشت الان این بازی رو نزاشته بنچ هاشو!!!!

لینک به دیدگاه

up

دوستان انويديا درايور جديد 364.96 رو داده بيرون (البته بيشتر براى نسخه بتاى Doom هست)

يه تستى بكنيد رو بازى.

به نظر منکه افزایش پرفورمنسی نصبت به 364.91 نداشت

ویرایش شده توسط gtx taitan II
لینک به دیدگاه

up

به نظر منکه افزایش پرفورمنسی نصبت به 364.91 نداشت

اخرين درايور رسمى ٣٦٤.٧٢ بود

دوستان یه سوال :

چرا وبسایت گورو 3d و techpower up هیچ کدومشون ینچمارک این بازی رو نزاشتن این بازی که بی طرف بوده !!!!!

چرا بازیهای قبلی مثل فارکرای و دیویژن و ... رو میزاشت الان این بازی رو نزاشته بنچ هاشو!!!!

UWP

لینک به دیدگاه

دوستان کسی مدونه این آپدیت 1.6.0.0 که براش اومده چه کارهایی انجام میده ؟ پرفورمنس رو بالا میبره ؟؟

لینک به دیدگاه

دوستان کسی مدونه این آپدیت 1.6.0.0 که براش اومده چه کارهایی انجام میده ؟ پرفورمنس رو بالا میبره ؟؟

من چند تا فیدبک رو خوندم حتی بازی بدتر شده. قبل از نصب حتما از فایل‌هایی که اور رایت میشن بکاپ بگیرین.

ویرایش شده توسط EDK-TheONE
لینک به دیدگاه

دوستان کسی تا حالا سعی کرده با اینترنت 4G  اینو بازی کنه  من به دلم صابون زده بودم که با اینترنت 4g  بازی کنم که میان پرده هاش رو راحت ببینم ولی اصلاً با 4G وصل نمی شه فقط با ADSL وصل می شه! حتماً یک ربطی به پورت های 4G داره ولی آخه چرا؟

لینک به دیدگاه

من چند تا فیدبک رو خوندم حتی بازی بدتر شده. قبل از نصب حتما از فایل‌هایی که اور رایت میشن بکاپ بگیرین.

خب خدا را شکر ... اصلا نصب نمیکنمش :D

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان لطفا دارک سولز 3 رو با کوانتم بریک مقایسه نکنین(نا انصافی نکنید).اسکرین شات ها از هر دو بازی گویای همه چیز هستند(یه نگا به http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=57095 بندازین:d),کوانتم بریک بهترین گرافیک رو بین بازی ها داره حیف که کارت من 2GB هست میخوام یه کارت از سری جدید AMD/Nvidia بگیرم بعد برم تو کار کوانتم بریک.والا Vram اش فکر نکنم جواب بده

فقد کاش کارت های سری جدید زودتر بیاد

ویرایش شده توسط Lord asghar
لینک به دیدگاه

کام\یوترم cd بازی کوانتم رو ببینه به ترتر می افته چه برسه به بازی کردنش

لینک به دیدگاه

Quantum Break 1.7.0.0

Volumetric Lightning High vs Ultra

3w02x0pc36urj9ucw50a.jpg

2elklq6nuqellxhc1poj.jpg

NVIDIA Hairworks باید پیش این درس پس بده!

نکته اصلی اینجاست در این صحنه زیاد خبری از منابع نوری و نورپردازی حجمی نیست :laughing:

Remedy :clapping:

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

Quantum Break

Volumetric Lightning High vs Ultra

3w02x0pc36urj9ucw50a.jpg

2elklq6nuqellxhc1poj.jpg

NVIDIA Hairworks باید پیش این درس پس بده!

نکته اصلی اینجاست در این صحنه زیاد خبری از منابع نوری و نورپردازی حجمی نیست :laughing:

Remedy :clapping:

@};-

منم به همین نکته میخواستم اشاره کنم هرجور حساب میکنم اپشن ها دکورین :| :دی اصلا هرچی تغییر میدم گزینه هارو تاثیرش تو بازی خیلی خیلی کم و لی رو فریم خیلی خیلی زیاد گزینه upscale رو هم خاموش کنی فریم خیلی جالب میشه :دی

لینک به دیدگاه

منم به همین نکته میخواستم اشاره کنم هرجور حساب میکنم اپشن ها دکورین :| :دی اصلا هرچی تغییر میدم گزینه هارو تاثیرش تو بازی خیلی خیلی کم و لی رو فریم خیلی خیلی زیاد گزینه upscale رو هم خاموش کنی فریم خیلی جالب میشه :دی

شما گرفتيد اون اپديت ٢٧ گيگى رو؟

اصل داري بازى رو؟

لینک به دیدگاه

شما گرفتيد اون اپديت ٢٧ گيگى رو؟

اصل داري بازى رو؟

نیازی به اون آبدیت 27 گیگ نیست 2تا ابدیت اومده 100 مگی و ریلیز fitgirl 330 مگی fitgirl رو نتونستم نصب کنم ولی اون 100 مگی رو نصب کردم گزینه upscale ام اضافه شد یعنی ابدیت شد به 1.7

لینک به دیدگاه

نیازی به اون آبدیت 27 گیگ نیست 2تا ابدیت اومده 100 مگی و ریلیز fitgirl 330 مگی fitgirl رو نتونستم نصب کنم ولی اون 100 مگی رو نصب کردم گزینه upscale ام اضافه شد یعنی ابدیت شد به 1.7

دوست عزیز برای همینه که هیچ تفاوتی تو بازی ایجاد نشده 

اصل آپدیت 27گیگ هست غیر از این هرچی آپدیت دیگه هست همش کشکه

انتظار دارین با 100مگ آپدیت معجزه بشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

ای بابا

آنچارد 4 اومده اکثر سایتهای بررسی کننده 10 دادن بهش

ما PC باز ها هنوز تو کف این کچله اون نورش کجه هستیم

بیخیال دیگه آخه چقدر زور میزنید

آخرش هم برای اجرا باید 5 -6 تومن سلفید  هر 6 ماه هم دوباره باید کم کم 2 تومن خوشگل خرج کرد با کلی دردسر

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...