رفتن به مطلب

بنچمارک DX12 از عنوان Quantum Break | چالش جدی برای کارت های گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستانی که فضای کافی در درایو ویندوز ندارند میتونند تو درایو دیگه هم نصب کنن کافیه از قسمت Setting--> System --> Storage  گزینه New Apps will save to روی درایو غیر از ویندوز قرار بدن.

لینک به دیدگاه

• ارسال 258
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

دوستانی که فضای کافی در درایو ویندوز ندارند میتونند تو درایو دیگه هم نصب کنن کافیه از قسمت Setting--> System --> Storage  گزینه New Apps will save to روی درایو غیر از ویندوز قرار بدن.

در صورتیاین موثره که دیتای بازی استور از خود استور دانلود بشه- اگر دیتا رو از جای دیگه دانلود کنید باید برید اونر شیپ پوشه windowsapp رو عوض کنید و منتقلش کنید که روی بعضی از سیستم ها و ویندوز ها و اکانتها جواب نمیده -و شما باید دسترسی کامل داشته باشید به پوشه که بتونید داخلش محتوی دانلود شده فایل های بازی های استور رو قرار بدید .

لینک به دیدگاه

در صورتیاین موثره که دیتای بازی استور از خود استور دانلود بشه- اگر دیتا رو از جای دیگه دانلود کنید باید برید اونر شیپ پوشه windowsapp رو عوض کنید و منتقلش کنید که روی بعضی از سیستم ها و ویندوز ها و اکانتها جواب نمیده -و شما باید دسترسی کامل داشته باشید به پوشه که بتونید داخلش محتوی دانلود شده فایل های بازی های استور رو قرار بدید .

اینی من گفتم برای فایل appx که بخواین از طریق shell دیپلی بشه (یعنی بازی نصب میشه نه کپی). قبلا خودم اینکارو برای برنامه های استور برای گوشی ویندوز موبایل انجام داده بودم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستانی ک این قدر بازی رو میکوبند برن با بنچمارک فال اوت خدای گرافیک حال کنند و خوش باشند... لول

بازی های ریانه ای همش گرافیک نیستند اگر گرافیک مهمترین عنصر باشه برای بازی ها-میشه مثل اینکه بگیم  جلوه های وِیژه مهمترین عنصر برای فیلم هاست.اینجور نیست. شما که فالوت بازی جهان باز 100 کیلومتری رو با شوتر خطی با محیط بسته و فاقد Npc  و  ....مقایسه میکنید باید بگم خودمتتون که مقایسه کاملا اشتباهه- مثل اینکه گرافیک فالوت رو با کال اف دیوتی مقایسه کنیم؟عزیزم اون بازی جهان باز عظیم پر از لودینگ و   محیط های بزرگه -مقایسه با یک بازی خطی  دو تا کوجه و خیابان صحیح نیست-  مقایسه  گرافیک کوانتوم بریک باید با بازیهای خطی  یا کمتر  اپن ورد انجام بشه- مثل توم ریدر نسل جدید یا انچارتد یا گیرز - پس لطفا مقایسه غیر علمی نکنید. همون فالوت 4 با کاستوم تکسچر و مادینگ enb گرافیکش دهن ادم رو بازمیزاره- 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این تاپیک دیگه از مرز سالم موندن رد شده دوستان به خاطر یه مشت پیچ مهره به هم توهین میکنن نه amd به خاطر این جبهه گرفتنا پولی به حساب کسی واریز کرده نه انودیا مایکروسافت هم به کسی مثل ما ایرانیا حقوق نمیده چون مارو تحریم کرده حتی جزو کاربراشون به حساب نمی یاییم

در هر صورت من بازی تجربه کردم  خاستم تجربم رو در اختبار دیگران بزارم 

گرافیک فنی

بازی از هر نظر از لحاظ گرافیکی نسل بعدی افکت نوری دیدم که اولین بار تو دنیای بازی خودم به شخصه تجربه کردم  تخریب پزیری بازی خیلی عالی و اقعی کار شده وقتی با سرعت به طرف یه میز چوبی یا یه قفس شارژمیکنی می تونی تکه های چوبی که اینور اونر پرت شدن ببینی وخاک حاصله از تخریب چوب یا واشیا دیگه سایه رو هم ببینی هم خوب طراحی شدن ولی عالی نیستن صورت ها اجزای بدن عالی طراحی شدن انیمیشن کاراکتر ها هم نرم وعالی اشیاء از انتی الایزینگ خوبی برخوردارن ولی خیلی خوب نه اگه بخواییم خیلی سخت گیر باشیم .ولی با توجه به گیم پلی که در e3دیدم فکر کنم بازی دانگرید شده

گرافیک هنری 

باز این قسمت هم بالانس نیست بعضی جاها اونقدر خوب پراز جزییات هنری طراحی شده که ادم دوست داره یه نیم ساعتی نگاهش کنه یه جاهایی هم اونقدر کلیشه ای پرداخت شده که ناخوداگاه یاد بازی دیگه میوفتی بعضی جاها اونقدر نور خاک واب کنار هم زیبا بنظر میرسن که ادم باخودش میگه کاش با بازی بهتری از رمدی ربرو بودیم

گیم پلی 

گیم پلی QB انقدرا عمیق نیست و کل بازی به استفاده از زمان برعلیه دشمن خلاصه میشه وتا جایی که من بازی کردم چالش خاصی رو تجربه نکردم لگد اسلحه جالب طراحی شده ولی بازم جای کار داشت 

چند جایی از بازی هم از سکو بازی تشکیل شده بود ولی اونجاهم زیاد مارو به چالش نکشید وقتی کسایی رو دیدم که استفاده از زمان روشون تاثیر نداره  وخودشون هم از زمان بر ای شکست ما استفاده میکنن خوش حال شدم ولی با چنتا تیر به پشت سرشون از بین میرفتن وبازی حتی اجازه میداد برین پشت سرشون وسریع کارشون رو تموم کنید هوش مصنوعی بازی اصلا بالانس نیست شما حتیبدون استفاده از قابلیتون در کنترل زمان هم می تونید بازی رو تموم کنید بعضی وقتا دشمن های غیرعادی اونقدر خفن یه دفه دورتون میزنن که تعجب میکنین وبعضی وقتا اون قدر سریع میرن تو ماشین که شما پشتش کاور گرفتین انگار برای مرگ لحظه شماری می کنن دشمن های عادی بعضی وقتا اونقدر خوب مخفی میشن وکاور می گیرن که واقعا زدنشون سخت میشه ولی برخی اوقات صاف تو تیرس قرار گرفتن که انگار منتظر نارنجک زمانی هستن. ولی در کل گیم پلی قابل تحمل وبرخی اوقات لذت بخش اگه یه مقدار رو کاور گیری وطراحی مراحل بیشتر کار میکردن شاید بایه اثر استاندار توی گیم پلی شوتر ربرو بودیم.

صدا گزاری 

صدا گزاری رو محیط خیلی خوب صورت گرفته  صدای توقف زمان نارنجک زمانی خیلی نو وخوب صورت گرفته وصدای انفجارهم بد نیست ولی صدای صلاح ها برای همچین اثر پر خرجی واقعا ضعیف صدای اسلحه ها مطابق با واقعیت نیست .صدای کاراکتر ها یکی از یکی بهتر حتی لبهاشون با کلماتی که ادا می کنن هماهنگ بازیگری بازیگرا تو قسمت سینماتیک ها واقعا خوب صورت گرفته وایراد خاصی بهش وارد نیست .از اون بازی هاست اگه هدفون خوبی داشته باشین واقعا از صدای برخی صحنه لذت می برین .

موسیقی 

موسیقی تو گیم پلی نقش چندانی نداره وهمیشه شمارو همراهی نمیکنه ولی تو درگیری ها شروع به نواختن میکنه واز رمدی انتظار چندین قطعه مختلف داشتم ولی همون قطعه های محدود هم کاررابندازه وهیجان گیمپلی رو بالا میبره  ولی تو سینماتیک ها مثل یک فیلم خوش ساخت پر از کادر بندی های خوب وهمراه باموسیقی شنیدنی.

دوربین

دوربین در کل در حالت سوم شخص ووقت نشانه گیری به روی شا نه منتقل میشه تو حالت عادی و فضا های بسته دوربین نزدیکتر به کاراکتر ووقت اکشن وفضا های بازاز کاراکتر فاصله میگیره وفضای بیشتری رو در اختیار گیمر قرار میده تنها اشکالش موقع کاور گیری با اینکه شکل کاور گیری خیلی طبیعی ولی شکل دوربین تو این حالت غیرطبیعی جلوه میکنه یه جورایی فوکوس میره رو کاراکتر اصلی ودوربین به شخصیت اصلی نزدیک تر میشه 

جمع بندی 

در کل نمی تونیم بازی رو یه شاهکار یا یه بازی بیاد موندنی بدونیم 

ولی بازی ارزش یک بار بازی کردنو داره وتمام عناصر اشنای بازی های رمدی رو در خودش جاداده از لحاظ اکشن ازبازی انتظار چالش بیشتری روداشتیم ولی بازی باز هم لذت بخش اگه کلیچ وباگ کمتری داشت بازی لذت بخش تر هم میشد بازی گرافیک انمیشن مانندی داره که اولین باره من در بازی های ویدیویی می بینم وعاشقان گرافیکو از هرلحاظ سیراب میکنه .

شما  دقیقا چیر هایی که  در  نگاه خلاصه به بازی نوشتید  در نقد گیم اسپات موجود است . دلیل  6گرفتن بازی هم همین بود  شوترش خوب درنیامده - هوش مصنوعی نه چندان خوب و  پلتفرمر  بی ربط به گیم پلی  - من خودم به دلیل نمره کم بازی ور تجربه نکردم ولی الان می بینم که تقربا 90% حرف ها بهش میخوره -  پس درست بود .  دقیقا اولین جمله نقد gamespot همین  جمله اخر شماست:

"کوانتوم بریک  تجربه اش از اون دست تجربه ها نیست  که  دومین دور بازی کردن رو گارانتی کنه! اگرچه با اعتماد بنفس بالا میخواد نشون بده که بازی  با ارزش تکرار بالاست"

Quantum Break isn't the sort of experience that warrants a second playthrough, even though it confidently insists that it is.

لینک به دیدگاه

بازی های ریانه ای همش گرافیک نیستند اگر گرافیک مهمترین عنصر باشه برای بازی ها-میشه مثل اینکه بگیم  جلوه های وِیژه مهمترین عنصر برای فیلم هاست.اینجور نیست. شما که فالوت بازی جهان باز 100 کیلومتری رو با شوتر خطی با محیط بسته و فاقد Npc  و  ....مقایسه میکنید باید بگم خودمتتون که مقایسه کاملا اشتباهه- مثل اینکه گرافیک فالوت رو با کال اف دیوتی مقایسه کنیم؟عزیزم اون بازی جهان باز عظیم پر از لودینگ و   محیط های بزرگه -مقایسه با یک بازی خطی  دو تا کوجه و خیابان صحیح نیست-  مقایسه  گرافیک کوانتوم بریک باید با بازیهای خطی  یا کمتر  اپن ورد انجام بشه- مثل توم ریدر نسل جدید یا انچارتد یا گیرز - پس لطفا مقایسه غیر علمی نکنید. همون فالوت 4 با کاستوم تکسچر و مادینگ enb گرافیکش دهن ادم رو بازمیزاره-

حرف شما درسته

حرف منم از نظری دیگه درسته!

جی تی ای مگه اوپن ورلد نیست؟ پر از جزییات

بحث من این بود فال اوت 4 ک گرافیک نداره دو فریم بیشتر گرفت انویدیا یک تعریفی کردن بعضی کاربرا و جشن گرفتن

.... حالا عین پست رو نقل نمیکنم منظور شخص خاصی نیست .... الان بحث تاپیک عملکرد گرافیک ها بود ک یک بازی گرافیکی و DX12 چ کرده

عملکرد بهتر ای ام دی همش به این که برای کنسول ساخته شده و اینا درست نیست چون موقع پورت پی سی همه ی بهینگی رو سخت افرار های وسیع پی سی در دست رس نیست... ولی gpuopen میاد این مسیرو میسر کنه ...

رئیس انویدیا ... تکرار میکنم رئیس انویدیا موقع سالگرد تائسیس ریمدی برای این شرکت یک 980 ti با امضای رئیس انویدیا به رمدی هدیه داد سال 2015!!

بازی های dx12 هزینه ی بهینه سازی و منابع و وقت بیشتری نسبت به dx11 میطلبه ....

در حال حاضر فاکتور ها و نقاط قوت مثل async compute در معماری gcn روی dx12 موثر تره ولی....

انویدیا چرا نمیاد روی نقاط قوت معماریش کار خاصی انجان بده؟؟ انویدیا فروشش رو رکده و داره میکنه نیازی نداره!

معماری جدیدش هم داره میاد برای چی هزینه زیادی کنه!

میگم بهینه سازی dx12 مشکل تر و وقت گیر تر و پر هزینه تره برای معماری های مختلف ...

(مورد دیگه بعضی دوستان جو گیر میشن فکر میکنند کی هستن یه جوری حرف میزنند ک پیامبر دنیای کامپیوتر هستن و معصومند ... داریم بحث میکنیم یکی اشتباه میکنه یکی درست میگه بعد از هم یاد میگیریم و بحث میکنیم کنار هم .. چرا تحمیل نظر )

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

؟

حرف شما درسته
حرف منم از نظری دیگه درسته!
جی تی ای مگه اوپن ورلد نیست؟ پر از جزییات
بحث من این بود فال اوت 4 ک گرافیک نداره دو فریم بیشتر گرفت انویدیا یک تعریفی کردن بعضی کاربرا و جشن گرفتن
.... حالا عین پست رو نقل نمیکنم منظور شخص خاصی نیست .... الان بحث تاپیک عملکرد گرافیک ها بود ک یک بازی گرافیکی و DX12 چ کرده
عملکرد بهتر ای ام دی همش به این که برای کنسول ساخته شده و اینا درست نیست چون موقع پورت پی سی همه ی بهینگی رو سخت افرار های وسیع پی سی در دست رس نیست... ولی gpuopen میاد این مسیرو میسر کنه ...
رئیس انویدیا ... تکرار میکنم رئیس انویدیا موقع سالگرد تائسیس ریمدی برای این شرکت یک 980 ti با امضای رئیس انویدیا به رمدی هدیه داد سال 2015!!
بازی های dx12 هزینه ی بهینه سازی و منابع و وقت بیشتری نسبت به dx11 میطلبه ....
در حال حاضر فاکتور ها و نقاط قوت مثل async compute در معماری gcn روی dx12 موثر تره ولی....
انویدیا چرا نمیاد روی نقاط قوت معماریش کار خاصی انجان بده؟؟ انویدیا فروشش رو رکده و داره میکنه نیازی نداره!
معماری جدیدش هم داره میاد برای چی هزینه زیادی کنه!
میگم بهینه سازی dx12 مشکل تر و وقت گیر تر و پر هزینه تره برای معماری های مختلف ...

(مورد دیگه بعضی دوستان جو گیر میشن فکر میکنند کی هستن یه جوری حرف میزنند ک پیامبر دنیای کامپیوتر هستن و معصومند ... داریم بحث میکنیم یکی اشتباه میکنه یکی درست میگه بعد از هم یاد میگیریم و بحث میکنیم کنار هم .. چرا تحمیل نظر )

شما بازی  اکشن سوم شخص خطی رو با اپن ورلد مقایسه کردید  من گفتم  مقایسه از پایه اشتباه است-  اپن ورلد با اپن ورلد مقایسه نکردید که حالا اینجا  توضیح بدم ولی برای شما  این کار رو خواهم کرد.

گرافیک بازی های اپن ورلد باهم فرق داره موتور ها فرق داره - همون Gta در جهانش در بازی عادی کار خاصی انجام نمیدید - خود بازی کوتاه بود چرا ؟ چون تمام قدرت مانورش روی Gta آونلاین است- برای توسعه فالوت از موتور creation استفاده شده است و  اصلا این موتور از پایه طراحی شده برای ساخت RPG openworld- ساختار گیم پلی و سبک gta و فالوت 4 کاملا فرق داره - در فالوت شما باید هزاران هزار ایتم بجورید و محیط رو سندباکس گونه تغییر بدید -فقط نسخه های ماد شده فالوت  اینقدر ایتم بهشون اضافه شده  من خودم 1000 تا لباس و 100سلاح اضافه کردم به فالوت4 - موتور کریشن از زمان  ابلیوین و فالوت 3 و نیو وگاس با نام  نسخه قدیم و بعد برای اسکایرم و فالوت 4 با نسخه جدید دونسله داره باهاش بازی توسعه داده میشه معلومه کمی قدیمی میزنه- ولی هر سبک بازی  و هر نوع گیم پلی موتور گرافیکی خاص خودش رو طلب میکنه ( یک موتور مثل فراست بایت خوراک اول شخصه یک موتور مخصوص ساخت شبیه ساز  و  یک موتور خوراک توسعه استراتژیک  ایزومتریک  و .....)نوع گیم پلی  و ساختار بازی های نفش آفرینی بتسزدا  بر پایه این موتور و  فقط توسط این موتور ساخته می شود  نمیشه رفت به تاد هاوراد گفت بیاد با  فراست بایت  فالوت بساز نمیتونن  ممکن نیست جهان های فالوت  و کلا بازی های نقش افرینی بتسزدا آنقدر بزرگند   آنقدر ایتم و npc  ...  داخل جهانشون لود میشه که اصلا باید  فقط با موتوری 100% سازگار با  چیزی که تیم توسعه از گیم پلی بازی میخواد، ساخته بشه .

موتور گرافیکی فالوت مال  7یا 8 سال پیشه  و باهاش دو نسل بازی ساختن - با توجه به قدمت موتور گرافیک فالوت 4   خوب کار شده- ضمنا  شما مثال Gta می زنید   اگر بحث مقایسه اپن ورلد پیش بیاد خوب آنویل  موتور یوبی سافت چی  ؟ assassins unity یا سندیکا هم اپن ورلد هستند و گرافیکشون بسیار بالا تر و از هم فالوت و Gta است . ببنید  موتورها فرق دارند. حتی بازی های اپن ورلد هم با هم فرق دارند  GTA  و فالوت 4 یک سبک نیستند عزیزم، چون GTA جهان گسترده داره حتما دلیل نیست  که مثلا همون سبک فالوت 4 است.

بقیه پاسخ شما رو نمیدونم  به بحث ما چه ربطی داره -من چیزی در باره هدیه انویدیا به رمدی یا dx12 یا  انویدیا یا  فروشش یا کارهای AMD در صحبت هام نبود   که شما  این ها رو نوشتید ؟؟ 

یک نکته برای بخشی از پاسخوتون:خوب همین بازی کوانتوم بریک هم  که روی کارت انویدیا کمی مشکل داشت البته پچ یک عرضه شد و مثل اینکه مشکلات حل شده اند، حالا بازی  روی کارت AMD چند فریم بیشتر داد،  دیدید که همین تاپیک چی شد  و چقدر توهین ایجاد شد ؟ چقدرمسخره کردند و فخر فروشی شد؟؟ فقط  4  کاربر سر اینکه بازی روی کارت  amd بهتر اجرا شد اخراج شدند!  متاسفانه این کار از ریشه اشتباهه واینکه یک بازی برای حتی چند ساعت فقط روی  یک سخت  افزار خاص  خراب باشه بیاییم همدیگر رو دست بندازیم  کار غلطی است  چون هر باز ی خراب باشه نهایتش با پچ و درایور جدید و ... فیکس میشه   و تا ابد که خراب نمیزارن بازی رو - بالا خره پول بالاش رفته  خریداری شده و باید رضایت همه مصرف کننده ها  براورده بشه.پس اون بخش که گفتید دو فریم بیشتر میداد روی انویدیا  و همه  جشن گرفتند خوب همین تاپیک هم همینطور بود دیگه ؟ یک سوزن به خودمان یک جوال دوز به دیگران. با این تفاوت که فاوت 4 بازی بزرگی است و هزار بار ارزش تکرار داره  و هر ارتقا کارایی و یا کیفیت بصری براش قطعا ارزشمند است.

ضمنا  اگر یک  بازی روی  کارت انودیا خوب اجرا بشه باز هم  کسی حق نداره بیاد دست بندازه و یا مسخره کنه کاربر  یا مصرف کننده کارت  amd رو ، کار زشتی است.

من خودم بارها در پیغام خصوصی به  کاربر کارت انویدیا پیغام دادم آقا  مرتب تاکید نکنید هی بازی روی amd  خرابه یا هرچیزی .. اگر قصد اطلاع رسانی باشه بله  من خودم در تایپک نقد بازی ها همیشه اشاره ای به فید بک استیم میکنم .جاست کاز 3  روز یک لانچ 4000 تا فید بک داشت من همون روز یک بازی رو خریده بودم و در نقدم اشاره کردم که  با بررسی تعداد زیادی از فید بک های کاربران استیم به این نتیجه رسیدم بازی فعلا روی کارت  amd مشکل داره خوب باید اطلاع رسانی بشه و به  اون روش اشکال نداره  چون طرف میره 140 /150 هزار تومان میده کلید استیم  ریفاند هم نمیشه هی تو دلش فحش میده به ما! اطلاع رسانی از این که یک بازی مشکل داره خوبه و عالیه ولی دست انداختن و یا تمسخر و سو استفاده به قصد انتقام گیری و .... کاری است ناپسند. ولی در بررسی بازی باید به مشکلات تکنیکی بازی هم اشاره بشه  که همه  کاربران اطلاع رسانی شوند.

برای مثال بازی دارک سولز 3 در ترجمه نقد پی سی گیمر و گیم اسپات اشاره شده به اجرای خوب بازی روی کارت انویدیا خوب من هنوز نمیدانم بازی روی کارت  amd چطور اجرا میشود برای همین  قصد داشتم با کارت فیوری x   وGTX 980 TI بررسی بازی رو انجام بدهم که  یک دید کلی و بررسی کلی تکنیکی بازی  هم در نقد باشد که متاسفانه با توجه به  جو کلی فروم ترجیح میدهم این کار رو انجام ندم و به همون  ترجمه نقد ماقبل عرضه بسنده کنم.

پس من دارم برای دوطرف میگم    کار اشتباه است  برای هر دو طرف چون تنش بوجود میاد و دوستیها بهم میخوره-

درمورد فالوت هم پچ انویدیا برای بازی کمک زیادی کرد به ارتقا بصری بازی و من اسکرین شات گذاشتم مقایسه ای - افکت های پارتیکل و HBAO+  تاثیر خوبی داشتند و فریم هم کم نشد و  مسافت بازی بهتر شد و پوشش گیاهی.

البته  کلا من نمیدانم  وسط بررسی یک بازی اکشن سوم شخص  ایراد گرفتن از یک بازی مثل فالوت 4 یا مقایسه گرافیکی آن با بازی  نا برابر و کلا  اشاره  به چیزی که هیچ ربطی به ماجرا  نداره  چه  سودی ایجاد میکند و بار علمی ندارد.

من نمیدانم منظور شما از اینکه جو گیر شدن است  با کی است ؟ شفاف توضیح بدید ؟  کسی نباید خودش رو پیامبر دنیای کامپیوتر بدانه و کسی هم نباید ادعای معصوم بودن بکند ، ادم باید خودش باشد و  تکیه بر توانایی خودش .

موفق باشید @};- @};- @};- @};-

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازی که میاد و در اون amd عقب میفته  کارتهای amd در اون میشن به درد نخور و سرشار از مشکلات و ایراداتی مثل درایورهای مشکل دار حرارت بالا مصرف بالا و.... به کارتهای amd نسبت داده میشه

بازی هم که میاد وamd در اون جلو میفته بازی میشه مسخره پر باگ و سرشار از مشکل اصلا بازی که amd در اون جلو باشه ارزش بازی نداره اونجاست که رجوع میشه به نمرات سایتها و....

کلا در هر شرایطی amd میشه تقصیر کار حالا میخواد از کارتهاش باشه یا میخواد از بازیها باشه در هر دو صورت بازم تقصیر کاره

لینک به دیدگاه

خلاصه ی کلام واقعا نظر دوست بالایی هستش ... یه عده میخوان به هر صورتی شده  amd رو بکوبن و برای اینکار حاضرن به هر دری بزنن ... درنهایت هم هر کی دلش بخواد بازی رو میخره و هرک دلش نخواد هم نه ... اینهمه داستان بافتن  نداره دیگه

لینک به دیدگاه

بازی که میاد و در اون amd عقب میفته  کارتهای amd در اون میشن به درد نخور و سرشار از مشکلات و ایراداتی مثل درایورهای مشکل دار حرارت بالا مصرف بالا و.... به کارتهای amd نسبت داده میشه

بازی هم که میاد وamd در اون جلو میفته بازی میشه مسخره پر باگ و سرشار از مشکل اصلا بازی که amd در اون جلو باشه ارزش بازی نداره اونجاست که رجوع میشه به نمرات سایتها و....

کلا در هر شرایطی amd میشه تقصیر کار حالا میخواد از کارتهاش باشه یا میخواد از بازیها باشه در هر دو صورت بازم تقصیر کاره

واقعا...خوب میدونید اینجور آدمها فکر میکنند چون انویدیا خریدند اگه قبول کنند amdالان داره بهتر عمل میکنه نصبت به گرافیک تو سیستمشون حس بدی پیدا میکنند و یکجورایی میخوان خودشونو قانع کنند که حس بهتری داشته باشند از انتخابشون و حس نکنند پولشون هدر رفته.من خودم انویدیا دارم ولی با این نتایج با خودم صادقم و میگم دمش گرم قدرت واقعیشو نشون داد اینسری که بیاد حتما amdمیخرم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود مجدد

بازم میبینم دوستان بحث سرچ می کنند، قبلا هم توضیح دادم بازم می گم وقتی امار فروش و استفاده کارت های انویدیا رو میاین اعلام میکنین مثلا انویدا 70-80 درصد فروش رو در اختیار داره و یک بازی میاد که رو کارت های انویدا درست جواب گو نیست و مشکل داره (حالا از کارت باشه یا از بازی فرقی نمی کنه) در نتیجه اون عذه ی غالب چون حمعیت بیشتر حال حاضر گیمران رو تشکیل میده این میشه همه میان مینویسن بازی مشکل داره چه تو نقد ها و چه تو پست ها همه اعتراضشون رو نشون می دن بعد وقتی سرچ می کنی با این صحنه مواجه میشی ...!  ^_^

سعید جان داداش شما هم اپن ورلد رو مقایسه نکن با بازی خطی این بازی خودش گرافیک خیلی عالی ای داره مشکل کارت های انویدیا و یا پورت بازی هست که چون بازی از رو Xbox مستقیما پورت شده با کارت های amd مشکلی نداره اما کارت های انویدیا با مشکل مواجه هستند حالا انویدیا و رمدی باید برای جلب رضایت مشتریا درخواست همکاری بدند و یه پچ بده یا یه جوابی به مشتریا بدن و از اونجا که انویدیا هنوز جوابی اطلاعیه ای صادر نکرده پس فکر نکنم برای بازی پچی چیزی بیاد ... پس همینی که هست باید باهاش بسازند یا بازی رو قیدش رو بزنند، که اینجوری که از صحبت دوستان بر میاد یا کرکیش رو بازی خواهند کرد یا قیدشو کلا زدند و بازی رو می گن بده که زیاد ناراحتش نباشند...!  ^_^

لینک به دیدگاه

انویدا 70-80 درصد فروش کل جهان رو در اختیار داره  :clapping: 

ای‌ام‌دی 70-80 درصد فروش ایران رو در اختیار داره  :-? 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوب دیگه رویه ای است که بودجود امده و اشتباه هم هست - البته hd جان برای انویدیا هم همینجور میکنند دوستان- انویدیا بازی مخصوص کارتش بده بیرون سریع  اشاره میشه که gameworks بده -خراب کرد بازی روی  amd و  انودیا سیاست کثیف داره و کلاه برداره و .... بازی هم بیاد روی انویدیا ضعیف باشه  خود شما دوست خوبم   و عزیزم  اولین نفر میاید نمودار  dx12 میگذارید  که انویدیا ضعیفه انویدیا باخت  و....نابود شد و .....

از ددید دو طرف نگاه کنید نه فقط از دید محصول خودتون ، یک سوزن به خودمان یک جوال دوز به دیگران -  فقط در کامنت باکس ها صحبت های مخالفان رو نباید نقد کرد باید  به پستی هایی که خود شخص هم گذاشته خودش فکر کنه ببینه دلیل رفتار مخالف چی هست؟ همین تایپک روببنید برای مثال.

من دارم میگم  این کلا اشتباهه، بعضی ازکاربران مثل hex که پاسخ بنده رو هم نداد باز میان به  این به موضوع اشاره میکنند که در اینجا بازی مخصوص به هر شرکت  با دید خاصی نقد میشه   ولی خودشون کاربر انویدیا هستند نمیدونم دلیل اینکارشون  جلب  نطر است یا چیزی دیگر ولی  من به گفتم خدمت ایشون  این طرز فکر  ایشونه یا شما یا هر شخصی که این رو بیان میکنه و این رو در ذهن خودش ساخته چون خودش اینجور فکر میکنه یعنی وقتی یک بازی رو کارتش خوبه خوشحاله و وقتی بده بازی روی کارتش ناراحت  و براش مهم نیست که بازی  اصلا از اساس خوبه یا بده که حالا بیاییم درباره  فریمش نظر بدیم ؟  - من  خودم به شخصه همچین عقیده ای ندارم و به قوی ترین سخت افزار موجود دسترسی دارم و هم قویترین کاریتهای هم amd هم انودیا  رو دراختیار دارم وبرام مهم نیست که بازی رو کدوم مثلا 4 تا فریم بهتر اجرا بشه ، مخصوصا اگر بازی ضعیفی باشد.

این که  نمره بازی هم  100% برای من مهمه  یک حقیفت است خیلی بیشتر از سازگاری بازی با  محصول شرکت خاص  - حالا این بازی  که خیلی  برجسته  نبود ولی   نگاه من به   برخورد کاربران فروم هایی مثل بازیسنتر یا اینجا یا چند جا ی دیگه  بهم میگه ما درصد کمی گیمر حرفه ای داریم و درصد زیادی گیمر گرافیک دوست- گرافیک دوست اون هست که سریع جذب گرافیک میشه و میگه نه فلان بازی  فیلمه باید حتما  بازی کنم و نمره و امتیاز و اینها براش مهم نیست.   چند تا مثال بزنم برای بازی  alien isolation هم همینطور بود - بازی ضعیفی بود  ساختار گیم پلی مشکل داشت موش و گربه بازی بود ولی گرافیکش چشم رو کور میکردهمه رفتنددانلود کردند بعد از یک ساعت هم نود درصد پیشمون شدند. بازی rsye همین داستان رو داشت بازی بتمن ارخام نایت  باز گرافیکش دام بود  و زیاد هستند بازی هایی که مخاطب گرافیک دوست رو گول میزنند.نباید زود تحت تاثیر گرافیک بالا قرار گرفت.

یک بازی میاد مثل hyper light drifter با گرافیک  پیکسلی 9 میگیره از ریویو یکی هم میاد با اخر تکنولوژی مثل ryse  میگیره 4 - گرافیک کلا در نقد حرفه ای جایی نداره - اگر نقد های کوین ونورد رو از gamespot بخونید کلامی به گرافیک اشاره نمیکنه- حتی برای ویچر 3 یا بتمن ارخام نایت که هردو گرافیک  تکنیکی برجسته ای داشتند، اسمی از  گرافیک برده نشده چون مهم نیست - بازی همش گرافیک نیست . نمره  وامتیاز و نقد  باید اشاره بشه -  شما انتظار دارید جون بازی مثلا روی کارت  amd  یا  انویدیا بهینه شده است دیگه هیچ کس  بازی رو مورد بررسی قرار نده که خدای نکرده  بربخوره به کسی - خوب اینجوری که  دیگه اسممون گیمر حرفه ای نیست اسممون گیمر گرافیک بازه که فقط به دنبال گرافیک بیشتر هستیم و هرچی گرافیک بالاتر بود بازی میکنیم و هر چی گرافیکش کمتر دستش بندازیم؟

نمیشه که دوست خوبم .

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

آدم وقتی میبینه جامعه گیمرها این همه به نظر منتقدا اهمیت میدن و چقدر چشمشون به دهن منتقداست، واقعا روحش شاد میشه:

Quantum Break Is Microsoft’s “Best Selling” New IP

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آدم وقتی میبینه جامعه گیمرها این همه به نظر منتقدا اهمیت میدن و چقدر چشمشون به دهن منتقداست، واقعا روحش شاد میشه:

Quantum Break Is Microsoft’s “Best Selling” New IP

فروش زیاد دلیل خوب بودن یک محصول نیست-  فیلم بی ارزش سینمایی هم مثل همین اثار سینمایی برگفته از  کمیک ها  میسازند فن کمیک میره نگاه میکنه 1میلیارد میفروشه- ولی فیلم نولان میان ستاره ای فروشش از یک کمیک  خیلی ضعیف مثل اونجر 2 هم کمتره- در حالی که جز ده فیلم تاریخ سینما شده در لیست های منتقدان IMDB. اتفاقا جامعه گیمر ها گفتم خیلی هاشون در ذهن خودشون گیمر هستندو بازی که  اولین بار بازی میکنند یا بازی که براشون گرافیک بالا داره یا یک اثر خاص براشون تلقی میشه رو بهترین بازی عمرشون میدانند- من کسانی رو میشناسم که معتقدند call of duty بهترین بازی تاریخ است! چرا ؟چون اسمش رو زیاد شنیدند.  بهترین ip پرفروش یک شرکت خاص شدن چیز مهمی نیست- فروش های جهانی هست که اصلا قابل قیاس نیستند- همین توم ریدر روی پی سی رکورد ایکس باکس روزد - یا ویچرفک میکنم نزدیک به  نیم میلیارد  دلار سود داشت برای توسعه دهنده - نتایج  فروش های داخلی  رو معمولا برای بزرگ کردن یک Ip بیان میکنند . مثل یوبی سافت هر وقت assassin creed عرضه میکنه میگه بهترین فروش ip تاریخ ام را داشت که خوب کلیشه ای است و دیگه  تکراری شده است.انیمیشن مینیون ها هم یک میلیارد فروش کرد! باد بگیم یک اثر ارزشمند و قابل تعمل است ؟ هیچوقت فروش زیاد رو ملاک برتری قرار ندید .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوب دیگه رویه ای است که بودجود امده و اشتباه هم هست - البته hd جان برای انویدیا هم همینجور میکنند دوستان- انویدیا بازی مخصوص کارتش بده بیرون سریع  اشاره میشه که gameworks بده -خراب کرد بازی روی  amd و  انودیا سیاست کثیف داره و کلاه برداره و .... بازی هم بیاد روی انویدیا ضعیف باشه  خود شما دوست خوبم   و عزیزم  اولین نفر میاید نمودار  dx12 میگذارید  که انویدیا ضعیفه انویدیا باخت  و....نابود شد و .....

از ددید دو طرف نگاه کنید نه فقط از دید محصول خودتون ، یک سوزن به خودمان یک جوال دوز به دیگران -  فقط در کامنت باکس ها صحبت های مخالفان رو نباید نقد کرد باید  به پستی هایی که خود شخص هم گذاشته خودش فکر کنه ببینه دلیل رفتار مخالف چی هست؟ همین تایپک روببنید برای مثال.

من دارم میگم  این کلا اشتباهه، بعضی ازکاربران مثل hex که پاسخ بنده رو هم نداد باز میان به  این به موضوع اشاره میکنند که در اینجا بازی مخصوص به هر شرکت  با دید خاصی نقد میشه   ولی خودشون کاربر انویدیا هستند نمیدونم دلیل اینکارشون  جلب  نطر است یا چیزی دیگر ولی  من به گفتم خدمت ایشون  این طرز فکر  ایشونه یا شما یا هر شخصی که این رو بیان میکنه و این رو در ذهن خودش ساخته چون خودش اینجور فکر میکنه یعنی وقتی یک بازی رو کارتش خوبه خوشحاله و وقتی بده بازی روی کارتش ناراحت  و براش مهم نیست که بازی  اصلا از اساس خوبه یا بده که حالا بیاییم درباره  فریمش نظر بدیم ؟  - من  خودم به شخصه همچین عقیده ای ندارم و به قوی ترین سخت افزار موجود دسترسی دارم و هم قویترین کاریتهای هم amd هم انودیا  رو دراختیار دارم وبرام مهم نیست که بازی رو کدوم مثلا 4 تا فریم بهتر اجرا بشه ، مخصوصا اگر بازی ضعیفی باشد.

این که  نمره بازی هم  100% برای من مهمه  یک حقیفت است خیلی بیشتر از سازگاری بازی با  محصول شرکت خاص  - حالا این بازی  که خیلی  برجسته  نبود ولی   نگاه من به   برخورد کاربران فروم هایی مثل بازیسنتر یا اینجا یا چند جا ی دیگه  بهم میگه ما درصد کمی گیمر حرفه ای داریم و درصد زیادی گیمر گرافیک دوست- گرافیک دوست اون هست که سریع جذب گرافیک میشه و میگه نه فلان بازی  فیلمه باید حتما  بازی کنم و نمره و امتیاز و اینها براش مهم نیست.   چند تا مثال بزنم برای بازی  alien isolation هم همینطور بود - بازی ضعیفی بود  ساختار گیم پلی مشکل داشت موش و گربه بازی بود ولی گرافیکش چشم رو کور میکردهمه رفتنددانلود کردند بعد از یک ساعت هم نود درصد پیشمون شدند. بازی rsye همین داستان رو داشت بازی بتمن ارخام نایت  باز گرافیکش دام بود  و زیاد هستند بازی هایی که مخاطب گرافیک دوست رو گول میزنند.نباید زود تحت تاثیر گرافیک بالا قرار گرفت.

یک بازی میاد مثل hyper light drifter با گرافیک  پیکسلی 9 میگیره از ریویو یکی هم میاد با اخر تکنولوژی مثل ryse  میگیره 4 - گرافیک کلا در نقد حرفه ای جایی نداره - اگر نقد های کوین ونورد رو از gamespot بخونید کلامی به گرافیک اشاره نمیکنه- حتی برای ویچر 3 یا بتمن ارخام نایت که هردو گرافیک  تکنیکی برجسته ای داشتند، اسمی از  گرافیک برده نشده چون مهم نیست - بازی همش گرافیک نیست . نمره  وامتیاز و نقد  باید اشاره بشه -  شما انتظار دارید جون بازی مثلا روی کارت  amd  یا  انویدیا بهینه شده است دیگه هیچ کس  بازی رو مورد بررسی قرار نده که خدای نکرده  بربخوره به کسی - خوب اینجوری که  دیگه اسممون گیمر حرفه ای نیست اسممون گیمر گرافیک بازه که فقط به دنبال گرافیک بیشتر هستیم و هرچی گرافیک بالاتر بود بازی میکنیم و هر چی گرافیکش کمتر دستش بندازیم؟

نمیشه که دوست خوبم .

درود

بازی که انودیا میده بیرون در اون بازی دستکاری میشه و تکنولوژی به بازی اضافه میشه فقط برای خراب کردن رقیبه دلیلشم خودتون واضح میدونید یعنی انودیا که میاد گیم ورکس رو بلک باکس میکنه و به بازیها تزریق میکنه ایا خودشون نمودونن که رویه کارتهای amd جواب نمیده و مشکل به وجود میاره ؟؟ایا وقتی انودیا داره با بازیسازی همکاری میکنه و گیم ورکز رو کدهاشو به اون بازی ساز تحویل میده و میگه درون بازیت استفاده کن موقع پورت رویه pc  هیچکدومشون یعنی تست نمیکنن یا کلا  نمیدونن این مسئله رو ؟؟ بگزریم از این بحث...

در ضمن بنده گفتم این بازی جز معدود بازیهایی هست که تایتل هیچ کدوم از شرکتها نیست و هر تکنولوژی درون بازی هست فقط و فقط مخصوص موتور خود بازی هست و تواناییهای سازنده اون نه انودیا و نهamd نقشی در این باز ندارند (البته تا الان که بنده اطلاع دارم )

از لحاظ بنده هم اصلا به نمرات سایتهای نقد و بررسی هیچ کاری ندارم چون اونها هم مثل خیلی از منتقد های دیگه فقط و فقط نظر شخصیشون رو مینویسن بنده فقط و فقط نظر یوزرها برام مهمه .... مثلا بازی فال اوت 4 نمراتش بالا بود ولی یوزر اسکور بازی ضعیف بود و در حد نمراتش نبود

بله این حرفتون رو قبول دارم بازی فقط گرافیک نیست از نظر خودم بازی که مخاطبش رو جذب کنه و حال کنی بازی کنی اون میشه یک بازی خوب

مثلا الان بنده خودم دارم با ایمولاتور ps2 بازی god hand رو بازی میکنم درسته بازیش برای کنسول ps2 بوده گرافیک هم نداره  ولی چیزی که جذبم کرده اینه که بازیش بسیار شاد و مفرحه و شخصیت هاش و حتی شخصیت اصلیش دیالوگ هاش مخصوصا دیالوگ کاراکترهاش و باس فایت هاش همه و همه برام جزابه و شاده

ویرایش شده توسط hd5870
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بازی که انودیا میده بیرون در اون بازی دستکاری میشه و تکنولوژی به بازی اضافه میشه فقط برای خراب کردن رقیبه دلیلشم خودتون واضح میدونید یعنی انودیا که میاد گیم ورکس رو بلک باکس میکنه و به بازیها تزریق میکنه ایا خودشون نمودونن که رویه کارتهای amd جواب نمیده و مشکل به وجود میاره ؟؟ایا وقتی انودیا داره با بازیسازی همکاری میکنه و گیم ورکز رو کدهاشو به اون بازی ساز تحویل میده و میگه درون بازیت استفاده کن موقع پورت رویه pc  هیچکدومشون یعنی تست نمیکنن یا کلا  نمیدونن این مسئله رو ؟؟ بگزریم از این بحث...

از لحاظ بنده هم اصلا به نمرات سایتهای نقد و بررسی هیچ کاری ندارم چون اونها هم مثل خیلی از منتقد های دیگه فقط و فقط نظر شخصیشون رو مینویسن بنده فقط و فقط نظر یوزرها برام مهمه .... مثلا بازی فال اوت 4 نمراتش بالا بود ولی یوزر اسکور بازی ضعیف بود و در حد نمراتش نبود

بله این حرفتون رو قبول دارم بازی فقط گرافیک نیست از نظر خودم بازی که مخاطبش رو جذب کنه و حال کنی بازی کنی اون میشه یک بازی خوب

مثلا الان بنده خودم دارم با ایمولاتور ps2 بازی god hand رو بازی میکنم درسته بازیش برای کنسول ps2 بوده گرافیک هم نداره  ولی چیزی که جذبم کرده اینه که بازیش بسیار شاد و مفرحه و شخصیت هاش و حتی شخصیت اصلیش دیالوگ هاش مخصوصا دیالوگ کاراکترهاش و باس فایت هاش همه و همه برام جزابه و شاده

اره بعضی از بازیهای قدیمی هنوز مفرحند من خودم کرش باندیکت رو خیلی دوست دارم وبازی زیبای شینوبی رو همیشه با  مبدل بازی میکنم! 

خوب یوزر هم نظر شخصی خودش است دیگه ؟ منتقد هم نظر خودشه ولی با این تفاوت که احساس و تبعیض و  طرفداری معمولا داخلش نیست ولی در حرف و یا نوشتار یک یوزر عادی میتونه باشه-داشتن لیاقت و دانش کافی و احاطه و اشراف بر یک موضوع هم در موقع نظر دادن برای یک اثر بسیار مهم هست که ممکنه یک کاربر عادی نداشته باشه .

بازی ها هم به سفارش شرکت های سازنده ویرایش میشوند. بازی توم ریدر  سال 2013 هم از تکنیک موهای  AMD استفاده میکرد باعث میشد روی انویدیا کارایی بشدت کاهش داشته باشه- هیتمن جدید هم همینطور از روش های پردازشی مختص AMD استفاده کرده بود . کلا مهم نیست که کارایی چطوره مهم اینه که وقتی یک بازی به طور موقت عرضه شده روز اول خرابه نباید دو طرف دست بندازن همدیگر رو -بجاش بیشینن ببینن اصلا بازی عرضه شده لیاقت داره یا مهه؟

فالوت 4 بازی بزرگی است الان با DLC ها و مادینگ کولاک شده- والا من نیمدانم کدوم کاربر ها فیدبک منفی دادند حتما کنسولی ها بوده اند اونها مخصوصا این نسل 8ای ها ن دنبال میکنم بحث ها رو در اکثر سایت ها و فروم های خارجی ، اکثر دنبال گرافیک بالاتر هستند  همین بازی های Order و rsye و کیل زون رو دیده اند فکر میکنند همه چیز باید گرافیکش فیلم باشه- از اون دوتا بازی بالا Order گرفت 5 از گیم سپات! و ryse هم 4  خودتون قضاوت کنید -

سری فالوت و کلا بازیهای rpg  بتسزدا مال پی سی است وروی پی سی میدرخشه(همه اسکایرم ابلیون و فالوت 3 و نیووگاس ببنید پی سی شون کجاست کنسولشون کجاست ) با مادینگ و گرافیک 100 بار بهتر و ... یک سری به نکسوس بزنید ببنید چه خبره هزاران هزار ماد داره توسعه میشه کاربر های پی سی بازی دارن خودشون رو هلاک میکنن برای بازی . ایراد همیشه هست و همه بازی ها ساخته دست خوب همین آدم ها هستند  ومشکلاتی دارند.

از 60000 هزار فید بک !!!در استیم  فالوت 4بسیار مثبت گرفته و متاش هم الان شده برای پی سی 8.4 که همچنان میانگین خیلی بالایی است: یوزر کنسولی ممکن است به بازی مثل این کم نمره بدهد. گفتم خیلی ها  گرافیک دوست هستند. برای همین نباید به  نمره یوزر خیلی دقت کرد البته خوبه که فید بک باشه مثل عکس زیر -این فیدبک ها درواقع  ریویو نیستند و فقظ  یک تصویر کلی به ما میدهد از بازی . فالوت 4 از gamespot   نمره 9 گرفت -نمره 9 گرفتن از gamespot سرسخت خودش یک  نتیجه گیری است.

yo13ftweelas0tvmcz9z.jpg

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اره بعضی از بازیهای قدیمی هنوز مفرحند من خودم کرش باندیکت رو خیلی دوست دارم وبازی زیبای شینوبی رو همیشه با  مبدل بازی میکنم! 

خوب یوزر هم نظر شخصی خودش است دیگه ؟ منتقد هم نظر خودشه ولی با این تفاوت که احساس و تبعیض و  طرفداری معمولا داخلش نیست ولی در حرف و یا نوشتار یک یوزر عادی میتونه باشه-داشتن لیاقت و دانش کافی و احاطه و اشراف بر یک موضوع هم در موقع نظر دادن برای یک اثر بسیار مهم هست که ممکنه یک کاربر عادی نداشته باشه .

بازی ها هم به سفارش شرکت های سازنده ویرایش میشوند. بازی توم ریدر  سال 2013 هم از تکنیک موهای  AMD استفاده میکرد باعث میشد روی انویدیا کارایی بشدت کاهش داشته باشه- هیتمن جدید هم همینطور از روش های پردازشی مختص AMD استفاده کرده بود . کلا مهم نیست که کارایی چطوره مهم اینه که وقتی یک بازی به طور موقت عرضه شده روز اول خرابه نباید دو طرف دست بندازن همدیگر رو -بجاش بیشینن ببینن اصلا بازی عرضه شده لیاقت داره یا مهه؟

فالوت 4 بازی بزرگی است الان با DLC ها و مادینگ کولاک شده- والا من نیمدانم کدوم کاربر ها فیدبک منفی دادند حتما کنسولی ها بوده اند اونها مخصوصا این نسل 8ای ها ن دنبال میکنم بحث ها رو در اکثر سایت ها و فروم های خارجی ، اکثر دنبال گرافیک بالاتر هستند  همین بازی های Order و rsye و کیل زون رو دیده اند فکر میکنند همه چیز باید گرافیکش فیلم باشه- از اون دوتا بازی بالا Order گرفت 5 از گیم سپات! و ryse هم 4  خودتون قضاوت کنید -

سری فالوت و کلا بازیهای rpg  بتسزدا مال پی سی است وروی پی سی میدرخشه(همه اسکایرم ابلیون و فالوت 3 و نیووگاس ببنید پی سی شون کجاست کنسولشون کجاست ) با مادینگ و گرافیک 100 بار بهتر و ... یک سری به نکسوس بزنید ببنید چه خبره هزاران هزار ماد داره توسعه میشه کاربر های پی سی بازی دارن خودشون رو هلاک میکنن برای بازی . ایراد همیشه هست و همه بازی ها ساخته دست خوب همین آدم ها هستند  ومشکلاتی دارند.  

خوب مسئله همینه به سفارش ساخته میشه اما نکه یک طرفه باشه و باعث مشکلات رقیب بشه

خوب حالا چرا انودیا نسخه جدید گیم ورکز رو قراره متن باز در اختیار بازیسازها قرار بده نسخه 3.1sdk

بازی تامب رایدر 2013 درسته تایتلش amd بود و tress fx رو پشتیبانی میکرد ولی اون tress fx متن باز بود و انودیا و کاربرانش رو دچار مشکل نکرد وقتی انودیا دید که tress fx متن بازه و دید کارتهاش زمان ریلیز بازی به مشکل خوردند سریعا یک درایور رو اپتیمایز و در اختیار کاربرانش گذاشت که مشکلاتشون تا حدود بسیار زیادی حل شد یعنی تقصیر به گردن کارتهای انودیا و سازنده بازی نیفتاد انودیا خودش فهمید و با درایور بهینه درستش کرد

فال اوت بازی بزرگیه بله ولی چون مثلا گیم اسپات 8 یا 9 داده دلیل نیست که من خوشم بیاد گفتم یوزر اسکورش از متا اسکور منتقدانش ضعیفتر بود

شما خودت میگی گرافیک همه چیز نیست ولی چرا دارید فال اوت رو با مادهای گرافیکی بازی میکنید چرا نسخه دستکاری نشده خود بتسدا رو بازی نمیکنید ؟؟؟(دلیلشم میدونید چون گرافیکش در حد نسل الان نیست  )

بازی order هم از لحاظ داستانی ضعیف نبود از لحاظ مکانیزم گیم پلی و حالت سینماتیک زیاد از اندازه و تایم کم گیم پلی  (حدود 4 تا 5 ساعت گیم پلی ) نمره ضعیف گرفت با این حال بنده بازی کردم و بسیار هم ازش لذت بردم

ویرایش شده توسط hd5870
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوب مسئله همینه به سفارش ساخته میشه اما..

بازی تامب رایدر 2013 درسته تایتلش amd بود و tress fx رو پشتیبانی میکرد ولی اون tress fx متن باز بود و انودیا و کاربرانش رو دچار مشکل نکرد وقتی انودیا دید که tress fx متن بازه و دید کارتهاش زمان ریلیز بازی به مشکل خوردند سریعا یک درایور رو اپتیمایز و در اختیار کاربرانش گذاشت که مشکلاتشون تا حدود بسیار زیادی حل شد یعنی تقصیر به گردن کارتهای انودیا و سازنده بازی نیفتاد انودیا خودش فهمید و با درایور بهینه درستش کرد

فال اوت بازی بزرگیه بله ولی چون مثلا گیم اسپات 8 یا 9 داده دلیل نیست که من خوشم بیاد گفتم یوزر اسکورش از متا اسکور منتقدانش ضعیفتر بود

شما خودت میگی گرافیک همه چیز نیست ولی چرا دارید فال اوت رو با مادهای گرافیکی بازی میکنید چرا نسخه دستکاری نشده خود بتسدا رو بازی نمیکنید ؟؟؟(دلیلشم میدونید چون گرافیکش در حد نسل الان نیست  )

بازی order هم از لحاظ داستانی ضعیف نبود از لحاظ مکانیزم گیم پلی و حالت سینماتیک زیاد از اندازه و تایم کم گیم پلی  (حدود 4 تا 5 ساعت گیم پلی ) نمره ضعیف گرفت با این حال بنده بازی کردم و بسیار هم ازش لذت بردم

من اشاره به توانایی های گرافیکی نسخه پی سی کردم  برای فالوت 4 چون بهرحال برای بازی هایی که ماد خور هستند روی پی سی یک برتری است- عزیزم من یک مودر هستم شب تا صبح دارم بازی ها روماد نصب میکنم از دارک سولز  و ویچر  بگیر تا اسکایرم و فالوت  و ایکس  کام ؟؟ چه سئوالی است شما میپرسید چرا نسخه عادی رو بازی نمیکنم ؟ من نسخه عادی فالوت رو همون  هفته اول  دوبار تمام کردم! بدون کوچکترین دستکاری. الانه داره قدرت نسخه پی سی رو میشه- شما اصلا انگار نمیدانید که مادینگ پی سی یکی از ارکان قدرتش است ؟

شا با این جمله که گفتید  فالوت 4 گرافیکش درحد نسل الان نیست و  اینکه از Order خوشتون امده متوجه شدم که جز گرافیک دوست ها هستید . یعنی بازی باید گرافیکش خوب باشه فقط که نمره بالا بگیره و همه یوزر ها نمره 100 بدن و  همه خوششون بیاد؟

من نگفتم شما خوشتون بیاد از فالوت 4 شما میتونید بازی نکنید  یا نه بازی کنید . متای یوزر فاقد اعتبار است طرف امده ده داده به بازی زیرش یکی امده 0 داده این چه منطقی پشتش است؟ عزیزم نمره دادن منطق میخواد برای همه بازی ها درمتاکریک در بخش یوزر همین است داستان و ماجرا- صفر وده -نمیشه که یک بازی هم ارزش 0 باشه هم ده ؟؟ پس به بخش نمرات منتقدها نگاه کنید 90% یک هماهنگی خواهید دید- برای مثال دارک سولز 3 - 

خوب شما روی کنسول دارید oredr بازی میکنید  و بخاطر گرافیکش بازی کردید دیگه  چون دارید ترجمه نقد گیم اسپات و آقای ونورد رو میگید یعنی گیم پلی ضعیف و زمان کم و دموی زیاد درسته ؟ چون Order بجز گرافیک جیزی نداشت مثل 3dmark بود فقط یک بنچمارک که سونی ساخته بود پوزمایکروسافت رو بخاطر ryse بزنه حقیقت اشکاره-ولی من نه Order رو نخریدم. حالا شما میگید بازی از گیم اسپات 9 گرفته دلیل نمیشه من خوشم بیاد خوب چطور قبول میکنید بازی که 4 یا 5گرفته رو من قبول کنم بازی خوبی است مثل Oreder?

هزار بار گفتم من در پستهام هر بازی که من نوعی کاربر ازش خوشم بیاد دلیل بر خوب بودنش نیست. شما از Order خوشتون امد ولی  دلیل بر خوب بودن بازی نیست . 

لینک به دیدگاه

من اشاره به توانایی های گرافیکی نسخه پی سی کردم  برای فالوت 4 چون بهرحال برای بازی هایی که ماد خور هستند روی پی سی یک برتری است- عزیزم من یک مودر هستم شب تا صبح دارم بازی ها روماد نصب میکنم از دارک سولز  و ویچر  بگیر تا اسکایرم و فالوت  و ایکس  کام ؟؟ چه سئوالی است شما میپرسید چرا نسخه عادی رو بازی نمیکنم ؟ من نسخه عادی فالوت رو همون  هفته اول  دوبار تمام کردم! بدون کوچکترین دستکاری. الانه داره قدرت نسخه پی سی رو میشه- شما اصلا انگار نمیدانید که مادینگ پی سی یکی از ارکان قدرتش است ؟

شا با این جمله که گفتید  فالوت 4 گرافیکش درحد نسل الان نیست و  اینکه از Order خوشتون امده متوجه شدم که جز گرافیک دوست ها هستید . یعنی بازی باید گرافیکش خوب باشه فقط که نمره بالا بگیره و همه یوزر ها نمره 100 بدن و  همه خوششون بیاد؟

من نگفتم شما خوشتون بیاد از فالوت 4 شما میتونید بازی نکنید  یا نه بازی کنید . متای یوزر فاقد اعتبار است طرف امده ده داده به بازی زیرش یکی امده 0 داده این چه منطقی پشتش است؟ عزیزم نمره دادن منطق میخواد برای همه بازی ها درمتاکریک در بخش یوزر همین است داستان و ماجرا- صفر وده -نمیشه که یک بازی هم ارزش 0 باشه هم ده ؟؟ پس به بخش نمرات منتقدها نگاه کنید 90% یک هماهنگی خواهید دید- برای مثال دارک سولز 3 - 

خوب شما روی کنسول دارید oredr بازی میکنید  و بخاطر گرافیکش بازی کردید دیگه  چون دارید ترجمه نقد گیم اسپات و آقای ونورد رو میگید یعنی گیم پلی ضعیف و زمان کم و دموی زیاد درسته ؟ چون Order بجز گرافیک جیزی نداشت مثل 3dmark بود فقط یک بنچمارک که سونی ساخته بود پوزمایکروسافت رو بخاطر ryse بزنه حقیقت اشکاره-ولی من نه Order رو نخریدم. حالا شما میگید بازی از گیم اسپات 9 گرفته دلیل نمیشه من خوشم بیاد خوب چطور قبول میکنید بازی که 4 یا 5گرفته رو من قبول کنم بازی خوبی است مثل Oreder?

هزار بار گفتم من در پستهام هر بازی که من نوعی کاربر ازش خوشم بیاد دلیل بر خوب بودنش نیست. شما از Order خوشتون امد ولی  دلیل بر خوب بودن بازی نیست . 

شرمنده اومدم مثبت بدم دست رفت رو منفی @};-

تو پست های بعدی جبران خواهم کرد . @};- @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شرمنده اومدم مثبت بدم دست رفت رو منفی @};-

تو پست های بعدی جبران خواهم کرد . @};- @};-

@};-

لینک به دیدگاه

به هر حال این یک بازی اکشنه و به نظر من ارزش حداقل یک بار تا آخر رفتن رو داره.

لینک به دیدگاه

فروش زیاد دلیل خوب بودن یک محصول نیست-  فیلم بی ارزش سینمایی هم مثل همین اثار سینمایی برگفته از  کمیک ها  میسازند فن کمیک میره نگاه میکنه 1میلیارد میفروشه- ولی فیلم نولان میان ستاره ای فروشش از یک کمیک  خیلی ضعیف مثل اونجر 2 هم کمتره- در حالی که جز ده فیلم تاریخ سینما شده در لیست های منتقدان IMDB. اتفاقا جامعه گیمر ها گفتم خیلی هاشون در ذهن خودشون گیمر هستندو بازی که  اولین بار بازی میکنند یا بازی که براشون گرافیک بالا داره یا یک اثر خاص براشون تلقی میشه رو بهترین بازی عمرشون میدانند- من کسانی رو میشناسم که معتقدند call of duty بهترین بازی تاریخ است! چرا ؟چون اسمش رو زیاد شنیدند.  بهترین ip پرفروش یک شرکت خاص شدن چیز مهمی نیست- فروش های جهانی هست که اصلا قابل قیاس نیستند- همین توم ریدر روی پی سی رکورد ایکس باکس روزد - یا ویچرفک میکنم نزدیک به  نیم میلیارد  دلار سود داشت برای توسعه دهنده - نتایج  فروش های داخلی  رو معمولا برای بزرگ کردن یک Ip بیان میکنند . مثل یوبی سافت هر وقت assassin creed عرضه میکنه میگه بهترین فروش ip تاریخ ام را داشت که خوب کلیشه ای است و دیگه  تکراری شده است.انیمیشن مینیون ها هم یک میلیارد فروش کرد! باد بگیم یک اثر ارزشمند و قابل تعمل است ؟ هیچوقت فروش زیاد رو ملاک برتری قرار ندید .

آقا رضا، شما چرا آخه؟

بازی assassins creed syndicate از سایت معظم gamespot که لازمه توضیح بدم مهمترین مرجع برای گیمرها محسوب میشه نمره 9 گرفته و دوست منتقدمون در نقد خودشون هیچ اشاره ای به کلیشه ای بودن نداشتند، البته کاری به میانگین نمرات گیمر ها که 6.9 بود ندارم، بالاخره گیم اسپات مرجعه و بسیار مهم. شما چطور میگید اساسینز کرید کلیشه ای شده؟

ولی بازی batman arkham knight که از همون سایت معظم نمره 7 گرفته و میانگین نمرات گیمرها 8 بوده حق دارید هم 7 و هم 8 نمرات پایینیه و گیمر ها باید ازش اجتناب کنند!

لینک به دیدگاه

آقا رضا، شما چرا آخه؟

بازی assassins creed syndicate از سایت معظم gamespot که لازمه توضیح بدم مهمترین مرجع برای گیمرها محسوب میشه نمره 9 گرفته و دوست منتقدمون در نقد خودشون هیچ اشاره ای به کلیشه ای بودن نداشتند، البته کاری به میانگین نمرات گیمر ها که 6.9 بود ندارم، بالاخره گیم اسپات مرجعه و بسیار مهم. شما چطور میگید اساسینز کرید کلیشه ای شده؟

ولی بازی batman arkham knight که از همون سایت معظم نمره 7 گرفته و میانگین نمرات گیمرها 8 بوده حق دارید هم 7 و هم 8 نمرات پایینیه و گیمر ها باید ازش اجتناب کنند!

دقیقا همینو میخواستم بگم.

AC:S داستانش هم نامزد بهترین داستان شد (یادم نیست جایزه رو برد) به علاوه اینکه آنچارتد، God of War و... هم متای بالایی دارن، هم نمره گیم اسپاتش بالا بوده و هم یوزر اَورِجش بالا بوده. پس دیگه چرا با اونا مخالفت میکنی، آقا رضا؟ یک کلام رک بگم آقا رضا: با تمام احترام، هر چی شما بگی که سلیقه شخصی رو در قضاوت هات دخالت نمیدی، من باورم نمیشه!

ویرایش شده توسط Trickster
لینک به دیدگاه

اقاي HD، بحث بازياي انويديا تايتل و اى ام دى تايتل اصلا به اين بازى مربوط نيست. اين بازيه كلا پورت ضعيفى داره فقط رو AMD كمتر مشخصه، فريم بازى مثلا خوبه اما مشكلات استاتر و ... بازى پابرجاست. واقعا نميدونم چرا چشم بسته از پورت بازى دفاع ميكنيد؟

اگه بازى انحصارى AMD يروز اومد و كارتاش تو بازى بي نظير بودن و انويديا داغون، بياين اين حرفارو بزنيد. نه وقتى يه بازى كلا پورتش خراب باشه. (مثلا اركام نايت رو انويديا هم خراب بود با اينكه تايتلش بود و انويديا يوزر ها هم قبول دارن).

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...