رفتن به مطلب

فروش KingSpec SSD 64GB

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

این همون هاردی هست که تازه گرفتی؟ بی خیالش شدی؟

لینک به دیدگاه

آقای حسینی سلام.

این هارد برای لپ تاپ هم مناسبه. ؟ با توجه به اینکه مصرف کمتری هم داره؟

لینک به دیدگاه

آقای حسینی سلام.

این هارد برای لپ تاپ هم مناسبه. ؟ با توجه به اینکه مصرف کمتری هم داره؟

درود

براي نوت بوك كه عاليه عزيز چون هارد نوت بوك هم 2.5" هستش

لینک به دیدگاه

ببخشید دوست عزیز ولی من یه سوالی دارم :mad:

من یه چند ماه دیگه که بدستم یکم پول رسید حتما میخوام از این SSD بگیرم (البته32 گیگ)

حالا سوال من اینکه شما چرا اینو میفروشید ؟ سرعت Read , Write کمتری نسبت به بقیه داره ؟ یا کلا از لحاظ کیفیت مناسب نیست ؟ ;)?

من قبلا میخواسم SSD A-Data 32G mini USB بگیرم ولی بعدش دیدم که قیمت SSD های kingspec خیلی مناسبتره و تقریبا 50 درصد ارزونتره ،تصمیم گرفتم از این برند بخرم

ولی حالا که شما این SSD رو نخریده دارید میفروشید ، دیگه یکم به شک افتادم =D>

لینک به دیدگاه

به نسب کارایی که داره قیمت بسیار مناسبی داره توی تستهایی هم که ازش گرفتم تقریبا با اون چیزی که توی سایت سازنده بودش خیلی نزدیک بود من یک مقداری انتظارم از هاردهای SSD بالاتر بود برای آشنایی بیشتر این پست را مطالعه کنید

لینک به دیدگاه

به نسب کارایی که داره قیمت بسیار مناسبی داره توی تستهایی هم که ازش گرفتم تقریبا با اون چیزی که توی سایت سازنده بودش خیلی نزدیک بود من یک مقداری انتظارم از هاردهای SSD بالاتر بود برای آشنایی بیشتر این پست را مطالعه کنید

مــــرسی @};-

واقعا خیلی جالب بود برام، درسته که سرعت این SSD نسبت به سایرین کمتره ولی قیمتی هم که داره در نوع خودش اولین هست ولی من من که چند وقت دیگه میخوام SSD 32 Gb بگیرم ، ترجیح میدم بجای 100 تومن 150 تومن بدم و A-Data بگیرم @};-

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...