رفتن به مطلب

پاور شما چيه و چقدر نويز ايجاد ميكنه ؟؟؟

Recommended Posts

درود دوستان گلم

لطفا در اين تاپيك مدل دقيق پاورتون رو اعلام كنيد و مقدار نويزي كه ايجاد ميكنه رو بنويسيد و يا توپيحي در موردش بديد ممنون ميشم . و يا اينكه چقدر ازش راضي هستيد رو بنويسيد .

ما ميخوايم بيشتر ضعف و مقدار صداي ايجاد شده توسط پاور رو بررسي كنيم و نميخوايم بحث هاي فني انجام بديم . شايد كه توسط اين تاپيك انتخابهاي بيشتري داشته باشيم .

لطفا فقط و فقط در مورد پاور سيستم شخصيه خودتون نظر بديد

ممنونم دوستان

لینک به دیدگاه

پاور من گرین 530A هست. هیچگونه صدای اضافی نداره . سرعت فن حتی در حالتی که بازی میکنم خیلی زیاد نیست که در نتیجه هنوز بی صدا کار میکنه. دمای پاور هم حداکثر به 39 درجه میرسه

لینک به دیدگاه

سلام

پاور من 485 گرین است یه خورده سرو صدا داره مخصوصا موقع بازی .منم بازش کردم به فنش روغن موتور زدم یه خورده بهتر شد و اینکه از گارانتی انداختمش..اما در کل پاور خوبی است(کار منو راه می اندازه)

لینک به دیدگاه

منم gp485a دارم حدودا 17 ماه هست داره كار ميكنه

كوكترين صدايي ازش نميشنوم

حتي گوشم رو نزديكش ميبرم فقط صداي باد فنش اونم خيلي اروم :eek:

خداييش محصولات گرين تو ultra silent بودن تكن

لینک به دیدگاه

سلام

دوتا سیستم دارم ، پاور اول Antec Quattro 1200W کاملا بی صداست .

پاور سیستم دوم 885 وات گرین ، احساس میکنم یه مقدار سرو صدا داره .

لینک به دیدگاه

من پاور 535A دارم . الان تقریبا 2 ساله داره کار میکنه . کمی فنش به صدا افتاده . اونم چون هنوز گارانتی داره بازش نکردم . تمیزش کنم صداش کم میشه . هرچند الان زیاد نیست . فقط صدای چرخش فن .

لینک به دیدگاه

من 535A دارم دس دو خريدم از همين فروم فكر كنم دوستمون فقط به خاطر فنش بهم انداخته بود. :confused: نيم ساعت اينوري ميچرخيد نيم ساعتم اونوري فنشو ميگم. فكر نميكنم اين تو بقيه پاورا عادي باشه هست؟

هر كدومم صداي خاص خودشو داشت صداي هليكوپتر و موتور جت  :-j كلا رو اعصب بود

چون چند ماهي گارانتي مونده بود ميتونستم بفرستم عوضش كنن ولي اين كارو نكردم . خودم جاشو با يه فن 8 سانتي عوض كردم و الان كاملا بيصدا داره كار ميكنه و دماشم نميدمنم چقدره :eek:

به نظرتون زنگ بزنم گرين به من فنشو ميفروشن جدا؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام پاور سیستم من GP1235B ( گرین ) هستش / بیشتر از 8 ماهی میشه کار میکنه برام / در سخت ترین شرایط

هیچگونه صدای اضافی هم نداره / مشکلی هم پیش نیومده به حمد خدا /

با تشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پاور من 885گرین فنش اول خیلی بی صدا و عالی بود بعد از چند ماه صداش زیاد شد .با شرکت گرین تماس گرفتم یک فن رایگان ارسال کردند منم عوضش کردم خوب شد و فن خراب را مرجوع کردم.به نظر من در حال حاضر در ایران گارانتی خیلی مهم تر از خود جنسه چون 90درصد شرکتهای ایرانی خدمات خوبی ندارند ما باید سعی کنیم از آن10درصد خرید کنیم.

ویرایش شده توسط nightkiler
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سیستم تست قدیمیم یه 250a گرین داره چند سال داره کار میکنه نویزش صفره عالی کار میکنه

سیستم اصلیم یه 680 گرین داره خیلی بی صداست

امروز یه سیستم اومد دستم همه چی پاورش خوب بود فقط فنش گیرپاژ بود مجبور شدم فک گارانتی کنم و فنش رو عوض کنم 485 گرین

انتک 530 وات هم دارم صداش زیاده ((فن 8 سانتی داره))

لینک به دیدگاه

از منم 535 گرین

به کنکورد گفته زکی ;)

دوسه بار میخواسم به خاطر صداش بندازمش بره

لینک به دیدگاه

مگه پاور نویزم داره @};-

اتفاقا من انقدر این بیچاره بی صدا بود حال نکردم رفتم یه کیس آنتک خریدم صدای فن اونارو بشنوم حداقل @};-

البته این مسئله یه مقدار به خود شخصم مربوط می شه بعضی ها خیلی حساس هستن. بعضی ها هم براشون فرقی نمی کنه. مثلا چند وقت پیش رفتم خونه یکی از دوستام صدا فن های کامپیوتر کل اتاق براداشته بود ولی بهش گفتم چرا انقدر صدا می ده گقت صدا نداره که;)

راستی پاور منم 685 گیرین هست که تو امضام هم هست

لینک به دیدگاه

راستی جناب حسینی این تاپیک جایزه چیزی نداره؟ @};- بد عادت شدیم ;)

لینک به دیدگاه

با سلام

بعد سال ها سرانجام با تهدید ببخشید تشویق یکی از دوستان عزیز خودم اسمشو نمی برم(رضا دومیناتور) پاور 680B رو که صداش مثل جاروبرق ی2200وات پود رو عوض کردم (البته فن پاوری قبلی رو روز اول تعویض کردم)

و از لیون کامپیوتر یک پاور Enermax Revolution 85+ 1050W خریدم که فوق العاده زیبا پر قدرت و سایلنت هست دور فنش 800RPMهست که صدایی ازش شنیده نمیشه (کمتر از18db);)?

تنها عیب این پاور قیمت بالاش که با توجه به ویژگی های ممتاز این پاور تا حدی توجیح پذیر هست

enermax_rev1050_forums.jpg

ویرایش شده توسط Ultra Extreme
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام خدمت دوستان گرامی

من نیز یک 1050 icute دارم خداییش من صدایی نمی شنوم مگر ساعت 3 شب که همه خوابن اونم فکر می کنم صدای فن بزرگه خود کیسه!!!با خور و پف بابام که از اتاق بغله... ;)

یکی دیگه هم کیس داریم از این قدیمیاس مال 7 یا 8 سال پیشه که فن پاورش باید گرم شه تا بچرخه بخاطر همین صدای زیادی داره!(مدلش رو باید صبح ببینم بهتون بگم!!!!!!!!)

ویرایش شده توسط nima2007
لینک به دیدگاه

پاور من گرین 535 هست بی صدا و عالی clapping.gif خیلی ازش راضیم(2ساله رو سیستم)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...