رفتن به مطلب

فروش لاجیتک z5500

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت همه دوستان عزیز

قصد فروش این اسپیکر رو دارم. اسپیکر تمیز و در سلامت کامل به سر میبره.

فروش فقط در تبریز به صورت حضوری امکان پذیر هست.

فروخته شد

s5icapghlj1qzncsx2hp.jpg

ویرایش شده توسط Mr.PeeP
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نفروش آقا نفرووووش  :(  =((  :Praying: 

لینک به دیدگاه

نفروش آقا نفرووووش  :(  =((  :Praying: 

چندساله اومده ؟! 6-7 سال اما هنوزم رو دستش نیومده و نمیاد

کدوم اسپیکر هست که تو ولوم بوست مقاومت کنه و بیس و تریبل بازم قشنگ باشه ؟! بنده ب شخصه عاشق این اسپیکرم و با زحمت درحد آکبندشو پیدا کردم و هروقت کسی آگهیش کنه جدا ناراحت میشم و امیدوارم خودم یه روزی مجبور ب فروشش نشم ب خاطر پول لازم شدن :( ..... آخه این ست در جهان دوست داشتنی هست و یکی از پرطرفدارترین اسپیکرای دنیا.اونایی که عشق صدا هستن حتما 1 بار این سیستم رو تست کردن و صداشو شنیدن :clapping:

این دوست عزیزم احتمالا مجبور شده وگرنه هیچکس به راحتی ازش دل نمیکنه .... قیمت هم بسیار عالی هست :) ایشالا به بهترین قیمت بفروشی اما مطمئنا بهتر از این اسپیکر پیدا نمیکنی اگر بعدا بخوای سیستمی در این حد پیدا کنی...  ببخشید اگه اسپم شدیم . چون دلمون سوخت گفتیم دوست عزیز :(

من که تازه با 2300 سری کردم و با تیتانیوم اچ دی ازش لذت میبرم :big hug: :cool:

لینک به دیدگاه

والا من بیشتر از 3 تا نمیتونم ولوم بدم واسه همین میخوام به دست کسی برسه که خوب ازش استفاده کنه :D

لینک به دیدگاه

والا من بیشتر از 3 تا نمیتونم ولوم بدم واسه همین میخوام به دست کسی برسه که خوب ازش استفاده کنه :D

:)  پس مشکل ولوم دارین .... طبیعیه همیشه نمیشه از این اسپیکر صدا گرفت.منم در طول هفته خونه نیستم و مغازم. فقط جمعه فرصت میکنم یه صدا بگیرم و صدای همه رو در بیارم ! :D :D

بله واقعا حیفه همچین غولی داشته باشی و نتونی ولوم بدی ... امیدوارم کسی که عاشقشه با شما معامله کنه که الحق قیمت خوبی گذاشتین و تو ایسام 1500 گذاشتن واسه فروش ....

موفق باشید @};-

لینک به دیدگاه

:)  پس مشکل ولوم دارین .... طبیعیه همیشه نمیشه از این اسپیکر صدا گرفت.منم در طول هفته خونه نیستم و مغازم. فقط جمعه فرصت میکنم یه صدا بگیرم و صدای همه رو در بیارم ! :D :D

بله واقعا حیفه همچین غولی داشته باشی و نتونی ولوم بدی ... امیدوارم کسی که عاشقشه با شما معامله کنه که الحق قیمت خوبی گذاشتین و تو ایسام 1500 گذاشتن واسه فروش ....

موفق باشید @};-

ممنون دوست عزیز @};-

لینک به دیدگاه

سلام

قربان من تهران هستم، اگه هزینه پست رو متقبل بشم برام میفرستین تهران؟

لینک به دیدگاه

سلام

قربان من تهران هستم، اگه هزینه پست رو متقبل بشم برام میفرستین تهران؟

سلام

بله اگه هزینشو متقبل بشین میتونم ارسال کنم.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...