رفتن به مطلب

درخواست کرک برای ویندوز 7 با پارتیشن بندی GPT؟؟؟!!!کمک کنید دوستان!

DPSYS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

تیم ویور که روی سیستم نصب نیست متاسفانه و ازاون بدتر اینه که ساعات پایانی مهلت فعال سازی داره سپری میشه و از اون بدتر بدتر اینه که چند روز میشه برای اون سیستم ADSL گرفتم که اونم امروز به مشکل بر خورد و دائم قطع و وصل میشه و گفتن مشکل از خطه که نویز داره و به سلامتی میخوام برم 50 متر سیم کشی انجام بدم و فعلا نتی در کار نیست...

یه حرکتی تو این ساعات پایانی روی ویندوز زدم و منتظرم ببینم چه اتفاقی میافته و اگه نگرفت که دوباره تعویض ویندوز و راه اندازی خط و اونموقع مزاحم شما دوست عزیز خواهم شد.

با تشکر @};-

http://dl5.downloadha.com/Tade/Softwares/RemoveWAT.2.2.6%20(www.Downloadha.com).zip

با این انجام بدید مشکلتون حل میشه

ویرایش شده توسط EDK-TheONE
لینک به دیدگاه

بیا داداش، غصه نخور

حذف کامل اکتیو ویندوز 7

http://dl5.downloadha.com/Tade/Softwares/RemoveWAT.2.2.6%20(www.Downloadha.com).zip

ممنون از شما دوست عزیز و دیگر دوستان که پیگیر هستید ، خدا خیرتون بده،1000 در دنیا و بی نهایت در آخرت....

اینم قبلا دیده بودم ولی دروغ چرا اصلا به یادم نبود و امتحانش نکردم ، میبرم امتحانش میکنم ان شاءالله که درست بشه ، توکل بر خدا.

با این سیستمی که این مشکل رو داره آیا تا حالا به نت وصل شدین ؟؟

جریان نتش رو که تو پست های قبلی گفتم به سلامتی چند روزه خط گرفتم و دو سه بار بیشتر باهاش وصل نشدم که اونم قطع شد!

درود

دروهله اول بعدازنصب ویندوز،توسط کدهای اسکایپ ویندوز رو بصورت قانونی اکتیو کنید کد انلاین هم در نت خیلی زیاده که میتونه به کارتون بیاد دروهله اخر استفاده ازکرک معتبر مانند Microsoft Toolkit هست که ویندوزرودربازه زمانی بین 90 تا 180 روز اکتیو نگه می داره

میشه جامع تر توضیح بدید دوست عزیز

با تشکر @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میشه جامع تر توضیح بدید دوست عزیز

با تشکر @};-

موضوع خیلی ساده هست. بعداز اتمام نصب ویندوز اولین کار اکتیو ویندوز بدون ری استارت سیستم هستش.در مرحله اول ویندوز رو باکد انلاین فعال که درنت فراوونه به Product Key ویندوز میدید و ویندوز رو رجیستر می کنید درصورت عدم اکتیو توسط کد اسکایپ فعال که بازهم درنت فراوونه و اموزشش هم هست ویندوز رو فعال می کنید.

درصورت عدم نتیجه گیری از این روش سراغ کرک تولکیت رفته وبعدازدانلود واجراازدوگزینه آفیس وویندوز گزینه ویندوزروانتخاب کرده وازتب Activition گزینه سبزرنگ EZ-Activator روکلیک می کنید.بعدازاینکارکرک بصورت اتومات نصب شده وویندوز فعال میشه. :)

لینک به دیدگاه

سلام

بیایید پ.خ  ان شاالله مشکل حل میشه

یاعلی

لینک به دیدگاه

موضوع خیلی ساده هست. بعداز اتمام نصب ویندوز اولین کار اکتیو ویندوز بدون ری استارت سیستم هستش.در مرحله اول ویندوز رو باکد انلاین فعال که درنت فراوونه به Product Key ویندوز میدید و ویندوز رو رجیستر می کنید درصورت عدم اکتیو توسط کد اسکایپ فعال که بازهم درنت فراوونه و اموزشش هم هست ویندوز رو فعال می کنید.

درصورت عدم نتیجه گیری از این روش سراغ کرک تولکیت رفته وبعدازدانلود واجراازدوگزینه آفیس وویندوز گزینه ویندوزروانتخاب کرده وازتب Activition گزینه سبزرنگ EZ-Activator روکلیک می کنید.بعدازاینکارکرک بصورت اتومات نصب شده وویندوز فعال میشه. :)

سلام ودرود بر همه شما بندگان خدا،

با تشکر از شما بابت راهنمایی دوست عزیز،راه اول که فرمودید رو باید موقع نصب ویندوز انجام بدم که میمونه واسه موقعی که دوباره ویندوز نصب کنم و راه دوم رو هم که رفتم ولی متاسفانه نتیجه ای نگرفتم.

تشکر بابت پاسخگویی و راهنمایی. @};-

سلام

بیایید پ.خ  ان شاالله مشکل حل میشه

یاعلی

دوست عزیز بابت پاسخگویی و راهنماییی شما ممنونم و اون قسمتی که تو پ.خ گفتید رو قبلا رفته بودم و نمیدونستم که از کجا کدش رو گیر بیارم و بیخیالش شدم و الآن هم یه کارهایی کردم که دیگه دسترسی بهش ندارم و شرح قضیه رو در پایین براتون توضیح میدم .

و اگه این مشکل دوباره پیش بیاد اون موقع دیگه شما روبه زحمت میندازم دوست عزیز!

با تشکرات فراوان @};- .

ویرایش شده توسط DPSYS
لینک به دیدگاه

خب دوستان بعد از این همه زحمتی که به شما دادم و لطف کردید و برای بنده وقت گذاشتید و علم و دانش و راهنمایی هاتون رو از بنده دریغ نکردید، حالا واجب میدونم که نتیجه این کارها و راه های رفته رو اینجا قرار بدم تا هم راه حل این قضیه مشخص بشه و هم اگه کسی این مشکل رو داشت سریع و راحت بتونه رفعش کنه.من سایت های خارجی مخصوصا روسی رو زیاد گشتم و هرکدوم یه راهی رفته بودن که منم رفتم و نتیجه ای نداشت و البته یه چندتاشون مهم تر بود که اون ها رو همینجا لینکشون رو اضافه خواهم کرد.

----------------------------

و اما راهی که بنده رفتم و در حال حاضر مشکل فعال سازی مرتفع شده:

من  وقتی دیدم دیگه هیچ راهی کار ساز نیست اومدم از این روشی که دوستمون راهنمایی کردن استفاده کردم:

@};-متاسفانه نرم افزار اون سایت  رو تست کردم کار میکنه اما ادرس گفته شده برای وارد کردن شماره انلاین به id
مایکروسافت  بسته بود @};-از طریق cmd هم میتونید شماره سریال وارد کنید

http://know-world.blogfa.com/post/227

رفتم توی CMD (Administrator) و اینو تایپ کردم slmgr /dlv و تو صفحه ای که باز شد کد Activation ID رو پیداکردم و دوباره اومدم توی CMD این کد رو وارد کردم slmgr /upk Activation ID  (به جای Activation ID  اون کد رو که گرفته بودم وارد کردم) و بعد پیغامی مبتنی بر حذف این کد از سیستم ظاهر شد که OK کردم و رفتم توی Properties ویندوز دیدم که دیگه خبری از کد و فعال سازی و مهلت و غیره نیست(تصاویر رو اضافه میکنم)

این تا اینجا ،

بعد اومدم توی فروم دیدم که دوست عزیزمون این راهکار رو پیشنهاد دادن:

منم گفتم ما که آب از سرمون گذشته حالا چه یه وجب چه صد وجب و این رو هم دانلود کردم و اجراش کردم و کار کرد و زد کلا Windows Activation  رو از ریشه کند انداخت دور!!!! و دیگه خبری از Windows Activation نبود.

در این حین من به تاپیک دوستمون atisoc0936 برخوردم که با جریان تاپیک من هم راستا بود و بعد از مطالعه اون دیدم که این دوستمون فرموده بودن که کرکی دارن که این مشکل رو حل کرده و از ایشون درخواست دادم که برای بنده هم آپلود کنند که زحمت کشیدن و آپلودش کردن و همچنین از دوست عزیزمون Alinajafi_q هم که گفته بودن راه هایی برای حل این مشکل دارن کمک خواستم که ایشون هم دریغ نکردن و برای بنده پیام دادن که البته بنده شرمندشون شدم چون قبل از اینکه پیام ایشون به دست من برسه ، من همونطور که گفتم کلا Windows Activation رو از ریشه کنده بودم و دیگه بهش دسترسی نداشتم که راهنمایی این دوستمون رو انجام بدم و در نهایت اومدم سراغ اون کرکی که دوستمون ارائه داده بودن و از لینک زیر که گذاشته بودن دانلودش کردم و اجراش کردم و البته قبل ازاجرا آنتی ویروس رو هم غیرفعال کردم(جهت یادآوری)، اینم لینک با اجازه دوستمون atisoc0936 :

http://s6.picofile.com/file/8248100942/Atisoc0936.rar.html

و بعد از اجرا در کمال تعجب و پس از کند و کاو فراوان و تست  کرک های بسیار زیاد و روشهای فراوان و به مشکل خوردن(البته غیر از 2 روش آخری که گفتم انجام دادم)، این کرک بعد از کلیک روی گزینه اجراش هیچ گونه پیغامی مبنی بر  GPT Partition بودن نداد و اجرا شد و در نهایت ری استارت شدن سیستم و بال اودن و بعد از باز کردن Properties دوباره اون قسمت Windows Activation ظاهر شده بود و به همون حالتی در اومده بود که خودم از داخل CMD رفتم و Activation ID رو حذف کردم که تصاویر مربوطه رو هم آماده میکنم و قرار میدم دوستان عزیز.

خب این راه هایی بود که من رفتم و تنها کرکی که لااقل کارش رو بدون هیچ پیغامی انجام داد همین کرک بود و بقیه بلااستفاده موندن و البته خب فکر کنم دلیل اینکه  بعد از انجام کرک Windows Activation  به صورت Not Available در اومده به خاطر این بود که من Activation ID  رو خودم دستی حذف کرده بودم!!!!

--------------------------------------------------------------------------------

نتیجه گیری کلی:

در نتیجه اگه کسی این مشکل رو داشت اول این کرکی که ارائه شد رو اجرا کنه و اگه موفق نشد اون 2 راه قبلی رو بره.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک هایی که گفتم رو هم در زیر اضافه میکنم:

لینک ها :

http://banglagamer.com/showthread.php?88896-How-to-activate-windows-7-64-bit-without-re-installing-%28on-a-PC-with-UEFI-bios%29

http://forums.mydigitallife.info/threads/28669-Microsoft-Toolkit-Official-KMS-Solution-for-Microsoft-Products

http://forums.mydigitallife.info/threads/53202-how-to-activate-a-windows-7-on-uefi-gpt

http://downloads-home.org/2015/07/10/win7-crack-gpt

http://forum.ru-board.com/topic.cgi?forum=2&topic=5328#1

---------------------------------------------------------------------------

عکس ها رو هم اضافه خواهم کرد...

---------------------------------------------------------------------------

با تشکرات فراوان از همه دوستان و عزیزانی که بنده رو یاری  کردن و راهنمایی فرمودن و بعد از این اگه باز هم مطلبی در این رابطه بدست آوردید یا آوردم و یا راه دیگه ای کشف شد همینجا اضافه کنید و اضافه میکنم .

دوستان مثبت هام به ته کشید و نتونستم به همه امتیاز بدم و دوباره که شارژ شدم براتون جبران میکنم عزیزان. @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};-

ویرایش شده توسط DPSYS
لینک به دیدگاه

سپاس از دوست گرامی برای اعلام نتیجه

کاش دیگر دوستانی هم که تاپیک مشاوره برای رفع ایراد یا خرید می زنند نتیجه رو پس از آزمودن راه حل های پیشنهادی یا خرید اعلام کنند.

لینک به دیدگاه

خب دوستان بعد از این همه زحمتی که به شما دادم و لطف کردید و برای بنده وقت گذاشتید و علم و دانش و راهنمایی هاتون رو از بنده دریغ نکردید، حالا واجب میدونم که نتیجه این کارها و راه های رفته رو اینجا قرار بدم تا هم راه حل این قضیه مشخص بشه و هم اگه کسی این مشکل رو داشت سریع و راحت بتونه رفعش کنه.من سایت های خارجی مخصوصا روسی رو زیاد گشتم و هرکدوم یه راهی رفته بودن که منم رفتم و نتیجه ای نداشت و البته یه چندتاشون مهم تر بود که اون ها رو همینجا لینکشون رو اضافه خواهم کرد.

----------------------------

و اما راهی که بنده رفتم و در حال حاضر مشکل فعال سازی مرتفع شده:

من  وقتی دیدم دیگه هیچ راهی کار ساز نیست اومدم از این روشی که دوستمون راهنمایی کردن استفاده کردم:

رفتم توی CMD (Administrator) و اینو تایپ کردم slmgr /dlv و تو صفحه ای که باز شد کد Activation ID رو پیداکردم و دوباره اومدم توی CMD این کد رو وارد کردم slmgr /upk Activation ID  (به جای Activation ID  اون کد رو که گرفته بودم وارد کردم) و بعد پیغامی مبتنی بر حذف این کد از سیستم ظاهر شد که OK کردم و رفتم توی Properties ویندوز دیدم که دیگه خبری از کد و فعال سازی و مهلت و غیره نیست(تصاویر رو اضافه میکنم)

این تا اینجا ،

بعد اومدم توی فروم دیدم که دوست عزیزمون این راهکار رو پیشنهاد دادن:

منم گفتم ما که آب از سرمون گذشته حالا چه یه وجب چه صد وجب و این رو هم دانلود کردم و اجراش کردم و کار کرد و زد کلا Windows Activation  رو از ریشه کند انداخت دور!!!! و دیگه خبری از Windows Activation نبود.

در این حین من به تاپیک دوستمون atisoc0936 برخوردم که با جریان تاپیک من هم راستا بود و بعد از مطالعه اون دیدم که این دوستمون فرموده بودن که کرکی دارن که این مشکل رو حل کرده و از ایشون درخواست دادم که برای بنده هم آپلود کنند که زحمت کشیدن و آپلودش کردن و همچنین از دوست عزیزمون Alinajafi_q هم که گفته بودن راه هایی برای حل این مشکل دارن کمک خواستم که ایشون هم دریغ نکردن و برای بنده پیام دادن که البته بنده شرمندشون شدم چون قبل از اینکه پیام ایشون به دست من برسه ، من همونطور که گفتم کلا Windows Activation رو از ریشه کنده بودم و دیگه بهش دسترسی نداشتم که راهنمایی این دوستمون رو انجام بدم و در نهایت اومدم سراغ اون کرکی که دوستمون ارائه داده بودن و از لینک زیر که گذاشته بودن دانلودش کردم و اجراش کردم و البته قبل ازاجرا آنتی ویروس رو هم غیرفعال کردم(جهت یادآوری)، اینم لینک با اجازه دوستمون atisoc0936 :

http://s6.picofile.com/file/8248100942/Atisoc0936.rar.html

و بعد از اجرا در کمال تعجب و پس از کند و کاو فراوان و تست  کرک های بسیار زیاد و روشهای فراوان و به مشکل خوردن(البته غیر از 2 روش آخری که گفتم انجام دادم)، این کرک بعد از کلیک روی گزینه اجراش هیچ گونه پیغامی مبنی بر  GPT Partition بودن نداد و اجرا شد و در نهایت ری استارت شدن سیستم و بال اودن و بعد از باز کردن Properties دوباره اون قسمت Windows Activation ظاهر شده بود و به همون حالتی در اومده بود که خودم از داخل CMD رفتم و Activation ID رو حذف کردم که تصاویر مربوطه رو هم آماده میکنم و قرار میدم دوستان عزیز.

خب این راه هایی بود که من رفتم و تنها کرکی که لااقل کارش رو بدون هیچ پیغامی انجام داد همین کرک بود و بقیه بلااستفاده موندن و البته خب فکر کنم دلیل اینکه  بعد از انجام کرک Windows Activation  به صورت Not Available در اومده به خاطر این بود که من Activation ID  رو خودم دستی حذف کرده بودم!!!!

--------------------------------------------------------------------------------

نتیجه گیری کلی:

در نتیجه اگه کسی این مشکل رو داشت اول این کرکی که ارائه شد رو اجرا کنه و اگه موفق نشد اون 2 راه قبلی رو بره.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

با تشکرات فراوان از همه دوستان و عزیزانی که بنده رو یاری  کردن و راهنمایی فرمودن و بعد از این اگه باز هم مطلبی در این رابطه بدست آوردید یا آوردم و یا راه دیگه ای کشف شد همینجا اضافه کنید و اضافه میکنم .

دوستا مثبت هام به ته کشید و نتونستم بهه همه امتیاز بدم و دوباره که شارژ شدم براتون جبران میکنم عزیزان. @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};-

پس به روش من مشکل حل شد. خوب خدا رو شکر  @};-  @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

سپاس از دوست گرامی برای اعلام نتیجه

کاش دیگر دوستانی هم که تاپیک مشاوره برای رفع ایراد یا خرید می زنند نتیجه رو پس از آزمودن راه حل های پیشنهادی یا خرید اعلام کنند.

خواهش میکنم دوست عزیز این انجام وظیفه است و به نحوی قدردانی از زحمات همه دوستانی که کمک و راهنمایی کردند.

دیگران کاشتند ما درو کردیم و ما هم می کاریم تا بقیه درو کنند.

@};-

پس به روش من مشکل حل شد. خوب خدا رو شکر  @};-  @};-  @};-  @};-

بله، به عبارتی به روش CMD +روش شما +کرک دوستمون Atisoc0936.

تشکر @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم دوست عزیز این انجام وظیفه است و به نحوی قدردانی از زحمات همه دوستانی که کمک و راهنمایی کردند.

دیگران کاشتند ما درو کردیم و ما هم می کاریم تا بقیه درو کنند.

@};-

بله، به عبارتی به روش CMD +روش شما +کرک دوستمون Atisoc0936.

تشکر @};- @};- @};-

شما تنها همون کرک رو استفاده میکردید انجام میشد

لینک به دیدگاه

شما تنها همون کرک رو استفاده میکردید انجام میشد

آخه قبل از راهنمایی آخری شما که فرمودید من تو CMD کلا زدم Activation ID رو پروندم  و بعد که اون پست شما رو دیدم و اون نرم افزار رو گرفتم و اجراش کردم و زدم کلا Windows Activation رو کن فیکون کردم و بعد کرک رو گرفتم که دیگه کار از کار گذشته بود و تیر خلاصی رو با کرک زدم ... حالا تصاویر رو هم آپلود میکنم تا گفته هام کامل بشن .

تشکر از شما که پا به پای تاپیک اومدی دوست عزیز. @};-  @};-  @};- 

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...

دوستان می توانند با استفاده از برنامه removewat  ویندوز را در حالت gpt کرک کنند . به همین سادگی . یا اینکه در حالت gpt ویندوز 7 نسخه profesional رو نصب کنند و با کرک های فوق راحت کرک کنند . سوالی بود در خدمتم .

لینک به دیدگاه

یادم رفت بگم که این برنامه رو می  تونید با جستجو در گوگل راحت دانلود کنید ، حالا از سایت های مختلفی که هست .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...