رفتن به مطلب

به سلامتی کوانتوم بریک کرک شد (پست اول ویرایش شد )

hd5870
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

این کرک روی نسخه 40 گیگ سایت پی دی جواب میده یا خیر؟

لینک به دیدگاه

این کرک روی نسخه 40 گیگ سایت پی دی جواب میده یا خیر؟

این سایت همراه با آموزش گذاشته برای دانلود. اگر اطلاعاتش درست باشه، از همینجا بگیرین باید به درستی کار باشه.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان دلم براتون تنگ شده بود.بعد از یک هفته محرومیت برگشتم

یه نکته جالبی رو دو سه روز پیش دیدم راجع به این بازی اونم اینه که اگر به اکانتی که بازی رو از طریق اون خریدین قانونی لاگ این نکنید یک چشمبند دزدان دریایی رو چشم کاراکتر اصلی بازی گذاشته میشه.لطفا کسایی که بازی رو دارن انجام میدن امتحان کنند ببینند درسته این خبر یا نه.ممنون

post-20324-0-47194100-1460139433_thumb.jpg

42 گیگی فایل اصلی نصب بازی هست (یه جورایی Setup بازی باید بگم!) که باید از طریق PowerShell نصب بشه، فایل 67 گیگی اکسترکت شده همون هست.

بهتون توصیه می کنم 42 گیگاباتی رو دانلود کنید، جدا از حجم کمتر، همونطور که گفتم نیاز به بعضی مراحل رو حذف می کنه.

پس جریان اون استریم های ویدیویی انلاین چی میشه؟آیا این نسخه 67 گیگی شامل اون ها هم میشه؟

لینک به دیدگاه

اینجا چند نفر کارت گرافیکشون از دایرکس 12 پشتیبانی میکنه؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان دلم براتون تنگ شده بود.بعد از یک هفته محرومیت برگشتم

یه نکته جالبی رو دو سه روز پیش دیدم راجع به این بازی اونم اینه که اگر به اکانتی که بازی رو از طریق اون خریدین قانونی لاگ این نکنید یک چشمبند دزدان دریایی رو چشم کاراکتر اصلی بازی گذاشته میشه.لطفا کسایی که بازی رو دارن انجام میدن امتحان کنند ببینند درسته این خبر یا نه.ممنون

attachicon.gifjack_joyce_pirate-625x350.jpg

پس جریان اون استریم های ویدیویی انلاین چی میشه؟آیا این نسخه 67 گیگی شامل اون ها هم میشه؟

چهره جک بعد از کرک :D : post-14679-0-84051500-1460141075_thumb.jpg

نه، شامل استریم ها نمیشه. فقط برای نسخه ایکس باکس میتونید Live Actionها رو به صورت جدا با حجم 75 گیگابایت دانلود کنید و به صورت Add-On به بازی اضافه کنید.

در ضمن هیچ "نسخه 67 گیگابایتی" وجود نداره! هیچ "نسخه" با حجم کمتر یا بیشتر یا دارای قابلیت های بیشتر وجود نداره. فقط یک فایل اصلی 42 گیگابایتی هست که پس از نصب میشه 67 گیگابایت.

ویرایش شده توسط Trickster
لینک به دیدگاه

چهره جک بعد از کرک :D : attachicon.gifUntitled-1.jpg

نه، شامل استریم ها نمیشه. فقط برای نسخه ایکس باکس میتونید Live Actionها رو به صورت جدا با حجم 75 گیگابایت دانلود کنید و به صورت Add-On به بازی اضافه کنید.

در ضمن هیچ "نسخه 67 گیگابایتی" وجود نداره! هیچ "نسخه" با حجم کمتر یا بیشتر یا دارای قابلیت های بیشتر وجود نداره. فقط یک فایل اصلی 42 گیگابایتی هست که پس از نصب میشه 67 گیگابایت.

داداش کر.ک شد جدی ؟ :|

داستانای باور نکردنی میبینم امشب =))

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

اینجوری بازی به مد نیاز پیدا نمیکنه :D

رو ویندوز کرکی هم جواب میده؟

لینک به دیدگاه

داداش کر.ک شد جدی ؟ :|

داستانای باور نکردنی میبینم امشب =))

من تست کردم اجرا شد، ظاهرا تا به حال فقط من بودم #-o

​حالا بچه ها دانلود میکنن این یکی دو روزه داستان های بیشتری هم برات تعریف می کنن :D

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

بله. رو ویندوز کرک شده هم جواب میده به سانِ بلبل :Peace Sign: 

ویرایش شده توسط Trickster
لینک به دیدگاه

ای ول پس رفت تو لیست دانلود به امید کرک Gears of war

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ای ول پس رفت تو لیست دانلود به امید کرک Gears of war

داداش این امضات رو عوض کن توهین هست و تو این فروم فکر نمی کنم جیگاهی داشته باشه اینچیزا... درسته مایکروسافت دو تا نرم افزار مهم داره اما سونی هم به یه کنسول ختم نمیشه... فقط همین که توصنعت فیلم و تصویر برا خودش وزنه سنگینی بحساب میاد از مهمترین ویژگی های سونی هست... تعصب و فن بازی هم حدی داره درسته منم مایکروسافت رو خیلی دوست دارم اما سونی هم جایگاه خودش رو داره پیش من و بقیه دوستان...!  ^_^

لینک به دیدگاه

داداش این امضات رو عوض کن توهین هست و تو این فروم فکر نمی کنم جیگاهی داشته باشه اینچیزا... درسته مایکروسافت دو تا نرم افزار مهم داره اما سونی هم به یه کنسول ختم نمیشه... فقط همین که توصنعت فیلم و تصویر برا خودش وزنه سنگینی بحساب میاد از مهمترین ویژگی های سونی هست... تعصب و فن بازی هم حدی داره درسته منم مایکروسافت رو خیلی دوست دارم اما سونی هم جایگاه خودش رو داره پیش من و بقیه دوستان...!  ^_^

منم بهش گفتم ولی متاسفانه امضاش رو درست نکرد !  :)

لینک به دیدگاه

در طی مراحل کرک کردن باید به نت وصل بود یا خیر ؟؟

لینک به دیدگاه

پس برای بازی کردن باید  همیشه آنلاین بود درسته؟

میشه یکی جواب بده

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

در طی مراحل کرک کردن باید به نت وصل بود یا خیر ؟؟

پس برای بازی کردن باید  همیشه آنلاین بود درسته؟

میشه یکی جواب بده

Install notes:

1. Unrar

2. Go to game folder and delete: AppxSignature.p7x and TestLicense.xml

3. Start -> Run -> "gpedit.msc"

4. Computer Configuration -> navigate to: Administrative Templates -> Windows Components -> App Package Deployment

5. Enable the 4 top settings, starting with "Allow deployment operations in specific profiles"

6. Open "AppxManifest.xml" in a text editor and delete the line with Phone License (11th line)

7. Click your start menu again and type "Settings"

8. Click "Update & Security" (last item on bottom row to the right)

9. Select "For developers" and make sure the Developer mode radio button is selected

10. Open Powershell with Administrator permissions (UAC)

11. Run: "Set-ExecutionPolicy Unrestricted" and type "A", then hit Enter

12. Run: "cd C:\Path\to\Microsoft.QuantumBreak_1.5.0.0_x64__8wekyb3d8bbwe"

13. Run: "Add-AppxPackage -Register AppxManifest.xml"

14. Windows Search Quantum Break and open it. When it asks for an Xbox account, login with a Microsoft Account.

15. Play

16. Support the software developers. If you like this game, BUY IT

آموزش سایت اسکیدرو

لینک به دیدگاه

دوستان هنوز کرک نشده !! یه نوع دور زدن و ساخت اکانت fack یا تقلبی برای اجرای بازی هست که احتمال زیاد بزودی مایکروسافت جلوشو میگیره .

اما فعلا شدنیه پس اگه سرعت بالا دارین عجله کنید .

ویرایش شده توسط Sasan.m
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دردسر داره فعلا بیخیالش

شاید در زمان های نامشخص بازیش کردیم

خوشبختانه گرافیک بازی ها خوب پیشرفت کرده میشه تا 9 ماه هم صبر کرد برای کرک و یا ... شدن بازی های جدید از چشم نمی افتن

اگر م نشد که مهم نیست

نفررررررررررررررر بببببببببببببببببببببعدی ییییییییییییییییییییییی

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

Install notes:

1. Unrar

2. Go to game folder and delete: AppxSignature.p7x and TestLicense.xml

3. Start -> Run -> "gpedit.msc"

4. Computer Configuration -> navigate to: Administrative Templates -> Windows Components -> App Package Deployment

5. Enable the 4 top settings, starting with "Allow deployment operations in specific profiles"

6. Open "AppxManifest.xml" in a text editor and delete the line with Phone License (11th line)

7. Click your start menu again and type "Settings"

8. Click "Update & Security" (last item on bottom row to the right)

9. Select "For developers" and make sure the Developer mode radio button is selected

10. Open Powershell with Administrator permissions (UAC)

11. Run: "Set-ExecutionPolicy Unrestricted" and type "A", then hit Enter

12. Run: "cd C:\Path\to\Microsoft.QuantumBreak_1.5.0.0_x64__8wekyb3d8bbwe"

13. Run: "Add-AppxPackage -Register AppxManifest.xml"

14. Windows Search Quantum Break and open it. When it asks for an Xbox account, login with a Microsoft Account.

15. Play

16. Support the software developers. If you like this game, BUY IT

آموزش سایت اسکیدرو

اینو که خودمون هم دیدم ولی نفهمیدیم باید دفعات بعد آنلاین بود یا نه!

من حساب کاربری ایکس باکسم رو ویندوز هست اگه به هر دلیلی هم بخواد به فنا بره واسم مهم نیست از همین روش روی همین اکانتم استفاده میکنم

حالا من اشمب گذاشتم دانلود بشه 40گیگ هست فکر کنم بتونم 22گیگش رو هم امشب بگیرم بعد خودم امتحان میکنم ببینم چی میشه

لینک به دیدگاه

اینو که خودمون هم دیدم ولی نفهمیدیم باید دفعات بعد آنلاین بود یا نه!

من حساب کاربری ایکس باکسم رو ویندوز هست اگه به هر دلیلی هم بخواد به فنا بره واسم مهم نیست از همین روش روی همین اکانتم استفاده میکنم

حالا من اشمب گذاشتم دانلود بشه 40گیگ هست فکر کنم بتونم 22گیگش رو هم امشب بگیرم بعد خودم امتحان میکنم ببینم چی میشه

ممنون میشم بعد از تست خبرشو بزارید  @};-

بی صبرانه منتظرم این بازی رو تجربه کنم

لینک به دیدگاه

اموزش اجرای بازی :

به فولدر بازی برید و فایل AppxSignature.p7x and TestLicense.xml رو حذف کنید .

در استارت run رو بزنید و تایپ کنید gpedit.msc

به این  قسمت  برید >>  Computer Configuration -> navigate to: Administrative Templates -> Windows Components -> App Package Deployment

این گذینه رو "Allow deployment operations in specific profiles" فعال کنید (enable)

با تکست ادیتور این فایل رو AppxManifest.xml بازکنید و 11th line رو پاک کنید .

بر روی Update & Security کلیک کنید

For developers رو انتخاب کنید و مطمن بشید Developer mode radio رو انتخاب کردید .

Powershell رو توسط ادمینیستراتور باز کنید .

Set-ExecutionPolicy Unrestricted رو اجرا کنید و "A" رو تایپ کنید بعد اینتر

Run: "cd C:\Path\to\Microsoft.QuantumBreak_1.5.0.0_x64__8wekyb3d8bbwe" را اجرا کرده
13. Run: "Add-AppxPackage -Register  >> AppxManifest.xml

.زمانی که اکانت ایکس باکس از شما درخواست شد با اکانت مایکروسافت وارد شوید .
15. بعداز بازی  لذت ببرید. 

راهنمای نصب بازی به صورت کرک شده و تصویری :

نکته : بازی باید درون درایور C  دانلود و نصب شود. و ویندوز شما نیز باید از نوع pro باشد.

۱- بازی را که با فرمت .appx میباشد نصب نمایید.

۲- بر روی استارت کلیک کرده و Command را سرچ نموده  و آن را به صورت RunAdministrator اجرا نمایید.

۳-دستور زیر را اجرا نمایید.

“add-appxpackage X:\Microsoft.QuantumBreak_1.5.0.0_x64__8wekyb3d8bbwe.Appx”.

منظور از x همان درایوی میباشد که بازی را نصب نموده اید.

۴- مجددا بر روی استارت کلیک کرده و عبارت gpedit.msc  را سرچ کنید.

۵-ابتدا به مسیر زیر بروید.

Computer Configuration/ Administrative Templates/ Windows Components/ App Package Deployment

333.JPG

۶- بر روی Allow deployment operations in specific profilesکلیک کرده تا صفحه تنظیمات باز شده سپس آن را بر روی Enable قرار دهید.

334.JPG

۷-از داخل استارت Settings را سرچ نمایید.

336.jpg

۸- بر روی Update & Security کلیک کرده و وارد مرحله بعد شوید سپس بر روی For developers رفته و از ۳ گزینه موجود Developer mode را فعال نمایید. در صورت سوال که سوالی پرسیده شد بر روی YES کلیک نمایید.

335.jpg

۹-از استارت Powershell را سرچ و آن رابه صورت RunAdministrator اجرا نمایید.

۱۰-کد زیر را تایپ و سپس اینتر نماییدو در پاسخ A را بفشارید تا عملیات انجام گیرد.(Yes to All)

Set-ExecutionPolicy Unrestricted

337.jpg

۱۱- کد زیر را تایپ و سپس اینتر نمایید

cd C:\Path\to\Microsoft.QuantumBreak_1.5.0.0_x64__8wekyb3d8bbwe

به طور مثال بازی در درایو  C و مسیر زیر میباشد.

cd C:\Users\Roger\Downloads\Microsoft.QuantumBreak_1.5.0.0_x64__8wekyb3d8bbwe

۱۲-اجرای کد زیر و اینتر کنید.

Add-AppxPackage -Register AppxManifest.xml

سپس ویندوز به دنبال بازی سرچ میکند و بازی را نصب مینماید در این مرحله نیز شما باید با اکانت ایکس باکس وان یا ماکروسافت وارد شده و بازی را اجرا نمایید.

ویرایش شده توسط Sasan.m
لینک به دیدگاه

اموزش اجرای بازی

الان اینجا دو روش هست باید کدوم رو انجام بدیم؟!!!

یه سوتی موقع دانلود این بازی دادم اونم اینکه ویندوز من proنیستenterpriseهست

دارک سولز 3 الانpreloadشده میشه دانلودش کرد من رفتم سراغ دارک سولز از خیر این گذشتم اگه بازیش رو برای فروش دیدم میخرم

لینک به دیدگاه

دارک سولز 3 الانpreloadشده میشه دانلودش کرد من رفتم سراغ دارک سولز از خیر این گذشتم اگه بازیش رو برای فروش دیدم میخرم

روش دوم برای نسخه 67 گیگ می باشد . در کل زیاد فرقی ندارن . فقط خداکنه فعلا مایکروسافت جلوی این روش دوزدن رو  نگیره .

ویرایش شده توسط Sasan.m
لینک به دیدگاه

این بازی حداقل به Pro نیاز داره و نسخه های بالا تر از پرو رو هم پوشش میده

لینک به دیدگاه

فقط دوستان طبق آموزش توجه کنید که یک اکانت فیک درست کنید و با اون لاگ این کنید تا خدای نکرده اگر یک زمان خواست بن کنه اکانت اصلیتون رو بن نکنه با تمام فایل ها و عکس های روی وان درایوتون و تمام برنامه های خریداری شده از استور

sent from my Lumia 730 with Windows 10 mobile

لینک به دیدگاه

پس دوستان اگه نسخه 40 گیگی رو دانلود کنم هم میشه؟

روی Win 10 Enterprise هم کار میکنه؟

لینک به دیدگاه

متاسفانه ایشون یک فن .............. مایکی هستند

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...