رفتن به مطلب

به سلامتی کوانتوم بریک کرک شد (پست اول ویرایش شد )

hd5870
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

پس دوستان اگه نسخه 40 گیگی رو دانلود کنم هم میشه؟

روی Win 10 Enterprise هم کار میکنه؟

این سوال منم هست من 8پارتش رو دانلود کردم بعد بی خیال شدم پاکش کردم چون تو سایت اسکید رو گفته شده proو در نظرات گفتن فقط و فقط رو proکار میکنه واسه منم enterpriseاست

متاسفانه ایشون یک فن .............. مایکی هستند

دوست گرامی لطفا تمومش کنید یا به مدیریت اطلاع بدین

لینک به دیدگاه

این سوال منم هست من 8پارتش رو دانلود کردم بعد بی خیال شدم پاکش کردم چون تو سایت اسکید رو گفته شده proو در نظرات گفتن فقط و فقط رو proکار میکنه واسه منم enterpriseاست

حالا Pro هم میشه نصب کرد

اون سوال اولم چی؟

لینک به دیدگاه

درود مجدد به همه @};-

در طی مراحل کرک کردن باید به نت وصل بود یا خیر ؟؟

مهم نیست دوست عزیز. ربطی به نت نداره.

پس برای بازی کردن باید  همیشه آنلاین بود درسته؟

میشه یکی جواب بده

بله. برای بازی کردن همیشه باید آنلاین بود و با اکانت مایکروسافت در اپلیکیشن XBox ویندوز 10 هم حتما باید Sign In بشید.

پس دوستان اگه نسخه 40 گیگی رو دانلود کنم هم میشه؟

روی Win 10 Enterprise هم کار میکنه؟

دوست عزیز، هیچ "نسخه 67 گیگابایتی" وجود نداره! هیچ "نسخه" با حجم کمتر یا بیشتر یا دارای قابلیت های بیشتر وجود نداره. فقط یک فایل اصلی 42 گیگابایتی هست که پس از نصب میشه 67 گیگابایت.

در توضیحات نوشته:" Pro و بالاتر"، که شامل اینترپرایز هم میشه. (جهت اطلاع: اینترپرایز بالاترین و کامل ترین نسخه ویندوز هست post-14679-0-00348400-1460206175_thumb.jpg البته یه چیزایی هم از Education اضافه تر داره که اینجا نیومده.)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

توجه: یک آپدیت برای بازی منتشر شده که ورژن بازی رو به نسخه 1.6 افزایش میده. در صورت دانلود این آپدیت، کرک شما از بین نخواهد رفت، پس به کاربرای کارت های انویدیا شدیدا توصیه میشه این آپدیت رو بگیرن چون در ویندوز استور گزارشاتی از رفع مشکل بازی بر روی این کارت ها شده و بازی به خوبی اجرا شده.

ویرایش شده توسط Trickster
لینک به دیدگاه

این بازی رو فقط باید توی درایو ویندوز ریخت یا درایو های دیگه هم میشه؟

لینک به دیدگاه

سلام الان این بازی با این حجم کلا بدون ویدیو هست یعنی توش هیچ ویدیویی نداره؟ هیچ راهی نداره ویدیو هاشو جدا دانلود کرد ریخت تو محل نصب؟

بعد این اپدیتی که گفتی ورژن 1.6 بعدش دیگه کرک نمیشه؟

الان من درایور c ام 20 گیگ بیشتر جای خالی نداره راهی نداره تو درایور دیگه نصبش کنم؟

لینک به دیدگاه

این بازی رو فقط باید توی درایو ویندوز ریخت یا درایو های دیگه هم میشه؟

سلام الان این بازی با این حجم کلا بدون ویدیو هست یعنی توش هیچ ویدیویی نداره؟ هیچ راهی نداره ویدیو هاشو جدا دانلود کرد ریخت تو محل نصب؟

بعد این اپدیتی که گفتی ورژن 1.6 بعدش دیگه کرک نمیشه؟

الان من درایور c ام 20 گیگ بیشتر جای خالی نداره راهی نداره تو درایور دیگه نصبش کنم؟

ویدئو هایی که با بازی نصب میشه Cut Sceneهای داخل بازی هست. اون Live Actionهایی رو که به عنوان سریال شناخته میشه راهی برای دانلود بر روی نسخه PC ندارن. ویدئو ها در ی.و.تیوب موجود هست. اگر علاقه دارید می تونید ویدئو ها رو به این روش در اونجا نگاه کنید.

اگر بالا رو نگاه کنید با قرمز مشخص کردم که بعد از آپدیت کرک از بین نمیره. نسخه ای هم که شما از سایت Skidrow دانلود کنی نسخه 1.5 هست که بعد از نصب از طریق استور به راحتی آپدیت میشه. حجمش کمتر از 95 مگابایته.

بازی رو هم میتونید در هر درایوی که دوست دارید نصب کنید.

لینک به دیدگاه

فقط اگر این به راحتی کرک شد نمیدونم چرا گیرز اف وار کرکش نمیکنند....واقعا عجیبه

sent from my Lumia 730 with Windows 10 mobile

لینک به دیدگاه

ویدئو هایی که با بازی نصب میشه Cut Sceneهای داخل بازی هست. اون Live Actionهایی رو که به عنوان سریال شناخته میشه راهی برای دانلود بر روی نسخه PC ندارن. ویدئو ها در ی.و.تیوب موجود هست. اگر علاقه دارید می تونید ویدئو ها رو به این روش در اونجا نگاه کنید.

اگر بالا رو نگاه کنید با قرمز مشخص کردم که بعد از آپدیت کرک از بین نمیره. نسخه ای هم که شما از سایت Skidrow دانلود کنی نسخه 1.5 هست که بعد از نصب از طریق استور به راحتی آپدیت میشه. حجمش کمتر از 95 مگابایته.

بازی رو هم میتونید در هر درایوی که دوست دارید نصب کنید.

اون لایو اکشن ها جزو بازی هستند؟ منظورم اینه که اگه اونها رو نگاه نکنیم داستان رو نمیفهمیم؟

تو اموزش کرک گفته بود باید رو درایور c باشه.

راستی یه کرک معتبر کثل ریلودد نمیاد تا این مراحل اضافی رو نریم ؟

ویرایش شده توسط zoroaster
لینک به دیدگاه

فقط اگر این به راحتی کرک شد نمیدونم چرا گیرز اف وار کرکش نمیکنند....واقعا عجیبه

sent from my Lumia 730 with Windows 10 mobile

اين روش كرك نيست در واقع سوتي Windows Store هست. از همين جهت فكر كنم شايد رو Gow هم كار كنه (اگه ساختارش همينطورى باشه فايلاش كه فك كنم باشه)

اگه نت نامحدود/خوب دارى بشين دانلود كن شايد جواب داد!!!

لینک به دیدگاه

اون لایو اکشن ها جزو بازی هستند؟ منظورم اینه که اگه اونها رو نگاه نکنیم داستان رو نمیفهمیم؟

تو اموزش کرک گفته بود باید رو درایور c باشه.

راستی یه کرک معتبر کثل ریلودد نمیاد تا این مراحل اضافی رو نریم ؟

لایو اکشن ها فیلم هایی برای پیگیری داستان همزمان در حال اتفاق افتادن در شرکت Monarch، با داستان اصلی بازی هست. بدون اونا هم میشه بازی رو به خوبی بازی کرد، اما اگر نگاه کنید داستان رو بهتر متوجه میشید و جنبه های دیگه ای از داستان براتون مشخص میشه.

اون مسیر برای مثال گفته شده، من خودم بازی رو در درایو D نصب کردم.

در مورد کرک هم نمیدونم چی بگم! حقیقتش اصلا فکر نمی کردم کرک بشه ^_^

لینک به دیدگاه

سایتی برای دانلود لایو اکشن ها وجود داره؟ بجز یوتیوب

اطلاعی ندارم، دوست عزیز

لینک به دیدگاه

خب به سلامتی کرک شد، منم سریع داخل سرورم از تورنت گرفتم و اون 67.6 گیگ دریافتی از تورنت با Winrar فشرده کردم گفتم 2-3 گیگ هم فشرده بشه 2-3 گیگه بهترولی در کمال ناباوری دیدم در اخر کل حجم فایلها شد 38.7 گیگ. اول شک کردم گفتم حتماً وسطا فشرده سازی قطع شد، گفتم بزنم اکسترکت بشه ببینم سالمه یانه که دیدم بعله کامل سالمه و بعد اکسترک شدن تعداد فایل و فولدر و حجم کلی مشابه با نسخه ی دریافتی از تورنته.

چون نمیدونستم قوانین اجازه میده یا نه لینک دریافت اینجا نزاشتم. روی سرورای ایران اپلودبوی آپلود کردم.

ای کاش ای کاش NFS هم کرک میشد متاسفانه خیلی گرونه!

ویرایش شده توسط kingphoenix
لینک به دیدگاه

سلام دوستان...

من مشکلم اینه با اینکه پرمیشن دادم به پوشه windows app ولی نمیذاره اون فایلی که با نوت پد ادیت کردم سیو کنم هی میزنه accses denied ... بعد از پرمیشن دادن دیگه کلا استور بالا نمیاد نشون میده بازی نصبه ولی بالا نمیاد الان مجبور شدم ویندوزو ریست کنم

لینک به دیدگاه

درود کسایی که مشکل چشم بند و ... دارن یه امتحانی بکنن :

برطرف شدن مشکل چشم بند در نسخه های کرک شده

خب دوستان . یه خبر خوب. دو تا راه حل میزارم که این مشکل جشم بند برطرف بشه.
راحتترین: این تراینر رو دانلود کنید و و آخرین کد رو بزنید. تمام.

http://0up.ir/do.php?filename=Quantum-Break-v1-5-0-0-1-6-0-0-Plus-11-Trainer.rar

راه دوم :

How to remove the pirate eye patch:
open eye.obj with notepad
Locate the code that check for whether to show the eye patch or not

Address:
1.5.0.0: "QuantumBreak.exe"+5E6890
1.6.0.0: "QuantumBreak.exe"+5E69D0

Code:
test al,al
jne XXXXXXXX

change to

test al,al
jmp XXXXXXXX

You will need to load the last checkpoint if you edit the code after loading the game.
Note: This will only prevent the eye patch from showing up, the game still mark you as dirty, buy the game if you want to be clean

لینک به دیدگاه

کلا ویندوزمون سر این بازی پوکید هیچی دیگه نصب نمیشد هر فنی تو یوتیوب بود زدم کلا بالا نیوند اپلیکیشن های ویندوز 10... اقا هرکی تونسته اجرا کنه بیاد با تیم ویوور برا ما هم اوکی کنه

لینک به دیدگاه

اموزش اجرای بازی :

به فولدر بازی برید و فایل AppxSignature.p7x and TestLicense.xml رو حذف کنید .

در استارت run رو بزنید و تایپ کنید gpedit.msc

به این  قسمت  برید >>  Computer Configuration -> navigate to: Administrative Templates -> Windows Components -> App Package Deployment

این گذینه رو "Allow deployment operations in specific profiles" فعال کنید (enable)

با تکست ادیتور این فایل رو AppxManifest.xml بازکنید و 11th line رو پاک کنید .

بر روی Update & Security کلیک کنید

For developers رو انتخاب کنید و مطمن بشید Developer mode radio رو انتخاب کردید .

Powershell رو توسط ادمینیستراتور باز کنید .

Set-ExecutionPolicy Unrestricted رو اجرا کنید و "A" رو تایپ کنید بعد اینتر

Run: "cd C:\Path\to\Microsoft.QuantumBreak_1.5.0.0_x64__8wekyb3d8bbwe" را اجرا کرده

13. Run: "Add-AppxPackage -Register  >> AppxManifest.xml

.زمانی که اکانت ایکس باکس از شما درخواست شد با اکانت مایکروسافت وارد شوید .

15. بعداز بازی  لذت ببرید. 

راهنمای نصب بازی به صورت کرک شده و تصویری :

نکته : بازی باید درون درایور C  دانلود و نصب شود. و ویندوز شما نیز باید از نوع pro باشد.

۱- بازی را که با فرمت .appx میباشد نصب نمایید.

۲- بر روی استارت کلیک کرده و Command را سرچ نموده  و آن را به صورت RunAdministrator اجرا نمایید.

۳-دستور زیر را اجرا نمایید.

“add-appxpackage X:\Microsoft.QuantumBreak_1.5.0.0_x64__8wekyb3d8bbwe.Appx”.

منظور از x همان درایوی میباشد که بازی را نصب نموده اید.

۴- مجددا بر روی استارت کلیک کرده و عبارت gpedit.msc  را سرچ کنید.

۵-ابتدا به مسیر زیر بروید.

Computer Configuration/ Administrative Templates/ Windows Components/ App Package Deployment

333.JPG

۶- بر روی Allow deployment operations in specific profilesکلیک کرده تا صفحه تنظیمات باز شده سپس آن را بر روی Enable قرار دهید.

334.JPG

۷-از داخل استارت Settings را سرچ نمایید.

336.jpg

۸- بر روی Update & Security کلیک کرده و وارد مرحله بعد شوید سپس بر روی For developers رفته و از ۳ گزینه موجود Developer mode را فعال نمایید. در صورت سوال که سوالی پرسیده شد بر روی YES کلیک نمایید.

335.jpg

۹-از استارت Powershell را سرچ و آن رابه صورت RunAdministrator اجرا نمایید.

۱۰-کد زیر را تایپ و سپس اینتر نماییدو در پاسخ A را بفشارید تا عملیات انجام گیرد.(Yes to All)

Set-ExecutionPolicy Unrestricted

337.jpg

۱۱- کد زیر را تایپ و سپس اینتر نمایید

cd C:\Path\to\Microsoft.QuantumBreak_1.5.0.0_x64__8wekyb3d8bbwe

به طور مثال بازی در درایو  C و مسیر زیر میباشد.

cd C:\Users\Roger\Downloads\Microsoft.QuantumBreak_1.5.0.0_x64__8wekyb3d8bbwe

۱۲-اجرای کد زیر و اینتر کنید.

Add-AppxPackage -Register AppxManifest.xml

سپس ویندوز به دنبال بازی سرچ میکند و بازی را نصب مینماید در این مرحله نیز شما باید با اکانت ایکس باکس وان یا ماکروسافت وارد شده و بازی را اجرا نمایید.

آقا من هرکار میکنم نمیتونم appex manfiest رو تغییراتش رو سیو کنم هی accsess denied میده...

لینک به دیدگاه

آقا من هرکار میکنم نمیتونم appex manfiest رو تغییراتش رو سیو کنم هی accsess denied میده...

احتمالا از طریق run as administrator اجراش نکردین دوست من.

لینک به دیدگاه

بله براحتی تونستم اجراش کنم پیشنهاد میکنم اصلا از دست ندید بازیو حتی سریالهای بینشم لذتبخشه که مربوط به خط داستانی بازی گرافیک بازی عالیه...

لینک به دیدگاه

کی میره این همه راهو

خودم یه بازی بسازم زودتر تموم میشه تا عملیات کرک کوانتوم

صبر میکنیم کرک راحتتر و معتبر درست حسابی بیاد فعلا عجله ای ندارم

خوش باشید❤

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوستان بنده با همکاری اقای بکائیان تونستیم بازی رو اجرا کنیم

البته اجرای بازی با توجه به همون راهنماییهای سایت اسکیدرو بود

با تشکر ویژه از اقای بکائیان (کاربرTrickster )

​دوستان بازی قفل نداره ولی سیوهای بازی به صورت انلاین صورت میگیره

ویرایش شده توسط hd5870
لینک به دیدگاه

جالبه یک مقداریش رو دانلود کردم حالا فهمیدم ویندوزم باید pro باشه :eek:   :laughing:

لینک به دیدگاه

دوستان یه مقداری درباره ویندوزی که این بازی ساپورت میکنه توضیح بدید .

پرو میخاد یا

اینترپرایس  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

دوستان یه مقداری درباره ویندوزی که این بازی ساپورت میکنه توضیح بدید .

پرو میخاد یا

اینترپرایس  @};-  @};-

با سلام، نسخه Professional لازم می باشد.

لینک به دیدگاه

اینم  آموزش تصویری نصب بازی . ( به همین سادگی و به همین خوشمزگی ، بازی کوانتوم بریک :D )

ویرایش شده توسط Mohammad Ali X
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...