رفتن به مطلب

به سلامتی کوانتوم بریک کرک شد (پست اول ویرایش شد )

hd5870
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

بازی تام رایدر رو با بالاترین تنظیمات بازی کردم و هیچ مشکلی نداشت

جدیدترین آپدیت کارت گرافیک رو هم نصب کردم

کل صفحه شطرنجی نمیشه بعضی از قسمت هاش اینجوری میشه مخصوصا موقع حرکت موس به چپ یا راست

پاور کرس ایر 750

تنظیمات بازی رو هر حالتی قرار میدیم کیفیت تصویر تغییری نمیکنه!!!!

آپدیت 1.6 این بازی رو نصب نکردم میتونه مال این باشه؟

گویا آپدیت 1.6 چندان جالب نبوده

از سیستم یک تست با برنامه های معتبر بگیرید .

سیستم رو اگر اور کرده اید بهتره به حالت عادی برش گردونید .

لینک به دیدگاه

بازی تام رایدر رو با بالاترین تنظیمات بازی کردم و هیچ مشکلی نداشت

جدیدترین آپدیت کارت گرافیک رو هم نصب کردم

کل صفحه شطرنجی نمیشه بعضی از قسمت هاش اینجوری میشه مخصوصا موقع حرکت موس به چپ یا راست

پاور کرس ایر 750

تنظیمات بازی رو هر حالتی قرار میدیم کیفیت تصویر تغییری نمیکنه!!!!

آپدیت 1.6 این بازی رو نصب نکردم میتونه مال این باشه؟

سلا دوست عزیز...

منم همین مشکلو با R9 390 داشتم هبچ ربطیم به سیستم نداره شما آخرین درایور کارت گرافیک که 16.4.1 دانلود ونصب کن مشکلت حل میشه.. منم بعد از نصب درایور هم پرفورمنسم بالا رفت هم اون مشکل کامل حل شد خیلی راحتم بازیو تموم کردم...

لینک به دیدگاه

سلا دوست عزیز...

منم همین مشکلو با R9 390 داشتم هبچ ربطیم به سیستم نداره شما آخرین درایور کارت گرافیک که 16.4.1 دانلود ونصب کن مشکلت حل میشه.. منم بعد از نصب درایور هم پرفورمنسم بالا رفت هم اون مشکل کامل حل شد خیلی راحتم بازیو تموم کردم...

گویا ایشون آخرین آپدیت رو نصب کردن .

برای شما هم شطرنجی میشد ؟؟؟

لینک به دیدگاه

گویا ایشون آخرین آپدیت رو نصب کردن .

برای شما هم شطرنجی میشد ؟؟؟

اره هی شطرنجی سیاه میشد... بعد اپدیت کردم درایورو به 16.4.1 کامل مشکل حل شد و حای پرفورمنس بهتریم داد...
لینک به دیدگاه

این بازی رو فقط باید توی درایو ویندوز ریخت یا درایو های دیگه هم میشه؟

خیر می توانید روی هر درایو دیگری نصب کنید و هنگام اجرای دستور نصب بازی مسیر را بدید.

لینک به دیدگاه

سلا دوست عزیز...

دوستان درست میگن این مشکل بخاطر درایور هستش بنده هم چند بار با درایور قدیمی توی بازی توم رایدر این شکلی شد(یه قسمت خیلی کوچیک از تصویر) ولی خب با آخرین درایور این مشکل تمام و کمال برطرف شده(کارتم r9 380 هستش)
لینک به دیدگاه

دوستان درست میگن این مشکل بخاطر درایور هستش بنده هم چند بار با درایور قدیمی توی بازی توم رایدر این شکلی شد(یه قسمت خیلی کوچیک از تصویر) ولی خب با آخرین درایور این مشکل تمام و کمال برطرف شده(کارتم r9 380 هستش)

دوستان با نصب آپدیت 16.4.1 مشکلم حل شد از تمامی دوستانی که کمکم کردن تشکرمیکنم

لینک به دیدگاه

سلام من فایلی که دانلود کرده بودم رو اکسترکت کردم اما حاصل یک فایل appx بود

قسمت اول نوشته نصب فایل اما فایل نصبی نیست که...فایل رو باز کنم استور باز میشه هیچی نمیشه

در برای قسمت cmd ادمین ارور میداد یعنی قسمت پایین اموزش

۲- بر روی استارت کلیک کرده و Command را سرچ نموده  و آن را به صورت RunAdministrator اجرا نمایید.

۳-دستور زیر را اجرا نمایید.

“add-appxpackage X:\Microsoft.QuantumBreak_1.5.0.0_x64__8wekyb3d8bbwe.Appx”.

منظور از x همان درایوی میباشد که بازی را نصب نموده اید.

تو پاور شل زدم لودیک پروکسس طولانی داشت و وقتی اومدم نگاه کنم دیدم هیچ خطی نداده داخل کامند لاین که نصب شدونشد؟!

اما درایو c هم پر شده نمیدونم کجا ریخته 

چیکار کنم؟ :wacko:

ویرایش شده توسط amir*
لینک به دیدگاه

سلام من فایلی که دانلود کرده بودم رو اکسترکت کردم اما حاصل یک فایل appx بود

قسمت اول نوشته نصب فایل اما فایل نصبی نیست که...فایل رو باز کنم استور باز میشه هیچی نمیشه

در برای قسمت cmd ادمین ارور میداد یعنی قسمت پایین اموزش

۲- بر روی استارت کلیک کرده و Command را سرچ نموده و آن را به صورت RunAdministrator اجرا نمایید.

۳-دستور زیر را اجرا نمایید.

“add-appxpackage X:\Microsoft.QuantumBreak_1.5.0.0_x64__8wekyb3d8bbwe.Appx”.

منظور از x همان درایوی میباشد که بازی را نصب نموده اید.

تو پاور شل زدم لودیک پروکسس طولانی داشت و وقتی اومدم نگاه کنم دیدم هیچ خطی نداده داخل کامند لاین که نصب شدونشد؟!

اما درایو c هم پر شده نمیدونم کجا ریخته

چیکار کنم؟ :wacko:

عزیزم اون فیلم راهنمای نصب که چند صفحه عقب تر گذاشتم را دانلود کن و طبق اون بازی را نصب کن .

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

عزیزم اون فیلم راهنمای نصب که چند صفحه عقب تر گذاشتم را دانلود کن و طبق اون بازی را نصب کن .

ممنون اما فایل من اکسترکت شده نیست appx تک فایل هست اما داخل فیلم اکسترکت شدست

الان با دستوری که تو پاور شل زدم app کجا اکسترکت کرده که درایوم 50 گیگش کجا رفته چون بقیه کار رو میشه انجام داد فقط قسمت دستوری cd مونده که نمیدونم کجاست اعصاب نذاشته ~x(

ویرایش شده توسط amir*
لینک به دیدگاه

الان با دستوری که تو پاور شل زدم app کجا اکسترکت کرده که درایوم 50 گیگش کجا رفته چون بقیه کار رو میشه انجام داد فقط قسمت دستوری cd مونده که نمیدونم کجاست اعصاب نذاشته ~x(

سیستم ندارم وگرنه با تیم ویور چند دقیقه ای برات نصب می کردم .

لینک به دیدگاه

سیستم ندارم وگرنه با تیم ویور چند دقیقه ای برات نصب می کردم .

بازی نصب شده داخل استور اومده اما محل دیفالت نصب استور کجاست؟چون برای دستور cd نمیدونم کجاست ادرس بدم الان دیدم گزینه move داره اما چون قبلش با وینرار فایل appx رو زدم اکسترکت فعلا دست نمیزنم!فقط اگه بدونم app های استور کجاست حله :wacko:

3tt5oko6r9smdr86w1fc_thumb.jpg

ویرایش شده توسط amir*
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز...

اون فایلی که نصب کردی به پوشه windows app درایو ویندوز رفته در پروگرام فایل... برای دسترسی بهش گزینه Hide item رو بزن تا تمام پوشه هارو نشون بده...موفق باشی

لینک به دیدگاه

بازی نصب شده داخل استور اومده اما محل دیفالت نصب استور کجاست؟چون برای دستور cd نمیدونم کجاست ادرس بدم الان دیدم گزینه move داره اما چون قبلش با وینرار فایل appx رو زدم اکسترکت فعلا دست نمیزنم!فقط اگه بدونم app های استور کجاست حله :wacko:

3tt5oko6r9smdr86w1fc_thumb.jpg

خود فایل APPX رو هم میتونید با winrar یا 7zip اکسترکت کنید.

نیازی به کپی در فولدر windows apps نیست تو همون فولدر هم میتونید برنامه رو ثبت کنید

لینک به دیدگاه

خود فایل APPX رو هم میتونید با winrar یا 7zip اکسترکت کنید.

نیازی به کپی در فولدر windows apps نیست تو همون فولدر هم میتونید برنامه رو ثبت کنید

خیلی ممنون @};-

وقتی عکس گذاشتم داشتم با وینرار انزیپ میکردم اما حالا که پوشه app به کمک دوست عزیز پیدا شد در هر صورت با وینرار هم انزیپ شده الان...

سلام دوست عزیز...

اون فایلی که نصب کردی به پوشه windows app درایو ویندوز رفته در پروگرام فایل... برای دسترسی بهش گزینه Hide item رو بزن تا تمام پوشه هارو نشون بده...موفق باشی

@};-  @};-  @};-

ممنونم

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون @};-

وقتی عکس گذاشتم داشتم با وینرار انزیپ میکردم اما حالا که پوشه app به کمک دوست عزیز پیدا شد در هر صورت با وینرار هم انزیپ شده الان...

@};-  @};-  @};-

ممنونم

y5fn_ds.png

:-?  :-?  :-?  :-?  :-?

لینک به دیدگاه

من اونو اومدم تغییر بدم همش پیغام میداد اجازه نمیداد از تب سکیوریتی اونو زدم بازم یکسری مشکلات داشت move زدم به درایو F با گفتم احتمالا نمیزاره تغییر بدم اعصاب نموند کلوز کردم کلا وین قاط بود خودمم بیشتر قاط بودم :laughing: ری استارت زدم اونم گیر کردم ریست کردم از درایوم انیستال شده بود (گرچه میخواستم انیستال کنم *dry# ) حالا اومدم از اکسترکت شده برم روش رو ... قسمت رجیستر از پاور شل ارور میده رو ادمین هم اجراست و اینکه حالت دولوپ فعاله ویندوزم اینترپرایسم نمیدونم ازاینه یا نه کلا اعصابمو خیلی خورد کرده  ~x(

PS F:\Microsoft.QuantumBreak_1.5.0.0_x64__8wekyb3d8bbwe> Add-AppxPackage -Register AppxManifest.xml
Add-AppxPackage : Deployment failed with HRESULT: 0x80073CFF, To install this application you need either a Windows
developer license or a sideloading-enabled system.
Package Microsoft.QuantumBreak_1.6.0.0_x64__8wekyb3d8bbwe with Windows Store origin cannot be sideloaded or installe
using developer mode option.
NOTE: For additional information, look for [ActivityId] e56f79f0-9659-0001-e286-6fe55996d101 in the Event Log or use
the command line Get-AppxLog -ActivityID e56f79f0-9659-0001-e286-6fe55996d101
At line:1 char:1
+ Add-AppxPackage -Register AppxManifest.xml
+ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    + CategoryInfo          : NotSpecified: (F:\Microsoft.Qu...ppxManifest.xml:String) [Add-AppxPackage], Exception
    + FullyQualifiedErrorId : DeploymentError,Microsoft.Windows.Appx.PackageManager.Commands.AddAppxPackageCommand

کاشکی دانلود نمیکردم :eek:  :wacko:  ~x(  :laughing: 
ویرایش شده توسط amir*
لینک به دیدگاه

من اونو اومدم تغییر بدم همش پیغام میداد اجازه نمیداد از تب سکیوریتی اونو زدم بازم یکسری مشکلات داشت move زدم به درایو F با گفتم احتمالا نمیزاره تغییر بدم اعصاب نموند کلوز کردم کلا وین قاط بود خودمم بیشتر قاط بودم :laughing: ری استارت زدم اونم گیر کردم ریست کردم از درایوم انیستال شده بود (گرچه میخواستم انیستال کنم *dry# ) حالا اومدم از اکسترکت شده برم روش رو ... قسمت رجیستر از پاور شل ارور میده رو ادمین هم اجراست و اینکه حالت دولوپ فعاله ویندوزم اینترپرایسم نمیدونم ازاینه یا نه کلا اعصابمو خیلی خورد کرده  ~x(

PS F:\Microsoft.QuantumBreak_1.5.0.0_x64__8wekyb3d8bbwe> Add-AppxPackage -Register AppxManifest.xml
Add-AppxPackage : Deployment failed with HRESULT: 0x80073CFF, To install this application you need either a Windows
Package Microsoft.QuantumBreak_1.6.0.0_x64__8wekyb3d8bbwe with Windows Store origin cannot be sideloaded or installe
NOTE: For additional information, look for [ActivityId] e56f79f0-9659-0001-e286-6fe55996d101 in the Event Log or use
    + CategoryInfo          : NotSpecified: (F:\Microsoft.Qu...ppxManifest.xml:String) [Add-AppxPackage], Exception
    + FullyQualifiedErrorId : DeploymentError,Microsoft.Windows.Appx.PackageManager.Commands.AddAppxPackageCommand

کاشکی دانلود نمیکردم :eek:  :wacko:  ~x(  :laughing: 

راهنمای نصب: forum.bazicenter.com/threads/100074/

لینک به دیدگاه

من اونو اومدم تغییر بدم همش پیغام میداد اجازه نمیداد از تب سکیوریتی اونو زدم بازم یکسری مشکلات داشت move زدم به درایو F با گفتم احتمالا نمیزاره تغییر بدم اعصاب نموند کلوز کردم کلا وین قاط بود خودمم بیشتر قاط بودم :laughing: ری استارت زدم اونم گیر کردم ریست کردم از درایوم انیستال شده بود (گرچه میخواستم انیستال کنم *dry# ) حالا اومدم از اکسترکت شده برم روش رو ... قسمت رجیستر از پاور شل ارور میده رو ادمین هم اجراست و اینکه حالت دولوپ فعاله ویندوزم اینترپرایسم نمیدونم ازاینه یا نه کلا اعصابمو خیلی خورد کرده ~x(

+ CategoryInfo : NotSpecified: (F:\Microsoft.Qu...ppxManifest.xml:String) [Add-AppxPackage], Exception

کاشکی دانلود نمیکردم :eek: :wacko: ~x( :laughing:

در مراحل نصب این دو مرحله را انجام ندادید :

2. Go to game folder and delete: AppxSignature.p7x and TestLicense.xml

6. Open "AppxManifest.xml" in a text editor and delete the line with Phone License (11th line)

دوستان عزیز اجباری به نصب بر روی درایو C نیست. می توانید بر روی درایو های دیگر فایل بازی را با استفاده از Winrar از حالت فشرده خارج کنید. مراحل زیز را انجام بدید :

2. Go to game folder and delete: AppxSignature.p7x and TestLicense.xml

6. Open "AppxManifest.xml" in a text editor and delete the line with Phone License (11th line)

در PowerShell با دسترسی Administrator وارد شوید و دستورات مربوطه را پس از اعمال تغییرات عنوان شده در group policy اجرا کنید و از بازی لذت ببرید.

ویرایش شده توسط Parhaam
لینک به دیدگاه

رم 8 میتونه اجراش کنه یا نه ؟

The system requirements, as posted on quantumbreak.com:

Minimum:

CPU: Intel Core i5-4460, 2.70GHz or AMD FX-6300

GPU: NVIDIA GeForce GTX 760 or AMD Radeon R7 260x

RAM: 8 GB

VRAM: 2 GB

HDD: 55 GB available space

DX: DirectX 12

Recommended:

CPU: Intel Core i5 4690, 3.9GHz or AMD equivalent

GPU: NVIDIA GeForce GTX 970 or AMD Radeon R9 390

RAM: 16 GB

VRAM: 4 GB

Ultra:

CPU: Intel Core i7 4790, 4GHz or AMD equivalent

GPU: NVIDIA GeForce 980 Ti or AMD Radeon R9 Fury X

RAM: 16 GB

VRAM: 6 GB

لینک به دیدگاه

کرک بازی منتشر شد و دیگه نیازی به انجام اون مراحل نیست .

کافیه فایل زیر رو تومسیر بازی در پوشه game کپی کنید.

دانلود کنید :

QuantumScrof.rar

ویرایش شده توسط Sasan.m
لینک به دیدگاه

کرک بازی منتشر شد و دیگه نیازی به انجام اون مراحل نیست .

کافیه فایل زیر رو تومسیر بازی در پوشه game کپی کنید.

دانلود کنید :

تست کردید دوست عزیز ؟ در سایت Skidrow پستی در این زمینه پیدا نکردم :

https://www.skidrowreloaded.com/quantum-break-cracked-p2p/

ویرایش شده توسط Parhaam
لینک به دیدگاه

تازه منتشر شده و نه والا تست نکردم . اما از سایت معتبر p30day گرفتم و بچه ها گفتن که کرک سالمه فقط باید اینترنت قطع باشه و از طریق run as administrator اجرا کنید .

لینک به دیدگاه

:clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...