رفتن به مطلب

به سلامتی کوانتوم بریک کرک شد (پست اول ویرایش شد )

hd5870
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام و احترام؛

دوست عزیز بارها در همین تاپیک نحوه نصب توضیح داده شده است. زحمت بکشید پست های قبل را مطالعه و در صورت داشتن مشکل عنوان کنید.

بنده هیچ وقت بدون اینکه جواب ها رو چک کنم سوالی نمیپرسم

مشکلی که بنده داشتم هیچ کجا راه حلی براش گفته نشده بود 

به هر حال مهم نیست چون خودم حلش کردم برای دوستانی که ممکن هست بعدا این مشکل رو داشته باشن میگم:

برای راحتی کار کسانی که نمیدونن با فایل با فرمت Appx چیکار کنن فقط لازم هست فرمتش رو به zip تغییر بدن بعد اکسترکتش کنن به همین راحتی!

لینک به دیدگاه

بنده هیچ وقت بدون اینکه جواب ها رو چک کنم سوالی نمیپرسم

مشکلی که بنده داشتم هیچ کجا راه حلی براش گفته نشده بود 

به هر حال مهم نیست چون خودم حلش کردم برای دوستانی که ممکن هست بعدا این مشکل رو داشته باشن میگم:

برای راحتی کار کسانی که نمیدونن با فایل با فرمت Appx چیکار کنن فقط لازم هست فرمتش رو به zip تغییر بدن بعد اکسترکتش کنن به همین راحتی!

با سلام مجدد

خوشحالم مشکلتون رفع شد دوست عزیز. دیدم در تاپیک دوستان نحوه نصب بازی را چند بار عنوان کردند گفتم حتما ندیدید. امیدوارم از بازی لذت ببرید :

Install notes:

1. Unrar

2. Go to game folder and delete: AppxSignature.p7x and TestLicense.xml

3. Start -> Run -> "gpedit.msc"

4. Computer Configuration -> navigate to: Administrative Templates -> Windows Components -> App Package Deployment

5. Enable the 4 top settings, starting with "Allow deployment operations in specific profiles"

6. Open "AppxManifest.xml" in a text editor and delete the line with Phone License (11th line)

7. Click your start menu again and type "Settings"

8. Click "Update & Security" (last item on bottom row to the right)

9. Select "For developers" and make sure the Developer mode radio button is selected

10. Open Powershell with Administrator permissions (UAC)

11. Run: "Set-ExecutionPolicy Unrestricted" and type "A", then hit Enter

12. Run: "cd C:\Path\to\Microsoft.QuantumBreak_1.5.0.0_x64__8wekyb3d8bbwe"

13. Run: "Add-AppxPackage -Register AppxManifest.xml"

14. Windows Search Quantum Break and open it. When it asks for an Xbox account, login with a Microsoft Account.

15. Play

16. Support the software developers. If you like this game, BUY IT

آموزش سایت اسکیدرو

اینم  آموزش تصویری نصب بازی . ( به همین سادگی و به همین خوشمزگی ، بازی کوانتوم بریک :D )

خود فایل APPX رو هم میتونید با winrar یا 7zip اکسترکت کنید.

نیازی به کپی در فولدر windows apps نیست تو همون فولدر هم میتونید برنامه رو ثبت کنید

دوستان عزیز اجباری به نصب بر روی درایو C نیست. می توانید بر روی درایو های دیگر فایل بازی را با استفاده از Winrar از حالت فشرده خارج کنید. مراحل زیز را انجام بدید :

2. Go to game folder and delete: AppxSignature.p7x and TestLicense.xml

6. Open "AppxManifest.xml" in a text editor and delete the line with Phone License (11th line)

در PowerShell با دسترسی Administrator وارد شوید و دستورات مربوطه را پس از اعمال تغییرات عنوان شده در group policy اجرا کنید و از بازی لذت ببرید.

ویرایش شده توسط Parhaam
لینک به دیدگاه

سلام دوستان ، من 2 روزه درگیره نصبشم ، هر کار می کنم نمی شه ، تمام مراحلم مو به مو انجام می دم ، هیچ اروری هم تو مراحل نمی ده ، آیکونشم تو سرچ ویندوز میاد ، ولی روش کلیک می کنم 5 ثانیه عکسش میاد بعد خیلی مجلسی بدون هیچ اروری بسته میشه !!!! همین ...

حالا باید چیکار کنم ؟ ویندوزم 10 pro 64bit هستش ، تازه هم عوض کردم . سیستمم هم با مشخصاتش می خوره ، دارم دیوونه میشم ، خواهشا اگه کسی می دونه باید چیکار کرد ، به کمکی به ما هم بکنه

لینک به دیدگاه

سلام دوستان ، من 2 روزه درگیره نصبشم ، هر کار می کنم نمی شه ، تمام مراحلم مو به مو انجام می دم ، هیچ اروری هم تو مراحل نمی ده ، آیکونشم تو سرچ ویندوز میاد ، ولی روش کلیک می کنم 5 ثانیه عکسش میاد بعد خیلی مجلسی بدون هیچ اروری بسته میشه !!!! همین ...

حالا باید چیکار کنم ؟ ویندوزم 10 pro 64bit هستش ، تازه هم عوض کردم . سیستمم هم با مشخصاتش می خوره ، دارم دیوونه میشم ، خواهشا اگه کسی می دونه باید چیکار کرد ، به کمکی به ما هم بکنه

با سلام؛

آپدیت بازی و آخرین درایور کارت گرافیک را نصب کردید ؟

لینک به دیدگاه

آره نصب کردم ، درایورم 364.72 هستش . آپدیت 1.006 بازی رم عینا مثل آموزش نصب کردم ، یه بار بازی رو طبق آموزش نصب کردم ، یه بارم با کرک v2 ولی تو هیچ کدوم بازی بالا نیامد ، یعنی بازی بالا میاد ولی بعد از چند ثانیه با کمال نامردی بسته میشه !!! نه اروری نه هیچی :))

لینک به دیدگاه

فیلم های مربوط به Remedy و Microsoft Games را نشان می دهد ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

نه عکس اون دو شخصیت مثبت و منفی بازی که رو به رو هم هستنو نشون می ده ، بعد بسته می شه ، دارم دیوونه می شم ، تو رو خدا اگه می تونین کمکم کنین :(

ببخشین اشتباه شد ، پشت به پشت واستادن 

لینک به دیدگاه

نه عکس اون دو شخصیت مثبت و منفی بازی که رو به رو هم هستنو نشون می ده ، بعد بسته می شه ، دارم دیوونه می شم ، تو رو خدا اگه می تونین کمکم کنین :(

ببخشین اشتباه شد ، پشت به پشت واستادن

این مراحل را تست کنید :

Quantum Break Crashes, there are a lot of crashes in the PC version of the game, mainly Startup Crashes but also random crashes like Game not responding and a crash resulting in APPCRASH. Some users are also encountering Black Screen problems. Follow the tips below to fix this kind of issues.

“After downloading the game I was surprised to see that it won’t start at all. A white window with two faces pops up for less than a second and then disappears. The first time I tried to start the game the window remained on screen for about a second, now it just flashes one time. Hopefully Remedy can help me out here.” – eminem0081 on RemedyGames Forum

Make sure that you have the latest version of Windows 10 installed

Update your GPU drivers to the latest

Check your antivirus/firewall, maybe it blocks the game and add it to the exclusion list

Reinstall DirectX to fix the APPCRASH issue

To fix the Black Screen issue make sure that your game resolution is matching your Desktop resolution

Also, try to run the game in windowed mode if nothing above works

“File IO Failure” – Developers said that “It’s an issue caused by having a Unicode based user account. We’re working on fixing it ASAP, will update this thread with the latest status.”

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام

اقا يه اپديت ٢٧ گيگى اومد براى فيكس بازى. (!!!!!)

اولا كه اپديته كرك (همين راه نصب بازيو) نميبنده و اوكيه. چون براى بستن اون به اپديتي براي خود ويندوز استور و يا خود ويندوز نيازه چون باگه اوناس نه بازى.

كسى كه از روش كرك ريخته، از طريق استور يه تست بزنه ببينه ميتونه از طريق همون استور اپديت كنه بازيو؟ اينطورى بشه همه دردسر ها ميرن كنار و راحت عين بازى اصل دارا ميشه اپديت كرد.

لازم نيست كلشو دانلود كنيد اگه نميخوايد. فقط لطفا يه تست كنيد ببينيد فرايند انجام ميشه؟ اگه ٢ مگ دانلود كنه ٢٧ گيگ هم يعنى ميتونه.

با تشكر.

لینک به دیدگاه

كسى كه از روش كرك ريخته، از طريق استور يه تست بزنه ببينه ميتونه از طريق همون استور اپديت كنه بازيو؟ اينطورى بشه همه دردسر ها ميرن كنار و راحت عين بازى اصل دارا ميشه اپديت كرد.

خیر از طریق استور بروزرسانی دریافت نمی شود.

لینک به دیدگاه

خیر از طریق استور بروزرسانی دریافت نمی شود.

سلام

اپديت نمياد كلا يا اجازه نصب نميده مثل ارور؟

راستى دوستان انويديايي درايور جديد ٣٦٥.١٠ اومد. تونستيد ببينيد فرقى كرده؟

لینک به دیدگاه

بازی حتما باید توی درایو ویندوز نصب شه؟

نه میتونید تو هر درایوی که دوست دارید نصب کنید .

سلام

درود .

آپدیت را باید خودتون جدا دانلود کنید ، بعد کپی کنید تو پوشه بازی .

لینک به دیدگاه

نه میتونید تو هر درایوی که دوست دارید نصب کنید .

درود .

آپدیت را باید خودتون جدا دانلود کنید ، بعد کپی کنید تو پوشه بازی .

این اپدیت چیکار میکنه؟

لینک به دیدگاه

این اپدیت چیکار میکنه؟

ظاهراً مشکلات بازی را حل میکنه و تا حدودی باعث افزایش افزایش فریم در کارت های گرافیکی مختلف می شود .

لینک به دیدگاه

سلام

واضح بود. کلا نمیاد دوست عزیز.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من بازی رو دانلود کردم یه فایل تک با فرمت appxهست

با کرک ورژن  2چطوری باید اجراش کنم

post-11538-0-23129200-1462297740_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

راستى درايور انويديا 365.10 اومده. كسى تست كرده رو بازى؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من بازی رو دانلود کردم یه فایل تک با فرمت appxهست

با کرک ورژن  2چطوری باید اجراش کنم

attachicon.gifUntitled.jpg

فرمتش رو بجا appx به rar تبدیل کنین ... اکسترکت کنین ... کرک رو run as admin کنین ... برای بار اول که اجرا میکنین به نت وصل باشین و در داخل بازی وارد اکانت ماکروسافت خود بشین ... حالا که همه چیز اوکی شد از بازی خارج بشین و بازی رو به firewall اظافه کنین ... از بازی لذت ببرین(هرچند که همچی بازیه خاصی هم نیست :) )

لینک به دیدگاه

فرمتش رو بجا appx به rar تبدیل کنین ... اکسترکت کنین ... کرک رو run as admin کنین ... برای بار اول که اجرا میکنین به نت وصل باشین و در داخل بازی وارد اکانت ماکروسافت خود بشین ... حالا که همه چیز اوکی شد از بازی خارج بشین و بازی رو به firewall اظافه کنین ... از بازی لذت ببرین(هرچند که همچی بازیه خاصی هم نیست :) )

گیم پلی خیلی خاصی نداره ولی موضوع باحاله...مخصوصا اگه سریال Fringe رو دیده باشین .این بازی یکم منو یاد Infamous تو PS4 انداخت ولی اون یه چیز دیگه بود.

لینک به دیدگاه

درود

بچه برای من این ارور رو میده چیکار کنم

11111111111111111.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بچه برای من این ارور رو میده چیکار کنم

11111111111111111.jpg

کرک ورژن 2رو که توی پست اول هست توی محل بازی کپی کنید ، فایلش که اسمش QuantumScrof رو روش راست کلیک کنید و run as administrator بزنید ، بعد از اینکه کارش انجام شد استارت رو باز کنید و Quantum Break رو سرچ و اجرا کنید.

لینک به دیدگاه

کرک ورژن 2رو که توی پست اول هست توی محل بازی کپی کنید ، فایلش که اسمش QuantumScrof رو روش راست کلیک کنید و run as administrator بزنید ، بعد از اینکه کارش انجام شد استارت رو باز کنید و Quantum Break رو سرچ و اجرا کنید.

کرک رو ریختم ولی مثل اینکه درست کار نمیکنه

یه سری نوشته قرمز میاد و اخرش میگه یه کلید رو انتخاب کن

همین تموم میشه

از سرچم که باز میکنم سریع عکس بازی میاد و میره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...