رفتن به مطلب

دانلود درایور مود شده کارت گرافیک برای هر دو شرکت انودیا و AMD (افزایش چشمگیر فریم و کیفیت تصویر)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

بتلفیلد 4 برای من به طرز وحشتناکی روون شده :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D

گرافیک هم مثل اسب اور شده

لینک به دیدگاه

جدی جدی این برنامه جواب میده؟ میخام رو لبتاب دوستم که کارت گرافیکش gt 840m هست نصب کنم تا فریم ac syndicate رو ببره بالا میشه؟ ریسک نداره؟

لینک به دیدگاه

جدی جدی این برنامه جواب میده؟ میخام رو لبتاب دوستم که کارت گرافیکش gt 840m هست نصب کنم تا فریم ac syndicate رو ببره بالا میشه؟ ریسک نداره؟

نه مشکلی نداره. نصب کنید و لذت ببرید :)

لینک به دیدگاه

من که نصب کردم هیچ فرق خاصی نددیم حتی 1 فریم اونم تو بازی ac syndicate

ویرایش شده توسط zoroaster
لینک به دیدگاه

من احساس میکنم که این مدها رو گرافیکهای خاصی جواب میده یعنی اون مدر یا مد کننده فقط به چنتا گرافیک دسترسی داره نه به همه گرافیکها تا بتونه رو تک تکشون تست کنه .

وچه خوب بود میگفتن رو چه گرافیکهای بهتر عمل میکنه.

ویرایش شده توسط STRIX
لینک به دیدگاه

روی 760 افزایش چشم گیر ندیدم ولی در حد 1 - 2 فریم بالاتر رفته :D

لینک به دیدگاه

یه تصویر قبل وبعد اگه میتونید با افتر برنر بگیرید

@};-

لینک به دیدگاه

روی 760 افزایش چشم گیر ندیدم ولی در حد 1 - 2 فریم بالاتر رفته :D

حرفم رو پس میگیرم 

بازی Prodect Car دانودش تموم شد امروز صبح 

نصب کردم :| دقریبا همه چیز روی الترا رزولیشن 1366*768 

با کمال تعجب دیدم 120 فریم !!! :|||||||||||

درایور رو حذف کردم اورجینال نصب کردم بالای 70 نرفت ! :|||||

فکر کنم به خاطر 2 گیگ بودن گرافیک افت فریم شدید میگیرم وقتی همه تنظیمات رو میزارم ته ته 

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

درایور XTREME G ورژن 16.9.2 درایور کریمسون مود شده

http://www.mediafire.com/download/l2xf13hsibyinls/XG_16.9.2_WIN10_x64.rar

ویندوز ۸ و ۸.۱ :

http://www.mediafire.com/download/82c1v4cpvn77svg/XG_16.9.2_WIN8.1_x64.rar

کرایسیس ۳ تست شد به میزان وحشتناکی فریم تایم بهبود پیدا میکنه  برویه تنظیمات اولترا و MSAA 8X

لینک به دیدگاه

البته درایور  ماد شد ممکنه به سخت افازر هم آسیب بزنه- روی بد قضیه اینجاست !!!

درسته.
بعنوان یک تعمیرکار میگم:
اینکار ۱۰۰% در کاهش عمر قطعات تاثیر دارد .البته اینکه چقدر یک مدار مثلا کارت گرافیک بتونه تو این رنج کار کنه به کیفیت قطعات به کار رفته در مدارش بستگی دارد.

علاوه بر این در زمان تعمیر وقتی شما با این کار که به اصطلاع یه نوع اورکلاک هم بحساب میاد ولتاز کار gpu رو بالاتر بردی و pwm مربوط به تولید VCORE باید با توان بیشتری کار کند و در تست ولتاژ مقدار متفاوتی نسبت به قبل رو نشون میده.
مثلا در اورکلاک یه رم DDR2 روی مین برد مثلا اگه ولتاژ VRAM از ۱.۸ به ۲.۲ رفته باشد و در زمان تعمیر تعمیر رو به اشتباه میندازد‌.

حالا اگه این کار باعث یکی از قطعات مربوط به PWM بشود مشکلی نیست ولی اگه خود GPU را DISCANNECT کند هزینه بالایی را باید بپردازی جهت ریسولد یا اگر بسوزد که وا اسفا تعویضش اندازه قیمت دوسوم کارت براتون آب میخوره

فرستاده شده از SM-J510Fِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

Xtreme G Driver 16.11.5     AMD Graphic cart:

WIN 10 64 Bit only:

http://www.mediafire.com/file/epr2ggkpnipv77a/XG+16.11.5+WIN10+x64.rar

Xtreme G Driver 376.09   Nvidia Graphic cart

WIN 10 64Bit only :

http://www.mediafire.com/file/2d6j8ig7914hs1p/XG+376.09+WIN10+x64.rar

لینک به دیدگاه

سلام. تا اوجایی که میدونم هیج اووری در کار نیست. فقط میاد یکم انتیرفیلتر یا مثلا تکسچر یا کیفیت رو کم میکنه که فریم بره بالا ولی کار کرد cpu بیشتر میشه و اگه کسی cpu خوب نداشته باشه واسش فرقی نداره. من تست کردم هیج اووری نکرد. یکم احساس کردم انتی فیلتر ضعیف تر شد.

اینا رو بر اساس تستی که کردم گفتم شاید اشتباه باشه.

ویرایش شده توسط CruSHeR
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 21 ساعت قبل، CruSHeR گفته است :

سلام. تا اوجایی که میدونم هیج اووری در کار نیست. فقط میاد یکم انتیرفیلتر یا مثلا تکسچر یا کیفیت رو کم میکنه که فریم بره بالا ولی کار کرد cpu بیشتر میشه و اگه کسی cpu خوب نداشته باشه واسش فرقی نداره. من تست کردم هیج اووری نکرد. یکم احساس کردم انتی فیلتر ضعیف تر شد.

اینا رو بر اساس تستی که کردم گفتم شاید اشتباه باشه.

درود

دوست من این درایور ها tweak شدن یا به اصطلاح پولیش کاری شدن تا به حداکثر کارایی برسن و ربطی هم به سی پی یو فکر نمیکنم داشته باشه

ولی مطمئنن تویه کیفیت تکسچرها و ادرس دهی حافظه گرافیکی و استفاده بهینه تر از اون خیلی تاثیر داره

من الان همین ورژن اخری رو نصب کردم 16.11.5 AMD  تویه بازی تامب رایدر با فیلتر FXAA مشکل لگ داشتم چون رم سیستمم 8 گیگ بیشتر نیست ولی با نصب این درایور TWEAK شده الان با SMAA 4X بدون کوچکترین لگ دارم بازی میکنم

نکته هم بگم : هر دو سازنده انودیا و AMD هم خودشون هر ورژن جدیدی از درایور که میدن بیرون و تاکید میکنن مثلا بر رویه فلان بازیها افزایش پرفورمنس دارن همونها هم خودشون اقدام به TWEAKکردن درایورها میکنن و به عنوان HOTFIX یا نسخه جدید درایور بیرون میدن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...