رفتن به مطلب

سوال درباره به مهاجرت به ویندوز 10

ace
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام 

من تصمیم گرفتم که بعد از مدت ها یواش یواش به ویندوز 10 مهاجرت کنم و تصمیم دارم نسخه اصلی اون رو خریداری کنم. 

چند جایی رو گشتم و قیمت ها رو مقایسه کردم چیزی که نظرم رو جلب کرد دوبرابری قیمت اون نسبت به ویندوز 8.1 بود. 

از طرفی متوجه شدم که مایکروسافت آپگرید به ویندوز 10 رو برای کاربران ویندوز 8 و 8.1 به صورت رایگان قرار داده 

حالا سوال من اینجاست که آیا با خرید ویندوز 8.1 می تونم به راحتی به ویندوز 10 آپگرید کنم؟ اگه این امکان وجود داره خب رسما می شه گفت فروش ویندوز 10 صفر خواهد شد با این قیمت

ممنون می شم اگه دوستان توضیحاتی در این زمینه دارند راهنمایی کنند 

با تشکر 

ویرایش شده توسط ace
لینک به دیدگاه

با سلام 

من تصمیم گرفتم که بعد از مدت ها یواش یواش به ویندوز 10 مهاجرت کنم و تصمیم دارم نسخه اصلی اون رو خریداری کنم. 

چند جایی رو گشتم و قیمت ها رو مقایسه کردم چیزی که نظرم رو جلب کرد دوبرابری قیمت اون نسبت به ویندوز 8.1 بود. 

از طرفی متوجه شدم که مایکروسافت آپگرید به ویندوز 10 رو برای کاربران ویندوز 8 و 8.1 به صورت رایگان قرار داده 

حالا سوال من اینجاست که آیا با خرید ویندوز 8.1 می تونم به راحتی به ویندوز 10 آپگرید کنم؟ اگه این امکان وجود داره خب رسما می شه گفت فروش ویندوز 10 صفر خواهد شد با این قیمت

ممنون می شم اگه دوستان توضیحاتی در این زمینه دارند راهنمایی کنند 

با تشکر 

دوست عزیز بهتره از همین کرکی های خودمونی استفاده کنی.من از اون موقع که اومده دارم استفاده میکنم و مشکلی نداشته تو هیچ زمینه ای

لینک به دیدگاه

مهاجرت کنید خوبه. من همون اول روز اول انتشار مهاجرت کردم. به نظرم نیازی به نسخه اصل نیست و هم چنین نیازی به آپگرید نیست. از تو سایت یک نسخه ویندوز 10 بیلد 10586 بروز شده دانلود کنید بعد به صورت Clean نصب کنید. بعد با برنامه KMSPico اکتیو کنید. 

لینک به دیدگاه

دوستان برای نصب کدوم نسخه رو پیشنهاد میکنین

لینک به دیدگاه

دوستان برای نصب کدوم نسخه رو پیشنهاد میکنین

نسخه 64 بیتی پرو.

انترپرایز نصب نکن...

پرو آپدیت ها رو سریعتر دریافت میکنه ولی انترپرایز با فاصله بیشتر و یک سری امکانات که به درد شرکت ها و سازمان ها میخوره

لینک به دیدگاه

من آپگرید کردم هزارتا ارور میداد!

یکیش display driver kernel هزار راه هم رفتم نشد که نشد تا اینکه تو سایت مایکروسافت دیدم این بلا سر اونایی میاد که  ورژن pirateیعنی کرکی دارند !

منم رفتم ویندوز رو کلا پاک کردم دوباره نصب کردم و بعدش کرکش کردم دیگه مشکلی نداشتم تا الان!

تاثیرش تو بازی ها واسه خود من خیلی خوب بوده توی بتمن موقعی که می خواست سوار ماشینش بشه کلا 1یا 2ثانیه هنگ میکرد!الان از این مشکلات ندارم

به نظر من شما کلا ریسک آپگرید رو نکن چه کرکی چه بدون کرک!

همون ویندوز10رو اورجینال یه غیر اورجینال بخر

در ضمن این مایکروسافت ما رو تحریم کرده اصلا حرومه واسه ویندوز پول خرج کنی!

لینک به دیدگاه

ممنونم دوستان اما تقریبا هیچ کدام جواب سوال من نبود  :blush:

لینک به دیدگاه

ممنونم دوستان اما تقریبا هیچ کدام جواب سوال من نبود :blush:

یه نکته رو توجه کنید این لایسنس هایی که تو این سایت ها برا فروش میزارن خیلی مشکوکه.مثلا نسخه ریتیل رو میدن ۱۲۰ تومن در حالی که تو سایت رسمی مایکروسافت زده ۱۹۹ دلار.به نظر من ارزش نداره این ریسک رو بکنید ویندوز رو کرکی بزار به جاش برو بازی گیرز اف وار رو از استور بخر و کیف کن
لینک به دیدگاه

چیزی که من شنیدم اینه که کاربران 8 و 8.1 یک نسخه ی رایگان از 10 رو دریافت میکنن و در اینده قابلیت اپدیت مثل کاربرانی که خود 10 رو خریدن ندارن ! در نتیجه خود ویندوز 10 پیشنهاد میشه ! 

لینک به دیدگاه

چیزی که من شنیدم اینه که کاربران 8 و 8.1 یک نسخه ی رایگان از 10 رو دریافت میکنن و در اینده قابلیت اپدیت مثل کاربرانی که خود 10 رو خریدن ندارن ! در نتیجه خود ویندوز 10 پیشنهاد میشه ! 

من برای اولین باره که همچین چیزی میشنوم و فکر نمکینم درست باشه...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوست عزیزبرای ارتقا از نسخه قبلی به نسخه جدید کافیه ابتدا ویندوز 7 رو اینستال و با کرک لودراکتیوش کنید وبعد با داشتن فایل ایزوی اخرین اپدیت ویندوز 10 که دریه درایودیگه ای بجز درایو نصبی ویندوز باشه اقدام به اپگرید بکنید. بنده یکبار اینکارو کردم وهیچ مشکلی پیش نیومد. ضمنا پس از پایان فرایند نصب بااولین اتصال به نت ویندوز رو اکتیو کنید.

با دانلود نسخه بروز واورجینال MSDN نیازی به خرید دی وی دی ویندوز نخواهید داشت.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...