رفتن به مطلب

خریدار کارت گرافیک ATI معیوب و سوخته !

GaAra
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان عزیز :-j

من دنبال PCB کارتهای معیوب و سوخته ( غیر قابل تعمیر ) از مدلهای زیر هستم :

4870 - 4890 - 5770 - 5830 - 5850 - 5870

از دوستانی که دارا می باشند تقاضامندم بهم اطلاع بدن

( شدیدا نیاز دارم ) :eek:

:confused:

لینک به دیدگاه

من يه دونه 5770 cucore asus دارم كه به هيچ عنوان مشكل سخت افزاري نداره و بيشتر مشكلش نرم افزاريه و اصلا قولي نميدم كه درست بشه . http://lioncomputer.ir/forum/index.php?/topic/5577-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-vga-asus-hd5770-1gb-cucore/

فروختم به يكي از دوستان نتونستن در XP راه بندازه بر گردوند .

چند بر ميداريد ؟ من به صاحبش بگم چون ايشون در قزوين هستن ولي كالا دست منه

لینک به دیدگاه

من يه دونه 5770 cucore asus دارم كه به هيچ عنوان مشكل سخت افزاري نداره و بيشتر مشكلش نرم افزاريه و اصلا قولي نميدم كه درست بشه . http://lioncomputer.ir/forum/index.php?/topic/5577-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-vga-asus-hd5770-1gb-cucore/

فروختم به يكي از دوستان نتونستن در XP راه بندازه بر گردوند .

چند بر ميداريد ؟ من به صاحبش بگم چون ايشون در قزوين هستن ولي كالا دست منه

خیلی ممنون از شما جناب حسینی

من فقط یه چند تا قطعه از pcb کارت رو میخوام ، این کارت هم تقریبا سالمه ، لطفا خودتون یه قیمت براش بزارین تا ببینم برام میصرفه

;)

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون از شما جناب حسینی

من فقط یه چند تا قطعه از pcb کارت رو میخوام ، این کارت هم تقریبا سالمه ، لطفا خودتون یه قیمت براش بزارین تا ببینم برام میصرفه

;)

باور كنيد نميدونم عزيز شما هر چي بگيد من همون مطلب رو براي دوستمون در قزوين ميگم و اگر اوكي دادن مشكلي نداره تقديم ميكنم اينجوري هم مشكل اين دوستمون و هم مشكل شما رفع ميشه

لینک به دیدگاه

باور كنيد نميدونم عزيز شما هر چي بگيد من همون مطلب رو براي دوستمون در قزوين ميگم و اگر اوكي دادن مشكلي نداره تقديم ميكنم اينجوري هم مشكل اين دوستمون و هم مشكل شما رفع ميشه

امکانش هست یه عکس واضح از قسمت تغذیه مموری کارت بزارید ;)

لینک به دیدگاه

امکانش هست یه عکس واضح از قسمت تغذیه مموری کارت بزارید ;)

دقيقا بگيد كه از كجاش عكس بگيرم و يا اينكه يه نمونه عكس برام بگذاريد من انجام وظيفه كنم

لینک به دیدگاه

دقيقا بگيد كه از كجاش عكس بگيرم و يا اينكه يه نمونه عكس برام بگذاريد من انجام وظيفه كنم

این عکس برا 5770 رفرنس هستش ، میخوام ببینم مثل اینه؟

لینک به دیدگاه

این عکس برا 5770 رفرنس هستش ، میخوام ببینم مثل اینه؟

شبيه همينه خازنها ولي اون دو تا چيپ رو نداره

لینک به دیدگاه

شبيه همينه خازنها ولي اون دو تا چيپ رو نداره

اوکی ;)

پس بدردم نمیخوره ( کاش رفرنس بود )

در کل ممنون از زحمتتون @};-

لینک به دیدگاه

اوکی ;)

پس بدردم نمیخوره ( کاش رفرنس بود )

در کل ممنون از زحمتتون @};-

ببخشيد خلاصه و اميدوارم كه مشكلتون سريع حل بشه

لینک به دیدگاه

من یه اسوز 5770 دارم که آی سی تغذیش سوخته و کار نمیکنه دادم تعمیرات گفتن یه آی سی جاش میزاری اما بهتره نزاریم ون سر جمع 20 روز کار نمیده ما هم گفتیم بزارن اما 1 ماه بعدش جا زد . بردش رفرنسه و هیتسینک مدل تخم مرغی شکل داره قبلاً توی همین لیون بارها بحثش شده بود ( با آقای حسینی و مدیر بخش برق و الکترونیک و سایر دوستان ) اگر بتونید برام درستش کنید خیلی خوب میشه ، اما اگر نشه تعمیر شه همینطوری میزارم در اختیار شما البته الان دست یکی از آشنایان هست و یه مدت ممکنه طول بکشه تا من ازش دوباره بگیرم چون الان درگیر امتحاناته .

ممکنه 2 روز دیگه ازش بگیرم یا ممکنه 3 هفته دیگه و نمیتونم دقیق قول بدم که چه زمانی اما سعی میکنم هر چه زودتر اینکارو بکنم

راستی برای اطلاع بیشتر از مشکللش میتونید به تاپیک زیر سر بزنید البته یادمه یه بار برای فروش هم نهاده بودم ، در تاپیک زیر راه حل تعمیرش هم هست اگه بشه تعمیرش کنید خیلی خوب میشه

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?/topic/3809-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%A2%DB%8C-%D8%B3%DB%8C-%D8%AA%D8%BA%D8%B0%DB%8C%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-asus-ati-5770/page__p__42651__hl__5770__fromsearch__1#entry42651

ویرایش شده توسط amirsss
لینک به دیدگاه

من یه اسوز 5770 دارم که آی سی تغذیش سوخته و کار نمیکنه دادم تعمیرات گفتن یه آی سی جاش میزاری اما بهتره نزاریم ون سر جمع 20 روز کار نمیده ما هم گفتیم بزارن اما 1 ماه بعدش جا زد . بردش رفرنسه و هیتسینک مدل تخم مرغی شکل داره قبلاً توی همین لیون بارها بحثش شده بود ( با آقای حسینی و مدیر بخش برق و الکترونیک و سایر دوستان ) اگر بتونید برام درستش کنید خیلی خوب میشه ، اما اگر نشه تعمیر شه همینطوری میزارم در اختیار شما البته الان دست یکی از آشنایان هست و یه مدت ممکنه طول بکشه تا من ازش دوباره بگیرم چون الان درگیر امتحاناته .

ممکنه 2 روز دیگه ازش بگیرم یا ممکنه 3 هفته دیگه و نمیتونم دقیق قول بدم که چه زمانی اما سعی میکنم هر چه زودتر اینکارو بکنم

راستی برای اطلاع بیشتر از مشکللش میتونید به تاپیک زیر سر بزنید البته یادمه یه بار برای فروش هم نهاده بودم ، در تاپیک زیر راه حل تعمیرش هم هست اگه بشه تعمیرش کنید خیلی خوب میشه

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?/topic/3809-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%A2%DB%8C-%D8%B3%DB%8C-%D8%AA%D8%BA%D8%B0%DB%8C%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-asus-ati-5770/page__p__42651__hl__5770__fromsearch__1#entry42651

سلام دوست عزیز @};-

اگه با تعویض آی سی مشکل کارت برطرف نشده پس فقط از آی سی نبوده و مشکلی دیگه ای هم داشته . ;)

بردش مثل عکسی که گزاشتم هست؟

اگه مثل اونه بفرستش بیاد تا ما هم یه تلاشی بکنیم ولی قول نمیدم که درست بشه ، چون معلوم نیست تعمیرکار قبلی چه بلایی سرش آورده @};-?

راستی مگه گارانتی نداشتش ؟

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز @};-

اگه با تعویض آی سی مشکل کارت برطرف نشده پس فقط از آی سی نبوده و مشکلی دیگه ای هم داشته . ;)

بردش مثل عکسی که گزاشتم هست؟

اگه مثل اونه بفرستش بیاد تا ما هم یه تلاشی بکنیم ولی قول نمیدم که درست بشه ، چون معلوم نیست تعمیرکار قبلی چه بلایی سرش آورده @};-?

راستی مگه گارانتی نداشتش ؟

سلام

نمی دونم اون تعمیرکاره چه کارایی کرده چون من اصفهان هستم و اون تعمیرکاره تهران بود البته من کارتو با جعبه براش فرستادم که موعی که کارت رو تعمیر کردند لطف کرد و جعبه هم برای خودشون برداشتن فقط خوشبختانه من سی دی نصب و متعلقات منهای کاتالوگ رو برداشته بودم ولی حتی از جعبه خالیش هم نگذشته بودن البته برام جعبش مهم نبود و ترجیح دادم بی خیالش شم مهم اصل کاری بود یعنی خود کارت

راستش کارت رو زمستون گذشته از خارج تهیه کردم و گارانتی 3 ساله اسوز هست و در ایران نمیشد از گارانتیش بهره برد علاوه بر اون مقصر خودم بودم که روی چیپهاش بشکل ناشیانه هیتسینک زدم که فکر کنم اگر در ایران هم گارانتی بود شامل حال کارت من نمیشد

عکس از مدل کارتم :

post-5245-048061100 1294177458_thumb.jpg

عکس از پی.سی بی ( نشان دهنده تفاوت ورژن 1 و ورژن 2 کارتهای 5770 ) :

post-5245-099932600 1294177504_thumb.jpg

عکس از آی سی که در کارت اسوز من سوخت :

post-5245-070680200 1294177544_thumb.jpg

بردش به احتمال 99% رفرنسه و همونیه که به درد شما میخوره چون فکر کنم 1 ماه بعد از اینکه کارت ریلیز شد خریدمش

پس با توجه به نظر شما و سایر دوستانم بهتره همینطوری بفروشمش چون ممکنه بازم با مشکل مواجه بشم امیدوارم حداقل شما بتونی ازش استفاده کنی

لینک به دیدگاه

بردش به احتمال 99% رفرنسه و همونیه که به درد شما میخوره چون فکر کنم 1 ماه بعد از اینکه کارت ریلیز شد خریدمش

پس با توجه به نظر شما و سایر دوستانم بهتره همینطوری بفروشمش چون ممکنه بازم با مشکل مواجه بشم امیدوارم حداقل شما بتونی ازش استفاده کنی

دوست عزیز شرایطتونو برام پ.خ کنین ، ممنون میشم ;)

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز من خریدار مدلهای مذکور با 1 گیگابایت حافظه می باشم . :mad:

لینک به دیدگاه

جناب amirsss عزیز همچنان نیازمند یاری سبزتان هستیم @};-

پلیز هلپ می :-j

ویرایش شده توسط 3DSAT
لینک به دیدگاه

اميدوارم پيدا بشه . البته حواست باشه اگر طرف داده باشه تعمير ريورك شده باشه دفعه دومي نداره . :o

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز اگر کارتی با شرایط گفته شده دارید ، ممنون میشم اطلاع بدید ;)

اگه تا فردا خبری نشد چاره ای جز فروش کارت 4890 که فقط نیازمند آی سی درایور فاز مموری VT242WF هست ندارم :-?

لینک به دیدگاه

قاسم جان 3 تا 4850 2 تا 8800 و یک 3850 دارم برات ارسال میکنم هرکدوم که درست شد برگردون هرکدوم که درست نشد و به دردت خورد رو بردار باشه؟

لینک به دیدگاه

قاسم جان 3 تا 4850 2 تا 8800 و یک 3850 دارم برات ارسال میکنم هرکدوم که درست شد برگردون هرکدوم که درست نشد و به دردت خورد رو بردار باشه؟

:-? ببینم پارتی را انداختی ؟ @};-

باشه ;@};-

مدل بالاتر نداشتی ؟! ;)(

لینک به دیدگاه

آقا این کارت 4890 ما همینجوریش چند می ارزه ؟!

فقط نیازمند آی سی هستش تا رابیفته

:-?

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...