رفتن به مطلب

مانیتور LED PX23720 سامسونگ

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام . من می خوام یک مانیتور سامسونگ PX23720 بگیرم . میخواستم ببینم از لحاظ کیفیت این مانیتور مورد تایید شما قرار میگیره یا نه . من مانیتور های سامسونگ 23700 و ال جی 2261VP را نیز مد نظرداشتم . به نظر شما اگه من بخوام بگیرم کدام یک بهتره . آیا از PX23700 جدیدتر هم تو بازار اومده که موجود باشه اما تو لیست شما نباشه . تا 370000 نظر شما چیست . با تشکر فراوان .

در ضمن من هفته گذشته برای یکی از دوستان کارت گرافیک 6850 سافاییر گرفتم . اما همراه کارت گرافیک هیچ فاکتوری نبود اگه من فردا سفارش مانیتور انتخابی خود را بدهم همراه اون میتونین فاکتور کارت گرافیک را هم برام بفرستید . چون برای یکی از دوستان گفتم فاکتور هم می خواست . من مانیتور را برای خودم میخوام فاکتورش جدا از فاکتور کارت زده بشه اگه امکان داره .

فرهاد علی نژاد - گرگان - ( همکار )

با تشکر از زحمات شما .

لینک به دیدگاه

سلام دوست خوبم.....Rose.gif

شک نکن که جدیدترین و بهترین مانیتور سامسونگ...یه سرچ بزنی تو نت می بینی که چه مالیه !!!! silly.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مانیتور PX2370 یکی از بهترین مدلهای LED موجود توی بازار هست و حداقل با این بودجه از نظر کیفیت رودست نداره.

اما از نظر زیبایی و ظرافت من مانیتور LED ASUS ML238H رو پیشنهاد میدم.;)

ASUS-ML238H.jpg

ASUS-ML238H-Widescreen-Monitor.jpg

p-500-5.jpg

لینک به دیدگاه

سلام فرهاد جان خیلی مخلصیم

فاکتور قضیش حل شد ممنون.در مورد PX23720 بنظرم عالیه ;)

لینک به دیدگاه

با سلام . من می خوام یک مانیتور سامسونگ PX23720 بگیرم . میخواستم ببینم از لحاظ کیفیت این مانیتور مورد تایید شما قرار میگیره یا نه . من مانیتور های سامسونگ 23700 و ال جی 2261VP را نیز مد نظرداشتم . به نظر شما اگه من بخوام بگیرم کدام یک بهتره . آیا از PX23700 جدیدتر هم تو بازار اومده که موجود باشه اما تو لیست شما نباشه . تا 370000 نظر شما چیست . با تشکر فراوان .

در ضمن من هفته گذشته برای یکی از دوستان کارت گرافیک 6850 سافاییر گرفتم . اما همراه کارت گرافیک هیچ فاکتوری نبود اگه من فردا سفارش مانیتور انتخابی خود را بدهم همراه اون میتونین فاکتور کارت گرافیک را هم برام بفرستید . چون برای یکی از دوستان گفتم فاکتور هم می خواست . من مانیتور را برای خودم میخوام فاکتورش جدا از فاکتور کارت زده بشه اگه امکان داره .

فرهاد علی نژاد - گرگان - ( همکار )

با تشکر از زحمات شما .

درود

فرهاد جان جديدتر از 23700 LED توي سامسونگ من نديدم كه اومده باشه تو بازار ايران . البته اسوس هم مدلهاي بسيار خوب و شيكي داره يه نگاه بهش بندازيد بد نيستش .

http://lioncomputer.ir/index.php?action=categories&id=489

در مورد فاكتور هم مشكلي نداره ميفرستم براتون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مشخصات فنی دو مانیتور PX23720 و ASUS ML238H جالبه که متشابه اند جدای از کنتراست که ایسوز 10000000 هست و سامسونگ که 5000000 .

زمان تاخیر هردو هم 2ms است که چندان مهم نیست ;)

جالا میمونه کیفیتش :

جناب حسینی حتما شما هردو رو تست کردید میشه بگید کدام وضوح و شفافیت بیشتری دارند ؟

پنل مدل سامسونگ لمسی هستش ؟

چون باسه خودم سوال بودن گفتم همینجا بپرسم شاید به دوستمونم کمک کنه@};-

ویرایش شده توسط ۞ MR_MOHAMMAD ۞
لینک به دیدگاه

آقای حسینی . شما خودتون تست نکردین .؟ به نظر شما از لحاظ کیفیت و شفافیت کدام بهتر Asus یا سامسونگ PX23720 ? من دنبال کیفیت و شفافیت هستم . بعدش دنبال زیبایی . وقتی کیفیت نداشته باشه زیبایی چه بدرد من میخوره .

با تشکر فراوان از زحمات شما .

در نهایت :

Samsung OR Asus

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام

من ASUS رو ترجیح میدم بخصوص این سری جدید که اقای حسینی 27 اینچش رو اوردن ، سری VE که از نظر مشخصات واقعا عالی و تنها مشکلش نداشتن پورت HDMI هست ! البته اگر کاربر بهش نیاز داشته باشه و واسش مهم باشه .

سامسونگ هم بد نیست ولی معلوم نیست اینا وارداتی هستن یا همینجا مونتاژ میشن !

مثلا همین PX23720 ، این مدل در اصل همون PX2370 هست که در بازار جهانی هم بین مدل های هم سطح خودش کلی امتیاز گرفته ، حالا چرا اسمشو عوض کردن مشخص نیست ! یکی از دوستان هم که تهیه کرده بودن گفتن پشتش زده ساخت شرکت سام سرویس ! بین چند تا از دوستان هم که این مدل رو گرفتن ، همه کیفیت و شفافیت تصویر رو تایید کردن ولی هیچ کس از رنگ مشکی در این مانیتور راضی نیست ، میگن مشکی رو بنفش نشون میده !!!!!!!

پیشنهاد میکنم اگه خواستین این مدل رو بگیرید حتما اول از نزدیک ببنید و بررسیش کنید .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مشخصات فنی دو مانیتور PX23720 و ASUS ML238H جالبه که متشابه اند جدای از کنتراست که ایسوز 10000000 هست و سامسونگ که 5000000 .

زمان تاخیر هردو هم 2ms است که چندان مهم نیست ;)

جالا میمونه کیفیتش :

جناب حسینی حتما شما هردو رو تست کردید میشه بگید کدام وضوح و شفافیت بیشتری دارند ؟

پنل مدل سامسونگ لمسی هستش ؟

چون باسه خودم سوال بودن گفتم همینجا بپرسم شاید به دوستمونم کمک کنه@};-

جناب حسینی فکر کنم اینو ندید جواب بدید@};-@};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

من ASUS رو ترجیح میدم بخصوص این سری جدید که اقای حسینی 27 اینچش رو اوردن ، سری VE که از نظر مشخصات واقعا عالی و تنها مشکلش نداشتن پورت HDMI هست ! البته اگر کاربر بهش نیاز داشته باشه و واسش مهم باشه .

داداش HDMI تقریبا هیچ تفاوتی از نظر کیفیت با DVI نداره تنها تفاوتش اینه که HDMI صدا رو هم منتقل میکنه که فکر نمیکنم باسه یه همچین مانیتوری بدرد بخوره.;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داداش HDMI تقریبا هیچ تفاوتی از نظر کیفیت با DVI نداره تنها تفاوتش اینه که HDMI صدا رو هم منتقل میکنه که فکر نمیکنم باسه یه همچین مانیتوری بدرد بخوره.;)

این مورد بیشتر به درد عزیزانی میخوره که هم PC دارن هم کنسول !

لینک به دیدگاه

دوستان من اسوس رو استفاده كردم عالي بود هم از نظر كيفيت تصوير و هم از نظر ديزاين ولي سامسونگ رو استفاده نكردم .

لینک به دیدگاه

سلام .

داخل پک مانیتور سامسونگ PX23720 چه نوع کابل هایی هست ؟

یکی از دوستان این مانیتور را گرفته . میگه کیفیتش خوبه ولی 2 تا کابل DVI داشت و هیچ کابل HDMI همراهش نبوده !!!!! آخه 2 تا DVI می خواد چی کار کنه ؟؟؟

آیا این مطلب درباره همه ی PX23720 ها صدق میکنه ؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام .

داخل پک مانیتور سامسونگ PX23720 چه نوع کابل هایی هست ؟

یکی از دوستان این مانیتور را گرفته . میگه کیفیتش خوبه ولی 2 تا کابل DVI داشت و هیچ کابل HDMI همراهش نبوده !!!!! آخه 2 تا DVI می خواد چی کار کنه ؟؟؟

آیا این مطلب درباره همه ی PX23720 ها صدق میکنه ؟؟؟؟

يه كابل HDMI خوب حدودا 9 تومانه و توي اين 23720 من نديدم باشه

لینک به دیدگاه

درود

متاسفانه توی بازار ایران اکثر کالاهای مانند کارت گرافیک و مانیتور که این کابل رو دارند شرکت های وارد کننده این کابل رو از روش بر میدارند و جداگانه میفروشند ، حالا این موضوع میتونه برای پایین تر اومدن قیمت کالا و فروش بیشتر باشه و میتونه برای سود بیشتر باشه.این مورد حتی بعضا شامل کابل های دیگه مانند پل کراس فایر یا اس ال ای روی مادربردهاهم میشه

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...

سلام

سامسونگ هم بد نیست ولی معلوم نیست اینا وارداتی هستن یا همینجا مونتاژ میشن !

مثلا همین PX23720 ، این مدل در اصل همون PX2370 هست که در بازار جهانی هم بین مدل های هم سطح خودش کلی امتیاز گرفته ، حالا چرا اسمشو عوض کردن مشخص نیست ! یکی از دوستان هم که تهیه کرده بودن گفتن پشتش زده ساخت شرکت سام سرویس ! بین چند تا از دوستان هم که این مدل رو گرفتن ، همه کیفیت و شفافیت تصویر رو تایید کردن ولی هیچ کس از رنگ مشکی در این مانیتور راضی نیست ، میگن مشکی رو بنفش نشون میده !!!!!!!

پیشنهاد میکنم اگه خواستین این مدل رو بگیرید حتما اول از نزدیک ببنید و بررسیش کنید .

دقیقا چیزی که میفرمایید . من دقت که کردم نسخه جهانی مثلا 2370 هست و نسخه ای که سام سرویس مونتاژ میکنه یه 0 بیشتر داره . 23700 یعنی خود سام سرویس اونو مونتاژ کرده .

دوستان LED ها ایسوز مدل MS238 بیست و سه اینچش کیفیتشون چجوریه ؟سری MS چه فرقی با سری ML داره ؟ کدوم بهترن ؟ گارانتیش مال کجاست ؟ و چند سال گارانتی داره ؟

کسی تست کرده ؟

آقای حسینی شما خودتون این سری که گفتم رو تست کردید ؟ ( چون برای فروش دیدم دارید عرض میکنم ) . نظرتون چیه ؟

خیلی ممنون میشم کمکم کنید برای خرید .

ویرایش شده توسط Master
لینک به دیدگاه

px23720 ro daram ham az nazar zibayi bva ham az nazare keyfiat alieh harf nadare ...az man mishnavi begir man ke kheyli raziam...asus giafash ye torie hal nemikonam....hamin moafagh bashi

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...