رفتن به مطلب

گرانترین رایانه شخصی در دنیا

maxel134
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

اگرچه این روز‌ها رایانه‌ها با قیمت‌های مختلف و مدل‌های متفاوت وارد بازار می‌شوند، کار‌شناسان از ساخت رایانه‌ای با قیمت ۳۰ هزار دلار خبر داده است که می‌تواند به عنوان گران‌ترین رایانه دنیا محسوب شود.

این رایانه که در کره ساخته شده، Monseual ۷۰۱ نام گرفته است. به گفته شرکت سازنده، در این رایانه ۳۵۵۴ قطعه الماس به کار رفته و کیس آن نیز از طلا و بلور خالص تولید شده است.

post-7143-075885100 1294065555_thumb.jpg

ین رایانه بسیار زیبا که از آن به صورت محدود تولید شده است، هم‌اکنون به صورت اینترنتی به‌فروش می‌رسد. کاربران در این رایانه می‌توانند آخرین فناوری‌ها را در اختیار داشته باشند.

رایانه Monseual ۷۰۱ شامل هارددیسک ۵۰۰ گیگابایتی می‌شود و به پردازنده چهار هسته‌ای اینتل، کارت گرافیکی ATI Radeon HD ۴۰۰۰ و اسپیکرهایی با کیفیت دالبی مجهز شده است.

شرکت سازنده این رایانه معتقد است که به علت تعداد محدود Monseual ۷۰۱، با گذشت زمان قیمت آن افزایش خواهد یافت.

اطلاعات تکمیلی

http://www.engadget.com/photos/moneual-701-jewelry-htpc/

http://www.coated.com/expensive-computers-30000-moneual-701-jewelry/

لینک به دیدگاه

خداییش کسی که اینو میخره از نظر مغزی مشکل داره . این هم از مشخصات دقیقتر

post-7143-064688900 1294075983_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

هر چيزي در اين دنيا يه سري طالب داره و هيچ وقت اينطوري فكر نكنيد دوستان . من جديدا ماشين 504 پژويي رو سراغ دارم كه 1 ميليون دلار قيمت گذاري كردن روش تو حراج ( لطفا بحث رو باز نكنيد ) ;)

لینک به دیدگاه

هر چيزي در اين دنيا يه سري طالب داره و هيچ وقت اينطوري فكر نكنيد دوستان . من جديدا ماشين 504 پژويي رو سراغ دارم كه 1 ميليون دلار قيمت گذاري كردن روش تو حراج ( لطفا بحث رو باز نكنيد ) ;)

@};-

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

من هم با حرف آقای حسینی کاملا موافقم.:)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...