رفتن به مطلب

سوییچ کردن

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام 
دوستان 
من میخاهم دو تا مانویتور رو به یه کیس وصل کنم 
از hdmi کردن خیلی خوب جواب نگرفتم رفتم یه سویچ خریدم که یه ورودی vga داره دو تا حروجی vga 
این مشکل این که یه تصویر رو تو دو مانیتور عین همین دارم
از win+p استفاده کردم درست نشده الان نمیدم چی کار کنم

لینک به دیدگاه

این تبدیلی که شما گرفتید رو نمیتونید دو تصویر مختلف از اون بگیرید یعنی توی هر دو تا مانیتورتون دقیقا یک تصویر خواهید داشت

شما اکه میخواهید تصوایر روی هر دوتا مینتورتون مجزا باشه باید دو تا خروجی از گرافیکتون بگیرید و هر کدوم رو به یک مانیتور وصل کنید تا تصویر جداکونه داشته باشید و حالت اون رو هم با کلید های ترکیبی win+p میتونید تغییر بدید

لینک به دیدگاه

خب دقیق من من چی کار کنم الان  من با کابل vga   به یکی وصل هستم و مانیتورم فقط  وردی  vga  داره و hdmi 

وقتی با hdmi وvga  وصل میکنم  تصویر دارم ولی وقتی خاخوش و روشن میکنم تصویر میره 

لینک به دیدگاه

کمک کنید

من وقتی hdmi  و vga رو به یه مانویتور وصل میکنه hdmi  فعال میشه بعد که vga رو به مانویتور دیگه وصل میکنم مشکل ندارم هر وقت میخاهم مانیتور رو خاموش کنم تصویر hdmi  میره باید از اول vga رو وصل کنم تا hmdi رو بشناسه 

ممنون میشم راهنمایی کنید 

لینک به دیدگاه

درایور کارت گرافیکتون رو ابدیت کنید 

مدل مانیتور هاتون چیه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...